Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Tak patrzę na to forum i nie dowierzam własnym ślipkom...

Wojna pomiędzy słuchawkami za 800 i 1300PLN.

Serio??  

Sam mam do blaszaka słuchawki za 700zeta i testowałem różne "gamingowe" headsety do kompa (czy to 2.0, czy 7.1), ale naprawdę do PS3/4 nie ma lepszych,

niż te stare dobre "Sony Wireless Stereo Headset 2.0" oferujące wirtualne 7.1 i kosztujące max 350PLN.

Jeśli chodzi o dźwięk to się zgodzę, jeśli chodzi o wykonanie i użyte materiały to hmm... shit jakich mało. Czyli tak, dźwięk - sony, wykonanie kupa. Dzięki. Piszę to jako posiadacz trzeciej pary. Trzeciej nie z miłości do nich tylko z, shitowego wykonania właśnie.

Ale jest też możliwe że Twoja wypowiedź jest ironiczna, po przeanalizowaniu dochodzę do takich właśnie wniosków, i tutaj też się zgodzę. W tych słuchawach cenię wygodę oraz dźwięk w grach. Ale ja lepszych słuchawek gamingowych nie słuchałem więc mało wiem. Te jednak dźwiękowo do gier mi pasują, do muzyki mam inne a te do gier nie za bardzo. Oprócz słuchawek trzeba dobrać źródło, i tutaj ps4 z Goldami spisują się dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak patrzę na to forum i nie dowierzam własnym ślipkom...
Wojna pomiędzy słuchawkami za 800 i 1300PLN.
Serio??  
Sam mam do blaszaka słuchawki za 700zeta i testowałem różne "gamingowe" headsety do kompa (czy to 2.0, czy 7.1), ale naprawdę do PS3/4 nie ma lepszych,
niż te stare dobre "Sony Wireless Stereo Headset 2.0" oferujące wirtualne 7.1 i kosztujące max 350PLN.
Zrozumialbym gdyby to napisał ktoś kto miał na glowie/uszach tylko właśnie ten headset. Ale skoro testowales wiele innych droższych słuchawek i uważasz że jednak Sony 2.0 to najlepsze co mogło być to albo masz coś ze słuchem albo trollujesz. Przecież od tego kawałka trzeszczącego plastiku wszystko jest lepsze choćby tb px4 czy nawet Sony pulse. Nie mówię już o droższych słuchawkach do których goldy nie mają żadnego startu.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, janki41 napisał:

ale naprawdę do PS3/4 nie ma lepszych,

niż te stare dobre "Sony Wireless Stereo Headset 2.0" oferujące wirtualne 7.1 i kosztujące max 350PLN.

 

Hehe , bass w nich jest taki, że sąsiad łyżką w kaloryfer stuka. Fantazja chłopa poniosła.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, janki41 napisał:

Tak patrzę na to forum i nie dowierzam własnym ślipkom...

Wojna pomiędzy słuchawkami za 800 i 1300PLN.

Serio??  

Sam mam do blaszaka słuchawki za 700zeta i testowałem różne "gamingowe" headsety do kompa (czy to 2.0, czy 7.1), ale naprawdę do PS3/4 nie ma lepszych,

niż te stare dobre "Sony Wireless Stereo Headset 2.0" oferujące wirtualne 7.1 i kosztujące max 350PLN.

Po pierwsze primo nie ma tutaj żadnej wojenki tylko luzne rozmowy i przemyślenia na temat różnych sprzetów.

Po drugie akurat ten headset jest na końcu łańcucha gamingowych headsetów-proponuje chociaż raz założyć i zagrać na A50,TB800 lub inne droższe sprzety i wtedy wysnuwać jakieś wnioski/porównania.

Pozdro 600

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twierdzilem to samo dopóki nie założyłem Turtle Beach 800 na głowę...

