Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Może jakością dźwięku nie powalają  jak na początkową cenę, to jednak możliwościami ustawień i komfortem użytkowania biją każde inne. Dwie baterie są chyba ich największą zaletą. Dopiero po dłuższym czasie docenia się to, że są bezprzewodowymi słuchawkami,  których nie trzeba ładować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, piotras3 napisał:

Może jakością dźwięku nie powalają  jak na początkową cenę, to jednak możliwościami ustawień i komfortem użytkowania biją każde inne. Dwie baterie są chyba ich największą zaletą. Dopiero po dłuższym czasie docenia się to, że są bezprzewodowymi słuchawkami,  których nie trzeba ładować.

 

No wlasnie z tym komfortem to nie bardzo, zbyt silnie naciskaja na glowe. Ja mam wielki łeb, ale nawet moja dziewczyna ktora jest drobnej budowy stwierdzila ze te sluchawki uciskaja. Za to wymienne baterie to spoko sprawa.

 

Tak czy siak na pewno lepiej kupic za 699zl Siberia 800 niz stówkę taniej Sony Platinum. Ale przy Razerach wymiękają .... żeby jeszcze była regulacja imprezy :( 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś TB800 do porównania z nimi?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
No wlasnie z tym komfortem to nie bardzo, zbyt silnie naciskaja na glowe. Ja mam wielki łeb, ale nawet moja dziewczyna ktora jest drobnej budowy stwierdzila ze te sluchawki uciskaja. Za to wymienne baterie to spoko sprawa.
 
Tak czy siak na pewno lepiej kupic za 699zl Siberia 800 niz stówkę taniej Sony Platinum. Ale przy Razerach wymiękają .... żeby jeszcze była regulacja imprezy  
Kwestia właśnie indywidualnych odczuć, dla mnie akurat SSH (siberia 800) to najwygodniejsze słuchawki jakie miałem a miałem już parę różnych headsetow (przewodowych i bezprzewodowych).

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kwestia właśnie indywidualnych odczuć, dla mnie akurat SSH (siberia 800) to najwygodniejsze słuchawki jakie miałem a miałem już parę różnych headsetow (przewodowych i bezprzewodowych).

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Oj taaaaaaak!!
Zwłaszcza jak wymieniłem zużyte elementy skóropodobne (nawet obszarpane były wygodne ale jeszcze jest aspekt estetyczny).
TB 800x dałem córce, ls35x znowu przełożona premiera więc dalej cisnę w domu i w pracy na SSH.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Rambo8 napisał:

Miałeś TB800 do porównania z nimi?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

Nie, jakos nie przekonuje mnie TB, nawet ich nie bralem pod uwage. Mysle czy nie wziac jeszcze Astro A50, ale znalazlem duzo watkow ze 3 wersja nie jest juz tak dobra jak wczesniejsze, wiec chyba odpuszcze. No i mimo wszystko dzwiek bedzie raczej gorszy niz z Razera .... 

 

Nie moge nigdzie znalezc informacji kiedy Razer wypusci Nari, te wzialbym w ciemno bo jakosc taka jak z Threshera ale dodatkowo sterowanie imprezą.

4 godziny temu, szuldi82 napisał:

Kwestia właśnie indywidualnych odczuć, dla mnie akurat SSH (siberia 800) to najwygodniejsze słuchawki jakie miałem a miałem już parę różnych headsetow (przewodowych i bezprzewodowych).
 

 

Wierze że tak czujesz.. po prostu nie miales na glowie Razera ;) One sa po prostu duzo wieksze, bardziej miekkie i maja wieksze nauszniki. Mozesz nosic okulary i nic nie ugniata czego nie mozna powiedziec o SS800

IMG_0155.jpeg

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem to fakt więc o nich nic nie napiszę, bo gdybyś nie napisał o nich w temacie to nawet bym nie wiedział, że są takie słuchawki.
Dlatego napisałem, że z tych, które miałem są SSH najwygodniejsze.

 
Wierze że tak czujesz.. po prostu nie miales na glowie Razera  One sa po prostu duzo wieksze, bardziej miekkie i maja wieksze nauszniki. 
IMG_0155.thumb.jpeg.46644bd3e6c9bf4827a96f3db8a1cb01.jpeg


Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te razery wielkie. A nie myślałeś Czacha o  arctis pro wireless? Tam dźwięk jak i wygoda bankowo jest na wyższym poziomie jak w sberia 800.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, piotras3 napisał:

Te razery wielkie. A nie myślałeś Czacha o  arctis pro wireless? Tam dźwięk jak i wygoda bankowo jest na wyższym poziomie jak w sberia 800.

 

Czytalem testy i patrzylem na specyfikacje, no lepiej wypadaja Razery. Razer jest wielki, ale ma ciekawy patent dopasowywania do glowy, wiec nie ma co sie sugerowac zewnatrznym pałąkiem. 

