Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Monkeyhook85 napisał:

Cloudy 2 sa rewelacyjne.

Updatowalem w nich firmware i dziala 7.1 po podpieciu usb do ps4.

brakuje troche mozliwosci regulacji impreza / gra ale da sie zyc.

pytanie 1;

 

ktos pisal wyzej ze z mixampem pokazuja pazur - jaki mix amp bylby najlepszy z budzetowych, oraz jak sie to wtedy podpina ? Czy usb z karta dzwiekowa i opcja 7.1 odpada czy po podpieciu jacka do mixampa mozna sie cieszyc 7.1?

 

pytanie 2; mam amplituner kina domowego podpiety optykiem do ps4 - czy po podpieciu cloudow do amplitunera przez jack ( bez karty w pilocie via usb) zyskam czy strace na pozycjonowaniu / jakosci dzwieku ?

 

ps wszystkiego dobrego w nowym roku ;)

Do wyboru masz kilka mixampów,najtańszy ale już cięzko dostępny to Soundblaster Recon 3D,potem możesz poszukać bezprzewodowy Astro 5.8.Z takich dostępnych od ręki to Astro TR albo Turtle Beach TAC..........ceny ok 600 zł musisz przygotować.

Podłączenie banalnie proste-optyk + usb z konsoli podpinasz do mixampa a następnie headset przez jacka do mixa i gotowe.Myślę że na to chwilę to nie ma lepszej alternatywy na zajebisty dzwięk z konsol.Jeden minus to uwiązanie kablami.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy także pamiętać o bateriach, 2 komplety po 2 akumulatory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zastanawiam sie czy dobrze zrobie kupujac do sluchawek za 360zl (jakimi sa te hyper x cloudy 2) mixamp  ASTRO MixAmp Pro TR dla PS4 ktory kosztuje 500zl ?

chodzi mi o to czy nie bedzie to przerost formy nad trescia ?

skoro 7.1 dziala w cloudach przez usb to czy nie bedzie "kastrowac" mozliwosci sluchawek podpiecie ich do mixampa przez jacka ? Czy do mixampa mozna podpiac jakos te cloudy zeby 7.1 dzialalo ?

 

Edytowane przez Monkeyhook85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpinając do mixampa będziesz miał sporo lepsze surround niż prze karte usb w hyper x. Ponadto będziesz miał możliwość wgrania różnych presetów i regulacje gra/czat(której nie uzyskasz przez usb).

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesli bym mial brac juz jakies lepsze sluchawki pod tego mixampa astro to jakie brac ?

a40 czy razer trasher ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same słuchawki astro a40 nie są jakieś nadzwyczajne i głównie robote w nich robi mixamp no i wygląd. Wiadomo zestaw z mixampem za 500-700 zł jest całkiem ok, ale nie wydaje mi się aby same słuchawki(słuchawki vs słuchawki bez mixampa) były lepsze od cloud. 
Najlepiej jak by się wypowiedział Mrart-PL bo on chyba miał praktycznie wszystko:1_grinning:.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde zamowilem juz razera, bo nie wytrzymalem :D 

to razer z tym mixampem bedzie slabo gral ?

do gier bede uzywal...

 

edit:

kierowalem sie tym ze ktos w tym temacie pisal ze razery nie maja sobie rownych w grach.

a kupilem druga konsole do domu bo graczy przybylo :) wiec drugie sluchawki potrzebowalem... 

powiedzcie - kombinowac / odkrecac to zamowienie czy razery z mixampem beda juz naprawde dobre do gier ?

Edytowane przez Monkeyhook85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde zamowilem juz razera, bo nie wytrzymalem  
to razer z tym mixampem bedzie slabo gral ?
do gier bede uzywal...
 
edit:
kierowalem sie tym ze ktos w tym temacie pisal ze razery nie maja sobie rownych w grach.
a kupilem druga konsole do domu bo graczy przybylo  wiec drugie sluchawki potrzebowalem... 
powiedzcie - kombinowac / odkrecac to zamowienie czy razery z mixampem beda juz naprawde dobre do gier ?
Jeśli brałeś że sklepu przez internet to co za problem wziąć drugie interesujące Cię słuchawki. Sprawdzasz, i to co Ci się mniej podoba oddajesz

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktos z was mial steelseries syberia 840 ? 

