Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, czacha79 napisał:

Tak ogolnie to wstrzymalbym sie z zakupami headsetow za tysiaka i wiecej skoro niedlugo PS5... znowu sie okaze ze cos jest niekompatybilne jak przy przejsciu z PS3 na PS4 ;) 

 

Czy ja wiem czy tak niedługo. Chodziły plotki, że zapowiedzą na Destination PlayStation,  ale to było by dosyć dziwne.  Na E3 Sony nie będzie miało konferencji. Więc pewnie zapowiedzą  PS5 gdzieś pod koniec roku. Czyli konsola wyjdzie najwcześniej w drugiej połowie 2020 . Czyli ponad 1,5 roku grania ;) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak najlepiej skonfigurować Siberia 800 na Ps4? 
Według instrukcji.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak najlepiej skonfigurować Siberia 800 na Ps4? 
Pierwszy lepszy film na yt

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, SephiroT napisał:
3 godziny temu, Peterson napisał:
Jak najlepiej skonfigurować Siberia 800 na Ps4? 

Według instrukcji.

Instrukcja biedna trochę jest, i wg niej nie obsługuje 7.1 na Ps4 tylko na PC. Chyba że coś błędnie odczytuje. Mimo wszystko po pierwszym użyciu odczucie niesamowite co do jakości dźwięku i gry na słuchawkach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Instrukcja biedna trochę jest, i wg niej nie obsługuje 7.1 na Ps4 tylko na PC. Chyba że coś błędnie odczytuje. Mimo wszystko po pierwszym użyciu odczucie niesamowite co do jakości dźwięku i gry na słuchawkach. 

Na YT znajdź sobie filmik, będziesz miał krok po kroku co jakim kablem do czego podłączysz, co ustawisz na stacji bazowej od ss800 i co ustawić w konsoli w opcjach.

Wpisz sobie steelseries siberia 800 setup PS4 a na pewno znajdziesz jakiś film. Dźwięk przestrzenny jest po optyku.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj bawiąc się ustawieniami dzwięku w XOX zauważyłem taką przypadłość.Ustawiłem w opcjach dzwięku na wyjście optyczne oraz rodzaj dzwięku stereo nie Atmos czy Sonic i mam wrażenie że moje TB800 Elite zaczeły grać jeszcze lepiej:good:Dzwięk stał się jakby jeszcze bardziej głębszy i bardziej ostry nie wiem jak mam wam to lepiej wytłumaczyć.Być może po włączeniu Atmos i Dolby w nadajniku słuchawek dzwięki się nakładają i jednocześnie zniekształcają???????????Proponuje taką próbę i czekam na wasze opinie:
 
-osoby które mają headsety ze stacją nadawczą czyli TB800,SS800,Razer Thrasher i nadające dzwięk Dolby niech spróbują ustawić w konsoli XBOX wyj.dzwięku na optyk i rodzaj na stereo i opiszą czy zauważyli jakieś zmiany w jakości/barwie/czystości dzwięku.Jestem ciekawy rezultatów............Myśle że Atmos albo Sonic uruchomione w opcjach Xboxa najlepiej by się sprawdziło w headsetach stereo podłączonych bezpośrednio do konsoli bez żadnych nadajników.
 
Fakers zrób to samo-ustaw w konsoli optyk i rodzaj na stereo a w mixampie włącz Dolby i daj znać jak teraz zagra twój mixamp i beyerdynamic.
 
ps.Jutro testuje te wasze Razer Thrasher Ultimate i porównam je narazie do TB800 bo LS35X jeszcze nie dotarły.
U mnie gorzej na TB800
Masz wykupione Dolny Atmos? Lepszy dzwiek? Czy masz Sonic ustawione?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MrArt-PL bandyto jeden jak tam LucidSound, bliżej niż dalej są??

Bo aż się doczekać nie mogę twojej opinii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, Rambo8 napisał:

U mnie gorzej na TB800
Masz wykupione Dolny Atmos? Lepszy dzwiek? Czy masz Sonic ustawione?

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

Tak mam Atmos wykupione.......gra rewelacyjnie.

44 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

@MrArt-PL bandyto jeden jak tam LucidSound, bliżej niż dalej są??

