Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

@MrArt-PL wiadomo już coś o lucidsound?

One z Kongo chyba idą na jakiejś świni afrykańskiej emoji14.png (czyt. GUZIEC)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

...jak dłużej pograsz w AC Odyssey to zobaczysz że z takim guźcem nie ma żartów. Cholerstwo twardsze niż lew.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...jak dłużej pograsz w AC Odyssey to zobaczysz że z takim guźcem nie ma żartów. Cholerstwo twardsze niż lew.
Mogę potwierdzić. A szczególnie jako trafisz na stado takich świń. Mam przegrane 80 h, wpip rzeczy do końca, lvl 54, gra się super. A propos świni, będzie taka poboczna misja z pracami Artemidy. Dostaniesz Uber świnie do ubicia-powodzenia

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świnie? Świnie to ja wpier... na obiad żadna mi nie groźna

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, szuldi82 napisał:

Mogę potwierdzić. A szczególnie jako trafisz na stado takich świńemoji3.png. Mam przegrane 80 h, wpip rzeczy do końca, lvl 54, gra się super. A propos świni, będzie taka poboczna misja z pracami Artemidy. Dostaniesz Uber świnie do ubicia-powodzenia

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Uber świnie w tym queście są 2 ...malaka!! Grę razem ze wszystkimi DLC mam już ogarnięta (61 poziom). Teraz córka pływa i odkrywa brakujące regiony do achievka bo to jedyne co zostało. :)

...właśnie wpadła pod mapę. Pierwszy taki bug przy ~100h przegranych - jak na UBI to zaskakująco dobrze. 

 

 

@MR ART PL daj znać jak będziesz miał słuchawki. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Uber świnie w tym queście są 2 ...malaka!! Grę razem ze wszystkimi DLC mam już ogarnięta (61 poziom). Teraz córka pływa i odkrywa brakujące regiony do achievka bo to jedyne co zostało.
...właśnie wpadła pod mapę. Pierwszy taki bug przy ~100h przegranych - jak na UBI to zaskakująco dobrze. 
 
 
[mention=4416]MR ART PL[/mention] daj znać jak będziesz miał słuchawki. 
Malaka Misthiosie jak odkryjesz te regiony to się pochwal bo to nie lada wyczyn. Ja już cała zwierzynę wybiłem z tego questu, ja miałem dwa freezy jak na razie,raz lew nemejski mi wpadł w skały i widziałem tylko kontur a drugi to zaklinowałem się między te pułki do przesuwania w komnatach. Też chyba będę wbijał platynę ale gra mi się w to przyjemnie. Te regiony to trochę lipa bo trzeba też wchodzić na wszystkie małe wysepki których często nie widać na mapie tylko dopiero po przybliżeniu. Nie wiem, przede mną to jeszcze więc później będę się martwil

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, DigitalMan_PL napisał:

@MrArt-PL wiadomo już coś o lucidsound?

One z Kongo chyba idą na jakiejś świni afrykańskiej emoji14.png (czyt. GUZIEC)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Nie wiem co się dzieje nie mam żadnego info.............może i z Kongo na świniach jadą niemieckie złodzieje heheheheheheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co się dzieje nie mam żadnego info.............może i z Kongo na świniach jadą niemieckie złodzieje heheheheheheh
Meh w dzisiejszych czasach zero trackingu? Wtf?

