Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Zacnie się zapowiada, do PC/PS4 pewnie ideał, ale jak zawsze jak ktoś szuka czegoś co obsłuży czat na XboxOne to już jest w d... 38_worried.png

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Trochę chore, sprzęt za takie pieniądze i działa z jedną tylko konsola, przecież duża ilość osób ma po dwie czy więcej urządzeń. I mając takie astro np. musiałbyś mieć w dwóch sztukach jedną dla PS4 a druga do Xboxa. To wolę jednak rozwiązanie Syberii, podłącze prawie do wszystkiego

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Trochę chore, sprzęt za takie pieniądze i działa z jedną tylko konsola, przecież duża ilość osób ma po dwie czy więcej urządzeń. I mając takie astro np. musiałbyś mieć w dwóch sztukach jedną dla PS4 a druga do Xboxa. To wolę jednak rozwiązanie Syberii, podłącze prawie do wszystkiego

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Też nie bo SS Siberia ma ten sam problem, brak regulacji i obsługi czatu bezprzewodowo, wszystkie te Headsety muszą być podłączone o zgrozo kablem pod pada aby ten czat właśnie obsługiwać.

Garstka słuchawek to obsługuje jak np. Razer Thresher, Turtle Beach 800 X (mam i to i to), za jakiś czas wjeżdża SS Arctis 9X, no i już się pojawiły (niedostępne w PL) Lucidsound Ls35x.



Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też nie bo SS Siberia ma ten sam problem, brak regulacji i obsługi czatu bezprzewodowo, wszystkie te Headsety muszą być podłączone o zgrozo kablem pod pada aby ten czat właśnie obsługiwać.

Garstka słuchawek to obsługuje jak np. Razer Thresher, Turtle Beach 800 X (mam i to i to), za jakiś czas wjeżdża SS Arctis 9X, no i już się pojawiły (niedostępne w PL) Lucidsound Ls35x.



Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Przepraszam, źle napisałem, słyszałem o tym co napisałeś, że nie działa tak jak ma, chodziło mi o sam dźwięk, że optyka podłącze czy do Xboxa czy PS4 i mi działa. Mikrofonu nie używam także pisałem bardziej o sobie a nie o ogóle

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Astro też działa po optyku, a wersja na Xboxa ma po prostu dorzucony kabelek do pada i tyle. Z PS4 działa bezprzewodowo, więc nie trzeba 2 sztuk słuchawek Wystarczy kabelek za parę złotych i tyle. Wszystko ma swoje plusy i minusy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież Astro też działa po optyku, a wersja na Xboxa ma po prostu dorzucony kabelek do pada i tyle. Z PS4 działa bezprzewodowo, więc nie trzeba 2 sztuk słuchawek Wystarczy kabelek za parę złotych i tyle. Wszystko ma swoje plusy i minusy.
Jeżeli chodzi o mnie to właśnie mnie boli ten kabel do pada, dlatego muszę celowac w dedyki.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, bo w sumie prawie zdecydowałem się zainwestować w Siberia 800, najlepszą cene ma x-kom 599 zł lecz dziwi mnie to że na allegro przez ich sklep allegro sprzedaja nowe za 799 i 999 a outlety i po zwrotach 450. Czemu taka różnica cenowa??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo po zwrotach. Nie mogą sprzedać po pełnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, SephiroT napisał:

...bo po zwrotach. Nie mogą sprzedać po pełnej cenie.

ale zamawiajac na ich stronie za 599 to raczej nowe dostane? mimo że na alledrogo oni sprzedają nowe za 799?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

 

Obecnie przeniosłem się do mieszkania więc aby nie doprowadzić sąsiadów do szewskiej pasji, muszę przenieść się na słuchawki. 

