Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem Haypery X Cloud Flight.
Lepszy wybór jednak SSH. Do tego te cloudy tylko stereo, wiem zaraz niektórzy będą pisać że dźwięk przestrzenny jest do dupy że stereo lepsze. Jednak dołożenie stówki do SSH jest bardziej opłacalne. Słuchawki podłączysz do wszystkiego, sterownie na bazie i słuchawkach, nigdy nie rozładowane bo baterie tylko wymieniasz, wygodne, dobrze wykonane. Za 7 stówek bym się nie zastanawiał i nie szukał bo w tej kwocie po prostu nic lepszego nie ma.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdybym dalej siedział na PS4 to SS H Wireless (Siberia 800) byłyby prawie najlepszymi słuchawkami dla mnie ever (jedynie Siberia 840 by je przebiły)!!

Teraz Razer Threasher Ultimate pod Xklocka są dla mnie bardziej wygodne/uniwersalne chociaż po SSHW wszystko czego nie tknę to jest "damage control".

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem z Hyperami. Po podłączeniu tracę połączenie z konsolą. Dźwięk rwie, raz jest raz go nie ma. Jak podłącze kabelek pod pada to śmiga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, neuro napisał:

Panowie mam mały problem z Hyperami. Po podłączeniu tracę połączenie z konsolą. Dźwięk rwie, raz jest raz go nie ma. Jak podłącze kabelek pod pada to śmiga.

Zrób aktualizację softu karty dzwiękowej od słuchawek.

4 godziny temu, SephiroT napisał:

Gdybym dalej siedział na PS4 to SS H Wireless (Siberia 800) byłyby prawie najlepszymi słuchawkami dla mnie ever (jedynie Siberia 840 by je przebiły)!!

Teraz Razer Threasher Ultimate pod Xklocka są dla mnie bardziej wygodne/uniwersalne chociaż po SSHW wszystko czego nie tknę to jest "damage control".

Napisz mnie tu kolego szybciutko jak te Razery wypadają na tle TB 800 bo sam chcę juz coś zmienić bo moje TB800 lekko mi się znudziły i pójdą do żyda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razer zjada wszystkie headsety na PS4, ale nie ma regulacji imprezy/gry wiec jako headset jest ulomny. Ale dzwiek przestrzenny niszczy wszystko inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś na forum miał styczność z Steelseries arctis pro z kartą lub wireless i porównywał do innych zestawów wysokiej półki?

Co do trasher to można do nich dokupić fajne nauszniki z żelem chłodzącym. Gdyby nie ten brak regulacji czat/gra to byłby prawie ideał bo dobry dźwięk, wytrzymała bateria i całkiem dobra cena.

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, piotras3 napisał:

Czy ktoś na forum miał styczność z Steelseries arctis pro z kartą lub wireless i porównywał do innych zestawów wysokiej półki?

Co do trasher to można do nich dokupić fajne nauszniki z żelem chłodzącym. Gdyby nie ten brak regulacji czat/gra to byłby prawie ideał bo dobry dźwięk, wytrzymała bateria i całkiem dobra cena.

No wlasnie. Wypuscili Razer Nari Ultimate z wibracjami, zelem chlodzacym i regulacja imprezy... ale z dzwiekiem stereo :D Do tego pomimo rozmiaru Thresher Ultimate cisnal mnie w szczene/glowe ... nie wiem jak to mozliwe, a jednak. Kupilem za polowe tej ceny Steelseries 800'tki i czekam az Razer wypusci cos bez tych ulomnosci ;) Moze pod PS5?

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie. Wypuscili Razer Nari Ultimate z wibracjami, zelem chlodzacym i regulacja imprezy... ale z dzwiekiem stereo  Do tego pomimo rozmiaru Thresher Ultimate cisnal mnie w szczene/glowe ... nie wiem jak to mozliwe, a jednak. Kupilem za polowe tej ceny Steelseries 800'tki i czekam az Razer wypusci cos bez tych ulomnosci  Moze pod PS5?
Mamy z Digim po Threasherach i dla nas jest bardzo OK.
Wibracje ...Sony Pulse pokazało mi że był to zbędny bajer.
Ciekaw jestem jak to działa teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może napiszę kilka słów o Razer Threasher Ultimate (wersja Xbox) po kilku tygodniach użytkowania:

 

Jak do tej pory nie znalazłem złotego środka na słuchawki. Albo coś zabija brakiem funkcjonalności czy uniwersalności (licencja na dźwięk po USB czy bezprzewodowy) albo ceną czy jakąś pierdoła przeoczoną w projekcie która zabija całość (piszczący mikrofon, zrywający dźwięk bezprzewodowy itp. itd.). 

