Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie je testuje w robocie, podpiąłem je pod lapka i tak jakby szum był mniejszy, wczoraj testowałem na PS4 i wydaje mi się, że bardziej szumi, już teraz zgłupiałem i nie wiem czy je oddawać heh, a najlepsze, że znajomi z pracy mówią, że oni żadnego szumu nie słyszą :35_thinking:, może ja mam coś z uszami :6_smile:

 

Dodam jeszcze, że do PS4 podpiąłem je poprzez usb i kabel optyczny, może tu coś źle zrobiłem.

Edytowane przez Kamillo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Kamillo napisał:

Właśnie je testuje w robocie, podpiąłem je pod lapka i tak jakby szum był mniejszy, wczoraj testowałem na PS4 i wydaje mi się, że bardziej szumi, już teraz zgłupiałem i nie wiem czy je oddawać heh, a najlepsze, że znajomi z pracy mówią, że oni żadnego szumu nie słyszą :35_thinking:, może ja mam coś z uszami :6_smile:

 

Dodam jeszcze, że do PS4 podpiąłem je poprzez usb i kabel optyczny, może tu coś źle zrobiłem.

Nic zle nie zrobiłeś one po prostu tak szumią każde słuchawki bezprzewodowe wydają swego rodzaju szum.Miałem jakiś czas temu te słuchawki i delikatny szum słyszałem,sprzedałem je jako używane i gościu mi zwrócił bo mówił że strasznie szumią i nie może ich używać-może to jednak jest kwestia słuchu każdego z nas i każdy inaczej to odbiera.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zwróciłem uwagi przez rok użytkowania na szumy, chyba jestem głuchy:38_worried:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde bezprzewodowe szumią jak się całkiem wyciszy dźwięk.

Niektóre jeszcze do tego piszczą jak są źle zaprojektowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dziś wieczorem będę siadał do gry to sprawdzę z czystej ciekawość, z drugiej strony może lepiej o tym nie wiedzieć i dłużej żyć :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak dziś wieczorem będę siadał do gry to sprawdzę z czystej ciekawość, z drugiej strony może lepiej o tym nie wiedzieć i dłużej żyć :1_grinning:
Czasem zajebiscie być przygłuchym i lekko ślepawym, ani Ciebie nie wkurza TV (że to sramto itp.), ani wiatrak bo za głośno chodzi (SIC! Jak on ma prawo się w ogóle kręcić), ani słuchawki że coś tam zaszumi :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, manoszek napisał:

Jak dziś wieczorem będę siadał do gry to sprawdzę z czystej ciekawość, z drugiej strony może lepiej o tym nie wiedzieć i dłużej żyć :1_grinning:

Sprawdź z ciekawości :6_smile: i daj znaka na forum, bo też jestem ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W TB 800 też jest delikatniutki szum, ale z tego co wiem to jest to zupełnie normalne.

Taki sam szum wydają praktycznie wszystkie urządzenia audio, szczególnie kiedy ustawiona jest dosyć duża głośność, a nic w danym momencie akurat nie leci. Jeśli o słuchawki chodzi, to ten szum staje się też podobno delikatnie głośniejszy kiedy mamy włączoną opcję wygłuszania dźwięków z zewnątrz.

 

W każdym razie nie jest to nic czym powinno się martwić, oraz nie oznacza to że posiadane słuchawki są wadliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was ma/miał taki soundbar https://www.euro.com.pl/soundbar-speakerbar/samsung-hw-k360.bhtml ?

Szukam jakiegoś audio pod tv, które nie kosztuje drugie tyle co telewizor a gra po prostu lepiej niż to co się wydobywa z głośników. Nie mam joba na punkcie audio i nie płaczę, że basy grają o 3dB w stosunku do średnich tonów, więc żadne kolumny ze wzmacniaczami za kilka k mnie nie interesują :P Ma być tanio i przyzwoicie :P

Ewentualnie czy możecie coś innego polecić w tym rzędzie wielkości.