Bo aż się doczekać nie mogę twojej opinii :)

Dostałem email z Amazon.de że dostawa opózniona o ok.14 dni chuje niemiecki heheheh

Dzisiaj robie dla was moje porównanie TB800 vs Razer Thresher Ultimate i powiem wam że jest ciekawie-myślałem że TB odrazu zdeklasują Razera a tu miły zonk:good:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, MrArt-PL napisał:

myślałem że TB odrazu zdeklasują Razera a tu miły zonk:good:

Told ya .. :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc powiem tak....................po podłączeniu Razer Thrasher do XOX spodziewałem się że tak jak tutaj wspominał jeden kolega dzwięk jest słaby i będe czuł się jakbym siedział w beczce a tutaj miły zonk-dzwięk jest naprawdę czysty,wszystko bardzo dobrze stonowane bez przesadnego basu czy tonów wysokich.Tony średnie też bardzo wyrazne ale nie uciążliwe czyli jest bardzo dobrze.Następna rzecz która mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła to wygoda użytkowania i dopasowanie do rozmiaru głowy-zakres regulacji jest naprawdę duży-bardzo obszerne i wygodne nauszniki wykonane z miekkiego materiału idealnie dopasowują się do głowy.Kolejna sprawa to zasięg bezprzewodowy-tutaj Thrasher zjada moje TB800 i jest to ok 5 metrów różnicy wię sporo.Dzwięk testowałem na takich ustawieniach;

-wyjście z konsoli to optyk/rodzaj dzwięku niekompresowane stereo/na bazie włączone Dolby Digital.

Przechodziłem wczoraj ostatni etap Metro Exodus i myśle że gra lepiej brzmi na Razerach-dzwięk jest jakby bardziej naturalny.Może jest to spowodowane tym że Razery są nówki sztuki a TB800 to jednak headset z 2016 r i DD w Thrasherach działa po prostu na lepszych/nowszych sterownikach.W FPSach online BF1/BO4 Razer sprawdza się bardzo dobrze-namierzanie skąd padaja strzały itd to pierwsza liga.W przygodówkach typu Assassins czy Wiedzmin również jest bardzo dobrze-słychać jak żyje cały świat który ciebie otacza.Z minusów na pewno brak presetów gotowych pod gry i brak Noice cancelling    co w TB800 sprawdza się wyśmienicie.Na początku nie mogłem się przyzwyczaić do tego że po założeniu headsetu docierają do mnie dzwięki z zewnątrz-kwestia przestawienia się.Kolejna rzecz to czas działania TB800 to 8h natomiast Razery ok 16 h więc różnica kolosalna.

 

Plusy Razer Thrasher Ultimate:                                                                       Plusy TB800 Elite:

 

-bardzo dobry dzwięk przestrzenny  Dolby Digital                                       - dobry dzwięk 7.1 Dolby Headphones

-duży komfort użytkowania                                                                              -duży  wybor gotowych presetów do gier/muzyki/filmów

-wytrzymała bateria                                                                                           -noise cancelling robi robotę

-bardzo duży zasięg działania bezprzewodowego                                        -bardzo stonowany i elegancki wygląd

                                                                                                                               -łatwość połączenia z każdym sprzętem-bluetooth

 

Minusy Razer                                                                                                       Minusy TB800

-typowo gamerski wygląd                                                                                 -krótki czas działania baterii ok.8h

-jebane świecące logo Razera                                                                          -mały promień zasiegu bezprzewodowego ok 8m

-brak gotowych presetów                                                                                 -mało wygodne dla ludzi z "dużą głową"

-brak noise cancelling                                                                                        -mały zakres regulacji/potrafią cisnąć w głowę

-brak stacji dokujacej/ładowania                                                                     -mało intuicyjne sterowanie presetami/głośnością itp

-brak bluetooth

 

Poniżej fotki porównacze obu headsetów.Czy warto dopłacić ok.300 zł do Razera-moim zdaniem Nie-ale to wszystko jest zależne od preferencji użytkownika i zasobności jego portfela.Uważam że jest za mała różnica w kwesti jakości dzwięku i wygody użytkowania żeby było warto wypluć ponad 300 stówki jeśli ktoś posiada dobry headset pokroju TB 800/700 czy SS800 albo Astro. Podsumowując jest to bardzo dobry headset i myślę że jeden z najlepszych całkowicie bezprzewodowych zestawów do XOX czy PS4 ale ma swoją cenę.Jeżeli nie posiadasz dobrego zestawu i masz jakiś luzny tysiak to polecam bez dwóch zdań.Pozdro 600

 

Ps.jak macie jakieś pytania walić jak w dym:good:

20190301_190104.jpg

20190301_190130.jpg

20190301_190208.jpg

Edytowane przez MrArt-PL
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, MrArt-PL napisał:

Więc powiem tak....................po podłączeniu Razer Thrasher do XOX spodziewałem się że tak jak tutaj wspominał jeden kolega dzwięk jest słaby i będe czuł się jakbym siedział w beczce a tutaj miły zonk-dzwięk...