 

No więc podjarałem się Goldami z rocznika 2018. Cena jest fajna - 350 (choć teraz sprawdzam i mam wrażenie, że podrożały - what the hell?!), są też bezprzewodowe (mój kot zniszczył mi już 3 słuchawki z powodu kabli, nigdy więcej) i wydaje się z recenzji, że dadzą dosyć fajny dźwięk z gier. 

 

Niemniej nie do końca łapię tego 7.1 - czy to działa tylko z wybranymi grami, czy ze wszystkimi, ale tylko wybrane mają ustawienia audio stworzone przez twórców pod swoją grę? 

 

Chcę zacząć właśnie Re7 i Alien Isolation, ale myślę sobie, czy nie warto właśnie zaczekać na headseta i odpalić sobie w nocy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. 
 
Obecnie przeniosłem się do mieszkania więc aby nie doprowadzić sąsiadów do szewskiej pasji, muszę przenieść się na słuchawki. 
 
No więc podjarałem się Goldami z rocznika 2018. Cena jest fajna - 350 (choć teraz sprawdzam i mam wrażenie, że podrożały - what the hell?!), są też bezprzewodowe (mój kot zniszczył mi już 3 słuchawki z powodu kabli, nigdy więcej) i wydaje się z recenzji, że dadzą dosyć fajny dźwięk z gier. 
 
Niemniej nie do końca łapię tego 7.1 - czy to działa tylko z wybranymi grami, czy ze wszystkimi, ale tylko wybrane mają ustawienia audio stworzone przez twórców pod swoją grę? 
 
Chcę zacząć właśnie Re7 i Alien Isolation, ale myślę sobie, czy nie warto właśnie zaczekać na headseta i odpalić sobie w nocy...
Zależy jaki masz budżet. Goldy czy jak im tam bo nazw mają kilka (bezprzewodowe Sony) nie polecał bym, uwierz lepiej dołożyć trochę grosza i kupić coś porządnego. Ani to nie gra jakoś super a o wykonaniu nie wspominać, pękają po czasie a i jak je w ręce weźmiesz to czujesz jakby się miały rozlecieć. Słuchawki posiadające dźwięk przestrzenny będą go miały w każdej grze. Chodzi tylko o to,że niektóre słuchawki jak np. wspomniane przez Ciebie goldy będą miały gotowe profile przygotowane pod różne gry, które możesz a nie musisz używać.
W te gry które wymieniłeś , zdecydowanie graj na słuchawkach

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, szuldi82 napisał:

Ani to nie gra jakoś super a o wykonaniu nie wspominać, pękają po czasie a i jak je w ręce weźmiesz to czujesz jakby się miały rozlecieć.

 

Chyba kolego mówisz o tych starych Goldach ;p 

 

No niestety budżet nie pozwala mi na nic droższego niż 350 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 
Chyba kolego mówisz o tych starych Goldach ;P 
 
No niestety budżet nie pozwala mi na nic droższego niż 350 zł.
Ja piszę o tych bo one nazywane były Goldami (Sony wireless stereo headset 2.0). Jeśli o tych piszesz to nie wiem co Ci więcej napisać. Dźwięk bez szału, słaby bas, wykonanie mierne prędzej czy później będzie kleił czy w inny sposób składał. W ogóle każde słuchawki Sony czy to wcześniejsze pulsy też pękały. Nie wiem jak te Platinum z wykonaniem, dźwiękowo pewnie podobnie do goldow ale to już cena większą. Także jak chcesz to kupuj, za 350 zł chyba bezprzewodowego nic nie dostaniesz.a75975a4c538398c0f304508e33daf8f.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te na zdjęciu to są stare Goldy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

 

Mam Hyperx Cloud 2. Łącznie kabelki mają 3m, ale w zasadzie brakuje mi około metra, aby komfortowo siedzieć przed TV i nie obawiać się, że młodzi się zapomną i pociągną ze sobą konsole na ziemie lub wyrwą kabel. 

