Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, szuldi82 napisał:

Jeśli potrzebujesz coś po optyku to kup sobie HDMI converter, mam przez to pudełko podłączone do slimki siberie 800. Tylko musi mieć to coś przełącznik na 5.1

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka
 

O, popatrz. Nie pomyślałem o tym. Nawet nie wiedziałem, że istnieje takie pudło.

https://allegro.pl/konwerter-hdmi-do-hdmi-rca-toslink-spdif-z-polski-i7187223341.html
 

Rozumiem, że coś takiego wystarczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Mam innej firmy ale wygląda prawie tak samo i wejścia te same. Wszystko działa. Jedynie minus jeśli ktoś nie lubi kabli, mnie tam nie przeszkadza bo i tak w polce za konsolą to leży. Ja na olx dałem 60 dyszek. Na allegro trochę drogo. Na aliexpress jest o wiele taniej tylko tyle że trzeba trochę więcej poczekać

 

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

 

 

 

25b908a5c5d5429dfcdd99f3f57c2423.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie widzę, że na aliexpress mogę to kupić za jakieś 50 zł. Dzięki wielkie. :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamowilem Razer Thresher Ultimate PS4 .. w poniedziałek zobaczymy co za paździerz :obama:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk sprawiedliwości? Do Spidermana i Batmana jak znalazł :p

zeby nie było że offtop - korzystał ktoś z soundbara Yamaha yas-107 ? W necie ma same dobre opinie i testy a i cena bardzo przystępna.

Edytowane przez xavris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam yamaha ats-2070, to jest ten sam model co yas-207. Jestesm bardzo zadowolony.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie słuchawki byście polecili w podobnej cenie?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer Thresher  Ultimate PS4 .. fajne fajne .. wygodne nauszniki, super przestrzenny dźwięk niezłej jakości....  ale oddaje do sklepu, brak regulacji głośności impreza/gra z poziomu słuchawek je dyskwalifikuje. Nie wiedziałem jakie to wygodne do momentu kiedy mi tego zabrakło. Zamawiam kolejne Sony Platinum ale tym razem z ubezpieczeniem na 4 lata za 120zł w morele.net. Łącznie wyjdzie i tak 300zł taniej niż Razery, będzie na RDR ;)

 

Jedyne czego mi będzie brakowało po jednym dniu użytkowania Razera to akustyczne oddzielnie głosów imprezy od gry. Impreze słychać wyraźnie "na górze" a reszta dźwięku jest na około. 

 

I ogólnie to troche mi smutno, bo jakość Razera jest kozacka ... ale co z tego jak brakuje user friendly balansu imprezy...

 

:whyyy:

 

PS. No i mikrofon w nowych słuchawkach nie domaga, coś tam nie kontaktuje.. podejrzewam że po 2 latach i tak by przestał działać gdyby przyjechały sprawne.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie wazne, dzis pouzywalem polamanego Platinum i jednak juz nie chce tego headsetu .. jakosc jest fatalna w porownaniu z Razerem ... no nic ... bede sie meczyl bez regulacji imprezy :listek:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości. Do czego w takim razie mają drugie pokrętło?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paranoja. Już od czasów ps3 w słuchawkach za 200 zł oficjalnie wspieranych przez konsole było to praktycznie normą. Tutaj jedne z droższych słuchawek z logiem playstation mają regulacje mikrofonu zamiast czat/gra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może. Ale tu są słuchawki z wysokiej półki cenowej skierowane bezpośrednio do ps4 a nie pecetowe bo sorry ale nie ma chyba innych skierowanych do danej konsoli z taka funkcją zamiast regulacji czatu. Astro a50, plyr 1(2 mają też, ale są do ps3), steelseries arctis pro wireless, siberia 800, TB elite 800 i wszystkie inne tańsze turlte beach mają taka regulacje bo są podłączane  optyk i usb tak jak razer, a razer dał regulacje mikrofonu zamiast czatu. Nie wiem komu się ona przydaję, gram ze znajomym co ma hyper x II i na pilocie mają taką regulacje i nie widzi dla niej większego sensu. 

