Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

 
Ten target, gwarancję, słuchawki jak i kruche słupki z excela może sobie wsadzić. W dupę.
Lepiej dołożyć i cieszyć się lepszym sprzętem przez lata niż właśnie szajsownym hedsetem od Sony i to bez różnicy czy to pulsy, goldy czy inne diamentowe dziadostwo. Tak samo gówniane wykonane, miałem każdy headset od nich, żaden nie zdążył się uszkodzić bo zdążyłem wypchnąć to dziadostwo. Teraz mam SSH i to jest niebo a ziemia, począwszy od wykonania, jakości dźwięku i funkcjonalnosci

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli cofniesz sie daleko w tym watku to bylem jednym z pierwszych ktory zamowil Steel Series, testowalem je i ostatecznie zostawilem Playstation Stereo 2.0 bo uznalem ze roznica w jakosci nie jest warta roznicy w cenie. Pękły. Kupiłem Platinium i jakoscia dzwieku u jakoscia wykoniania (poza zawiasem kurjff@#$*FHso) sa super. Ale nie kupie ich kolejny raz zeby znowu pekly.. nie kupie jednak tez Steel Series bo nie sa warte tysiaka z jakoscia dzwieku jaki daja. Niestety rynek headsetow lezy i kwiczy ... 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakość plastikowych elementów których używają producenci pozostawia wiele do życzenia, może robią to specjalnie co za interes jak będziesz miał słuchawki 10 lat jak dzięki zastosowaniu takich elementów jak plastikowe zawiasy które są narażone podczas  użytkowania na pękniecie musisz co 2 lata kupić nowe bo już nie ma gwarancji. Powinni w takich wrażliwych miejscach użyć innego rozwiązania np. aluminium. Moje słuchawki zakładam na głowę a po skończonej grze odkładam na stojak przy takim użytkowaniu nigdy nie powinno się coś złego stać, ale zobaczymy.

@czacha79 co będziesz teraz kupował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, manoszek napisał:

Jakość plastikowych elementów których używają producenci pozostawia wiele do życzenia, może robią to specjalnie co za interes jak będziesz miał słuchawki 10 lat jak dzięki zastosowaniu takich elementów jak plastikowe zawiasy które są narażone podczas  użytkowania na pękniecie musisz co 2 lata kupić nowe bo już nie ma gwarancji. Powinni w takich wrażliwych miejscach użyć innego rozwiązania np. aluminium. Moje słuchawki zakładam na głowę a po skończonej grze odkładam na stojak przy takim użytkowaniu nigdy nie powinno się coś złego stać, ale zobaczymy.

@czacha79 co będziesz teraz kupował?

 

Nie mam pojęcia, mysle ze zamowie nowe Goldy i cos z wyzszej polki ... i zapewne okaze sie, ze nie sa warte tej kasy i zostawie Goldy ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup ten najnowszy model Goldów.

Podobno nie pękają.

 

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Kolos28 napisał:

Kup ten najnowszy model Głosów.
Podobno nie pękają.

Mówisz o tych, których zdjęcie wrzucił na poprzedniej stronie wątku ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwazam:

- nowe Goldy, bo pasuja do VR setu (ktory pewnie sobie znowu sprawie na jesieni)

- Turtle Beach Stealth 700

- Steel Series Arctis 7 zbieraja niezle opinie co do stosunku jakosci do ceny

- Steel Series Arctis Pro + DAC no tu minusem jest kabel, wiec moze Arctis Pro bezprewodowy?

 

Cos pominalem?

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na twoim miejscu bym wybierał pomiędzy TB 800 Elite albo Arctis Pro Wirelless.Te pierwsze używam od jakiegoś czasu do PS4 a teraz do XOX a drugie zakupił mój koleżka i używałem ok 6 godzin-wszysko zależy od gustu bo dzwięk bardzo podobny ale wygoda użytkowania na korzyść Arctis Pro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na twoim miejscu bym wybierał pomiędzy TB 800 Elite albo Arctis Pro Wirelless.Te pierwsze używam od jakiegoś czasu do PS4 a teraz do XOX a drugie zakupił mój koleżka i używałem ok 6 godzin-wszysko zależy od gustu bo dzwięk bardzo podobny ale wygoda użytkowania na korzyść Arctis Pro.
Dla mnie TB800 Elite mistrz, ale jednego mi brakuje dokładnych informacji na stacji bazowej o presecie i stanie baterii (to najbardziej)...

