Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Posiada ktoś może astro mixamp pro(bez TR) i miał problem z dziwnym dźwiękiem z mikrofonu?  Kupiłem niedawno zestaw z astro a30 bo chciałem jakieś mniejsze lekkie słuchawki i z dźwięku jestem mega zadowolony. W porównaniu do starych sony 7.1 z ps3(tez z wysuwanym mikrofonem) przeskok w jakości dźwięku jest spory, ale mikrofon podłączony pod mixamp tragicznie brzmi. Na początku myślałem, że po prostu słuchawki mają gówniany albo wadliwy mikrofon, jednak podłączając same słuchawki pod pada dźwięk mikrofonu jest naprawdę dobry i czysty. Zmieniłem też soft w mixampie z najnowszego(głos przesterowany, trochę jak robota i brzęczący)  bo taki miałem na starcie na najstarszy i jest lepiej, ale są skoki czułości mirofonu i ucinanie jak mówię za cicho.  Mam wrażenie, że coś spieprzyli z systemem redukcji szumów kosztem jakości głosu i jest lipa.  Wiem, że niby najłatwiej by było  puścić dźwięk z mixampa a mirkofon do pada, ale dla mnie to już za duża plątanina kabli i raczej nie wchodzi w grę.  Myślałem też o zakupie jakiejś gównianej karty usb/huba kartą dźwiękową i do niej podłączyć mikrofon, ale czy to by zadziałało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 9.04.2018 o 18:21, SephiroT napisał:

Zmiana dziecinnie prosta. 219b9ca3772df591cb9bc88804d79455.jpg564d12c09b605fbed8bdc3874b26dcd3.jpg

 

 

Powiedz czym podklejałeś? 

Edytowane przez Boomstick1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym podzielić się opinią na temat słuchawek Kingston HyperX Cloud II. 

Użytkowałem je około roku lecz niestety zaczęły pękać. Po wysłaniu do serwisu firmy Kingston słuchawki zostały odesłane a usterka nie została usunięta. Protokół serwisowy zawierał informację że usterka jest mechaniczna i powstała z mojej winy. 

Prawda jest taka że w swojej kategorii cenowej słuchawki na prawdę dobrze grają ale wytrzymałość pozostawia wiele do życzenia. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.03.2018 o 11:04, WaldekM napisał:

Hej,

miałem ten sam problem. Znalazłem takie rozwiązanie:

W odbiorniku USB, z boku, jest taka malutka dziurka, służy do resetowania połączenia ze słuchawkami (należy wsadzić tam coś cienkiego, i przytrzymać kilka s.)

Po ponownym nawiązaniu połączenia, nie miałem już żadnych problemów.

Nic to nie daje, dalej to samo:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, kill napisał:

A gdzie pękły, skoro całość ma aluminiowy pałąk?

W miejscu gdzie reguluje się rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, krzyzak86 napisał:

Nic to nie daje, dalej to samo:/

Niestety, u mnie też, po jakimś czasie, wrócił problem z przerywaniem połączenia.

Teraz ustawiłem konsolę po mojej lewej stronie, tak że moja głowa nie zasłania już czujnika USB, (wydaje mi się, że nadajnik w słuchawkach jest właśnie po lewej stronie) i, na razie, jest OK.

Pamiętam, że zaraz po zakupie, nie było takich problemów, mogłem nawet oddalić się na kilka metrów od konsoli, i słuchawki nadal działały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiedz czym podklejałeś? 

Ooo widzę że wcięło mi posta.

Tego się nie klei.

Obraca delikatnie ciągnąc do siebie aż warstwa która zachodzi za plastik zacznie schodzić.

Gąbka na głowę na taśmę 3m.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na zakup pierwszych w swoim życiu słuchawek do gier/filmów. Wymogiem było to, aby były one bezprzewodowe. Po przewertowaniu kilkunastu ostatnich stron tego tematu wybrałem Turtle Beach Elite 800 (za 733 zł z OleOle dzięki promocji Visa Checkout). Myślałem jeszcze nad SteelSeries, ale H Wireless w żadnym sklepie nie są już dostępne, a Arctis Pro jak dla mnie za drogie, tak więc wybór padł na TB.