Teraz nawet twoja kupa jest namierzana, co dopiero reszta

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachecony obnizka ceny kupilem Siberia 800 i oczywiscie zapomnialem, ze moje PS4 slim nie ma wyjscia optycznego... Co robicie w takiej sytuacji? Podlaczacie sluchawki pod TV czy jakies jakies przejsciowki, ktore raczej nic nie daja? Watpie, ze cos takiego zmienia dzwiek z stereo na surround



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zachecony obnizka ceny kupilem Siberia 800 i oczywiscie zapomnialem, ze moje PS4 slim nie ma wyjscia optycznego... Co robicie w takiej sytuacji? Podlaczacie sluchawki pod TV czy jakies jakies przejsciowki, ktore raczej nic nie daja? Watpie, ze cos takiego zmienia dzwiek z stereo na surround

 

 

 

Musisz dokupić konwerter hdmi, coś takiego, też mam slima i gra wszystko dobrze. Jedyny minus to kable, bo trzeba dwa hdmi.ccbca9b01d449278df40cda545a6a99f.jpgae4b41d548ce01d6b0fee757a3cc382f.jpg

 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

Coś takiego potrzebujesz20bf689f1d4ebb328756024a9fe9836f.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam chyba problem z Syberia. Co jakiś czas sama zmienia mi się głośność gry względem czatu. Muszę wstać i w centrale znów ruszyć w prawo i lewo ustawienie czat gra. Ktoś coś?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz regulować wszystko za pomocą pokrętła w prawej słuchawce, wciskając przechodzisz do kolejnych opcji, kręcąc ustawiasz, nie trzeba wstawać. @Siudak83

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Możesz regulować wszystko za pomocą pokrętła w prawej słuchawce, wciskając przechodzisz do kolejnych opcji, kręcąc ustawiasz, nie trzeba wstawać. [mention=10664]Siudak83[/mention]
Stacja stoi w salonie często gram w sypialni :)
Ale dziękuję nauczę się to robić z pamięci bez wstawania.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie mają żadnej aplikacji do telefonu, to by rozwiązało twój problem.

Zawsze zakładem że wszystko jest w jednym pomieszczeniu, zaskoczyłeś mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, manoszek napisał:

Chyba nie mają żadnej aplikacji do telefonu, to by rozwiązało twój problem.

Zawsze zakładem że wszystko jest w jednym pomieszczeniu, zaskoczyłeś mnie ;)

SS Siberia mają tak dobre pozycjonowanie, że nie trzeba się patrzeć w telewizor podczas grania :smart:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Stacja stoi w salonie często gram w sypialni 12_slight_smile.png
Ale dziękuję nauczę się to robić z pamięci bez wstawania.

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Jedyny sposób.
Nie gram w drugim pokoju ale też do bazy musiałbym wstawać więc trzeba było się nauczyć zmiany godności i chatmixa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Siudak83 napisał:

Mam chyba problem z Syberia. Co jakiś czas sama zmienia mi się głośność gry względem czatu. Muszę wstać i w centrale znów ruszyć w prawo i lewo ustawienie czat gra. Ktoś coś?

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka
 


Tak się dzieje gdy słuchawki stracą na chwilę zasięg czat/gra jest zresetowane na środkowy poziom mimo tego, że na bazie pokazuję np. full na grę. To samo też jest z wyciszonym mikrofonem, np. idę do innego pokoju z wyciszonym urywa się zasięg i mikrofon już jest aktywny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, piotras3 napisał:


Tak się dzieje gdy słuchawki stracą na chwilę zasięg czat/gra jest zresetowane na środkowy poziom mimo tego, że na bazie pokazuję np. full na grę. To samo też jest z wyciszonym mikrofonem, np. idę do innego pokoju z wyciszonym urywa się zasięg i mikrofon już jest aktywny.

Potwierdzam.

Najważniejsze to dłuższe kable USB i Toslink i pozycjonowanie bazy w centrum mieszkania żeby był zasięg "wszędzie". :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście jest to poprzedzone półsekundowym zanikiem zasięgu. I teraz zdałem sobie sprawę że dzieje się tak tylko jak gram w sypialni. Dzięki

 

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie pytanie 

Steelseries H czy Siberia 800?

które wybrać?

będę używać do ps4 i pc 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od kilku dni wertuje po internecie w celu nabycia nowych słuchawek do PS4 

Ostatecznie chce się zdecydować na zakup Razer Thresher 7.1 PS4 (nie ultimate)

Jednak rozmyślam jeszcze zakup wersji Razer Thresher PS4, która nie posiada 7.1, za to ma wejście na minijacka.