Najdrozsze sluchawki jakie widzialem ~1500zl

jak juz daje 1350 za a40 z mixampem to moze warto jeszcze dolozyc do syberii 840 ?

ehh a zaczalem od sluchawek za 350zl :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 800 już ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolony co do dźwięku to musiał byś sam ocenić, mogę napisać że jakość na wysokim poziomie praktycznie wyglądają jak wyjęte z pudełka i masz do dyspozycji 2 baterie więc nie będziesz znał uczucia rozładowanego headseta.

tutaj masz krótki opis

Jak kolega wyżej pisał możesz kupić i oddać będziesz miał lepsze rozeznanie co do jakości dźwięku i obsługi, wybierzesz te z których będziesz najbardziej zadowolony. To inwestycja na lata więc warto dołożyć, nie wyobrażam sobie grania bez słuchawek.

Zobacz sobie jeszcze nowe astro a50.

 

Edytowane przez manoszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A czy ktos z was mial steelseries syberia 840 ? 
Najdrozsze sluchawki jakie widzialem ~1500zl
jak juz daje 1350 za a40 z mixampem to moze warto jeszcze dolozyc do syberii 840 ?
ehh a zaczalem od sluchawek za 350zl  
Te syberie nie są warte tej ceny. Jest to dobry sprzęt, sam mam SSH (siberia 800), dzwiek jest fajny, czysty i w ogóle. Patent z wymiennymi bateriami jest super bo nigdy słuchawki nie są rozładowane. Baza która na bieżąco pokazuje Ci wszystko co potrzeba. Sterowanie jednym przyciskiem na słuchawkach. Wygodne. Ogólnie super sprzęt ale nie za tą cenę. Jeśli chodzi o jakość dźwięku to wydaje mi się, że lepszym wyborem będzie tb 800 Elite albo astro a 50 drugiej generacji. Dźwięk dla mnie mają lepszy i bas również jest na innym poziomie. Miałem oba modele i mogę porównać z SSH. W 840 dźwięk zapewne jest podobny jak w 800, różnica taka, że 840 mają srebrne muszle i mają bluetooth.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Monkeyhook85 napisał:

Kurde zamowilem juz razera, bo nie wytrzymalem :D 

to razer z tym mixampem bedzie slabo gral ?

do gier bede uzywal...

 

edit:

kierowalem sie tym ze ktos w tym temacie pisal ze razery nie maja sobie rownych w grach.

a kupilem druga konsole do domu bo graczy przybylo :) wiec drugie sluchawki potrzebowalem... 

powiedzcie - kombinowac / odkrecac to zamowienie czy razery z mixampem beda juz naprawde dobre do gier ?

Najgorsze co mogłes zrobić to wybrać Razera.............Trashery będa grały dobrze ale tylko i wyłącznie ze swoim softem i nadajnikiem.Jako słuchawki do mixampa są bardzo ale to bardzo przeciętne:down:Podam tobie gotowe zestawy które dadzą tobie max możliwości do uzyskania z konsoli.

Zalety;

-najlepszy możliwy do uzyskania na konsoli dzwięk przestrzenny i bardzo dobra jakość mikrofonu

Wada;

-uwiązanie kablem

 

Więc lecimy...........

 

1.Mixamp Astro TR + headset Sennheiser Game Zero lub Game One - bardzo polecany zestaw

2.Turtle Beach DAC + headset Hyper X Revolwer/Cloud/Cloud II -bardzo polecany zestaw

dalej...........