 

Czy taki przedłużać Jack-Jack nie zepsułby mi jakości dźwięku? Nie jestem audiofilem, ale też nie lubię jak coś gorzej działa. 

Edytowane przez bonieknowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, SephiroT napisał:

...bo po zwrotach. Nie mogą sprzedać po pełnej cenie.

takie morele chyba nie stosuję się do tej zasady i nie raz sprzedało sprzęt po zwrotach z widocznymi śladami nie z outletu a normalnie ze strony jako nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cytat

Nie lepiej podłączyć do pada?

 

Kupowałem te słuchawki tylko dlatego, bo ma zewnętrzna kartę. Jeśli chciałbym podłączyć do pada, to bym używał Superluxów. 

 

Nie chce tracić na jakości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć, mam nadzieję, że w dobrym temacie to piszę. Jakby co to proszę o przeniesienie tego posta w odpowiedni wątek.

Szukam adapteru do dualshocka 4. Czy ktoś mógłby powiedzieć mi gdzie taki mogę teraz kupić, bo szukam już jakiś czas i wszędzie jest wyprzedany albo niedostępny.
Ewentualnie kupię jakiś sensowny zamiennik, bo miałem już jeden z bluetooth 4.0 i zrywał zasięg przy 0.5-1m

Edytowane przez swiatek94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Peterson napisał:

Czy Siberia 800 dziala 7.1 z PS4??

Tak. Dźwięk przestrzenny działa po optyku więc działa z czymkolwiek co wypucza dźwięk 7.1 po optyku. :)

Po USB masz stereo. 

Osobiście używam/używałem z PC, PS4 i Xboxem One. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj bawiąc się ustawieniami dzwięku w XOX zauważyłem taką przypadłość.Ustawiłem w opcjach dzwięku na wyjście optyczne oraz rodzaj dzwięku stereo nie Atmos czy Sonic i mam wrażenie że moje TB800 Elite zaczeły grać jeszcze lepiej:good:Dzwięk stał się jakby jeszcze bardziej głębszy i bardziej ostry nie wiem jak mam wam to lepiej wytłumaczyć.Być może po włączeniu Atmos i Dolby w nadajniku słuchawek dzwięki się nakładają i jednocześnie zniekształcają???????????Proponuje taką próbę i czekam na wasze opinie:

 

-osoby które mają headsety ze stacją nadawczą czyli TB800,SS800,Razer Thrasher i nadające dzwięk Dolby niech spróbują ustawić w konsoli XBOX wyj.dzwięku na optyk i rodzaj na stereo i opiszą czy zauważyli jakieś zmiany w jakości/barwie/czystości dzwięku.Jestem ciekawy rezultatów............Myśle że Atmos albo Sonic uruchomione w opcjach Xboxa najlepiej by się sprawdziło w headsetach stereo podłączonych bezpośrednio do konsoli bez żadnych nadajników.

 

Fakers zrób to samo-ustaw w konsoli optyk i rodzaj na stereo a w mixampie włącz Dolby i daj znać jak teraz zagra twój mixamp i beyerdynamic.

 

ps.Jutro testuje te wasze Razer Thrasher Ultimate i porównam je narazie do TB800 bo LS35X jeszcze nie dotarły.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ogolnie to wstrzymalbym sie z zakupami headsetow za tysiaka i wiecej skoro niedlugo PS5... znowu sie okaze ze cos jest niekompatybilne jak przy przejsciu z PS3 na PS4 ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że będzie miało wyjście optyczne:siara:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, manoszek napisał:

Mam nadzieje że będzie miało wyjście optyczne:siara:

Mysle, ze to standard - pytanie czy impreza bedzie dzialala? Jednak headset od Sony nie dziala na Xbox i odwrotnie, jakies kabelki trzeba podlaczac do pada itd. wiec trzeba sie liczyc z tym, ze nowe konsole moga wprowadzic jeszcze inny standard i znow bedzie trzeba wydawac hajs na dodatki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×