Nigdzie ale to nigdzie nie znalazłem by ktoś porównał oba modele.

Może jest tu takową osoba, która miala na uszach oba modele ?

Głównie zastanawiam się czy w tych słuchawkach sprawdza się 7.1 w grach, czy lepiej grać na stereo z racji ze tu tak samo jak w wielu innych modelach słuchawek z 7.1, owe 7.1 bardziej przeszkadza niż pomaga w grach FPS, gdzie pozycjonowaniejest bardzo ważne, a na tym zależy mi najbardziej, bym najdokładniej słyszał przeciwnika, gdzie aktualnie się porusza.

Czy wersja 7.1 da mi większą scenerię i dokładność lokalizacji niż wersja tylko z stereo ?

Czy 7.1 jest tylko po to by zrobić wOw w ogólnym dźwięku, większa ilość i głębia dźwięku, ale do pozycjonowania totalnie zbędne ?

I bardzo ważna kwestia czy posiadaczą Raze Thresher 7.1 mogą potwierdzić że działa wam regulacja dzwięku gry względem dzięku czatu ?

Edytowane przez klimuszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
takie pytanie 
Steelseries H czy Siberia 800?
które wybrać?
będę używać do ps4 i pc 
To jest jeden i ten sam model. H wyszły chyba szybciej, bierz siberia 800

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, klimuszko napisał:

Witam

Od kilku dni wertuje po internecie w celu nabycia nowych słuchawek do PS4 

Ostatecznie chce się zdecydować na zakup Razer Thresher 7.1 PS4 (nie ultimate)

Jednak rozmyślam jeszcze zakup wersji Razer Thresher PS4, która nie posiada 7.1, za to ma wejście na minijacka.

Nigdzie ale to nigdzie nie znalazłem by ktoś porównał oba modele.

Może jest tu takową osoba, która miala na uszach oba modele ?

Głównie zastanawiam się czy w tych słuchawkach sprawdza się 7.1 w grach, czy lepiej grać na stereo z racji ze tu tak samo jak w wielu innych modelach słuchawek z 7.1, owe 7.1 bardziej przeszkadza niż pomaga w grach FPS, gdzie pozycjonowaniejest bardzo ważne, a na tym zależy mi najbardziej, bym najdokładniej słyszał przeciwnika, gdzie aktualnie się porusza.

Czy wersja 7.1 da mi większą scenerię i dokładność lokalizacji niż wersja tylko z stereo ?

Czy 7.1 jest tylko po to by zrobić wOw w ogólnym dźwięku, większa ilość i głębia dźwięku, ale do pozycjonowania totalnie zbędne ?

I bardzo ważna kwestia czy posiadaczą Raze Thresher 7.1 mogą potwierdzić że działa wam regulacja dzwięku gry względem dzięku czatu ?

Tych Razer Thresher 7.1 Tobie nie polecam. Regulacja gra/czat nie działa oraz po włączeniu 7.1 dźwięk czatu również robi się przestrzenny i brzmi to na prawdę okropnie. Sam dźwięk 7.1 w tym modelu też niestety nie jest dobry.     

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że masz podłączone słuchawki poprawnie przez kabel optyczny, ustawione w ustawieniach dzwięku Dolby Digital 5.1 oraz Linear PCM, a także Audio na Chat Audio a nie na All Audio ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, klimuszko napisał:

Rozumiem, że masz podłączone słuchawki poprawnie przez kabel optyczny, ustawione w ustawieniach dzwięku Dolby Digital 5.1 oraz Linear PCM, a także Audio na Chat Audio a nie na All Audio ?

 

Pozdrawiam

Tak miałem je skonfigurowane zgodnie z instrukcją. 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×