 

Ps.jak macie jakieś pytania walić jak w dym:good:

 

 

 

Paniczu tak samo posiadam TB800X i Razer Thresher (zresztą @SephiroTtyż ma + SS800), według Mnie jeżeli ktoś potrzebuje uniwersalnego Headseta to TB800X to ideał (bluetooth, XboxOne & PS4, jack) + te wszystkie bajery jak presety, komendy glosowe itp.

Natomiast 2 NAJWIĘKSZE MINUSY TB800X to bateria, oraz mikrofon (czułość pozostawia do życzenia), a żeby nie było tak kolorowo to noż kurrrrr AŻ SIĘ PROSI o stację dokującą do Razera, ale nie tylko gówniany wieszak dali pfyyyy....

 

I tutaj właśnie Razer rozwija skrzydła, w nocy, ledwo ledwo szepcąc druga osoba wszystko bezproblemowo słyszy :) 

Więc wszystko zależy NA CZYM najbardziej Nam zależy :) Musimy cichutko siedzieć i grać RAZER zamiata, jest nam to obojętne to TB800 bo mamy uber kombajn :)

 

Na chwilę obecną na celowniku LucidSound 35X i Arctis 9X -> te 1 zrecenzujesz TY :P zresztą liczę na Ciebie i @SephiroT, myślę, że zrobimy wspólne testy na grupie XboxOne :) Co do tych 2 zapowiadają się takie podkręcone SS800 kompatybilne w 100% (chodzi głównie o chat z gry) z XboOne :)

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Paniczu tak samo posiadam TB800X i Razer Thresher (zresztą @SephiroTtyż ma + SS800), według Mnie jeżeli ktoś potrzebuje uniwersalnego Headseta to TB800X to ideał (bluetooth, XboxOne & PS4, jack) + te wszystkie bajery jak presety, komendy glosowe itp.

Natomiast 2 NAJWIĘKSZE MINUSY TB800X to bateria, oraz mikrofon (czułość pozostawia do życzenia), a żeby nie było tak kolorowo to noż kurrrrr AŻ SIĘ PROSI o stację dokującą do Razera, ale nie tylko gówniany wieszak dali pfyyyy....

 

I tutaj właśnie Razer rozwija skrzydła, w nocy, ledwo ledwo szepcąc druga osoba wszystko bezproblemowo słyszy :) 

Więc wszystko zależy NA CZYM najbardziej Nam zależy :) Musimy cichutko siedzieć i grać RAZER zamiata, jest nam to obojętne to TB800 bo mamy uber kombajn :)

 

Na chwilę obecną na celowniku LucidSound 35X i Arctis 9X -> te 1 zrecenzujesz TY :P zresztą liczę na Ciebie i @SephiroT, myślę, że zrobimy wspólne testy na grupie XboxOne :) Co do tych 2 zapowiadają się takie podkręcone SS800 kompatybilne w 100% (chodzi głównie o chat z gry) z XboOne :)

 

 

No to czekam na ten czat i nasze wspólne testy ale pamietaj rozmowa się nie klei bez %%%%%%%%%%%%%%%:good:Te Arctis 9X to będzie bardziej rozszerzony model Arctis 7 niż Syberia.

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko do posiadaczy TB 800. Kupiłem je tak jak sporo osób tutaj w zeszłym roku z allegro. Teraz chciałbym je sprzedać, ponieważ zmieniłem miejsce zamieszkania i wróciłem do kolumn. Po nocach nie gram, więc słuchawki używam bardzo sporadycznie. Jednak chciałbym jeszcze raz dopytać o ich szumienie, od początku mi szumiały, ale dostałem tutaj od kogoś info, że to normalne, więc nie odsyłałem ich tylko starałem się przyzwyczaić. Jakoś to zniosłem, ale teraz przed sprzedażą zastanawiam się czy na pewno wszystko jest w porządku. 

