Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Możecie polecić jakieś słuchawki z systemem 7.1 do ps4? W cenie max 400 zł.

 

Mogą być na kablu, bardzo mi zależy na dobrym pozycjonowaniu przeciwników w grach typu Battlefield , jak również na dobrym odwzorowaniu dźwięków w innych grach np. Fifa, Bloodborn itp.

 

Z góry dziękuję za propozycje i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Ma ktoś może z was jakiś pomysł jeśli chodzi o tą zużywającą się skórę (albo coś co przypomina skórę) w słuchawkach Sony Wireless Stereo headset 2.0.

Z moich praktycznie nie da się korzystać bo co chwila wszędzie zostają takie małe czarne kawałki. Jedną słuchawkę oskubałem całą z tego materiału , ale też za bardzo to nie pomogło. Macie jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, matii26 napisał:

Cześć,

Ma ktoś może z was jakiś pomysł jeśli chodzi o tą zużywającą się skórę (albo coś co przypomina skórę) w słuchawkach Sony Wireless Stereo headset 2.0.

Z moich praktycznie nie da się korzystać bo co chwila wszędzie zostają takie małe czarne kawałki. Jedną słuchawkę oskubałem całą z tego materiału , ale też za bardzo to nie pomogło. Macie jakiś pomysł ?

https://www.olx.pl/oferta/nauszniki-gabki-sony-wireless-headset-stereo-2-0-nowe-ps4-CID99-IDsl0qW.html

Pierwsza oferta jaką znalazłem.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć,
Ma ktoś może z was jakiś pomysł jeśli chodzi o tą zużywającą się skórę (albo coś co przypomina skórę) w słuchawkach Sony Wireless Stereo headset 2.0.
Z moich praktycznie nie da się korzystać bo co chwila wszędzie zostają takie małe czarne kawałki. Jedną słuchawkę oskubałem całą z tego materiału , ale też za bardzo to nie pomogło. Macie jakiś pomysł ?
Zobacz na aliexpress, wiem że ktoś chyba nawet z tego forum kupował

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amp,jednostka sterująca z tritton 720+ jest za śmieszne pieniadze i teraz pytanie czy bedzie dobrze to dzialac z sluchawkami innego producenta ( chodzi o jakość),bo nie ukrywam ze podlączenie z TV optykiem i DTS w niej mnie  kusi.Czy to bedzie dzialac jak karta dzwiekowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Amp,jednostka sterująca z tritton 720+ jest za śmieszne pieniadze i teraz pytanie czy bedzie dobrze to dzialac z sluchawkami innego producenta ( chodzi o jakość),bo nie ukrywam ze podlączenie z TV optykiem i DTS w niej mnie  kusi.Czy to bedzie dzialac jak karta dzwiekowa?

Tak dokładnie jest to zewnętrzna karta, będziesz miał dolby headphone po podłączeniu słuchawek stereo. Miałem tą jednostkę i niestety w moim egzemplarzu występowało lekkie irytujące buczenie (podobno jest to częsty problem). Jeśli będziesz miał do tej bazy oryginalny kabel z pilotem to podłączysz  każde słuchawki (2xjack), bez kabla niestety nie podłączysz niczego. Wszystkie słuchawki o niskiej impedancji będą działać dobrze. U mnie miałem podłączone bezpośrednio z Ps4, nie wiem czy z TV będzie to działać dobrze.   

Edytowane przez Boomstick1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Boomstick1983 napisał:

Tak dokładnie jest to zewnętrzna karta, będziesz miał dolby headphone po podłączeniu słuchawek stereo. Miałem tą jednostkę i niestety w moim egzemplarzu występowało lekkie irytujące buczenie (podobno jest to częsty problem). Jeśli będziesz miał do tej bazy oryginalny kabel z pilotem to podłączysz  każde słuchawki (2xjack), bez kabla niestety nie podłączysz niczego. Wszystkie słuchawki o niskiej impedancji będą działać dobrze. U mnie miałem podłączone bezpośrednio z Ps4, nie wiem czy z TV będzie to działać dobrze.   

dzięki z kablem moge miec za 50 zl a z tv tez powinno dzialac po optyku. i teraz zastanawiam sie czy to kupic czy lepiej fiio d3 do moich superlux 32om.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie. Mam telewizor Samsung 4K z HDR do niego podłączoną konsolę. Mam 3 wejścia HDMI i 1 x HDMI ARC. Aktualnie konsola podłączona do HDMI zwykłego na HDMI ustawione HDMI UHD Color. Planuje zakup amplitunera https://www.euro.com.pl/amplitunery/yamaha-rx-s601d-bialy.bhtml

I teraz pytanie czy podpinać konsolę po HDMI do amplitunera i z amplitunera do telewizora po HDMI ARC (czy będzie wtedy na konsoli obsługiwany HDR ??) ?? Czy lepiej konsolę podpiąć po HDMI do telewizora i cyfrowym optycznym do amplitunera ?? Z tego co widziałem to na HDMI ARC nie da się chyba ustawić UHD Color...