 

TurtleBeach 800 są "bajeranckie" i mają dużo ficzerów na które się spuszczasz przez pierwsze 2 dni a później o nich zapominasz.

SteelSeriess H Wireless  - słuchawki z którymi jestem prawie 4 lata i ciężko mi się z nimi rozstawać więc zostają do pracy. 

 

Threashery:

Nie są to słuchawki idealne. Może najpierw co mi się nie podoba:

- w odróżnieniu od wersji "nie Ultimate", nie działają bez bazy z Xbox One. 

- brak bluetooth i gniazda jack - mało uniwersalne - stricte pod konsolę/PC.

- brak jakichkolwiek wskaźników poziomu baterii czy profili na stacji dokującej.

- czasem na ułamek sekundy zrywa połączenie ale to jak w każdych - trzeba sobie częstotliwość dopasować żeby się nie gryzła z innymi urządzeniami działającymi na 2.4Ghz.

- Nie mają żadnego equalizera czy preset'ów. Trzeba sobie ustawić wszystko w grze czy na konsoli a słuchawki dają dźwięk 1 do 1. 

- jeżeli przestawisz na stereo (wyłączysz Dolby) to chyba trzeba również przestawić kodowanie dźwięku na optyku (muszę to jeszcze sprawdzić). 

- Nie ma dedykowanego gniazda ładowania w stacji dokującej - za to jest USB Out i drugi kabel mikroUSB. 

+ stojak który zakładasz na stację lub trzymasz osobno. Przy okazji robi "daszek" dla kabli - dodatkowa ochrona przez kotem który wpierdala kable USB na przykład. 

+ Oba Kable MicroUSB dają długie.

+optyk ma In i Out więc możesz "przez nie" podpiąć inny sprzęt ( u mnie są to SSHW które zostawiłem sobie do pracy - podpięte do PC nadal dostają dźwięk z konsoli po optyku).

-+ Bateria nie jest wymienna ale można grać i ładować na raz.

-+ Mikrofon to wyciągany goosneck jak w SSHW/S800/S840 a nie dopinany. Ma to swoje złe i dobre strony.  bo mikrofon jest naprawdę dobry. Czysto i głośno zbiera nawet jak szeptem rozmawiamy z @DigitalMan_PL jak nasze żony śpią. Gruby goosneck miękko się go modeluje - 100% wygodniejszy niż w SSHW/S800/S840 - raczej plastikowa osłona nie pęknie jak ta w moich SSHW po ponad 3 latach.

+ Dźwięk przestrzenny mi bardzo ale to bardzo odpowiada. Nie dudni, nie ma "beczki", czuć przestrzeń i pozycjonowanie. Jak masz złe audio - stary film lub remasterowany czasem aż słychać szumienie jak mówią i głuchą ciszę jak przestaną (w remasterze "Star Trek TOS" na przykład). Przy przesiadce z SSHW nie czuć jakiegoś przeskoku. Bardziej jak by się zmieniło preset. Bardzo (dla mnie) porównywalny dźwięk. 

+ pałąk metalowy, nic nie pęknie.

+ wymienne muszle -  można kupić z wkładami chłodzącymi - tu muszę zgłębić temat czy w ogóle warto inwestować $20 w zestaw muszli.

-+ bardzo duży stopień chatmix'a i głośności ale z drugiej strony znowu brak jakiegokolwiek equalizera czy to na stacji czy to na konsoli/słuchawkach - jedynie pikanie przy minimum i maximum więc wszystko pośrednie robisz "na czuja". 

