Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Na x-komie S800 są za 750 PLN. Uwierz ze warto wydać te pieniądze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sony są słabe nie warto za takie pieniądze. Ja poleciałbym Ci również ss800, uwierz, lepiej dołożyć parę złotych ale mieć dobry sprzęt na lata niż znowu się głowic czy coś Ci się nie połamie. Ostatnio jeden użytkownik kupował ss800 więc pewnie też Ci poleci. Niedawno były po 699 zł,jeśli dalej są w tej cenie to się nie zastanawiał bo nic lepszego nie dostaniesz. Zarówno pod kątem dźwięku jak i wykonania. Sam je mam i nie zamieniłbym ich na inny zestaw.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Threshery mi lepiej grajo.
Wszystko jest jakby bliżej gracza.
Ss800 bardziej uniwersalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurła człowiek chciał słuchawki do 500 zł kupić a mnie na słuchawki za 800 zł namowili ;D zaintrygowaliscie mnie tym modelem. Cenie Wasze zdanie i wiedzę więc muszą być naprawdę mocarne. Dzięki za Wasza pomoc. Poczytam dziś recenzje i zobaczę. Jak nie namowie Żony to co tańszego wchodzi w grę? Na dniach mam przeprowadzkę i czeka mnie kupa wydatków. Żona mi się każe w czoło puknac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok poczytałem troszkę i mam pytania. Jak podłącza się Siberie do ps4 pro? Na czacie mi kompletnie nie zależy. Stacje dokująca podpina się do prądu i do olticala? A to już nadaje bezprzewodowo do słuchawek? 

 

W recenzji na kanale gracz watch Kenet wspomina o wadze tych słuchawek, biały szum w lewej słuchawce. U Was też to występuje? Trochę słabo w słuchawkach za tyle hajsu :/

 

Na ile starcza jeden w pełni naładowany akumulator? 

Rozpracowaliscie jaki to rodzaj baterii żeby dokupić na necie? 

 

Wybaczcie za lamerskie pytania. 

 

PS. Surround daje rade w tych słuchawkach? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie żaden szum nie występuje. Jedna bateria 15 godzin. Zresztą niech się wypowią bardziej ogarnijci koledzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stację podłączyć pod przednie usb z konsoli. Tylne sprawia problem z mikrofonem (mówi się wtedy jak robot, kompletny reboot do zera konsoli pomaga). Może naprawili to w nowszych rewizjach. Zasilanie brać z USB. Optyk z konsoli podłączyć do stacji nadawczej. W konsoli ustawić dźwięk na optyk i wybrać Bitstream Dolby Digital. Ustawić by konsola odłączała zasilanie z portów USB gdy przechodzi w tryb uśpienia, by wyświetlacz stacji nie świecił się 24/7. Na stacji zmniejszyć jasność wyświetlacza do minimum. Trzeba dbać o wyświetlacz inaczej prędzej czy później się wypali. Na konsoli w opcjach urządzeń zmienić "wyjście na sluchawki - czat głosowy", by po kablu usb szedł wyłącznie czat głosowy. Od dźwięku z gier jest optyk. Sorround daje rade. Szczególnie gdy stacja dostaje dźwięk Dolby Digital 5.1 z konsoli.

 

PS: sory za chaotyczny opis, ale mam stłuczony kciuk i nie za bardzo chce mi się rozpisywać. Polonista ze mnie dzisiaj żaden.

 

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby każdy headset bezprzewodowy trochę piszczy czy szumi, nie wiem ja się nie skupiam na tym czy coś szumi czy nie, chyba u mnie raczej nie. Bateria spokojnie 15 h. Na razie nie zawracaj sobie głowy kupowaniem dodatkowej baterii bo w zestawie dostajesz dwie baterie.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Chłopaki! Szacun za wyczerpujące posty. Już wszystko wiem. Chyba wiem o jaki szum mu chodziło i to samo miałem w tb500. I w innych soniaczach. Pewnie zależy od wrażliwości osób i ucha. Tak jak jednym przeszkadzają cewki a Inni nic nie słyszą :) no to zaczynam urabiac Kobite. Bo się fest napalilem na te Siberie :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda mam starszy model (choć to chyba bliźniacze konstrukcje, różniące się głównie nazwą) SS H Wireless to także dołączam się do ich polecania. Podwójna bateria (coś co inni producenci powinni natychmiast ściągnąć do swoich rozwiązań) powoduje, że nawet nie wiem na ile starcza "pojedyncze naładowanie" - jest potrzeba to w ciągu 10 sekund zamieniam na naładowaną. Jedny ich mankament to cena samych baterii oraz ich dostawy jak już trzeba wymienić komplet na nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co prawda mam starszy model (choć to chyba bliźniacze konstrukcje, różniące się głównie nazwą) SS H Wireless to także dołączam się do ich polecania. Podwójna bateria (coś co inni producenci powinni natychmiast ściągnąć do swoich rozwiązań) powoduje, że nawet nie wiem na ile starcza "pojedyncze naładowanie" - jest potrzeba to w ciągu 10 sekund zamieniam na naładowaną. Jedny ich mankament to cena samych baterii oraz ich dostawy jak już trzeba wymienić komplet na nowy.
Ale możesz kupić zamiennik a nie oryginaly