 

Biorac pod uwage stosunek jakosci do ceny (699zl na allegro) to chyba Siberia 800 wygrywa, ale za mocno uciskaja w czache. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kupiłem amplituner Yamahy RX-S601D. Konsola wpięta do HDMI amplitunera. Dźwięk w menu konsoli mam 5.1 natomiast gdy załączę jakąkolwiek grę (np. Battlefield 1, Wiedźmin 3 itp.) mam dźwięk tylko z dwóch przednich kolumn, centralnej i subwoofera - brak dźwięku z tylnej lewej i prawej. Czym może to być spowodowane lub co ustawić/przestawić w konsoli ??

I jeszcze jedno pytanie na, które szukam odpowiedzi to jak w w/w amplitunerze odblokować HDR ?? Na telewizorze ustawiony kanał HDMI ARC HDCP 2.2 na UHD, PS4 wpięte do amplitunera na wejście HDMI HDCP 2.2 a przy próbie zmiany w ustawieniach PS4 HDR na automatyczne wyświetla komunikat, że telewizor nie obsługuje HDR. Dodam, że jeśli podepnę PS4 bezpośrednio pod HDMI telewizora HDR mogę normalnie włączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rad840 napisał:

Witam,

Kupiłem amplituner Yamahy RX-S601D. Konsola wpięta do HDMI amplitunera. Dźwięk w menu konsoli mam 5.1 natomiast gdy załączę jakąkolwiek grę (np. Battlefield 1, Wiedźmin 3 itp.) mam dźwięk tylko z dwóch przednich kolumn, centralnej i subwoofera - brak dźwięku z tylnej lewej i prawej. Czym może to być spowodowane lub co ustawić/przestawić w konsoli ??

I jeszcze jedno pytanie na, które szukam odpowiedzi to jak w w/w amplitunerze odblokować HDR ?? Na telewizorze ustawiony kanał HDMI ARC HDCP 2.2 na UHD, PS4 wpięte do amplitunera na wejście HDMI HDCP 2.2 a przy próbie zmiany w ustawieniach PS4 HDR na automatyczne wyświetla komunikat, że telewizor nie obsługuje HDR. Dodam, że jeśli podepnę PS4 bezpośrednio pod HDMI telewizora HDR mogę normalnie włączyć.

 

Sprawdź w ustawieniach dźwięku, możliwe, że masz ustawiony tryb stereo. Inna sprawa, że jak ustawisz np Dolby 5.1 a dana gra nie będzie miała dźwięku przestrzennego to będziesz słyszał tylko stereo. Można wymusić dzielenie dźwięku stereo. Nazywa się to chyba multichanel stereo. Wtedy słyszysz to samo  np z lewej kolumny co z lewej tylnej. 

Z hdr niestety nie pomogę bo nie mam tv obsługującego hdr. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, sLk napisał:

Sprawdź w ustawieniach dźwięku, możliwe, że masz ustawiony tryb stereo

 

W ustawieniach dźwięku konsoli ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, rad840 napisał:

 

W ustawieniach dźwięku konsoli ??

 

Nie, w ustawieniach amplitunera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio odkurzyłem swoje Goldy i powiem Wam, że nie jest tak źle. Przywróciłem ustawienia fabryczne i wystarczyło wszystkie suwaki ustawić na maksa by pojawił się zarówno bass jak i góra. Teraz dla mnie jest na prawdę fajnie.

Wiadomo, nie jest to półka Waszych headset ale jest przyzwoicie.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sie skusze na te goldy w MM:) Ktos cos wiecej o nich moze powiedziec? W tej cenie to chyba nic lepszego bezprzewodowego nie znajde.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Goldy pojawiały się wiele razy, musiał byś przepatrzeć temat, ale chyba w tej cenie to nic innego nie znajdziesz. Jakość dźwięku oceniasz sam ale tutaj opinie się pozytywne, a co do wykonania to chyba jest ich największy problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś chciał to mam GOLDY w stanie idealnym, od roku leżą i kurz zbierają, bo i tak latam na Turtle Beach 800 X na XboxOne X...

 

We dobrej cenie oddam, w dobre ręce

 

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak by ktoś chciał to mam GOLDY w stanie idealnym, od roku leżą i kurz zbierają, bo i tak latam na Turtle Beach 800 X na XboxOne X...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka


Rozumiem że dajesz za darmo. To ja biere

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te z linku to są nowe ulepszone Goldy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem że dajesz za darmo. To ja biere
Juz poprawiłem

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Ale te z linku to są nowe ulepszone Goldy
A dupa dupa, ulepszone pfyyy, one są tak zajebiste że tam nie ma co ulepszać

U mnie nawet nie sławny pałąk zapiera... i nic mu nie jest.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

U mnie nawet nie sławny pałąk zapiera... i nic mu nie jest.

 

 

... jeszcze :30vm3cw:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, czacha79 napisał:

 

... jeszcze :30vm3cw:

 

Chopie ponad 3 lata latałem na Goldach i NIC, po czym wymieniłem je na nóweczki bo mogłem to zrobić całkowicie za darmo, i właśnie te co się kurzą to te nowe chcę pchnąc....

 

Więc oceniam sytuację po tym 1 modelu :) A ten 2 to nówka to pewnie będzie śmigał jak dzik :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamówić sobie nowe Gold ale pokazuje mi tylko odbiór we Wrocławiu.

 

Edit

Już w ogóle nie ma

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×