+ duże, wygodne muszle, nie gniotą nigdzie. Można siedzieć godzinami. 

+ mikrofon ma "chatback" czy "echo" - jak zwał tka zwał -  słyszysz siebie samego na nie wyciszonym mikrofonie i się nie drzesz na cały dom jak gadasz.

+ grupę/imprezę/chat z gry można wyciszyć więc jak grasz w COD'a i jakiś jebany gówniak zacznie puszczać francuski rap na full to możesz to wyciszyć wszystkich jednym przyciskiem i mieć sam dźwięk z gry. 

+bateria trzyma te kilkanaście godzin bez ładowania. 

- jak padają to dźwięk wyładowania jest bardzo częsty i irytujący ale kuuuuurła, daleko im do wkurwiającej baby z TurtleBeach. 

 

@DigitalMan_PLpodepnij swoje pod PS4 i sprawdź czy działają poprawnie bo wersja pod Xboxa ma z tyłu przełącznik XBOX/PC i na PC powinny teoretycznie działać po USB z PS4 jako chat w grze.

 

Najlepiej zamówić przez neta, pobawić się i jak ci nie podejdą to oddać. 

 

Dlaczego u mnie zostały? Ze względu na najlepszy mikrofon z jakim do tej pory miałem styczność i możliwością podpięcia pod PC jak moje SSHW już całkiem wyzioną ducha.

Po prostu dobrze działają bez bajeranckich pierdół. 

TB 800 już jakiś czas temu dostała córka a ja wróciłem do SSHW.

SSHW używam do pracy i jako backup konsoli/laptopa.

RTU są stricte do konsoli i zabawy. W końcu mam dobry dźwięk z gry i grupę z konsoli bez kombinowania Optyk z konsoli + chat USB z appki Xbox na Windows 10 i jak cicho mówię żeby nie obudzić rodziny to ludzie mnie wyraźnie słyszą bez zrywania. 

Gdybym dalej siedział na PS4 i NIE MIAŁ Xboxa to bym pewnie szedł w SS S840.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może napiszę kilka słów o Razer Threasher Ultimate (wersja Xbox) po kilku tygodniach użytkowania:
 
Jak do tej pory nie znalazłem złotego środka na słuchawki. Albo coś zabija brakiem funkcjonalności czy uniwersalności (licencja na dźwięk po USB czy bezprzewodowy) albo ceną czy jakąś pierdoła przeoczoną w projekcie która zabija całość (piszczący mikrofon, zrywający dźwięk bezprzewodowy itp. itd.). 
 
TurtleBeach 800 są "bajeranckie" i mają dużo ficzerów na które się spuszczasz przez pierwsze 2 dni a później o nich zapominasz.
SteelSeriess H Wireless  - słuchawki z którymi jestem prawie 4 lata i ciężko mi się z nimi rozstawać więc zostają do pracy. 
 
