Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

@MrArt-PLnie do końca.

Ten "nadajnik" robi robotę bo w standardowej wersji masz dźwięk Dolby Headphone czysto po USB (czyli nadajnik ci wirtualizuje dźwięk ze Stereo) a w wersji Ultimate masz dźwięk po optyku pusczany już w oryginalnych 7.1 kanałach.

 

@piotras3 Xbox ma inny (licencjonowany) układ do USB i jest z tyłu przełącznik XBOX/PC.

Czysto teoretycznie PS4 powinno ruszyć na ustawieniu PC - a przynajmniej u mnie tak działało na SSHW.

Optyk to optyk więc źródło dźwięku dla niego nie ma znaczenia.

 

Reasumując:

różnią się kolorem (zielony vs niebieski) i działaniem przełącznika z tyłu bazy.

 

@DigitalMan_PLsprawdź dzisiaj czy wersja XBox'owa działa na USB z grupą na PS4 jak przełączysz na "PC".

3 minuty temu, piotras3 napisał:

No tak też myślałem. 3-4 stówki za stojak, nieźle.

Przeczytaj mój post.

Nie płacisz za stojak tylko za bazę która inaczej dekoduje i puszcza Ci dźwięk. Do tego pasuje sprawdzić czy w zwykłych działa mikser chatu na słuchawkach czy tylko na konsoli w ustawieniach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie ta wersja z x-kom za 500 co podlinkowałem jest tylko na usb. Ta wersja 7.1 jest tak samo podłączana jak w turtle beach 400/500 czyli dongle z przodu ido niego optyk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, piotras3 napisał:

To pewnie ta wersja z x-kom za 500 co podlinkowałem jest tylko na usb. Ta wersja 7.1 jest tak samo podłączana jak w turtle beach 400/500 czyli dongle z przodu ido niego optyk.

Tak, wersja PS4/7.1 podpinana jest jak TB400/500.

W sumie jak teraz patrzę to ta tańsza wersja też ma optyka. ...ale ten tanio wyglądający dongle z przodu trochę słabo. 

Wszystko zależy jak dekoduje dźwięk. Jeżeli robi to samo co wersja Ultimate to wychodzi na to ze rzeczywiście płacisz kilka stów więcej za podstawkę i podświetlaną większą bazę... a ze to jest Razer to w sumie bym się nie zdziwił. 

Jest jeszcze upgrade dla zjebów z "chroma" w podstawce. 

...ale te chłodzące wkłady w muszlach kiedyś bym obadał.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra pany. Xhypery okazały się wadliwe. Dziś je odnoszę. Co brać? Mogę zwiększyć budżet o 200-300 PLN czyli jakieś 800-900 PLN.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra pany. Xhypery okazały się wadliwe. Dziś je odnoszę. Co brać? Mogę zwiększyć budżet o 200-300 PLN czyli jakieś 800-900 PLN.
Ja już pisałem co w tej cenie wyrwiesz. Tb800 Elite czy astro raczej nie dostaniesz chyba że używki. Jeśli chodzi o bezprzewodowy headset to za dużego wyboru raczej w tej cenie nie ma.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, SephiroT napisał:

Tak, wersja PS4/7.1 podpinana jest jak TB400/500.

W sumie jak teraz patrzę to ta tańsza wersja też ma optyka. ...ale ten tanio wyglądający dongle z przodu trochę słabo. 

Wszystko zależy jak dekoduje dźwięk. Jeżeli robi to samo co wersja Ultimate to wychodzi na to ze rzeczywiście płacisz kilka stów więcej za podstawkę i podświetlaną większą bazę... a ze to jest Razer to w sumie bym się nie zdziwił. 

Jest jeszcze upgrade dla zjebów z "chroma" w podstawce. 

...ale te chłodzące wkłady w muszlach kiedyś bym obadał.