Po przejściu właśnie z Sony musiałem się nauczyć sluchac/grać na nowo, tyle dźwięków tam słychać

War? War never changes...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby mam TB 800X niby lepsze, więcej słychać, więcej ustawień, kombinowania i pierdolenia się ale jakoś dalej wolę moje H Wireless chociażby z uwagi na wymienne baterie i mikrofon.

Nadal czekam na pierwsze opinie o LS35X (1 Kwietnia wychodzą) i jak będą dobre (zwłaszcza podwójny podpinany mikrofon) to ściągam z US&A.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko przypomnę że w kwietniu nowa wersja goldów będzie dostępna.

2d450d3e7425e53d774f571f5575a2b9.jpga053d96e4414ec3dc0892ca44f5fbb99.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak powrót do stylistyki pierwszych ich słuchawek.
Ładne!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I nowe gąbki z aliexpres pasują jak ulał. 40 zł i 3tyg czekania. b59154a5e88ce863f689a6ac1d2167f5.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dobrze służą już 2 czy 3 lata. Gran głównie siedząc na imprezie więc nie narzekam na jakość dźwięku czy brak basu jednak odklejona gąbka mnie irytować strasznie zaczęła. A tak za 40 zł maja nowe życie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuję kupić słuchawki bezprzewodowe i zastanawiam się nad Razer Thresher Ultimate lub HyperX Cloud Flight. Używa ktoś, bądź miał może styczność? 

Edytowane przez Boomstick1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakies pomysly na zrywanie polaczenia w Sony Wireless Stereo Headset 7.1? Potrafi mi co dwie minuty przerywac na kilkanascie skund, wtedy miga adapter usb,  jak przestanie migac to dzwiek sie pojawia:/ Czasami 10min gram i nic a jak sie wscieknie to nawet co minute:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, krzyzak86 napisał:

Macie jakies pomysly na zrywanie polaczenia w Sony Wireless Stereo Headset 7.1? Potrafi mi co dwie minuty przerywac na kilkanascie skund, wtedy miga adapter usb,  jak przestanie migac to dzwiek sie pojawia:/ Czasami 10min gram i nic a jak sie wscieknie to nawet co minute:/

Net w konsoli masz po kablu czy wifi? 

Jak wifi to kup sobie przedłużkę USB i oddał adapter od konsoli.

Jak po kablu to nie mam pojęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te nowe sluchawki sony wygladaja bardzo fajnie, i nie mają tego niepotrzebnego zawiasu... Czy cena już znana?

Edytowane przez CePeeN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, krzyzak86 napisał:

Macie jakies pomysly na zrywanie polaczenia w Sony Wireless Stereo Headset 7.1? Potrafi mi co dwie minuty przerywac na kilkanascie skund, wtedy miga adapter usb,  jak przestanie migac to dzwiek sie pojawia:/ Czasami 10min gram i nic a jak sie wscieknie to nawet co minute:/

Hej,

miałem ten sam problem. Znalazłem takie rozwiązanie:

W odbiorniku USB, z boku, jest taka malutka dziurka, służy do resetowania połączenia ze słuchawkami (należy wsadzić tam coś cienkiego, i przytrzymać kilka s.)

Po ponownym nawiązaniu połączenia, nie miałem już żadnych problemów.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jednak swiatelko w tunelu!  Sprawdze jak wroce z pracy:) Dziekuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.03.2018 o 12:07, mataman napisał:

Ja tylko przypomnę że w kwietniu nowa wersja goldów będzie dostępna.

2d450d3e7425e53d774f571f5575a2b9.jpga053d96e4414ec3dc0892ca44f5fbb99.jpg

 

Zaczynam się nad nimi poważnie zastanawiać.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiadomo ile będą kosztować? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A wiadomo ile będą kosztować? 
Z tego co piszą to 99 euro, czyli u nas że 400 zl

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, szuldi82 napisał:

Z tego co piszą to 99 euro, czyli u nas że 400 zł 

Znając życie, na złotówki to będzie 499.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×