Threashery:
Nie są to słuchawki idealne. Może najpierw co mi się nie podoba:
- w odróżnieniu od wersji "nie Ultimate", nie działają bez bazy z Xbox One. 
- brak bluetooth i gniazda jack - mało uniwersalne - stricte pod konsolę/PC.
- brak jakichkolwiek wskaźników poziomu baterii czy profili na stacji dokującej.
- czasem na ułamek sekundy zrywa połączenie ale to jak w każdych - trzeba sobie częstotliwość dopasować żeby się nie gryzła z innymi urządzeniami działającymi na 2.4Ghz.
- Nie mają żadnego equalizera czy preset'ów. Trzeba sobie ustawić wszystko w grze czy na konsoli a słuchawki dają dźwięk 1 do 1. 
- jeżeli przestawisz na stereo (wyłączysz Dolby) to chyba trzeba również przestawić kodowanie dźwięku na optyku (muszę to jeszcze sprawdzić). 
- Nie ma dedykowanego gniazda ładowania w stacji dokującej - za to jest USB Out i drugi kabel mikroUSB. 
+ stojak który zakładasz na stację lub trzymasz osobno. Przy okazji robi "daszek" dla kabli - dodatkowa ochrona przez kotem który wpierdala kable USB na przykład. 
+ Oba Kable MicroUSB dają długie.
+optyk ma In i Out więc możesz "przez nie" podpiąć inny sprzęt ( u mnie są to SSHW które zostawiłem sobie do pracy - podpięte do PC nadal dostają dźwięk z konsoli po optyku).
-+ Bateria nie jest wymienna ale można grać i ładować na raz.
-+ Mikrofon to wyciągany goosneck jak w SSHW/S800/S840 a nie dopinany. Ma to swoje złe i dobre strony.  bo mikrofon jest naprawdę dobry. Czysto i głośno zbiera nawet jak szeptem rozmawiamy z [mention=52712]DigitalMan_PL[/mention] jak nasze żony śpią. Gruby goosneck miękko się go modeluje - 100% wygodniejszy niż w SSHW/S800/S840 - raczej plastikowa osłona nie pęknie jak ta w moich SSHW po ponad 3 latach.
+ Dźwięk przestrzenny mi bardzo ale to bardzo odpowiada. Nie dudni, nie ma "beczki", czuć przestrzeń i pozycjonowanie. Jak masz złe audio - stary film lub remasterowany czasem aż słychać szumienie jak mówią i głuchą ciszę jak przestaną (w remasterze "Star Trek TOS" na przykład). Przy przesiadce z SSHW nie czuć jakiegoś przeskoku. Bardziej jak by się zmieniło preset. Bardzo (dla mnie) porównywalny dźwięk. 
+ pałąk metalowy, nic nie pęknie.
+ wymienne muszle -  można kupić z wkładami chłodzącymi - tu muszę zgłębić temat czy w ogóle warto inwestować $20 w zestaw muszli.
-+ bardzo duży stopień chatmix'a i głośności ale z drugiej strony znowu brak jakiegokolwiek equalizera czy to na stacji czy to na konsoli/słuchawkach - jedynie pikanie przy minimum i maximum więc wszystko pośrednie robisz "na czuja". 
+ duże, wygodne muszle, nie gniotą nigdzie. Można siedzieć godzinami. 
+ mikrofon ma "chatback" czy "echo" - jak zwał tka zwał -  słyszysz siebie samego na nie wyciszonym mikrofonie i się nie drzesz na cały dom jak gadasz.
+ grupę/imprezę/chat z gry można wyciszyć więc jak grasz w COD'a i jakiś jebany gówniak zacznie puszczać francuski rap na full to możesz to wyciszyć wszystkich jednym przyciskiem i mieć sam dźwięk z gry. 
+bateria trzyma te kilkanaście godzin bez ładowania. 
- jak padają to dźwięk wyładowania jest bardzo częsty i irytujący ale kuuuuurła, daleko im do wkurwiającej baby z TurtleBeach. 
 
[mention=52712]DigitalMan_PL[/mention]podepnij swoje pod PS4 i sprawdź czy działają poprawnie bo wersja pod Xboxa ma z tyłu przełącznik XBOX/PC i na PC powinny teoretycznie działać po USB z PS4 jako chat w grze.
 
Najlepiej zamówić przez neta, pobawić się i jak ci nie podejdą to oddać. 
 