 

3.Astro TR lub Turtle Beach DAC lub inny mixamp i następujące headsety:

-Soundblaster X H7

-Beyerdynamic MMX300

-Logitech G Pro

-Corsair HS50/HS60

-Beyerdynamic Custom Game

-Sennheiser GSP 300

-Audio Technica ATH-AG1x

To co pamiętam i zebrało bardzo dobre recenzje jeśli chodzi o headsety przewodowe + mixamp:good:Ceny bardzo różne i takie zestawy mogą zaczynać się od 700 zł za komplet mixamp + headset do nawet 1500 - 1600 zł.

 

Edytowane przez MrArt-PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, MrArt-PL napisał:

Turtle Beach DAC

 

 

Gdzie to można kupić? Próbowałem szukać w naszych sklepach i nic mi nie wyszukuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, adasiulko napisał:

Gdzie to można kupić? Próbowałem szukać w naszych sklepach i nic mi nie wyszukuje.

No u nas w Polsce będzie ciężko bo wszystko wyprzedane albo niedostępne.Jedynie Ebay lub Amazon albo jakieś  serwisy aukcyjne.

https://www.amazon.de/Turtle-Beach-Tactical-Controller-Headphone/dp/B01EM9PMO8

https://www.ebay.com/p/Turtle-Beach-Elite-Pro-Tac-Audio-Controller-DTS-7-1-Surround-Sound/2255378961

  • Thanks 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki MrArt :) 

w sklepie gdzie juz zaplacilem za druga konsole i sluchawki sa razery albo syberie albo a40 z mixamp w zestawie.

poprosilem o wymiane razerow na a40 wiec bede mial zestaw mixamp astro + a40.

juz chyba  wystarczy i tak poszedlem gleboko "w las" ;) 

 

Dodam tylko ze na mnie mega wrazenie zrobily cloudy 2 po updacie firmware zeby 7.1 dzialalo w ps4, wiec mysle ze powinienem byc usatysfakcjowany  zestaw astro :) 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Monkeyhook85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie podzielam fali zachwytow nad Astro, sa przereklamowane. Razer Thresher Ultimate zjada je dzwiekowo pod kazdym wzgledem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy przypadkiem Czacha i Mrart nie mówicie o razerze bezprzewodowym, a Monkeyhook jako, że do mixampa zamówił zapewne Trasher tournament edition?

Z tych co Mrart podał to ja słuchałem Cloudy z reeconem 3d(mega wrażenie po przesiadce z bezprzewodowych sony, ale brak regulacji czat/impreza zmusił mnie do zrezygnowania) i Bayerdynamic custom game z mixmpem i na mnie te słuchawki zrobiły największe wrażenie ze wszystkich. Kiedyś napaliłem się na  audiotechnica pg1(tych akurat nie słuchałem, ale w recenzji wypadają super) no ale to są słuchawki po 700-800 zł dla mnie to już trochę za drogo.

Zestaw astro a40 i tak będzie super i lepszy od prawdopodobnie wszystkich bezprzewodowych słuchawek dostępnych na rynku. 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polećcie proszę jakieś słuchawki do 300zl. Pewnie w tym budżecie nic ciekawego nie ma, ale niestety tylko taki posiadam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HyperX Cloud 2

 

Opisy i testy znajdziesz bez problemu w necie

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, mesutOzim napisał:

Z tej trójki najlepiej Cloud II podłączone do PS4 przez dołączoną kartę 7.1 na USB:good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer Threasher.
W końcu słuchawki z fajnym audio i głośnym mikrofonem dla Xboxa!
S Wireless zostają do pracy/PC póki jeszcze dyszą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.01.2019 o 20:39, MrArt-PL napisał:

Z tej trójki najlepiej Cloud II podłączone do PS4 przez dołączoną kartę 7.1 na USB:good:

Dzisiaj je zakupiłem, pytanko czy działa wam regulacja głośności słuchawek i mikrofonu z pilota? U mnie ta funkcja nie działa, pytanie czy to normalne czy zwrot do sklepu mi się szykuje? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×