Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, czacha79 napisał:

Widzisz, co mi z jakości jeśli słuchawki są na kablu którego nie chcę, albo cisną w głowę, albo nie maja regulacji balansu głosności pomiędzy imprezą a grą. Bez tych rzeczy nie kupię słuchawek, to dla mnie wymagania MUST HAVE! Dzwięk przestrzenny to też istotna sprawa i wiąże się z kolejnym punktem jakim jest właśnie jakość dzwięku. Nie mam gumowego ucha, muzyki słucham na KEF'ach napędzanych przyzwoitym ampkiem. Ale headset ma być w pierwszej kolejności headsetem, a dopiero potem słuchawkami.

 

Jak dla mnie nr jeden pod względem jakości to Razer Threser Ultimate... ale nie dość ze cisnął mnie w głowę (a jest wielki niby!) to jeszcze nie miał regulacji imprezy. Więc jakość jakością, ale to wygoda użytkowania zawsze jest na pierwszym miejscu.

Czyli w tych słuchawkach nie ma możliwości regulacji balansu chat/gra nawet z poziomu komsoli (ustawienia czatu imprezy)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Boomstick1983 napisał:

Czyli w tych słuchawkach nie ma możliwości regulacji balansu chat/gra nawet z poziomu komsoli (ustawienia czatu imprezy)?

Wiesz co, juz nie pamietam dokladnie. Ale pamietam, ze probowalem robic to na milion sposobow i najczesciej i tak konczylo sie sciszeniem odglosow gry w menu samej gry - nie pamietam czy ten balans w ustawieniach konsoli dzialal tak jak trzeba. Ale nawet jesli dzialal to i tak jest to mega upierdliwe po tym jak przez kilka lat miales sluchawki w ktorych ogarniales to jednym guzikiem na sluchawkach ;) Za to efekt dzwieku przestrzennego w Razerze ... oooo paaaanie :banderas: Zostalem ze SteelSeries 800 i nie dosc ze maja slabsza jakosc dzwieku , slabszy bass to jeszcze surround jest slabszy. No ale na mojej wielkiej glowie mniej przeszkadzaja, pomimo ze teoretycznie sa ciasniejsze... no i dziala regulacja czatu przez pokretlo na sluchawkach.

 

Sa juz w sprzedazy Razer Nari Ultimate PS4 - technicznie to samo co Thresher Ultimate PS4 ale dodali jeszcze jakies wibracje ktore w grach podobno robia robote :D Ale.. w specyfikacji zamiescili info

 

 

System Requirements
PC with USB port; PlayStation™4*
Windows™ 10 / Windows™ 8 / Windows™ 7  
Internet connection for driver installation
At least 500 MB of free hard disk space

* Only Static lighting effect and 2.0 stereo audio output is available

Wyglada na to, ze z PS4 jest tylko stereo, wiec to krok w tyl w porownaniu z Thresherami Ultimate PS4.. moze dlatego Nari sa tansze? Ale za to maja balans imprezy/gry :P

 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xkomie astro a40 pro z mixampem za 999zl. Dla osób chcących zrobić sobie piękny prezent dobra sprawa.

Solidny sprzęt, za solidną cenę.

Stwierdzam i polecam - Tabciogaraj.

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno mnie nie było:) po zakupie ps4 mam teraz ochotę kupić jakieś słuchawki do tego. Z góry mówię, że jak na zachciankę to nie mam ochoty wydawać ok 1k :)

Warto skorzystać z promocji która była/jest w x-komie na SteelSeries Siberia 800 za 499? Kable mi nie przeszkadzają to może taniej HyperX Cloud II? Jeszcze są Turtle Beach Stealth 700P. 

 

Bajery typu odbieranie telefonu nie są mi potrzebne. Mikrofon też będzie rzadko używany.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dawno mnie nie było:) po zakupie ps4 mam teraz ochotę kupić jakieś słuchawki do tego. Z góry mówię, że jak na zachciankę to nie mam ochoty wydawać ok 1k
Warto skorzystać z promocji która była/jest w x-komie na SteelSeries Siberia 800 za 499? Kable mi nie przeszkadzają to może taniej HyperX Cloud II? Jeszcze są Turtle Beach Stealth 700P. 
 
Bajery typu odbieranie telefonu nie są mi potrzebne. Mikrofon też będzie rzadko używany.
 
Jeśli steelseries za tą cenę to nówki to bym brał. Sam mam te słuchawki i jestem zadowolony ale nie raz to już opisywałem.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 840, ale chyba dużej różnicy między nimi a 800 nie ma.
Kupuj je w ciemno, będziesz zadowolny.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za dobre rady :) Kupione i jak na razie jestem jestem w pełni zadowolony

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 840, ale chyba dużej różnicy między nimi a 800 nie ma.
Kupuj je w ciemno, będziesz zadowolny.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka


Dwie różnice: kolor muszli i bt w 840

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos posiada steelseries arctis 7 i moze cos o nich powiedziec? Wady i zalety.

To normalne ze jak przekrece pokretlo gra/czat na gre to wszystko mi wycisza? Musze ustawic to na srodek. I nie graja za glosno na full.

