Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
12 godzin temu, SephiroT napisał:

@Nóżka

 

Jak napisał @szuldi82, 99% TV puszcza po optyku dźwięk stereo.

Dźwięk po optyku i po HDMI to 2 niezależne źródła przy czym dźwięk z optyka jest zawsze włączony.

Długość kabla nie ma takiego znaczenia. Mam 10m kabel optyczny po mieszkaniu puszczony i nie ma opóźnień.

Jakość kabla też. to nie analog. Tu masz 0/1 albo działa albo nie.

Możesz użyć jednego kabla z docka, kabla z PS4 i z TV + beczki i przepinać w beczce kable albo użyć jakiegoś rozdzielacza. 

Ewentualnie jak Ci nie zależy na dźwięku przestrzennym to możesz użyć USB z TV (dźwięk jako impreza) + optyk z konsoli ...albo na odwrót. 

Pamiętaj jeszcze że masz BlueTooth i na przykład @DigitalMan_PL puszcza TB po BT. 

 

2 godziny temu, MrArt-PL napisał:

Wysłałem priv,jak będziesz mógł to proszę o pomoc........

 

Mam Sony XE7005 55' i z tego co widzę w danych technicznych, to on ma obsługę dźwięku przestrzennego DTS, oraz Dolby Digital, Digital Plus, Dolby Pulse.

 

Właśnie na jakości dźwięku zależy mi najbardziej, a zdecydowanie mniej na chacie (nie należę do gadatliwych graczy, nawet kiedy gram online).

Jutro słuchawki mają do mnie przyjechać to będę kombinował.

Edytowane przez Nóżka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie podłączaj optykiem pod tv. Nic nie stracisz na jakości dźwięku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj słynne TB800 od wicklo z Allegro przestały mi działać. Konsola ani PC ich nie wykrywa ;/

 

Edit: w końcu wykryło i udało się skonfigurować i program zaktualizował wszystko - wyglądało jak by całkowicie zgubiły ustawienia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tort tort z RTV rtęć na kilku dni męczę to

dzisiaj słynne TB800 od wicklo z Allegro przestały mi działać. Konsola ani PC ich nie wykrywa ;/
TyIMG-20180522-WA0008.jpegb812d6f80eba9d60f2248d255fc9884d.jpg

Wysłane z mojego Nexus 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[mention=52668]rejpsnake68[/mention] yyy nie bardzo czaje o co Ci chodzi
Ja również.

Odnośnie tb800 od wicklo. Miałem od niego dwie sztuki, obie cierpiały na to samo. Wyłączały się w czasie używania. Normalnie piknely i koniec musiałem je uruchamiać ponownie i tak co 10 min. Podjąłem różne próby sprawdzenia, różne źródła podłączenia, i na ładowaniu cały czas żeby baterie wykluczyć i ciul wie. Pierwsze zaczęły robić tak po dwóch miesiącach. Zareklamowalem, przysłali druga sztukę i ta druga od razu na drugi dzień tak robiła. Napisałem że chce reklamować ale chcę zwrot pieniędzy. Nie było problemu, kurier przyjechał, zabrał, kasa zwrócona na konto. Jeśli chodzi o reklamacje czy kontakt złego słowa nie powiem ale niestety miałem pecha.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje chodzą super.
Córka używa bo ja wróciłem do H Wireless.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie znajomy szuka słuchawek bezprzewodowych i zainteresował się steelseries 800. Może głupie pytanko, ale  słuchawki mają tylko jedno pokrętło, więc czy jest możliwa regulacja balansu między czatem/dźwiękiem na słuchawkach  czy tylko z poziomu tego pudełeczka nadajnika?  Ciężko gdzieś w recenzjach się dowiedzieć bo przeważnie opisują, że jest chatmix/livemix i tyle.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piotras3 tak masz na słuchawkach pokrętło którym możesz sterować pudełkiem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie znajomy szuka słuchawek bezprzewodowych i zainteresował się steelseries 800. Może głupie pytanko, ale  słuchawki mają tylko jedno pokrętło, więc czy jest możliwa regulacja balansu między czatem/dźwiękiem na słuchawkach  czy tylko z poziomu tego pudełeczka nadajnika?  Ciężko gdzieś w recenzjach się dowiedzieć bo przeważnie opisują, że jest chatmix/livemix i tyle.
 
W słuchawkach jest takie samo pokrętło jak w stacji.
Góra/dół - głośność.
Wciśnięcie -kolejna funkcja.
Jedno wciśnięcie - chat Mix
Kolejne 4 i wracasz do głośności głównej.
Pomiędzy jest livemix (który działa w H Wireless tylko przy chacie z 2.5mm Jack na profilu z Xbox 360. Nie wiem czy to zmienili w Siberia 800) wybór profili i equalizer.
Bardzo fajna obsługa ze słuchawek której szybko się nauczysz na pamięć.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.05.2018 o 18:23, piotras3 napisał:

Panowie znajomy szuka słuchawek bezprzewodowych i zainteresował się steelseries 800. Może głupie pytanko, ale  słuchawki mają tylko jedno pokrętło, więc czy jest możliwa regulacja balansu między czatem/dźwiękiem na słuchawkach  czy tylko z poziomu tego pudełeczka nadajnika?  Ciężko gdzieś w recenzjach się dowiedzieć bo przeważnie opisują, że jest chatmix/livemix i tyle.
 

wicklo na allegro ma chyba jeszcze tb800 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xkomie jest wyprzedaż. Steelseries siberia 800 za 700 zł nówki.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na xkomie jest wyprzedaż. Steelseries siberia 800 za 700 zł nówki.

