Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba było nie pisać że nie ma, bo teraz @DigitalMan_PL będzie chciał dwa razy więcej kasy za nie :1_grinning: Słuchawki bezprzewodowe dla mnie to podstawa nie lubię kabli, ale jak zaglądam za szafkę z tv to myślę coś poszło nie tak :siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale on ma chyba stare goldy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się dziwić, że szybko poszły jak mieli dużo taniej od innych. Sam wrzucałem linka parę miechów temu bo byłem w szoku, że taki media nie ma ich po 350-400.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Tychach w MM tez już nie ma tych słuchawek . Były jedne i ktoś zarezerwował przez internet:/

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, mataman napisał:

Po ile były?

249 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a ktoś posiada albo słyszał opinie na temat Turtle Beach Ear Force Recon 200 . Zależy mi wzmacniaczu a tam mamy wbudowany no i wykorzystam je w pełni nie tylko do czarnuli. Cena 220 zł więc myślę ,że nie jest źle ? Od tygodnia gryzę się co kupić w cenie plus minus 300 zł . Cały czas hyperx cloud 2 z tym wzmacniaczem /pseudo karta 7.1 chodziły mi po głowie ale podobno nie jest dobrze a same cloudy to raczej nie zagrają pod padem :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizor 4k z HDR i HDMI ARC oraz amplituner z HDMI ARC, 4k ale nie obsługujący HDRa. Jak najlepiej podłączyć PS4 ?? Myślę, że są dostępne 3 warianty ale który będzie najlepszy dla uzyskania najlepszego obrazu i dźwięku ?? Aż takim melomanem nie jestem aby usłyszeć minimalne różnice w dźwięku ale może w którymś wariancie różnice będą spore ?

1) PS4 po HDMI bezpośrednio do amplitunera i amplituner do TV po HDMI ARC. Tu chyba dźwięk będzie najlepszy ale brak HDR w konsoli

2) PS4 po HDMI do TV i TV po HDMI ARC do amplitunera. Będzie HDR ale czy nie będzie strat na dźwięku jeśli sygnał poleci najpierw do TV a potem do ampli ?

3) PS4 po HDMI do TV i PS4 kablem optycznym do amplitunera. Wydaje mi się, że to będzie najbardziej optymalne rozwiązanie - i HDR w konsoli i ps4 bezpośrednio połączone z ampli

 

Podpowiedzcie jeszcze jaki sygnał w ustawieniach wyjścia audio wybrać - na HDMI chyba PCM a w wariancie gdybm podpinał kablem optycznym to DTS czy DolbyDigital (co lepsze)??

 

Edytowane przez rad840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlacz konsole przez HDMI do telewizora, zas z telewizora pusc optyk do amplitunera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SephiroT napisał:
10 minut temu, mataman napisał:
Nie optykiem tylko po ARC.

Ale wtedy nie ma HDR?

 

Będzie HDR. Konsola podpięta po HDMI do TV i z TV HDMI ARC do amplitunera. Tylko czy dźwięk nie będzie gorszy od bezpośredniego podłączenia konsoli z amplitunerem kablem optycznym ?? Bo w takiej konfiguracji sygnał musi najpierw dojść do TV, zostać przez TV przetworzony i leci dalej do amplitunera.

Przy podłączeniu konsola->hdmi->tv i tv->hdmi arc-> amplituner mam sygnał dźwięku PCM

Natomiast przy podłączeniu konsola->hdmi->tv i konsola->kabel optyczny->amplituner mam do wyboru DD i DTS

Który z tych formatów lepszy ?

52 minuty temu, czacha79 napisał:

Podlacz konsole przez HDMI do telewizora, zas z telewizora pusc optyk do amplitunera. 

Z telewizora optyczny a nie bezpośrednio z konsoli ?? Dlaczego w taki sposób ?

Edytowane przez rad840

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, rad840 napisał:

Z telewizora optyczny a nie bezpośrednio z konsoli ?? Dlaczego w taki sposób ?

 

I tak trzeba podlaczyc konsole przez HDMI do telewizora zeby poszedl sygnal HDR. Nie ma sensu dublowac tego polaczenia, dzwiek cyfrowy i tak nie powinien tracic na jakosci skoro jest cyfrowy i przesylany bezstratnie. Ja mam optyk z telewizora bo moj amplituner nie ma arc'a, a jak odpalam Netflixa czy cos innego to chce miec dzwiek z kolumn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty nie masz ARC, ale pytający ma i nie ma sensu dokładać optyka skoro i tak ampli jest podłączony pod tv (bo musi być).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doradzicie coś?;>

Wczoraj umarł mi amplituner, pod który miałem podłączone 2 kolumny stereo. Nie pomyślałem przy wykańczaniu mieszkania o pociągnięciu kabli głośnikowych za kanapę a chcę teraz zrobić sobie zestaw surround. Potrzebuję więc amplitunera, do którego mogę podpiąć: 2 głośniki przednie+centralny po kablu a cały tył (2 satelity) chcę zrobić beprzewodowe.

Ktoś ma jakiś pomysł? 

Chciałem zamknąć się w mniejszych kwotach niż te, które wołają sobie za np denona heos`a.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yamaha Musiccast.

 

Z tym, że zamiast głośnikowych przewodów masz prądowe w satelitach. I jakość dźwięku jednak inną w stosunku do ceny.

 

Lepiej pokombinować i w listowe przypodłogowej puścić kable głośnikowe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mógł to bym tak zrobił, ale niestety listwy są klejone, a przy balkonie jest tylko ćwierćwałek. Z drugiej strony pokój jest otwarty na resztę mieszkania więc tamtędy nie przejdą kable..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, SephiroT napisał:

A to PS4 wspiera audio Bluetooth?

No właśnie dlatego się pytam. Wiem że kiedyś nie wspierało ale może coś w jakimś update dali. Nigdy mi to nie było potrzebne ale teraz muszę przez jakiś czas korzystać z monitora bez głośników a nie zawsze słuchawki podpięte do pada są wygodne.

Ale w takim razie rozumiem że nadal nie wspiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BT w konsoli jako takie istnieje ale jest zarezerwowane dla pada. 

Chińczyki sprzedajo adapter BT do PS4 za parę złotych. Może to zadziała?

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak się słyszę w Astro A50 to co jest grane?

 

@edit

na forum astro czytam, że to normalne... serio?

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś czy astro a40 z mixampem są wadliwe? Bo mam okazję kupić nowki tylko bez gwarancji, bo brak paragonu.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×