 

Do tej pory przez całe życie miałem jedynie głośniki 2.1 podłączone do PC (filmy/gry), a jeśli chodzi o PS4 to dźwięk leciał z TV. Ciekawy jestem jaka będzie różnica kiedy pierwszy raz odpalę jakiś film/grę na słuchawkach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spadniesz na podłogę, uwierz mi, granie w gry na słuchawkach gamingowych vs granie na dźwięku z tv to jak... podglądanie sąsiadki jak się bzyka vs bzykanie tej sąsiadki osobiście :messi:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowałem się na zakup pierwszych w swoim życiu słuchawek do gier/filmów. Wymogiem było to, aby były one bezprzewodowe. Po przewertowaniu kilkunastu ostatnich stron tego tematu wybrałem Turtle Beach Elite 800 (za 733 zł z OleOle dzięki promocji Visa Checkout). Myślałem jeszcze nad SteelSeries, ale H Wireless w żadnym sklepie nie są już dostępne, a Arctis Pro jak dla mnie za drogie, tak więc wybór padł na TB.
 
Do tej pory przez całe życie miałem jedynie głośniki 2.1 podłączone do PC (filmy/gry), a jeśli chodzi o PS4 to dźwięk leciał z TV. Ciekawy jestem jaka będzie różnica kiedy pierwszy raz odpalę jakiś film/grę na słuchawkach.
Miałem jedne i drugie. Ogólnie jeśli to Twoja pierwsza styczność z takim sprzętem to będziesz pod wrażeniem. Oba modele grają podobnie, z niewielką przewaga na korzyść tb800 (mocniejszy bas). Gdyby mi nie szwankowały to bym przy nich został. Po oddaniu kupiłem SSH. Jestem bardzo zadowolony. Wygodne, dźwięk świetny. No i te wymienne baterie. Ogólnie stacja bazowa mi się bardziej podoba, wszystko ładnie wyświetlone na ekraniku oled. Stan baterii, co jest ustawione. Świetnie rozwiązane. W tb800 nic nie widać, nie wiesz ile bateria ma jeszcze życia. Przełączając coś w słuchawkach masz tylko piękniecia albo gadanie jakiejś baby

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nóżka zamiast SS H masz SS Siberia 800 to praktycznie to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=53654]Nóżka[/mention] zamiast SS H masz SS Siberia 800 to praktycznie to samo.
Nie praktycznie tylko dokładnie to samo.
Nowa nazwa, nowa cena.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam TB800X jestem bardzo zadowolony ALE JEDNA rzecz mnie doprowadza do szału ;) zero informacji o baterii, a jak już głos w słuchawkach nas o tym informuje to hooy zaraz padną i tyle :(

 

Piszecie tutaj o SS Siberia 800, więc tu znalazłem coś takiego od X-KOM:

http://allegro.pl/sluchawki-bezprzewodowe-steelseries-siberia-800-i7118627889.html

natomiast w opisie:

"Siberia współpracuje z platformami PC, Mac, Xbox One (poprzez adapter)", WTF?? Jaki adapter? nie starczy podłączyć XboxOne X do tej stacji bazowej? (jeszcze coś trzeba?)

 

i czym się różnią od tego:

http://allegro.pl/sluchawki-steelseries-siberia-x800-pc-xone-ps4-i7088637398.html

 

Liczę też @SephiroT na info od Ciebie :)

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@DigitalMan_PL

X800 widzę że mają odpinany mikrofon ten co mam w 800 jest chowany, ale ktoś bardziej obyty w temacie może będzie wiedział lepiej to mnie poprawi.

Powiem tylko że te dwie baterię to mistrzostwo rozładowany headset? nie wiem co to znaczy :1_grinning:

Adapter może do czatu sam nie wiem o co im chodzi.

 

 

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary pad do xbox one nie ma gniazda 3.5mm.
Xbox po USB wspiera tylko licencjonowane modele.
TB ma prawie całkowitą wyłączność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, SephiroT napisał:

Stary pad do xbox one nie ma gniazda 3.5mm.
Xbox po USB wspiera tylko licencjonowane modele.
TB ma prawie całkowitą wyłączność.

