Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

...Ale gówno.
Tak jakby ktoś nie mógł zaprojektować porządnych słuchawek które mają wszystko czego gracze potrzebują tylko ciągle jakieś kompromisy albo rażące błędy w projekcie?
To się w głowie nie mieści!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet na stronie jest o tym notka i to nie jest pomylka admina strony :P  Po lewej Ultiamte dla XBOX po prawej Ultimate dla PS4.

 

kzypNIF.png

 

 

No po jakiego grzyba jest mi potrzebne "quick adjust mic" z poziomu sluchawek ?!?!?!

 

:whyyy:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony zabroniło:5_smiley:
Może i coś w tym jest hehe. Bo gdyby jedne słuchawki miały wszystko co chce gracz to by wszyscy tylko kupowali jedne słuchawki

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, szuldi82 napisał:

Może i coś w tym jest hehe. Bo gdyby jedne słuchawki miały wszystko co chce gracz to by wszyscy tylko kupowali jedne słuchawki emoji3.png

 

 

No ale sa inne marki ktore maja i dzwiek przestrzenny i regulacje imprezy ... to tylko Razer dal ciala w tym modelu ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
No ale sa inne marki ktore maja i dzwiek przestrzenny i regulacje imprezy ... to tylko Razer dal ciala w tym modelu
 
Ok ale dla mnie np. bardzo ważne jest też to jakie opcje mam ustawione w słuchawkach, jaki stan baterii mam jeszcze i inne opcje które pokazuje mi stacja bazowa.
Tego np. nie ma ani astro a50 ani tb800 Elite, które miałem i uważam, że mają lepszy dźwięk od moich siberii800 a syberie, które mają wg. mnie teoretycznie trochę gorszy dźwięk niż te dwa headsety mają właśnie te zalety, które opisałem wyżej.


Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, szuldi82 napisał:

dla mnie np. bardzo ważne jest 
 

I to jest chyba najwazniejsze, o czym nie raz powtarzam, zeby kupowac sprzet pod swoje potrzeby. Rozpisac liste rzeczy na ktorych nam zalezy, okreslic ich wagę i dopiero na tej podstawie dokonywac wyboru... a nie przekupnej recenzji z YT ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No baza z ekranem i dwie baterie przebijają jednak wszystkie zalety innych słuchawek. Ja okropnie ciekawy jestem arctis pro wirelles.  Może tam jest znacząca różnica w dźwięku względem 800/840. No ale nie za tą cenę.

Edytowane przez piotras3
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, piotras3 napisał:

No baza z ekranem i dwie baterie przebijają jednak wszystkie zalety innych słuchawek. Ja okropnie ciekawy jestem arctis pro wirelles.  Może tam jest znacząca różnica w dźwięku względem 800/840. No ale nie za tą cenę.

Jest duża różnica w dzwięku i już bym je kupił gdyby było oficjalne wsparcie dla XOX.................podobno działają z X bez problemu ale jak zwykle jest problem z czatem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też bym je kupił jak by kosztowały tyle co siberia 800 w x-kom hehe.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, neuro napisał:

Siberia 800 zamówione emoji6.png

Jeżeli nigdy ich nie miałeś to będziesz bardzo zadowolony:good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo bym zamówił se te Razery Ultimate na próbę do Xox np ze sklepu Media Expert tylko pytanie jak wezmę dostawę do domu to mogę to oddać w ciągu 14 dni bez problemów ??? Jakoś ciężko mi uwierzyć że one tak bajerancko grają. Nie zależy mi na czacie bo nie gadam ale na zajebistym odsłuchu i dobrze działającym 7.1.

Mam mój zestaw z mixampem ale niestety 7.1 tam dupy nie urywa dlatego odbyt mnie swędzi aby coś se poprawić.

Pozdroo600

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Noo bym zamówił se te Razery Ultimate na próbę do Xox np ze sklepu Media Expert tylko pytanie jak wezmę dostawę do domu to mogę to oddać w ciągu 14 dni bez problemów ??? Jakoś ciężko mi uwierzyć że one tak bajerancko grają. Nie zależy mi na czacie bo nie gadam ale na zajebistym odsłuchu i dobrze działającym 7.1.

Mam mój zestaw z mixampem ale niestety 7.1 tam dupy nie urywa dlatego odbyt mnie swędzi aby coś se poprawić.