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.07.2018 o 16:23, Kolos28 napisał:

Nie nie te, gdyż koledze pękły platinium.

A są teraz nowe Goldy. Inne niż te 2.0

A to przepraszam, byłem pewien że to to samo xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w TB Elite 800 jest jakiś mocniejszy plastik w miejcu gdzie się rozsuwają,w porównaniu do np 500P ?

Mam właśnie TB 500P, które niedługo chyba będę sklejał po raz trzeci:14_relaxed:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w TB Elite 800 jest jakiś mocniejszy plastik w miejcu gdzie się rozsuwają,w porównaniu do np 500P ?
Mam właśnie TB 500P, które niedługo chyba będę sklejał po raz trzeci:14_relaxed:
Tak. Są o wiele lepiej zbudowane.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy w TB Elite 800 jest jakiś mocniejszy plastik w miejcu gdzie się rozsuwają,w porównaniu do np 500P ?
Mam właśnie TB 500P, które niedługo chyba będę sklejał po raz trzeci:14_relaxed:
Tak sa wykonane zdecydowanie lepiej. Jak weźmiesz je do ręki to czujesz że trzymasz coś porządnego, są masywne i powiedzmy ciężkie. 500p i np. goldy przy nich to chiński badziew, który ma się zaraz rozleciec

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,wezmę więc te 800.

Mam jeszcze pytanko o skórę na nausznikach,w 500P była taka cienka,dziurkowana.Po jakimś czasie zaczęła mi pękać i się łuszczyć,w 800P jest inny materiał?

Z tego co widziałem na zdjęciach coś jak w tych nowych goldach sony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, gandi77 napisał:

Dzięki,wezmę więc te 800.

Mam jeszcze pytanko o skórę na nausznikach,w 500P była taka cienka,dziurkowana.Po jakimś czasie zaczęła mi pękać i się łuszczyć,w 800P jest inny materiał?

Z tego co widziałem na zdjęciach coś jak w tych nowych goldach sony ?

W 800 masz pełne nauszniki wykonane ze skóry............niestety przy tych obecnych temperaturach trochę grzeja w uszy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nie na temat, ale dziś w MM posiedziałem trochę przy słuchawkach, chciałem kupić coś taniego po kablu, bo mi dzieciak kolejne sztukę rozpieprzył. Posprawdzałem chwilę sprzęt w okolicach 100zl, a potem (trochę niechcący) złapałem bezprzewodowe słuchawki firmy Bose, quiet coś tam 2. Powiem krótko, majonez! Te słuchawki mają jakiś system aktywnego wyciszania dźwięków z zewnątrz. Redukują hałas, puszczając do uszu przeciwstawne dźwięki. Jest taka cisza jak makiem zasiał, no kurna, tak jak kiedyś u mnie w podstawówce przed kartkówką. Czułem się jakbym był gdzieś w kosmosie, cisza absolutna. A muzyka puszczona to bajka, czyste brzmienie, bardzo soczyste, niczym nie zakłócane. Rozjebała mnie też cena, 1700 zeta, ale mówię szczerze, warto. Jak mi kiedyś spadnie jakieś dodatkowe zlecenie i będzie jakaś dobra, lewa kasa to kupuję te słuchawy bez zbędnej zwłoki. 