Dlaczego u mnie zostały? Ze względu na najlepszy mikrofon z jakim do tej pory miałem styczność i możliwością podpięcia pod PC jak moje SSHW już całkiem wyzioną ducha.
Po prostu dobrze działają bez bajeranckich pierdół. 
TB 800 już jakiś czas temu dostała córka a ja wróciłem do SSHW.
SSHW używam do pracy i jako backup konsoli/laptopa.
RTU są stricte do konsoli i zabawy. W końcu mam dobry dźwięk z gry i grupę z konsoli bez kombinowania Optyk z konsoli + chat USB z appki Xbox na Windows 10 i jak cicho mówię żeby nie obudzić rodziny to ludzie mnie wyraźnie słyszą bez zrywania. 
Gdybym dalej siedział na PS4 i NIE MIAŁ Xboxa to bym pewnie szedł w SS S840.
Czyli mając SSH (siberia 800), nie ma co kombinować bo chyba te słuchawki są jakby to napisać najbardziej uniwersalne. I jeśli cena tak jak ostatnio była w jakimś sklepie 700 zł to brać i się nie zastanawiać. Grają z każdym sprzętem bynajmniej który ja miałem, czy to PS4, Xbox one, pc. Dźwięk jest bardzo dobry, wygoda, wykonanie również. Wymienne baterie, baza na której wszystko na bieżąco jest wyświetlane czy to wskaźnik baterii w słuchawce i tej która się ładuje. Jedyne czego nie testowałem to mikrofon. Więc tu się nie wypowiem, nie używam, nie rozmawiam na imprezach, od jakiegoś czasu jestem graczem tylko singlowym. Porównując je do innych headsetow m.in. tb800 Elite, astro a50 2 gen, czy wszystkich Sony to jednak te mi najbardziej podpasowaly. Owszem tb800 i astro mają troszkę lepszy dźwięk (ze wskazaniem na bas i pierdolnięcie) ale żeby headsety za taką kasę nie pokazywały takich rzeczy jak wskaźnik baterii to trochę kpina.


Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, SephiroT napisał:

Może napiszę kilka słów o Razer Threasher Ultimate (wersja Xbox) po kilku tygodniach użytkowania:

 

Jak do tej pory nie znalazłem złotego środka na słuchawki. Albo coś zabija brakiem funkcjonalności czy uniwersalności (licencja na dźwięk po USB czy bezprzewodowy) albo ceną czy jakąś pierdoła przeoczoną w projekcie która zabija całość (piszczący mikrofon, zrywający dźwięk bezprzewodowy itp. itd.). 

 

TurtleBeach 800 są "bajeranckie" i mają dużo ficzerów na które się spuszczasz przez pierwsze 2 dni a później o nich zapominasz.

SteelSeriess H Wireless  - słuchawki z którymi jestem prawie 4 lata i ciężko mi się z nimi rozstawać więc zostają do pracy. 

 

Threashery:

Nie są to słuchawki idealne. Może najpierw co mi się nie podoba:

- w odróżnieniu od wersji "nie Ultimate", nie działają bez bazy z Xbox One. 

- brak bluetooth i gniazda jack - mało uniwersalne - stricte pod konsolę/PC.

- brak jakichkolwiek wskaźników poziomu baterii czy profili na stacji dokującej.

- czasem na ułamek sekundy zrywa połączenie ale to jak w każdych - trzeba sobie częstotliwość dopasować żeby się nie gryzła z innymi urządzeniami działającymi na 2.4Ghz.

- Nie mają żadnego equalizera czy preset'ów. Trzeba sobie ustawić wszystko w grze czy na konsoli a słuchawki dają dźwięk 1 do 1. 

- jeżeli przestawisz na stereo (wyłączysz Dolby) to chyba trzeba również przestawić kodowanie dźwięku na optyku (muszę to jeszcze sprawdzić). 

- Nie ma dedykowanego gniazda ładowania w stacji dokującej - za to jest USB Out i drugi kabel mikroUSB. 

+ stojak który zakładasz na stację lub trzymasz osobno. Przy okazji robi "daszek" dla kabli - dodatkowa ochrona przez kotem który wpierdala kable USB na przykład. 

+ Oba Kable MicroUSB dają długie.

+optyk ma In i Out więc możesz "przez nie" podpiąć inny sprzęt ( u mnie są to SSHW które zostawiłem sobie do pracy - podpięte do PC nadal dostają dźwięk z konsoli po optyku).

-+ Bateria nie jest wymienna ale można grać i ładować na raz.

-+ Mikrofon to wyciągany goosneck jak w SSHW/S800/S840 a nie dopinany. Ma to swoje złe i dobre strony.  bo mikrofon jest naprawdę dobry. Czysto i głośno zbiera nawet jak szeptem rozmawiamy z @DigitalMan_PL jak nasze żony śpią. Gruby goosneck miękko się go modeluje - 100% wygodniejszy niż w SSHW/S800/S840 - raczej plastikowa osłona nie pęknie jak ta w moich SSHW po ponad 3 latach.

