Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy test. Trzeba by to wkleić na jakieś forum znawców i wielkich audiofili gdzie steelseries jest największym gównem gdzie polecają między innymi ISk z tego filmu + mikrofon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.09.2017 o 20:59, Rambo8 napisał:

gdzie i za ile? :)

 

Właśnie kupiłem te słuchawki Astro A50 gen. 3 i po podłączeniu do konsoli przez usb i kabel optyczny grają super.

Ale chciałem je jeszcze podłączyć do nvidia shield i tu jest problem. Zostaje opcja przez amplituner i wejście jack 3,5mm. Tylko jak tak podłączyłem to nie ma dźwięku, dopiero jak przełączam na ps4 lub do dźwięk pojawia się w słuchawkach na ½ sekundy i znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie ISK dwa tygodnie temu. Jeśli komus nie przeszkadza brak mikrofonu, to ze maja kabel oraz fakt, że to „tylko” dzwiek stereo a nie haj-lajf 7.1 to ciezko znalezc cokolwiek co jest w stanie lepiej zagrac niz one. Wsrod headsetow bezprzewodowych nie ma nic lepszego niz Razer, ale prz ISK wypada i tak gorzej. Muzyka w nich jest niesamowita! Gra sie tez super. Jesli nie planujecie kupic czegos audiofilskiego za 10x tyle hajsu to nic lepszego nie zanjdziecie na rynku. Na prawde Astro, Steelseries i Razer nie maja czego szukac w kwestii jakosci dzwieku, jego czystosci itd. Ale niestety, przez ten kabel ktory jest jak smycz do konsoli wciaz wole Steelseries 800 pomimo ze przy ISK graja jak sluchawki z kiosku ruchu za 40zł. Za to do filmow czy muzyki tylko ISK.

 

 

44116288-2505-4B46-9D7A-58ABDF304BAD.jpg

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do posiadaczy nowego headsetu Sony Gold. 

Czy przycisk włączenia słuchawek też u was ciężko chodzi? Mam wrażenie że w starych Goldach nie miałem takiego problemu z włączeniem, czy przełączeniem trybu. W tych nowszych w zasadzie aby przesunąć ten przycisk muszę używać paznokcia, a nie opuszka palca. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


1. Bezprzewodowa komunikacja.
2. Regulacja glosnosci oraz balansu imprezy / gry.
3. Wygoda na głowie.
4.  Dzwiek przestrzenny.
5. Dobrej jakosci dzwiek.
@Czacha pozwoliłem sobie skopiować

Panowie co możecie polecić? W tej chwili używam Trritony Pro +, po dłuższym używaniu uszy bolą i są dosyć ciężkie. Największy minus to kabel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, neuro napisał:


1. Bezprzewodowa komunikacja.
2. Regulacja glosnosci oraz balansu imprezy / gry.
3. Wygoda na głowie.
4.  Dzwiek przestrzenny.
5. Dobrej jakosci dzwiek.
@Czacha pozwoliłem sobie skopiować emoji6.png

Panowie co możecie polecić? W tej chwili używam Trritony Pro +, po dłuższym używaniu uszy bolą i są dosyć ciężkie. Największy minus to kabel.

Ja ostatnio miałem podobny dylemat i kupiłem do testowania trzy różne modele słuchawek z dźwiękiem 7.1 Pozostały w domu Astro a50 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wireless Stereo Headset PLATINUM PS4 czy Hyper X Cloud Flight?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wireless Stereo Headset PLATINUM PS4 czy Hyper X Cloud Flight?
To w tym przedziale wolałbym SSH, nawet jakbym miał dołożyć 200 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena przekracza budżet który chcę wydać na słuchawki.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.x-kom.pl/p/297260-sluchawki-bezprzewodowe-steelseries-siberia-800.html?utm_source=ceneo&utm_medium=comparison&utm_campaign=ceneo_click

 

750zł możesz się zastanowić, jak kupujesz słuchawki to inwestycja na lata moje mają już pond 2,5 roku, czasem warto troszkę dołożyć jak wiesz że będziesz z nich dużo korzystał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem tą ofertę. Z tym używaniem to tak średnio. Praktycznie tylko do Bfa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałem tą ofertę. Z tym używaniem to tak średnio. Praktycznie tylko do Bfa.

Ale jeśli miałbym dać 650 za te Platinum od Sony a 750 za SSH (siberia 800) to bez wahania wybrałbym SSH. Moje będą w lipcu miały 3 lata i złego słowa nie powiem. Wyglądają i grają bardzo dobrze.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

Wiedziałem tą ofertę. Z tym używaniem to tak średnio. Praktycznie tylko do Bfa.

Zobacz może Ci przypasuja akurat hyper xcloud revolver jest w Ole Ole w promocji za 289 zł gdzie normalnie około 500 zł. Musisz dodac do koszyka i wtedy zrobi się rabat do tej ceny

 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zobacz może Ci przypasuja akurat hyper xcloud revolver jest w Ole Ole w promocji za 289 zł gdzie normalnie około 500 zł. Musisz dodac do koszyka i wtedy zrobi się rabat do tej ceny 
Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka
 
 
 
Dzięki ale tylko bezprzewodowe.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi Platiniumy pekly na zawiasie ;) Mialem je kupic jeszcze raz, testowalem Razera, ale ostatecznie wzialem SteelSeries za 699zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mam SteelSeries Arctis 7 i nie mogę narzekać. Jedyny minus że na ps4 nie działa regulacja gra/czat:/


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam SteelSeries 800'tki i regulacja czatu dziala z poziomu sluchawek. Po prostu wciskasz pokretlo do zmiany glosnosci i na stacji bazowej zmieniaja sie funkcje ktore chcesz regulowac.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@czacha79Ty jesteś winnej sytuacji.

SSHW/SSS800/SSS840 mają dźwięk z gry po optyku a chat na USB/jacku/BT który jest drugim niezależnym źródłem dźwięku (możesz mieć wiele źródeł dźwięku i słuchawki je odpowiednio miksują według wybranego profilu/zestawu pierwsze + drugie źródło).

Arctis 7 są tylko na USB więc to jest inna bajka. 

 

@krzyzak86 masz balans dźwięku z gry/imprezy jak przytrzymasz dłużej przycisk Playstation. W tych słuchawkach tego nie ma niestety (chyba żeby wypuścili specjalny sterownik a to już koszta licencji są). 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×