Chyba, że ktoś tu ogarnia tematy tak zaawansowanego sprzętu i wie, że istnieją lepsze słuchawki w podobnej cenie, to proszę o polecenie, bo średnio temat ogarniam (choć mówię szczerze, klapki mi spadły, jak te Bose założyłem na baniak). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na alle.... Kupiłem jakiś czas temu Astro a50 gen 2 za 330 niby powystawowe. Pisałem na forum bo coś z nimi nie tak było. Sprzedający wymienil mi na drugi egzemplarz. Kur... Nie miałem lepszych sluchawek za taką kasę. Polecam. Sprzedajacy był z  Częstochowy. Nie robię reklamy ale polecam. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz bezprzewodowe i dzialajace tez na kabelku jak Bose to sprawdz sennheiser bt 4.40, chyba ze koniecznie ma byc noise cancelling to bt 4.50. Nie ustępują Bose w niczym.

Fajne tez sa Skullcandy Crusher Wirelles, chyba mają największy bas na rynku, ale kosztem przestrzeni. Do filmów i gier są Mega. Jakbyś miał subwoofer na głowie. Do muzyki lepsze wymienione przeze mnie Sennheiser. Bardzo szczegółowe.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bomba bracie, dzięki za wskazówkę. Wczoraj sprawdzałem te Senki 4.50, tylko w nazwie miały HD, a nie bt, ale nie wiem czym się różnią. Ogólnie super wykonanie, świetna aktywna redukcja szumów i czysty dźwięk. Trochę czuć że te Bose o których pisałem, to delikatnie wyższa półka, ale prawie tysiak różnicy w cenie musi mieć gdzieś odzwierciedlenie. 

Czekam tylko aż kobita na wakacje ruszy i chyba sobie zrobię prezent :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One sie tak nazywaja hd 4.50 bt.

Sprawdz przed zakupem jeszcze model hd 4.40 bt. To te same sluchawki co 4.50 tylko nie mają noise cancelling, wg opinii lepiej grają od 4.50 i sa znacznie tansze. Znalazły sie nawet w polecanych słuchawkach na stronie inner fidelity. Co do noise cancelling wydaje mi sie ze to zbedny dodatek do uzytku domowego. Sprawdza sie to glownie w samolocie i na ulicy. Senki same z siebie maja dobre tlumienie pasywne i na niskim poziomie glosnosci nawet bez NC nic nie slyszysz.

I nalegam tez jezeli masz okazje zaloz i posluchaj Skullcandy Crusher Wirelles i opisz wrazenie :5_smiley: Szczegolnie na czarnej muzie i demkach thx.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś szuka kina domowego 5.0 z możliwością rozbudowy do Dolby Atmos 5.1.2 to wydaje mi się, że pojawiła się ciekawa oferta u naszego zachodniego sąsiada. Z góry zaznaczam że nie jestem audiofilem ani znawcą audio sprzętu aczkolwiek za ten set w polszy wołają sobie 8k+ zł sumując najniższe ceny z ceneo.  
 

Marantz SR5012 7.2 + zestaw głośników POLK Signature 5.0 - https://www.cyberport.de/tv-audio/hifi-komponenten/marantz/pdp/b716-146/marantz-sr5012-7-2-av-receiver-schwarz-plus-polk-signature-5-0-lautsprecherset.html?zanpid=11657_1534175469_500ecda69929162866685b72be7f6ed2&userid=269979&MC=101-269979&awc=11657_1534175469_500ecda69929162866685b72be7f6ed2&APID=101

 

wyszło mnie 4350zł (revolut+paypal) i idzie w 5 pakunkach no i mam nadzieje, że dojdzie w całości

 

Edytowane przez bany®

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, miał ktoś może styczność i może się wypowiedzieć na temat porównania amplitunerów Marantz SR5012 i Denon AVR X3400H?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie miałem styczności aczkolwiek z tego co wyczytałem na forach to marantz to taki denon premium i chyba często mają te same komponenty (nie wiem czy akurat te 2 konretne modele). Marantz sr5012 nie zbiera zbyt pochlebnych opini wsrod części użytkowników, na Amazon.de. Nie jestem pewny czy to wynika z nieumiejętnego dobierania glosnikow \ użytkowania czy faktycznie jest jakis problem z impedancją. Jeśli cenowo wychodziłoby podobnie to bezpieczniej chyba wziąć tego Denona

Edytowane przez bany®
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×