Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

16 minut temu, piotras3 napisał:

Najpierw były steelseries H wireless i chyba na początku ps4 wyszły. Później zmienili nazwę na siberia 800, ale podobno to 1 do 1 to samo. 

Tak było, sama prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zamawiał ktoś w x komie? W sobotę zrobiłem przelew a oni twierdzą że jeszcze nie doszedł. Numer konta się zgadzał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie zamawiał ktoś w x komie? W sobotę zrobiłem przelew a oni twierdzą że jeszcze nie doszedł. Numer konta się zgadzał.
Wiele razy. Dojdą.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prosiaku używam tych niebieskich goldów. Odkąd kupiłem koxa to zacząłem zastanawiać się nad słuchawkami.

Postanowiłem, że podłącze swoje dokanałowe słuchawki HTC do pada od Xbox i kurcze jak to świetnie się sprawdza a dźwięk jest super - jest głośno, basowo.
Z ps4 tak dobrze nie jest i dźwięk na tych słuchawkach podłączonych do ds4 jest sporo gorszy.

Dużym plusem na xo jest łatwy dostęp do ustawień sound/chat oraz sterowania godnością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, neuro napisał:

Panowie zamawiał ktoś w x komie? W sobotę zrobiłem przelew a oni twierdzą że jeszcze nie doszedł. Numer konta się zgadzał.

Ale jak to, wybrales zwykly przelew? ;) 

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo i przyjechały Razery w dniu dzisiejszym...a w jutrzejszym odjeżdżają. 

Nie wiem czy mój egzemplarz był jakiś wybrakowany lub wadliwy ale grało to najgorzej ze wszystkich hs...lub to efekt używania dobrych słuchawek z mixamp tr...

Dodatkowo te szumy spowodowane bezprzewodowością są mega wkurzające.

Na chwilę obecną jeżeli komuś nie przeszkadzają kable naprawdę polecam mixamp tr i do tego dobrać słuchafony.

Ja konczę testy bezprzewodowców bo szkoda czasu. Pozdroo

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Fakers napisał:

Noo i przyjechały Razery w dniu dzisiejszym...a w jutrzejszym odjeżdżają. 

Nie wiem czy mój egzemplarz był jakiś wybrakowany lub wadliwy ale grało to najgorzej ze wszystkich hs...lub to efekt używania dobrych słuchawek z mixamp tr...

Dodatkowo te szumy spowodowane bezprzewodowością są mega wkurzające.

Na chwilę obecną jeżeli komuś nie przeszkadzają kable naprawdę polecam mixamp tr i do tego dobrać słuchafony.

Ja konczę testy bezprzewodowców bo szkoda czasu. Pozdroo

 

 

 

 

Ja to jestem stary i głuchy, więc teges... ;) ale i tak mi pasujo, a pytaj @SephiroT jak wrażenia (też zadowolony :P)... Moze jakoś z zada trafiłeś co??

Gdyby nie brak obsługi czatu na XboxOne (tylko przez apkę lub pod pada) to bym brał SS800 (po 699) lub 840 aby mieć Blutuka :P (najbardziej uniwersalne vhoć w sumie chyba na BT miałbym wywalone, bo po co przepłacać)...

 

A jak kogoś popier.... to proszę:
https://www.mediaexpert.pl/sluchawki-dla-graczy/sluchawki-steelseries-arctis-pro-wireless-61474-bialy,id-1268382

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trafiłem na jakąś "kupę" chociaż uważam ze za taki hajs nie powinno być takich kwiatków. Zapakowane oryginalnie.

Możliwe też , że mi już Astro przeżarło resztki mózgownicy i ot ...co zrobisz...a no nic...nawet Misiewicz nie pomoże. 

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Fakers napisał:

Może trafiłem na jakąś "kupę" chociaż uważam ze za taki hajs nie powinno być takich kwiatków. Zapakowane oryginalnie.

Możliwe też , że mi już Astro przeżarło resztki mózgownicy i ot ...co zrobisz...a no nic...nawet Misiewicz nie pomoże. 

 

 

 

 

Może za dużo wymagamy od takich zestawów i człowiek już oczekuje cudów na kiju  lub jakiegoś objawienia audio:good:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się.
Nic mi nie szumi bo nie napirdalam na full.
...A może nie ma zakłóceń na częstotliwości? Nie wiem. W każdym razie Sony Wireless Headset, Pulse oraz TB 450p ...te szumiały, nawet czasem piszczały. SSHW jak mocno podkręcić.
Jest bardzo dobry mikrofon.
Dźwięk dla mnie czysty i przestrzenny.
Kabli nie mogę mieć bo mam dwa koty. Jeden gryzie a drugi to Maine-Coon więc on od razu przegryza.
Może głuchnę na starość.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wy coś z tymi Razerami robiliście w oprogramowaniu na PC...bo mam je jeszcze w samochodzie leżeć...Ja je od razu do XOX podłączyłem odpinając mixampa...i naprawdę to nie grało w żaden sposób fajnie .Mało tego  jak odpaliłem  Dolby to już całkiem duuppaa... robił się taki mix dzwięków ze w COD "gófno" wiedziałem co i skąd lezie...

Po wczorajszej porażce mam lekkie chęci aby dać im jeszcze szanse...

 

 

 

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy Wy coś z tymi Razerami robiliście w oprogramowaniu na PC...bo mam je jeszcze w samochodzie leżeć...Ja je od razu do XOX podłączyłem odpinając mixampa...i naprawdę to nie grało w żaden sposób fajnie .Mało tego  jak odpaliłem  Dolby to już całkiem duuppaa... robił się taki mix dzwięków ze w COD "gófno" wiedziałem co i skąd lezie...
Po wczorajszej porażce mam lekkie chęci aby dać im jeszcze szanse...
 