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Być może. Ale tu są słuchawki z wysokiej półki cenowej skierowane bezpośrednio do ps4 a nie pecetowe bo sorry ale nie ma chyba innych skierowanych do danej konsoli z taka funkcją zamiast regulacji czatu. Astro a50, plyr 1(2 mają też, ale są do ps3), steelseries arctis pro wireless, siberia 800, TB elite 800 i wszystkie inne tańsze turlte beach mają taka regulacje bo są podłączane  optyk i usb tak jak razer, a razer dał regulacje mikrofonu zamiast czatu. Nie wiem komu się ona przydaję, gram ze znajomym co ma hyper x II i na pilocie mają taką regulacje i nie widzi dla niej większego sensu. 
Mi takiej regulacji brakuje.
Czy to systemowej czy na słuchawkach
...I żeby ona rzeczywiście coś dawała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Regulacja mikforonu jest w menu konsoli / imprezy wiec umieszczanie tego na sluchawkach jest bzdurą. Tym bardziej ze ustawia sie to raz i nie zmienia do konca swiata albo zmiany headsetu. Dali z tym dupy ... ale ten dzwiek ............ :banderas:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Ja jak mam nowe słuchawki to maksymalnie kilka razy wchodzę w regulacje mikrofonu . Ok jako dodatkowa opcja mogłaby być, ale nie jest to tak niezbędne jak regulacja czat/gra z czego osobiście korzystam bardzo często.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Turtle beach stealth 600 też tak ma, a są to słuchawki stricte pod ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że chociaż Sony w swoich słuchawkach ma tę opcję rekompensując gówniane wykonanie i użyte materiały

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można tego powiedzieć o pierwszym ich modelu wydanym jeszcze za czasów ps3, który był niezniszczalny. Później się opamiętali i zaczęli klepać badziewie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, odsyłam po weekendzie drugiego Threshera ....  wlasnie pojawil sie nastepca :P 

 

 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, do kompletu dojechały SteelSeries 800 i oto moje przemyslenia:

 

- Sony Platinum jakosc dzwieku najgorsza (ale duuuuzo lepsza niz Pulse 2.0 aka Gold?), ale i cena najnizsza z tych trzech.. wszystko dziala natywnie, spoko bas i sila dzwieku w trybie stereo. Tryb dzwieku przestrzennego taki sobie pod wzgledem jakosci, przestrzennosc ok. Przyjemnie leza na glowie i maja duze nauszniki ktore nie naciskaja na uszy. Sterowanie z poziomu sluchawek.

 

- SteelSeries 800 jakosc dzwieku i glosnosc lepsza niz w Platinum, ale nie ma przepasci w jego jakosci. Obecnie SS800 sa drozsze o 100-150zl od Platinum i za tyle warto je kupic. Tysiaka nie sa warte. Tryb przestrzenny lepszy niz w Sony, zwlaszcza jakosc i moc dzwieku. Duzo basu, ale mozna to skorygowac ustawieniami. Sluchawki dosc mocno sciskaja glowe, po paru godzinach czuje zmeczenie. Sterowanie impreza/gra z poziomu sluchawek dziala jak nalezy.

 

- Razer Thresher Ultimate PS4 jakoscia dzwieku bija oba powyzsze sety. Podobnie tryb dzwieku przestrznnego, ktory w przypadku tych sluchawek slusznie sie tak nazywa, bo dopiero tutaj czuc ze jest przestrzenny. Pozostale zestawy wypadaja przy nim wąsko i cienko. Czuc przepasc w tej materii. Buczacego basu jest mniej, ale tez potrafi zejsc nisko i przyjemnie. Niestety brak regulacji imprezy / gry z poziomu sluchawek. Dopiero wyzej wklejony Raze Nari ma to miec.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×