Każda wersja ma optyka i dongla więc na bank jest to samo.Każdy z nich ma licencje Dolby Digital i dzwięk 7.1 więc myślę że różnią się tylko i wyłącznie podstawką pod słuchawki i wyglądem nadajnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja już pisałem co w tej cenie wyrwiesz. Tb800 Elite czy astro raczej nie dostaniesz chyba że używki. Jeśli chodzi o bezprzewodowy headset to za dużego wyboru raczej w tej cenie nie ma.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

1500 nie dam. Max 1000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1500 nie dam. Max 1000.
Steelseries siberia 800 w xkomie jest za 749 zł, zamów, zobacz może Ci podejdą. Ja je będę chwalił i złego słowa nie powiem

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce to mogę w dobre ręce sprzedać TB800 Elite,@SephiroT potwierdzi żeśmy razem kupowali jakiś czas temu.

Jak coś priv.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, szuldi82 napisał:

Steelseries siberia 800 w xkomie jest za 749 zł, zamów, zobacz może Ci podejdą. Ja je będę chwalił i złego słowa nie powiem

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka
 

SteelSeriess mistrzowie marketingu!!

Ja za tyle 4 lata temu kupowałem z outletu (zwroty do 14 dni). Jebli nowo nazwę i 2x wyższą cenę a słuchawki te same. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neuro, x-kom na allegro ma siberie 800 za 699 zł. W tej cenie to chyba nie ma konkurencji i 3 lata gwary. Tak jak Szuldi napisał, najwyżej odeślesz. Jedyne bezprzewodowe słuchawki, których nie ładujesz.

Taka ciekawostka: w mediamarkt siberia 800 1499 zł:1_grinning:

Edytowane przez piotras3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MrArt-PL napisał:

Każda wersja ma optyka i dongla więc na bank jest to samo.Każdy z nich ma licencje Dolby Digital i dzwięk 7.1 więc myślę że różnią się tylko i wyłącznie podstawką pod słuchawki i wyglądem nadajnika.

Odpal strone Razera i tam masz zestawienie modeli. Nie, nie kazda wersja to to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze np. w euro RTV TB Elite 800 za 839 zł, sprawdzisz jak nie podejdą to zwracasz i szukasz dalej. Dla mnie gdyby te TB miały wszystko to co ma siberia 800 to byłyby idealne (dźwięk dla mnie mają trochę lepszy od 800)

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Byłem w rtv euro i nie mają turtli.
Na stronie są nawet za 811 zł i niżej na żółto napisane że dostawa 3 dni z odbiorem w sklepie albo dostawa do domu też 3 dni

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziomek, byłem dziś oddawać Xhypery i pytałem o Turtle. Dziewczyna przy mnie sprawdzała i nie ma na stanie. Zostały tylko te trzysetki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ziomek, byłem dziś oddawać Xhypery i pytałem o Turtle. Dziewczyna przy mnie sprawdzała i nie ma na stanie. Zostały tylko te trzysetki.
Przecież to trzeba zamówić z magazynu. To nie pokrowiec na ajfona co byle tipsiara weźmie bo się błyszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kuźwa ludzie dziewczyna była kierownikiem zmiany. Oni mają swój wewnętrzny program gdzie sprawdzają dostępny towar. Te Haypery które są na stronie RTV Euro za 699 ona zamówiła mi za 599. Niestety felerne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, czacha79 napisał:

Odpal strone Razera i tam masz zestawienie modeli. Nie, nie kazda wersja to to samo. 

Nie wszystkie modele tylko te 2 o których rozmawiamy.Te roznia się tylko nadajnikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
48 minut temu, MrArt-PL napisał:

Nie wszystkie modele tylko te 2 o których rozmawiamy.Te roznia się tylko nadajnikiem.