 
 
No stary co ty?

Ja właśnie w CoDzie na tych Razerach jestem w stanie wyniuchac skąd idą (nie jestem pro, gram na Core sam i z ekipą na Hardcore tylko).

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem je właśnie do CODa a tu mega lipa turbo  w hoooy...nie szło tego "szaszoru" słuchać. Dlatego mnie pospolity wkorw zara dopadł i wywaliłem je do pudła na momencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Kupiłem te Syberia 800. Nowe nieodpakowane paragon z 20 grudnia. Akurat ktoś sprzedawał z Warszawy na olx. Dałem 600 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok. Kupiłem te Syberia 800. Nowe nieodpakowane paragon z 20 grudnia. Akurat ktoś sprzedawał z Warszawy na olx. Dałem 600 zł.  

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Gratuluję zakupu, będzie Pan zadowolony. Za tą cenę jak najbardziej warto. Nic lepszego bezprzewodowego nie dostaniesz.Jak już potestujesz to skrobnij coś co Ci się podoba a co nie.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Siudak83 napisał:

Ok. Kupiłem te Syberia 800. Nowe nieodpakowane paragon z 20 grudnia. Akurat ktoś sprzedawał z Warszawy na olx. Dałem 600 zł.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 

Jedyny potencjalny problem to taki, że jak byś odpalał kiedyś Xbox One to chat grupowy albo kablem do pada gdzie mikrofon jest wtedy bardzo chujowy albo optyk do konsoli a USB do PC z Win 10 i chat grupowy z aplikacji Xbox.

 

Słuchawki świetnie się sprawdzają do grania, podpinania kablem na nich telefonu i rozmowy czy też pracy. 2 źródła dźwięku na raz robią robotę.

Jedyne co to uważaj na mikrofon bo ten goosneck mi po 3 latach pękł.

Baterie dodatkowe da się kupić na ali/amazonie. Muszle zamienniki też na Ali dostaniesz ( mi się wytarły, zmieniłem i mam jak nowe). 

Jak byś po jakimś czasie zauważył ze stacja nie chce  ładować baterii to trzeba nią trochę poruszać aż styki złapią.  Polecam kupić jakąś uniwersalną ładowarkę od razu (myśląc 2 - 4 lata wprzód). 

 

Dla mnie są to najbardziej uniwersalne i wygodne słuchawki jakie miałem. Gdyby nie ten jebany Microsoft i spierdolone sterowniki do Xboxa to bym nigdy ich nie zmienił. 

Teraz sobie w nich wygodnie pracuję i tylko zmieniam USB z jednego lapka na drugiego.. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno pytanie. Podłączyłem je optykiem i usb z tyłu konsoli. Ale mam dwie opcje do wyboru. PS4 lub PS4-L czym to się różni. Mam pro.

 

 

XBOX NIGDY!!! :)

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak mówiłem.  :P

Możesz nawet sobie w bazie nawet PC ustawić. Tu chodzi o to z jakich 2 źródeł na raz słuchawki korzystają np. PS4/PC (USB + Optyk), XBox 360 (jack 2.5" + Optyk) itp.

Na konsoli idziesz z instrukcją. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustaw ps4 bo ps4 L to chyba do tej opcji(livemix co pomyliłem się z czatmix), że jak ktoś mówi to podbija czat względem innych dźwięków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ooo czyli to zmienili w firmware? W SSHW działało tylko i wyłącznie na Xbox 360 czyli z kablem 2.5" - nawet robiłem customowy sobie żeby podpinać pada i testować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tego to nie wiem. Na ps4 żeby skorzystać z tej opcji chyba też trzeba korzystać z kabelka do pada. Dla mnie akurat to skreśla taką funkcje bo nie po to kupuję się bezprzewodowy headset aby być uwiązanym do pada.


Ta dobrze to zapamiętałem, ps4-L jest do livemix: https://support.steelseries.com/hc/en-us/articles/221097148-ChatMix-Livemix-Siberia-800

Edytowane przez piotras3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2019 o 22:52, Fakers napisał:

Noo i przyjechały Razery w dniu dzisiejszym...a w jutrzejszym odjeżdżają. 

Nie wiem czy mój egzemplarz był jakiś wybrakowany lub wadliwy ale grało to najgorzej ze wszystkich hs...lub to efekt używania dobrych słuchawek z mixamp tr...

Dodatkowo te szumy spowodowane bezprzewodowością są mega wkurzające.

Na chwilę obecną jeżeli komuś nie przeszkadzają kable naprawdę polecam mixamp tr i do tego dobrać słuchafony.

Ja konczę testy bezprzewodowców bo szkoda czasu. Pozdroo

 

 

 

Opcje sa trzy:

- zakladasz sluchawki na "lewa" strone

- masz drewniane uszy

- dostales walnieta pare

 

:30vm3cw:

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mi pasuja pierwsze dwie opcję wymienionych przez Ciebie wad....

Przecież napisałem ze coś z nimi nie tak skoro Wam tak pięknie grały. Sam jak mnie pamięć nie myli napisałeś ze miałeś 3 pary i każda grała inaczej. Czepiasz się i niepotrzebnie drążysz temat. Ja te Razery odddałem i po problemie. Pozdrawiam 

 

Edytowane przez Fakers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×