 

Edit:

Wyczytalem ze regulacja gra/czat na ps4 nie dziala, i ze trzeba zrobic update zeby graly glosniej na ps4. To prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktore sluchawki bede lepsze do grania w cod black ops 4 na ps4 :

 

Razer Thresher Ultimate PS4

 

czy 

 

hyper X Cloud 2 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do. Black ops to tylko te drugie pierwsze się nie nadają ale niech więksi fachowcy się wypowiedzą:)  a tak na poważnie. Ty tak serio?? 

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co cie tak dziwi?

napisalem ze gram w fps i chodzi mi o to ktore sluchawki beda lepiej pozycjonowac dzwieki , beda mialy lepsza scene itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co cie tak dziwi?
napisalem ze gram w fps i chodzi mi o to ktore sluchawki beda lepiej pozycjonowac dzwieki , beda mialy lepsza scene itd
Różnica w cenie dość znaczącą między dwoma modelami. Jeden kolega wypowiadał się chyba i o jednym i o drugim headsecie. Na pewno ktoś będzie w stanie podać Ci inne konkurencyjne zestawy.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie czy jest sens doplacic do razera?

jesli nie szukam czegos na kablu z jak najlepszum pozycjonowaniem do gier fps tylko na ps4 gram wiec mikrofon musi byc tez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie czy jest sens doplacic do razera?
jesli nie szukam czegos na kablu z jak najlepszum pozycjonowaniem do gier fps tylko na ps4 gram wiec mikrofon musi byc tez
Myślę (nie wiem tego na 100%), że różnica powiedzmy 500-600 zł niewarta jest dopłaty. Wolałbym chyba kupić coś na kablu w dobrym stereo.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie prosze jakas propozycje tak do 400zl na kablu z dobrym pozycjonowaniem i mikrofonem :) 

czy brac te hyper x cloudy 2 ? Sa na usb i do konsoli mozna podpiac a nie do pada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Monkeyhook85 napisał:

Dajcie prosze jakas propozycje tak do 400zl na kablu z dobrym pozycjonowaniem i mikrofonem :) 

czy brac te hyper x cloudy 2 ? Sa na usb i do konsoli mozna podpiac a nie do pada...

Do 400 zł myśle że lepszych słuchawek na kablu do PS4 nie znajdziesz...............jak podepniesz pod usb to będzie działać karta 7.1 i będzie dobrze.Prawdziwy pazur pokazują jak podpinasz je do konsoli przez jakiś mixamp to wtedy miażdzą jąderka:good:

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Razer Thresher Ultimate PS4 to najlepsze sluchawki jakie mozna obecnie kupic do PS4. A czy sa lepsze od Huper X Cloud o roznice w cenie to musisz sam sprawdzic kupujac oba modele i zostawiajac sobie jeden po przetestowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dostalem glosnik (nie pamietam marki jak bedzie wazna to sprawdze) i ten glosnik posiada tylko wejscie na sluchawki. Chcialem go podpiac pod TV ale moj TV nie ma wejscia na sluchawki, ma za to cincza i optyka. Ja mam w domu optyka z jednej strony zakonczonego.3.5mm jack, probowalem podpiac ten glosnik do TV i bezposrednio do konsoli ale nie dziala to nie wiem czy zle cos robie? W obu przypadku jako wyjśćie dzwieku wybieram optyka a i tak dupa. I teraz nie wiem czy da sie to ogarnac, czy potrzebuje jakis konwerter dzwieku? Czy kupic lepiej kabel z cinczy do jacka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, princ18 napisał:

Mam pytanie, dostalem glosnik (nie pamietam marki jak bedzie wazna to sprawdze) i ten glosnik posiada tylko wejscie na sluchawki. Chcialem go podpiac pod TV ale moj TV nie ma wejscia na sluchawki, ma za to cincza i optyka. Ja mam w domu optyka z jednej strony zakonczonego.3.5mm jack, probowalem podpiac ten glosnik do TV i bezposrednio do konsoli ale nie dziala to nie wiem czy zle cos robie? W obu przypadku jako wyjśćie dzwieku wybieram optyka a i tak dupa. I teraz nie wiem czy da sie to ogarnac, czy potrzebuje jakis konwerter dzwieku? Czy kupic lepiej kabel z cinczy do jacka? 

Potrzebujesz konwerter sygnału cyfrowego na analogowy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cloudy 2 sa rewelacyjne.

Updatowalem w nich firmware i dziala 7.1 po podpieciu usb do ps4.

brakuje troche mozliwosci regulacji impreza / gra ale da sie zyc.

pytanie 1;

 

ktos pisal wyzej ze z mixampem pokazuja pazur - jaki mix amp bylby najlepszy z budzetowych, oraz jak sie to wtedy podpina ? Czy usb z karta dzwiekowa i opcja 7.1 odpada czy po podpieciu jacka do mixampa mozna sie cieszyc 7.1?

 

pytanie 2; mam amplituner kina domowego podpiety optykiem do ps4 - czy po podpieciu cloudow do amplitunera przez jack ( bez karty w pilocie via usb) zyskam czy strace na pozycjonowaniu / jakosci dzwieku ?

 

ps wszystkiego dobrego w nowym roku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×