Nie. Na poprzedniej stronie jest link do Thresher PS4 jak i Thresher 7.1 PS4. A jeszcze jest trzecia wersja Ultimate PS4. Wiec nie wiem o czym ty rozmawiasz, ale my rozmawiamy o trzech wersjach sluchawek i warto uzywac konkretow i nie pisac bzdur ze „kazda wersja” jest taka sama.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, czacha79 napisał:

Nie. Na poprzedniej stronie jest link do Thresher PS4 jak i Thresher 7.1 PS4. A jeszcze jest trzecia wersja Ultimate PS4. Wiec nie wiem o czym ty rozmawiasz, ale my rozmawiamy o trzech wersjach sluchawek i warto uzywac konkretow i nie pisac bzdur ze „kazda wersja” jest taka sama.

Kurde czytaj ze zrozumieniem.Stereo nikt nie bierze pod uwagę............napisałem że wersja 7.1 i Ultimate to ten sam headset i różnią się tylko nadajnikiem i podstawką z wieszakiem do słuchawek.Dzwięk i obsługa 7.1 jest dokładnie taka sama i dopłacasz za inną bazę i wieszak.

 

ps.Po przeczytaniu jednej ulotki od Razera nie udawaj mi tutaj fachowca od headsetów hehehehehehe:good:Pozdro

 

Przypuszczam że to może być dobre rozwiązanie do XOX i obsługuje Dolby Atmos ale  nie ma oficjalnego przedstawiciela w Polsce.Recenzje zgarnia bardzo pozytywne;

https://www.lucidsound.com/ls35x-xbox-one-wireless-gaming-headset-lucidsound.html

Albo ten model który działa praktycznie z każdą konsolą i PC ale jest trochę droższy;

https://www.lucidsound.com/ls41.html

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde czytaj ze zrozumieniem.Stereo nikt nie bierze pod uwagę............napisałem że wersja 7.1 i Ultimate to ten sam headset i różnią się tylko nadajnikiem i podstawką z wieszakiem do słuchawek.Dzwięk i obsługa 7.1 jest dokładnie taka sama i dopłacasz za inną bazę i wieszak.
 
ps.Po przeczytaniu jednej ulotki od Razera nie udawaj mi tutaj fachowca od headsetów hehehehehehe:good:Pozdro
 
Przypuszczam że to może być dobre rozwiązanie do XOX i obsługuje Dolby Atmos ale  nie ma oficjalnego przedstawiciela w Polsce.Recenzje zgarnia bardzo pozytywne;
https://www.lucidsound.com/ls35x-xbox-one-wireless-gaming-headset-lucidsound.html
Albo ten model który działa praktycznie z każdą konsolą i PC ale jest trochę droższy;
https://www.lucidsound.com/ls41.html
Myślałem nad LS35X ale ludzie piszą że strasznie zrywają połączenie. Do PC potrzebują specjalnej karty Wi-Fi albo dongla jak od starego pada.
...no i ten mikrofon wcale nie jest dobry podobno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kurde czytaj ze zrozumieniem.Stereo nikt nie bierze pod uwagę............napisałem że wersja 7.1 i Ultimate to ten sam headset i różnią się tylko nadajnikiem i podstawką z wieszakiem do słuchawek.Dzwięk i obsługa 7.1 jest dokładnie taka sama i dopłacasz za inną bazę i wieszak.
 
ps.Po przeczytaniu jednej ulotki od Razera nie udawaj mi tutaj fachowca od headsetów hehehehehehe:good:Pozdro
 
Przypuszczam że to może być dobre rozwiązanie do XOX i obsługuje Dolby Atmos ale  nie ma oficjalnego przedstawiciela w Polsce.Recenzje zgarnia bardzo pozytywne;
https://www.lucidsound.com/ls35x-xbox-one-wireless-gaming-headset-lucidsound.html
Albo ten model który działa praktycznie z każdą konsolą i PC ale jest trochę droższy;
https://www.lucidsound.com/ls41.html
Panie tylko po chooy mi takie drogie słuchawki skoro MUSZE UŻYWAĆ kabla jack i wspinać w pada aby mieć czat, no żenada :(

WOLĘ na razie mieć te TB800X i RAZER Thresher Ultimate.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×