Będę wdzięczny za odpowiedzi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie.
Sam chętnie poznam odwiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuzyn kupil sobie tv i ma ampli Pioneer VSX -323, zeby miec uhd to musial z playa bezpośrednio hdmi podłączyć pod tv a optykiem z playa do ampli. No chyba ze jest inna opcja:)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Szybkie pytanie. Mam telewizor Samsung 4K z HDR do niego podłączoną konsolę. Mam 3 wejścia HDMI i 1 x HDMI ARC. Aktualnie konsola podłączona do HDMI zwykłego na HDMI ustawione HDMI UHD Color. Planuje zakup amplitunera https://www.euro.com.pl/amplitunery/yamaha-rx-s601d-bialy.bhtml

I teraz pytanie czy podpinać konsolę po HDMI do amplitunera i z amplitunera do telewizora po HDMI ARC (czy będzie wtedy na konsoli obsługiwany HDR ??) ?? Czy lepiej konsolę podpiąć po HDMI do telewizora i cyfrowym optycznym do amplitunera ?? Z tego co widziałem to na HDMI ARC nie da się chyba ustawić UHD Color...

Będę wdzięczny za odpowiedzi ;-)

 

Ten ampli wspiera 4K UHD więc wystarczy podpiąć konsole przez hdmi do niego. Z ampli do tv po hdmi także.

Jeżeli na hdmi arc nie da się ustawić uhd color, musisz podpiąć pod inne wejście w tv.

Jak chcesz mieć dźwięk z tv, wystarczy podpiąć tv optykiem pod ampli.

 

 

 

 

 

 

Kuzyn kupil sobie tv i ma ampli Pioneer VSX -323, zeby miec uhd to musial z playa bezpośrednio hdmi podłączyć pod tv a optykiem z playa do ampli. No chyba ze jest inna opcja:)

 

 

 

Powinien móc podłączyć po hdmi konsole pod ampli i ampli do tv.

W tej konfiguracji powinno działać 4K UHD. Jeżeli nie działa któryś kabel jest kiepski.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, mataman napisał:

Ten ampli wspiera 4K UHD więc wystarczy podpiąć konsole przez hdmi do niego. Z ampli do tv po hdmi także.

Jeżeli na hdmi arc nie da się ustawić uhd color, musisz podpiąć pod inne wejście w tv.

Jak chcesz mieć dźwięk z tv, wystarczy podpiąć tv optykiem pod ampli.

 

Ok, dzięki za odpowiedź. Rozważam jeszcze jeden wariant połączenia, mianowicie konsola do HDMI 1 w telewizorze z ustawionym UHD Color a telewizor z HDMI ARC do HDMI ARC amplitunera. Tylko zastanawia mnie kwestia czy nie stracę na jakości dźwięku z konsoli w porównaniu do podpięcia konsoli kablem optycznym lub HDMI z amplitunerem. Czy nie ma tu większej różnicy bo teoretycznie takie połączenie po ARC też powinno działać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakości dźwięku nie będzie różnicy między optykiem, a hdmi arc.

Będzie natomiast różnica jeżeli konsola będzie podpięta do ampli, wtedy uzyskasz format bezstratny znacznie lepszy jakościowo od DD5.1 czy DTS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, mataman napisał:

W jakości dźwięku nie będzie różnicy między optykiem, a hdmi arc.

Będzie natomiast różnica jeżeli konsola będzie podpięta do ampli, wtedy uzyskasz format bezstratny znacznie lepszy jakościowo od DD5.1 czy DTS.