Przy okazji - rozwalają mnie te wszystkie pseudoaudiofilskie fora. Ktoś wchodzi, pisze że szuka audio do, dajmy na to, 1500 zł. Polecają mu zestaw za 3000 i piszą, że trzeba trochę przekroczyć budżet, ale to nie powinien być problem. Organy opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że do niedawna ich nie było w żadnym polskim sklepie.  Przypadkowo na nie trafiłem, bo sam teraz nie szukam słuchawek, a cena fajna to wrzuciłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos te słuchawki? Godne polecenia? Ja mam te pierwsze 7.1 i myślę nad wymianą bo coś szwankują.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ma ktos te słuchawki? Godne polecenia? Ja mam te pierwsze 7.1 i myślę nad wymianą bo coś szwankują.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka


Jeżeli chodzi o goldy to dźwięk jest ok jak za tę cenę, mikrofon też ok. To zalety, powiedzmy. A teraz wady - to są najgorzej wykonane słuchawki jakie mam/miałem. Główną wadą jest pękające pałąk i zawiasy. Materiały użyte do ich produkcji to jest dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o goldy to dźwięk jest ok jak za tę cenę, mikrofon też ok. To zalety, powiedzmy. A teraz wady - to są najgorzej wykonane słuchawki jakie mam/miałem. Główną wadą jest pękające pałąk i zawiasy. Materiały użyte do ich produkcji to jest dno.
Tylko to nie są te goldy (wireless stereo headset 2.0) o których wydaje mi się że Ty piszesz. To jest ten nowszy model który wyszedł jakiś czas temu. Nie wiem jak z jakością wykonania tego modelu ale te o których prawdopodobnie pisze Gomez i które wymieniłem w nawiasie to jakość bardzo słaba. Plastik trzeszczy, ogólnie jakby się miały rozlecieć zaraz. Dzwiekowo w tej cenie nic chyba lepszego nie znajdziesz (bezprzewodowego)

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko to nie są te goldy (wireless stereo headset 2.0) o których wydaje mi się że Ty piszesz. To jest ten nowszy model który wyszedł jakiś czas temu. Nie wiem jak z jakością wykonania tego modelu ale te o których prawdopodobnie pisze Gomez i które wymieniłem w nawiasie to jakość bardzo słaba. Plastik trzeszczy, ogólnie jakby się miały rozlecieć zaraz. Dzwiekowo w tej cenie nic chyba lepszego nie znajdziesz (bezprzewodowego)

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

Kurdę, możesz mieć rację. Sprawdziłem cenę goldów i stoją ponad 3 stówy.

I tak, pisałem o goldach. Druga para mi sie rozpadła( pałąk). To jeżeli nowe są sporo tańsze to ciekawe jak z jakością wykonania. Pałąk wygląda na jeszcze słabszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurdę, możesz mieć rację. Sprawdziłem cenę goldów i stoją ponad 3 stówy.
Ten link z media marktu, który kolega podesłał to jest najnowsza wersja tych słuchawek. Nie wiem co dokładnie w nich się zmieniło bo mam już słuchawki idealne dla siebie więc nie interesują mnie inne modele. A te goldy które miały premierę bodajże w 2013 r. to najgorzej wykonane słuchawki Sony. Dzwiekowo za cenę 250 zł nic lepszego bezprzewodowego się nie dostanie.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał jeszcze raz kupować headset od Sony to bym się 100razy zastanowił, wykonanie fatalne.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten nowy łamać napewno się nie będzie. Wykonanie jest znacznie lepsze.




Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio pytasz? Kilka postow wyżej jest link. A i w google jak wpiszesz to od razu cena wyskakuje leniuszku! :)

O tych pierwszych goldach (tych niebieskich) to się tu naczytałem że pękają. Ale o tych nawet nie wiedziałem :) Najlepiej będzie pojechać i samemu sprawdzić czy solidne. Ale nie ukrywam że cena dziwna.
Dzieki za pomoc.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pytanko do posiadaczy TB800. Czy w tych słuchawkach jest opcja pasywnego słuchania z urzadzeń podłaczonych jackiem 3.5mm?
Czy muszą być caly czas wlaczone i na rozładowanych nie posluchamy?
Jest taka opcja.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×