Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Tabcio ja kupowałem a50 powystawowe i jedne niestety były walniete. Nie chciały się parowac. Akurat się złożyło że gość miał 2 egzemplarz wymienił mi i jest ok. Super słuchawki kupiłem za 330 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Kurde nie wi3m co robić :)

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Astro to dobrej jakości sprzęt. Jakość dźwięku, to kwestia preferencji, natomiast nie jest to sprzęt, którego powinno się obawiać kupować bez gwarancji. Oczywiście jak kolega wyżej dowodzi, nie ma sprzętu idealnego i zepsuć się może wszystko, więc ryzyko jest zawsze.

 

Jeśli cena jest ok i faktycznie nowe, ja bym kupił bez gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"]Wie ktoś czy astro a40 z mixampem są wadliwe? Bo mam okazję kupić nowki tylko bez gwarancji, bo brak paragonu.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk


Mam Astro A40 TR, już trzeci rok leci od zakupu. Powiem tak nie chcę żadnych innych słuchawek.

ps. Też kupowałem w dobrej cenie bez gwarancji


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że astro bez mixampa leży i kwiczy :) czyli mówicie że warto będzie wziąć bez gwarancji?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
" userid="27993"]Z tym, że astro bez mixampa leży i kwiczy 12_slight_smile.png czyli mówicie że warto będzie wziąć bez gwarancji?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk


Jak dobra cena to bierz


Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Afterglow lvl3 są coś warte czy raczej paździerz i dać sobie z nimi spokój, niezależnie od promocji?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 3 i pół roku ostrego ciorania, używania słuchawek do grania i pracy dzień w dzień po kilkanaście godzin, pierwsze oznaki zmęczenia (wymienionych muszli nie liczę bo to dało się zrobić samemu).
Osłonka na mikrofon pękła w 2 miejscach.
Steelseriess H Wireless.
Nadal bardzo je sobie chwalę.62a21c5fb2a13cd384d15cfbf0986351.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, chcę kupić słuchawki do grania. Po szybkim rekonesansie, padło na HyperX Cloud (1 lub 2).
Jacka podłącza się do pada czy do TV? Czy jakaś diametralna różnica między pierwszą i drugą generacją występuje? No i czy nie jest coś ciekawszego w tej cenie? Czyli do czterech stówek.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pada.
Jak inaczej chcesz mieć mikrofon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.12.2018 o 11:14, SephiroT napisał:

Do pada.
Jak inaczej chcesz mieć mikrofon?

Wyobraź sobie, że HyperX Cloud 2 podłącza się do portu usb i jest mikrofon. Jak bym miał podłączać słuchawki do pada, to już wolałbym wychłostać się po przyrodzeniu pokrzywami.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 6.12.2018 o 09:53, Klaxxon napisał:

Pany, chcę kupić słuchawki do grania. Po szybkim rekonesansie, padło na HyperX Cloud (1 lub 2).
Jacka podłącza się do pada czy do TV? Czy jakaś diametralna różnica między pierwszą i drugą generacją występuje? No i czy nie jest coś ciekawszego w tej cenie? Czyli do czterech stówek.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Jeżeli kupisz wersję 2 to dajesz kablem usb do konsoli...........działa mikrofon jak również karta dwiękowa 7.1 wiec naprawdę polecam bo sprzęt jest prima sort.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja od siebie polece Turtle Beach Elite Atlas Pro. Ewentualnie muzyczne Skullcandy Crusher Wireless. Miałem HyperX Cloud 2, Stinger i Alpha. Nie umywają się do tych dwóch modeli.
Tylko kolega chce słuchawki do grania jak dobrze pamiętam z budżetem do 400 zł a Ty rzucasz słuchawkami za 1200 zł albo słuchawkami typowo do muzyki.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te "Muzyczne" mają niczego sobie mikrofon i nadają się w 100% do gier i filmów (robotę robi tu nieziemski bas), a TB Atlas Elite Pro napewno nie kosztują 1200 zł, a właśnie około 400. Jest to nowy model i pomyliłeś zapewne z TB Elite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem JBL E55BT w zasadzie do muzyki, ale podpiąłem do PS4 i brzmią zadowalająco. Czy w takiej sytuacji zakup CloudX II mija się z celem czy mimo wszystko będzie jeszcze lepiej?