+ Dźwięk przestrzenny mi bardzo ale to bardzo odpowiada. Nie dudni, nie ma "beczki", czuć przestrzeń i pozycjonowanie. Jak masz złe audio - stary film lub remasterowany czasem aż słychać szumienie jak mówią i głuchą ciszę jak przestaną (w remasterze "Star Trek TOS" na przykład). Przy przesiadce z SSHW nie czuć jakiegoś przeskoku. Bardziej jak by się zmieniło preset. Bardzo (dla mnie) porównywalny dźwięk. 

+ pałąk metalowy, nic nie pęknie.

+ wymienne muszle -  można kupić z wkładami chłodzącymi - tu muszę zgłębić temat czy w ogóle warto inwestować $20 w zestaw muszli.

-+ bardzo duży stopień chatmix'a i głośności ale z drugiej strony znowu brak jakiegokolwiek equalizera czy to na stacji czy to na konsoli/słuchawkach - jedynie pikanie przy minimum i maximum więc wszystko pośrednie robisz "na czuja". 

+ duże, wygodne muszle, nie gniotą nigdzie. Można siedzieć godzinami. 

+ mikrofon ma "chatback" czy "echo" - jak zwał tka zwał -  słyszysz siebie samego na nie wyciszonym mikrofonie i się nie drzesz na cały dom jak gadasz.

+ grupę/imprezę/chat z gry można wyciszyć więc jak grasz w COD'a i jakiś jebany gówniak zacznie puszczać francuski rap na full to możesz to wyciszyć wszystkich jednym przyciskiem i mieć sam dźwięk z gry. 

+bateria trzyma te kilkanaście godzin bez ładowania. 

- jak padają to dźwięk wyładowania jest bardzo częsty i irytujący ale kuuuuurła, daleko im do wkurwiającej baby z TurtleBeach. 

 

@DigitalMan_PLpodepnij swoje pod PS4 i sprawdź czy działają poprawnie bo wersja pod Xboxa ma z tyłu przełącznik XBOX/PC i na PC powinny teoretycznie działać po USB z PS4 jako chat w grze.

 

Najlepiej zamówić przez neta, pobawić się i jak ci nie podejdą to oddać. 

 

Dlaczego u mnie zostały? Ze względu na najlepszy mikrofon z jakim do tej pory miałem styczność i możliwością podpięcia pod PC jak moje SSHW już całkiem wyzioną ducha.

Po prostu dobrze działają bez bajeranckich pierdół. 

TB 800 już jakiś czas temu dostała córka a ja wróciłem do SSHW.

SSHW używam do pracy i jako backup konsoli/laptopa.

RTU są stricte do konsoli i zabawy. W końcu mam dobry dźwięk z gry i grupę z konsoli bez kombinowania Optyk z konsoli + chat USB z appki Xbox na Windows 10 i jak cicho mówię żeby nie obudzić rodziny to ludzie mnie wyraźnie słyszą bez zrywania. 

Gdybym dalej siedział na PS4 i NIE MIAŁ Xboxa to bym pewnie szedł w SS S840.

Ok dzieki za info.Czyli narazie nie ma po co  zamieniac moich TB800 na te Razery dla samego lepszego mica.Brak konkretnych + wiec nie ma sensu.Trzeba poczekac na jakis nowy sprzet stricte pod xboxa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki za info.Czyli narazie nie ma po co  zamieniac moich TB800 na te Razery dla samego lepszego mica.Brak konkretnych + wiec nie ma sensu.Trzeba poczekac na jakis nowy sprzet stricte pod xboxa.
Z@SephiroT czekam na srogie dedyki, jak na razie jak widzisz wyciągamy jeden po drugim, ale to dalej nie to samo

W każdym z nich brakuje właśnie tego co maja SS, czyli wymiennej baterii i stacji z informacją o stanie naladowania itp.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dzwiek w Thresherach Ultimate jest znacznie lepszy niz w Steelseries 800. Do tego jego przestrzennosc robi wrazenie. Ale jak mantre powtarzany przezemnie „ficzer” jakim jest brak regulacji impreza/gra skresla je jako uniwersalny headset. Jak ktos gra sam i nie uzywa imprezy moze brac w ciemno ;) 