 

Dzięki za pomoc ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie bez żadnego przytyku do nikogo, po prostu się nie znam a mam okazję się dowiedzieć :)

Bo pada tu pytanie o sposób podłączenia milionów urządzeń milionem kabli przez milion różnych wejść. Czy te różnice w połączeniu tak a nie inaczej dają tak bardzo słyszalne różnice, że przeciętny użytkownik to wyłapie? Pomijając oczywiście, że w pewnych kombinacjach dźwięk może nie lecieć w ogóle, wtedy słychać różnicę na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie używasz do odsłuchu małych plastikowych pierdziawek to różnice wyłapiesz odrazu.
To tak jakbyś słuchał mp3 i płyty CD. Na normalnym zestawie ampli/kolumny różnice słychać odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sony PlayStation 4 Platinum Wireless Headset jednak też pękają .. rok nie minąl .. a wydawalo sie ze nie pekna bo najwieksze wygiecie jest na metalowym palaku. Ogolnie sluchawki nie wykazaly zadnego zuzycia i wciaz wygladaja bardzo dobrze... no.. oprocz tego pieprzonego zlamania na zawiasie :wheel:

 

 

 

 

PS. Czy ktos z szanownej administracji moglby ustawic jakis normalny limit na rozmiar zalacznikow? 8MB to raczej szybko sie zapelnia i nie bardzo widze jak je usunac .. dodam tylko ze mamy 2018 rok i pliki tekstowe wiecej waza niz laczny limit zalacznikow kufa :P 

 

IMG_9682.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jebie, oni są jacyś ułomni z tymi słuchawkami. Nie dość że biorą jakiś ordynarny hajs za ten kawałek plastiku, to jeszcze trzeba się z tym obchodzić jak z jajkiem. Najgorsze jest to, że to chyba jedyna alternatywa odnoście bezprzewodowego odbioru dźwięku na ps4 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SS 800 prawie 2 lata użytkowania wyglądają jak wyjęte z pudełka, fakt były drogie ale kupiłem je na lata, sony pewnie wykorzystuje materiały z przegrzanych konsol i potem wszystko pęka :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, manoszek napisał:

SS 800 prawie 2 lata użytkowania wyglądają jak wyjęte z pudełka, fakt były drogie ale kupiłem je na lata, sony pewnie wykorzystuje materiały z przegrzanych konsol i potem wszystko pęka :30vm3cw:

Od kiedy myślisz nad kupieniem iksboksa, żeby grać w foże horajzon stałeś się bardzo uszczypliwy, wręcz nieuprzejmy w stosunku to Twojej alma mater. Pamiętaj, że jak już się najeździsz będziesz chciał wrócić do cywilizacji. Odpalisz PS4 i na telewizorze zobaczysz tylko, jak Kaz śpiewa dla Ciebie 'no pasaran' i odetnie Ci zdalnie prąd i internet w chałupie. A jak jeszcze masz xperie to już w ogóle jest po Tobie.

Edytowane przez xavris
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, manoszek napisał:

SS 800 prawie 2 lata użytkowania wyglądają jak wyjęte z pudełka, fakt były drogie ale kupiłem je na lata, sony pewnie wykorzystuje materiały z przegrzanych konsol i potem wszystko pęka :30vm3cw:

Też o nim myślałem, ale nie mogę mieć droższych słuchawek od konsoli, bo mnie baba z domu wygna :vxoAZzf:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@xavris Nie jestem uszczypliwy tylko mam dystans do tego wszystkiego , ale liczę się z zemsta wielkiego Kaza :kaz:

@okoni Może spadły z ceny, jak będzie promocja to możesz spokojnie wziąć polecam.

Pierwsze Headsety sony były wytrzymałe miałem 3 lata i nic nie pękło, szkoda że wyglądałem w nich jak kosmita, bateria też już trzymała krótko, wytarły się poduszki i postanowiłem zmienić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Sony Center pan mi zaproponowal ponowny zakup Platinium, ale z dodaktowo platnym ubezpieczeniem ... bo do gwarancji to sie oni nie poczuwaja w wypadku mechanicznego pekniecia :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Pan ma target sprzedazowy na gwarancję więc chciał namówić na dobre słuchawki, świetne (w/g niego) ale kruche (aby łatwiej było gwarancję wepchnac)...

Słupki w Excelu muszą się zgadzać, target muszą się robić...

W Sony Center pan mi zaproponowal ponowny zakup Platinium, ale z dodaktowo platnym ubezpieczeniem ... bo do gwarancji to sie oni nie poczuwaja w wypadku mechanicznego pekniecia :30vm3cw:


Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

Bo Pan ma target sprzedazowy na gwarancję więc chciał namówić na dobre słuchawki, świetne (w/g niego) ale kruche (aby łatwiej było gwarancję wepchnac)...

Słupki w Excelu muszą się zgadzać, target muszą się robić...

 

 

Ten target, gwarancję, słuchawki jak i kruche słupki z excela może sobie wsadzić. W dupę.

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×