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z ładowaniem tych zamienników - baza słuchawek czy zewnętrzna ładowarka? Akumulatorki wymieniałem na nowe po dwóch latach od zakupu słuchawek. Koszt ze strony steelseries to 19 euro + 10 euro dostawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jak z ładowaniem tych zamienników - baza słuchawek czy zewnętrzna ładowarka? Akumulatorki wymieniałem na nowe po dwóch latach od zakupu słuchawek. Koszt ze strony steelseries to 19 euro + 10 euro dostawy.
Ja mam słuchawki 3 lata i baterie działają jak działały na początku praktycznie. Tylko u mnie granie wygląda tak że gram max 3 h na dzień, nawet mniej i nie codziennie. Ja ładuje w bazie. Ładowarka mi się popsuła i na razie nie kupowałem nowej. Więcej może napisać Seph bo on używa słuchawki w większym wymiarze czasowym oraz ma jak dobrze pamiętam cztery baterie

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam słuchawek średnio 6 - 12h dziennie od prawie 4 lat. Baterie dają radę tylko że jedna mi spuchła trochę więc mam jeszcze 2 kompatybilne zamienniki Smasunga. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle :) SephiroT wyślesz mi proszę w pw model albo link do tych baterii? Fest się najarałem na te słuchawki :)

Czy od otwierania i zamykania, klapki od baterii Wam się nie wyrobiły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie wyrobiło.

Zmieniam nawet nie ściągając słuchawek. 

 

Jedyne na co trzeba uważać to mikrofon bo słona goosneck'a jest zbyt twarda i mi niedawno pękła. 

 

Nauszniki się zużyją prędzej czy później - kupisz zamienniki na Ali :) 

.49fe7044869a590c11034899345f5262.jpgef80f80b71ee2a3f8e6a6d67e7d84187.jpg88552da2f15bd1b901afba1d651f1e18.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy headset do XOX - Steelseries 9X.Całkowicie bezprzewodowy bez żadnych nadajników,dongli itd itp.Obsługa Dolby Atmos i WindowSonic.Teoretycznie jest to model Arctis Pro tylko bez nadajnika.

Cena jak zawsze zajebista 199 euro i od 15 lutego dostępne narazie na wyłączność w Gamestop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nowy headset do XOX - Steelseries 9X.Całkowicie bezprzewodowy bez żadnych nadajników,dongli itd itp.Obsługa Dolby Atmos i WindowSonic.Teoretycznie jest to model Arctis Pro tylko bez nadajnika.
Cena jak zawsze zajebista 199 euro i od 15 lutego dostępne narazie na wyłączność w Gamestop.
Jak współpraca z XboxOne (w sensie czat głosowy?)

To.to?

Bo jak tak to jak.zawsze brak czasu na Xie w trybie bezprzewodowym. ac8805c8267060980fffadc1a2168e3f.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie aż wyjdą, porównamy z Thresherami, itp itd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

Jak współpraca z XboxOne (w sensie czat głosowy?)

To.to?

Bo jak tak to jak.zawsze brak czasu na Xie w trybie bezprzewodowym. ac8805c8267060980fffadc1a2168e3f.jpg

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Pewnie będzie to samo tylko nazwa 9X i łączy się z konsolą tak jak pad za pomocą jednego przycisku-podobno całkowicie bezprzewodowy.Poczekamy na jakieś recki to się obada.

9X.jpg

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MrArt-PL tu chodzi o czat właśnie BO WSZYSTKIE słuchawy (oprócz dedyków) bezprzewodowo nie obsługują czatu głosowego!! Musisz je do pada podłączyć, co jest bez sensu (po jaki hooy wtedy te bezprzewodowe słuchawki, skoro aby mieć czat w pada trzeba się wpinać).

 

Jest szansa, że jednak czat będzie śmigał bo będą to chyba DEDYKOWANE pod Xbox-a :) Zobaczymy....

 

Dla mnie ideał to SS800  (wymienne baterie, stacja z wyświetlaczem) z dedykiem pod X-a aby ten czat był bezprzewodowy - ale takich NIE MA :( więc liczę na to że ta 9 będzie właśnie takim produktem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, DigitalMan_PL napisał:

@MrArt-PL tu chodzi o czat właśnie BO WSZYSTKIE słuchawy (oprócz dedyków) bezprzewodowo nie obsługują czatu głosowego!! Musisz je do pada podłączyć, co jest bez sensu (po jaki hooy wtedy te bezprzewodowe słuchawki, skoro aby mieć czat w pada trzeba się wpinać).

 

Jest szansa, że jednak czat będzie śmigał bo będą to chyba DEDYKOWANE pod Xbox-a :) Zobaczymy....

 

Dla mnie ideał to SS800  (wymienne baterie, stacja z wyświetlaczem) z dedykiem pod X-a aby ten czat był bezprzewodowy - ale takich NIE MA :( więc liczę na to że ta 9 będzie właśnie takim produktem.

W opisie jest full bezprzewodowy łącznie z czatem ale zobaczymy...........to samo masz w LS35X więc myśle że tutaj też tak będzie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak będzie a mikro będzie na poziomie Razer Thresher to Hooy mogą i 1600 kosztować a wezmę.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, MrArt-PL napisał:

Nowy headset do XOX - Steelseries 9X.Całkowicie bezprzewodowy bez żadnych nadajników,dongli itd itp.Obsługa Dolby Atmos i WindowSonic.Teoretycznie jest to model Arctis Pro tylko bez nadajnika.

Cena jak zawsze zajebista 199 euro i od 15 lutego dostępne narazie na wyłączność w Gamestop.

No jeśli prawda i są oparte na arctis pro a nie 5 i 7(choć pewnie bateria z 7 a nie wymienn jak w siberia 800) to microsoft pozytywnie zaskoczył. 200 euro to nie 1400 jak arctis wireless pro. Znajomy ma arctis 7 i mówi, że takiej wygody jeśli chodzi o granie w upały i granie  po kilka-kilkanaście godzin nie m na żadnych innych słuchawach. Niestety 7 na ps4 nie mają żadnej innej regulacji poza głośnością i brak przestrzennego dźwięku na ps4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×