 

Z ciekawostek - mialem w domu 3 egzemplarze Razer Thresher Ultimate PS4 i kazdy nie dosc ze inaczej troche brzmial to podobnie bylo z mikrofonem - wszystkie sie od siebie roznily ;) Strasznie to dzwiwne, taki brak powtarzalnosci w ezglemplarzach przy takiej kasie ;) 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dzwiek w Thresherach Ultimate jest znacznie lepszy niz w Steelseries 800. Do tego jego przestrzennosc robi wrazenie. Ale jak mantre powtarzany przezemnie „ficzer” jakim jest brak regulacji impreza/gra skresla je jako uniwersalny headset. Jak ktos gra sam i nie uzywa imprezy moze brac w ciemno  
W xboxie działa to akurat super bo są dedykowane sterowniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem dzwiek w Thresherach Ultimate jest znacznie lepszy niz w Steelseries 800. Do tego jego przestrzennosc robi wrazenie. Ale jak mantre powtarzany przezemnie „ficzer” jakim jest brak regulacji impreza/gra skresla je jako uniwersalny headset. Jak ktos gra sam i nie uzywa imprezy moze brac w ciemno  
Jak nie ma jak jest regulacja głośności czatu a osobno glosnosci gry.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

Jak nie ma jak jest regulacja głośności czatu a osobno glosnosci gry.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Z PS4? Gdzie niby? Krorym pokretlem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, piotras3 napisał:

A tak z ciekawości czy te: https://www.x-kom.pl/p/446364-sluchawki-bezprzewodowe-razer-thresher-ps4.html#Specyfikacja różnią się tylko bazą i tym stojakiem? Bo różnica w cenie jest co najmniej jak by to były inne słuchawki.

No przede wszystkim nie masz dzwieku przestrzennego Dolby. Sluchawki pewnie sa te same, ale to wlasnie stacja bazowa robi roznice w mozliwosciach.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tak z ciekawości czy te: https://www.x-kom.pl/p/446364-sluchawki-bezprzewodowe-razer-thresher-ps4.html#Specyfikacja różnią się tylko bazą i tym stojakiem? Bo różnica w cenie jest co najmniej jak by to były inne słuchawki.
No przede wszystkim nie masz dzwieku przestrzennego Dolby.
Dźwięk przestrzenny w tych Razerach robi w hooy robotę, jest dobrze wyważony :) i da się po krokach ogarnąć skąd wróg nadciąga :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, mpluto napisał:

Hyperx cloud jakie opinie? 

Przewin temat i poczytaj ostatnie strony, ciagle ktos o nie pyta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, czacha79 napisał:

No przede wszystkim nie masz dzwieku przestrzennego Dolby. Sluchawki pewnie sa te same, ale to wlasnie stacja bazowa robi roznice w mozliwosciach.

No właśnie nie. Na szybko wrzuciłem tamten link, do najtańszej ceny i po prostu nie wiedziałem, że jest taki "kastrat".  Chodziło mi o takie: https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/razer-thresher-7-1.bhtml#opinie  Wrzucam ten link bo widać w opisie na zdjęciu pudełku, że są 7.1, a ok 650 zł to wciąż sporo taniej jak ok 1000 zł, więc moje pytanie z wcześniejszego posta jest dalej aktualne:1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, piotras3 napisał:

No właśnie nie. Na szybko wrzuciłem tamten link, do najtańszej ceny i po prostu nie wiedziałem, że jest taki "kastrat".  Chodziło mi o takie: https://www.euro.com.pl/sluchawki-dla-graczy-pc/razer-thresher-7-1.bhtml#opinie  Wrzucam ten link bo widać w opisie na zdjęciu pudełku, że są 7.1, a ok 650 zł to wciąż sporo taniej jak ok 1000 zł, więc moje pytanie z wcześniejszego posta jest dalej aktualne:1_grinning:

Bo to jest dokładnie ten sam headset tylko nie ma tej podstawki pod słuchawki i ma inny nadajnik bezprzewodowy reszta bez zmian.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak też myślałem. 3-4 stówki za stojak, nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×