Wygląda to tak:

- Słychać szum zawsze kiedy słuchawki są włączone, czy połączone z PS4 czy z telefonem.

- Szum jest stały niezależny od głośności.

- Przy włączeniu noise cancellation szum jest jeszcze wyraźniejszy.

- Podczas komend głosowych zdecydowanie słychać szumienie.

- Podczas grania kiedy nie ma ciągłych wystrzałów i miliona dźwięków również to słyszę. 

 

Nie wiem czy to ja jestem wyczulony na to czy taki urok tych słuchawek, więc chciałbym się dowiedzieć czy u was jest tak samo. Słuchawki mają najnowszy soft, przywracałem je do ustawień fabrycznych i jest cały czas tak samo. Ogólnie dźwięk jest bardzo dobry i przy wyższych poziomach głośności robi wrażenie, aczkolwiek szumienie mnie denerwuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do posiadaczy TB 800. Kupiłem je tak jak sporo osób tutaj w zeszłym roku z allegro. Teraz chciałbym je sprzedać, ponieważ zmieniłem miejsce zamieszkania i wróciłem do kolumn. Po nocach nie gram, więc słuchawki używam bardzo sporadycznie. Jednak chciałbym jeszcze raz dopytać o ich szumienie, od początku mi szumiały, ale dostałem tutaj od kogoś info, że to normalne, więc nie odsyłałem ich tylko starałem się przyzwyczaić. Jakoś to zniosłem, ale teraz przed sprzedażą zastanawiam się czy na pewno wszystko jest w porządku. 
Wygląda to tak:
- Słychać szum zawsze kiedy słuchawki są włączone, czy połączone z PS4 czy z telefonem.
- Szum jest stały niezależny od głośności.
- Przy włączeniu noise cancellation szum jest jeszcze wyraźniejszy.
- Podczas komend głosowych zdecydowanie słychać szumienie.
- Podczas grania kiedy nie ma ciągłych wystrzałów i miliona dźwięków również to słyszę. 
 
Nie wiem czy to ja jestem wyczulony na to czy taki urok tych słuchawek, więc chciałbym się dowiedzieć czy u was jest tak samo. Słuchawki mają najnowszy soft, przywracałem je do ustawień fabrycznych i jest cały czas tak samo. Ogólnie dźwięk jest bardzo dobry i przy wyższych poziomach głośności robi wrażenie, aczkolwiek szumienie mnie denerwuje. 
Albo masz tak słuch wyostrzony jak niektóre zwierzęta, albo ja jestem przygłuchy (choć wydaje mi się że mam bardzo dobry słuch), albo słuchawki mają jakąś wadę. Więcej opcji chyba nie ma. U mnie jeśli jest to jest delikatne, że nie zwracam na nie w ogóle uwagi bo go po prostu nie słyszę

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, maciek1422 napisał:

Mam pytanko do posiadaczy TB 800. Kupiłem je tak jak sporo osób tutaj w zeszłym roku z allegro. Teraz chciałbym je sprzedać, ponieważ zmieniłem miejsce zamieszkania i wróciłem do kolumn. Po nocach nie gram, więc słuchawki używam bardzo sporadycznie. Jednak chciałbym jeszcze raz dopytać o ich szumienie, od początku mi szumiały, ale dostałem tutaj od kogoś info, że to normalne, więc nie odsyłałem ich tylko starałem się przyzwyczaić. Jakoś to zniosłem, ale teraz przed sprzedażą zastanawiam się czy na pewno wszystko jest w porządku. 

Wygląda to tak:

- Słychać szum zawsze kiedy słuchawki są włączone, czy połączone z PS4 czy z telefonem.

- Szum jest stały niezależny od głośności.

- Przy włączeniu noise cancellation szum jest jeszcze wyraźniejszy.

- Podczas komend głosowych zdecydowanie słychać szumienie.

- Podczas grania kiedy nie ma ciągłych wystrzałów i miliona dźwięków również to słyszę. 

 

Nie wiem czy to ja jestem wyczulony na to czy taki urok tych słuchawek, więc chciałbym się dowiedzieć czy u was jest tak samo. Słuchawki mają najnowszy soft, przywracałem je do ustawień fabrycznych i jest cały czas tak samo. Ogólnie dźwięk jest bardzo dobry i przy wyższych poziomach głośności robi wrażenie, aczkolwiek szumienie mnie denerwuje. 