 

Czyli co?? nie podłączę tego z XboxOne X? (bezprzewodowo) ?? Wiesz tak jak TB800??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Czyli co?? nie podłączę tego z XboxOne X? (bezprzewodowo) ?? Wiesz tak jak TB800??
Chat z gry tylko optyk. Grupa z PC USB, telefonu albo pada po kablu 3.5mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chat z gry tylko optyk. Grupa z PC USB, telefonu albo pada po kablu 3.5mm.
Eee to gardzę.... Tak to bym myślał o zmianie z TB800 ale w takim razie dziękuję...

Czyli NIE MA ALTERNATYWY

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że TB 800 Elite będą moimi pierwszymi słuchawkami w życiu, mam pytanie laika. :P 

 

Do czego najlepiej podłączyć dock słuchawek? Czy da się jakoś go podłączyć, abym mógł zamiennie słuchać dźwięku z PC i PS4, bez przełączania kabli?

Zarówno PC jak i PS4 Pro mam podłączone do telewizora kablami HDMI.

 

Czy jeśli wpiąłbym się kablem optycznym z dock'u do TV, to wpłynie to jakoś na jakość dźwięku z PC/PS4, skoro najpierw dźwięk będzie szedł kablami HDMI, a dopiero później z TV do dock'a optycznym?

 

Sorry jeśli pytanie jest głupie, ale na audio jakoś specjalnie się nie znam.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako że TB 800 Elite będą moimi pierwszymi słuchawkami w życiu, mam pytanie laika.  
 
Do czego najlepiej podłączyć dock słuchawek? Czy da się jakoś go podłączyć, abym mógł zamiennie słuchać dźwięku z PC i PS4, bez przełączania kabli?
Zarówno PC jak i PS4 Pro mam podłączone do telewizora kablami HDMI.
 
Czy jeśli wpiąłbym się kablem optycznym z dock'u do TV, to wpłynie to jakoś na jakość dźwięku z PC/PS4, skoro najpierw dźwięk będzie szedł kablami HDMI, a dopiero później z TV do dock'a optycznym?
 
Sorry jeśli pytanie jest głupie, ale na audio jakoś specjalnie się nie znam.
 
Jeśli wepniesz optyk do tv to będziesz miał tylko dziwek stereo

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nóżka

 

Jak napisał @szuldi82, 99% TV puszcza po optyku dźwięk stereo.

Dźwięk po optyku i po HDMI to 2 niezależne źródła przy czym dźwięk z optyka jest zawsze włączony.

Długość kabla nie ma takiego znaczenia. Mam 10m kabel optyczny po mieszkaniu puszczony i nie ma opóźnień.

Jakość kabla też. to nie analog. Tu masz 0/1 albo działa albo nie.

Możesz użyć jednego kabla z docka, kabla z PS4 i z TV + beczki i przepinać w beczce kable albo użyć jakiegoś rozdzielacza. 

Ewentualnie jak Ci nie zależy na dźwięku przestrzennym to możesz użyć USB z TV (dźwięk jako impreza) + optyk z konsoli ...albo na odwrót. 

Pamiętaj jeszcze że masz BlueTooth i na przykład @DigitalMan_PL puszcza TB po BT. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy w instrukcji tv sprawdzić jaki dźwięk idzie po optyku. Od kilku lat większość telewizorów puszcza DD 5.1 i DTS.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, SephiroT napisał:

@Nóżka

 

Jak napisał @szuldi82, 99% TV puszcza po optyku dźwięk stereo.

Dźwięk po optyku i po HDMI to 2 niezależne źródła przy czym dźwięk z optyka jest zawsze włączony.

Długość kabla nie ma takiego znaczenia. Mam 10m kabel optyczny po mieszkaniu puszczony i nie ma opóźnień.

Jakość kabla też. to nie analog. Tu masz 0/1 albo działa albo nie.

Możesz użyć jednego kabla z docka, kabla z PS4 i z TV + beczki i przepinać w beczce kable albo użyć jakiegoś rozdzielacza. 

Ewentualnie jak Ci nie zależy na dźwięku przestrzennym to możesz użyć USB z TV (dźwięk jako impreza) + optyk z konsoli ...albo na odwrót. 

Pamiętaj jeszcze że masz BlueTooth i na przykład @DigitalMan_PL puszcza TB po BT. 

Wysłałem priv,jak będziesz mógł to proszę o pomoc........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×