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mija się to z celem bo będzie tylko gorzej jeśli chodzi o doznania brzmieniowe. Co do mikrofonu to nie wiem jakim dysponują te które masz. Jak chcesz wykrzesic wszystko z tych Jbl to jeszcze wzmacniacz słuchawkowy wchodzi w grę żeby w pełni je wykorzystać bo dualshock4 słabo napędza. Ot tak podpiąć do rozmów coś żeby było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mikrofonie mi nie zależy bo sporadycznie prowadzę jakiekolwiek rozmowy podczas gier.
Myślałem, że CloudX to król w swojej klasie, bo piszą same dobre rzeczy i to w miejscach i ilościach eliminujących podejrzenie, że to zamówione trole, a Ty piszesz o nich może nie źle, ale tak, że wychodzą tylko na przeciętniaki hehe.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sensie dobry do gry a do muzyki nie bardzo?
Czytałem na innym forum, że CloudX mają lepsze parametry więc i ciut lepiej grają. I są wygodniejsze bo większe.
Jutro idę do MM odebrać grę, więc może je podepne do telefonu, jeśli będą je mieć na wypróbowanie to sprawdzę. Choć pewnie nie kupie, nawet jeśli faktycznie grają ciut lepiej.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki stricte do muzyki zawsze będą lepsze od tych do gier. No chyba że porównasz jakąś chińszczyzne.

HyperX jest wysoko w rankingach słuchawek do gier bo posiadają mikrofon, czego słuchawki muzyczne nie mają (niektóre mają ale taki zwykły jak np słuchawki dodawane w komplecie do telefonów).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje kryteria przy wyborze sluchawek od najwzniejszych po mniej wazne:

 

1. koniecznie bezprzewodowa komunikacja 

2. regulacja glosnosci oraz balansu imprezy / gry

3. wygoda na glowie

4.  dzwiek przestrzenny

5. dobrej jakosci dzwiek

6. mozliwosc podpiecia pod inne urzadzenia

7. wyglad

8. marka

9. cena

 

Polecam zrobic podobna liste, wtedy latwiej podjac decyzje ;) 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kamil te JBL E55 mają wbudowany mikrofon i sprawuje się znośnie, a słuchawki gejmingowe nie są.
@czacha, dość daleko masz jakość dźwięku na swojej liście. U mnie to chyba jedna z ważniejszych spraw.
No i do Pleja, bezprzewodowo nie podłączysz słuchawek, tylko do pada - czy się mylę?
Te E55 mi pasują pod każdym względem, może nie są super wygodne na dłuższe posiedzenie, ale chodzi mi czy kupując CloudX, w samym dźwięku usłyszałbym różnice.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Klaxxon napisał:

@Kamil te JBL E55 mają wbudowany mikrofon i sprawuje się znośnie, a słuchawki gejmingowe nie są.
@czacha, dość daleko masz jakość dźwięku na swojej liście. U mnie to chyba jedna z ważniejszych spraw.
No i do Pleja, bezprzewodowo nie podłączysz słuchawek, tylko do pada - czy się mylę?
Te E55 mi pasują pod każdym względem, może nie są super wygodne na dłuższe posiedzenie, ale chodzi mi czy kupując CloudX, w samym dźwięku usłyszałbym różnice.

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
 

Widzisz, co mi z jakości jeśli słuchawki są na kablu którego nie chcę, albo cisną w głowę, albo nie maja regulacji balansu głosności pomiędzy imprezą a grą. Bez tych rzeczy nie kupię słuchawek, to dla mnie wymagania MUST HAVE! Dzwięk przestrzenny to też istotna sprawa i wiąże się z kolejnym punktem jakim jest właśnie jakość dzwięku. Nie mam gumowego ucha, muzyki słucham na KEF'ach napędzanych przyzwoitym ampkiem. Ale headset ma być w pierwszej kolejności headsetem, a dopiero potem słuchawkami.

 

Jak dla mnie nr jeden pod względem jakości to Razer Threser Ultimate... ale nie dość ze cisnął mnie w głowę (a jest wielki niby!) to jeszcze nie miał regulacji imprezy. Więc jakość jakością, ale to wygoda użytkowania zawsze jest na pierwszym miejscu.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×