Szum jest w każdych słuchawkach bezprzewodowych-jedni go słyszą mocniej inni ciszej to normalne bo każdy ma inny słuch.Jak włączysz Noise...........to słuchawki odcinają ciebie od świata zewnętrznego dlatego słyszysz szum głośniej.Pamietam jak sprzedawałem SS800 to kupujacy mi zwrócił po 2 dniach i mówił że bardzo głośno szumią a ja praktycznie tego szumu nie słyszałem.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Skontaktowałem się z Turtle Beach ponownie w tej sprawie i pomimo tego, że w sumie są już po gwarancji (bo w aukcji była informacja o roku) to pracownik supportu wygenerował mi list przewozowy i mam im je wysłać, a ja dostanę nowe. Przynajmniej będę miał pewność czy to z słuchawkami jest coś nie tak czy chodzi o mnie :)

Wydaje mi się nieprawdopodobne, żeby nornalnym było słyszenie szum podczas rozgrywki, ale może faktycznie to ja jestem wrażliwy.

Dam znać jak mi je wymienią. Jeśli nadal będzie to występować to na pewno je sprzedam, bo ewidentnie nie są dla mnie gdyż ten szum strasznie mnie denerwuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedzi. Skontaktowałem się z Turtle Beach ponownie w tej sprawie i pomimo tego, że w sumie są już po gwarancji (bo w aukcji była informacja o roku) to pracownik supportu wygenerował mi list przewozowy i mam im je wysłać, a ja dostanę nowe. Przynajmniej będę miał pewność czy to z słuchawkami jest coś nie tak czy chodzi o mnie
Wydaje mi się nieprawdopodobne, żeby nornalnym było słyszenie szum podczas rozgrywki, ale może faktycznie to ja jestem wrażliwy.
Dam znać jak mi je wymienią. Jeśli nadal będzie to występować to na pewno je sprzedam, bo ewidentnie nie są dla mnie gdyż ten szum strasznie mnie denerwuje. 
Mogłeś dać komuś spróbować jak ktoś inny czuje mając je na głowie podczas rozgrywki.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot najprostsze rozwiązanie :)

BTW: czasem fajnie być starym i przygłuchym :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Creative Tactic 3D Rage Wireless v2.0 ci sądzicie o tych słuchawkach? Dodam że nie potrzebuje rozmawiać przez nie a mają mi służyć jak dziecko śpi aby pograć sobie z dobrym dźwiękiem na uszach

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamówiłem Creative Tactic 3D Rage Wireless v2.0 ci sądzicie o tych słuchawkach? Dodam że nie potrzebuje rozmawiać przez nie a mają mi służyć jak dziecko śpi aby pograć sobie z dobrym dźwiękiem na uszach

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka


Do czego to kupiłeś? Jeśli do konsoli to nie wiem czy zadziała, pisze, że przeznaczone do pc. Ogólnie za te pieniądze za które jest w sklepach typu media expert czy euro RTV bym tego nie kupił. Dokładasz dwie stówy i masz headaet z najwyższej półki który był ostatnio w xkomie.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, elniunio27 napisał:

Zamówiłem Creative Tactic 3D Rage Wireless v2.0 ci sądzicie o tych słuchawkach? Dodam że nie potrzebuje rozmawiać przez nie a mają mi służyć jak dziecko śpi aby pograć sobie z dobrym dźwiękiem na uszach emoji6.png

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Bylo trzeba zapytac przed zakupem ;) To w ogole dziala z PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak działa, jest to opisane na stronie xcom. W tej cenie nie ma chyba innego pomysłu a opinie też nie są kiepskie

Wysłane z mojego CLT-L29 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wynalazek nie wart pieniędzy takich, które chcą za nie sklepy typu media czy rtv. Jaki będziesz miał dźwięk tego. Mam zapasowe słuchawki TB n11 których dźwięk stereo jest bardziej niż ok i podejrzewam, że gorzej od tego grać nie będą a kosztują z 60-70 zł. Uwierz dałbyś 200-250 zł więcej (co nie jest majątkiem) tym bardziej w kwestii słuchawek a miałbyś jeden z lepszych headsetow.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MrArt-PL wiadomo już coś o lucidsound?

One z Kongo chyba idą na jakiejś świni afrykańskiej (czyt. GUZIEC)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×