Pozdroo600

 

Ja brałem switcha, kurier mi przywiózł i na drugi dzień oddałem i zwrot kasy w ten sam dzień u nas media expert.

Nie wiem czy ma znaczenie, płaciłem za pobraniem, przesyłki nawet nie otworzyłem, poszedłem do sklepu, powiedziałem że chce oddać i kasę oddali

 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Noo bym zamówił se te Razery Ultimate na próbę do Xox np ze sklepu Media Expert tylko pytanie jak wezmę dostawę do domu to mogę to oddać w ciągu 14 dni bez problemów ??? Jakoś ciężko mi uwierzyć że one tak bajerancko grają. Nie zależy mi na czacie bo nie gadam ale na zajebistym odsłuchu i dobrze działającym 7.1.
Mam mój zestaw z mixampem ale niestety 7.1 tam dupy nie urywa dlatego odbyt mnie swędzi aby coś se poprawić.
Pozdroo600
 
Tak, można bez problemu.
Sam oddawałem tam sprzęt nie raz.
Odsyłasz lub zanosisz do sklepu.
Z odbiorem w sklepie też jak zamówisz przez internet to działa.
Brałem kindle i nie podszedł mi firmware i nawet ze sklepu nie wyniosłem tylko był zwrot od razu.
Umowa zawarta poza lokalem i nic Cię nie interesuje.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info...Raz kozie śmierć. Zamawiam te ordynarne słuchafony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też chcę kupić nowe słuchawki więc mam brać tą Siberia 800 czy wystarczy Tb 700? I czemu tak ciężko z dostępnością tych Syberii tylko x kom w sumie? A może z ich outletu z lekkimi rysami za 600 zł?


Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też chcę kupić nowe słuchawki więc mam brać tą Siberia 800 czy wystarczy Tb 700? I czemu tak ciężko z dostępnością tych Syberii tylko x kom w sumie? A może z ich outletu z lekkimi rysami za 600 zł?


Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka


Ja będę zawsze polecał Syberię. Nie wiem jak grają te tb700. Mialem z TB modele px4, stealth 500p, 800 Elite. Ogólnie miałem dużo headsetow. Najlepiej grające nie patrząc na nic innego jak sam dźwięk grały tb800 Elite i astro a50 gen.2. Ale Syberię mają dla mnie więcej plusów niż te pozostałe headsety, że nawet delikatnie słabszy dźwięk nie miał wpływu na to, że z nimi zostałem. Zawsze będę chwalił te słuchawki za oczywiście dźwięk, wykonanie bo są dobrze wykonane, wygodne, lekkie, dwie baterie, które trzymają te 15 h (jak coś ewentualnie się stanie to można kupić sobie baterie Samsunga i też będą działać), stacja bazowa, super sprawa, wyświetlacz oled, który na bieżąco wyświetla co masz ustawione, status baterii w słuchawce, tej która się ładuje, jakie opcje masz ustawione itp. W dodatku działają z każdą konsola obecnej generacji i mam nadzieję że będą również z przyszłymi działać. W cenie do 700 zł za którą można a je teraz dostać chyba nic lepszego bezprzewodowego nie dostaniesz. Zamów, przetestuj, jak Ci nie podejdą to zrobisz zwrot bo masz na to 14 dni

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kiedy była premiera S800?
Sephirot na pewno będzie wiedział dokładnie, w 2016 wyszły bodajże 840 także 800 mogły wyjść w 2014 czy 2015?A ma to jakieś znaczenie?

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sephirot na pewno będzie wiedział dokładnie, w 2016 wyszły bodajże 840 także 800 mogły wyjść w 2014 czy 2015?A ma to jakieś znaczenie?

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Przeca to to samo, tylko zajebali cenę x2 i dodali BT...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeca to to samo, tylko zajebali cenę x2 i dodali BT...

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Także wiem, różnica tylko taka że dodali bt i dodali srebrne dekelki od muszli

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sephirot na pewno będzie wiedział dokładnie, w 2016 wyszły bodajże 840 także 800 mogły wyjść w 2014 czy 2015?A ma to jakieś znaczenie?

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Nie żadnego. Tylko z ciekowosci pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw były steelseries H wireless i chyba na początku ps4 wyszły. Później zmienili nazwę na siberia 800, ale podobno to 1 do 1 to samo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×