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka


Patrzę teraz i cena jest 999 zl

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Ty@SephiroT czy istnieje jakaś alternatywa dla Turtle Beach 800X (czyli wersja dla XboxOne)?

Tak abym miał dźwięk BEZPRZEWODOWO oraz CZAT Z GRUPY. Najlepiej jeszcze z jakimś wyświetlaczem stanu naładowania baterii bo w Turtle Beach 800X to z tajniaka się rozladuje a jak już mam komunikat to już za kilka minut się wyłącza(a to wkur...).

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś Siberia 840?, Jak w porównaniu z Sony headset 2.0 wypadają jeśli chodzi o dźwięk, wykonania nie porównuje, bo wiadomo, że Siberia górą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Kamillo napisał:

Posiada ktoś Siberia 840?, Jak w porównaniu z Sony headset 2.0 wypadają jeśli chodzi o dźwięk, wykonania nie porównuje, bo wiadomo, że Siberia górą.

jesli masz na mysli Goldy od Sony to juz syberia 800 (SSHW) zjadały je na sniadanie. no ale cenowo tez jest roznica

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrzę teraz i cena jest 999 zl

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Mając je w koszyku trzeba było wpisać kod promocyjny "wyprzedaz" czy jakoś tak.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Rambo8 napisał:

jesli masz na mysli Goldy od Sony to juz syberia 800 (SSHW) zjadały je na sniadanie. no ale cenowo tez jest roznica

Tak, chodzi mi o goldy, zaczęły mi pękać i chce je sprzedać póki pęknięcia nie są jeszcze duże.

Chce kupić cos porządnego i padło na Siberie 840, mogę je mieć za 1063zł, gdzie normalnie kosztują 1300zł jak patrze, dużo kasy jak za słuchawki, ale co zrobić jak mi się spodobały. Jak może troche ochłonę to poszukam czegoś innego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kamillo napisał:

Tak, chodzi mi o goldy, zaczęły mi pękać i chce je sprzedać póki pęknięcia nie są jeszcze duże.

Chce kupić cos porządnego i padło na Siberie 840, mogę je mieć za 1063zł, gdzie normalnie kosztują 1300zł jak patrze, dużo kasy jak za słuchawki, ale co zrobić jak mi się spodobały. Jak może troche ochłonę to poszukam czegoś innego :)

bierz to http://allegro.pl/turtle-beach-ear-force-elite-800-tbs-3390-02r-i7281750108.html

ja zamienilem syberie 800 na nie - i wg mnie graja zdecydowanie lepiej

Edytowane przez Rambo8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Kamillo napisał:

Tak, chodzi mi o goldy, zaczęły mi pękać i chce je sprzedać póki pęknięcia nie są jeszcze duże.

Chce kupić cos porządnego i padło na Siberie 840, mogę je mieć za 1063zł, gdzie normalnie kosztują 1300zł jak patrze, dużo kasy jak za słuchawki, ale co zrobić jak mi się spodobały. Jak może troche ochłonę to poszukam czegoś innego :)


W tych pieniądzach już chyba lepiej prawdopodobnie najlepszy zestaw konsolowy  arctis pro + gamedac jeśli nie straszny kabel np. tu jest promo https://www.amazon.de/gp/switch-language/product/B07B81D162/?ie=UTF8&language=pl_PL&tag=geizhals04-21&smid=A3JWKAKR8XB7XF   
Ewentualnie polować na wersje wireless

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez użytkowanie Goldów odzwyczaiłem się od kabla, zamówiłem te Siberie i na jutro mają być, poza graniem oglądam też filmy na słuchawkach wieczorami, podoba mi się bardzo w tych Siberiach, że są dwa akumulatorki, które można wymieniać przez co nie trzeba się martwić, że słuchawki się rozładują i trzeba je ładować kablem, lub kłaść w stacji dokującej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak miałem po kilku latach używania bezprzewodowych od sony, ciężko przejść na kabel mimo dużo lepszego dźwięku. Na pewno odczujesz mega różnicę, w jakości wykonania jak i dźwięku względem goldów. Do tego baterie trzymające ze 2-3 razy dłużej  jak te w sony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to normalne, że w tych syberiach występuje szum przy wyciszonym dźwięku?, bo nie wiem czy je oddawać.


Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy to normalne, że w tych syberiach występuje szum przy wyciszonym dźwięku?, bo nie wiem czy je oddawać.


Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka


Podobno w każdych słuchawkach słychać jakiś szum. Nie wiem ja w swoich syberiach nie słyszę szumu. Mam 800.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×