Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie jadą po Threasherach pod PS4 strasznie.

Wersja na XBox'a działa bardzo fajnie.

 

 

Ja mam pytanie z innej beczki:

Słuchawki stereo do grania muzyki, kabel jack lub minijack. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wszystkie te Anglojęzyczne recenzje są dodawane przez PayTuberów
Szkoda gadać jeżeli tak jest 
Ale aż mi trudno uwierzyć, że na dzisiątki recenzji, żaden nie wspomniał o tym że mix chat/audio nie działa i dzwięk 7.1 jest do dupy jeżeli chodzi o pozycjonowanie tylko każdy w niebowzięty tekści "Amazing" 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, że te Razery 7.1 będą spoko po recenzjach, ale szybko je oddałem. Pozycjonowanie w R6 to było jakieś nieporozumienie i do tego ten czat. Nie wiem jak ta wersja Ultimate, ale ta 7.1 to porażka. Jeśli chodzi o dźwięk przestrzenny to zostałem na kablu z Astro mixamp 2014 i Sennheiser Game One. I taki zestaw do dźwięku Dolby na Ps4 polecam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT oni chyba mają i ne słuchawki
Ja tam jestem zadowolony :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma na PS4 słuchawek bezprzewodowych działających na baterii po 12-14h tak wygodnych jak Razer Thresher z strefą dla osób noszących okulary, tak dobrze działający mix chat/sound jak w Sony Gold PS4, z dodatkowo bardzo dobrym dzwiękiem 7.1 w którym bardzo dobrze działa pozycjonowanie w cenie do 650-700zł

Już myślałem, że znalazłem złotego graala w śród słuchawek bezprzewodowych na PS4 a tu :(
Na papierze jest wszystko nawet dla niektórych którzy lubią słyszeć swój głos w czacie poprzez wciśnięcie mix chat/audio do środka na kilka sekund

A miało być tak pięknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Steelseriess H Wireless lub ich rebrand Siberia 800.

34 minuty temu, DigitalMan_PL napisał:

@SephiroT oni chyba mają i ne słuchawki emoji14.png
Ja tam jestem zadowolony :)

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka
 

Tak, mają inne słuchawki bo oni mają edycję pod PS4 a my pod Xbox.

Inne połączenie i sterowniki. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa na nich mix chat/audio ? nadają się do osób którzy nosza okulary do grania ? pozycjonowanie jest naprawdę dobre ? 7.1 nie myli graczy ?
I czym tak naprawdę różnią się H Wireless od Siberia 800 ?
Powyższe słuchawki są lepsze niż Arctis 7 ?

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez klimuszko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa na nich mix chat/audio ? ChatMix - Tak.

nadają się do osób którzy nosza okulary do grania ? Tak. Sam noszę okulary. 

pozycjonowanie jest naprawdę dobre ? 7.1 nie myli graczy ? Tak.
I czym tak naprawdę różnią się H Wireless od Siberia 800 ? Nazwą, ceną, softem w odbiorniku - LiveMix (system automatycznego ściszania gry jak ktoś mówi - nie mylić z ChatMix który ustawiasz na stałe) jest przystosowany już pod PS4 (kabel 3.5").
Powyższe słuchawki są lepsze niż Arctis 7 ? Nie mam zielonego pojęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie czy ja dobrze patrzę 
Siberia 800 750zł
Siberia 840 1600zł 
Oczywiście ceny ze sklepów w których nie ma problemu z gwarancjami i oddaniem produktu w okresie do 14 dni od otrzymania.

Różnica to tylko i wyłącznie bezprzewodowy LiveMix, oraz możliwość podłączenia smartphona przez Bluetooth.

Natomiast różnica cenowa to jakiś kosmos 850zł za jedną dodatkową funkcję WTF !!! :)

Chyba, że różnic jest dużo więcej o których nie mam pojęcia, bo wg mnie pod względem konstrukcji to te same słuchawki, z tym że klapki w 800 są czarne a w 840 są srebrne.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie ma już żadnych różnic, ja kupiłem rok temu 840 za 1100pln, ale zależało mi na BT, bo korzystam z TV i czasem z telefonem.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzien dziaiejszt, na rok przed premiera PS5 nie warto wydawac duzej kady na HS bo nie wiemy co nam Sony odstawi w kwestii kompatybilnosci. Juz sie odgrazaja ze dzwiek bedzie inny ... dlatego kup SS 800 i ciesz sie dzwiekiem i regualacja czatu na sluchawlach .. w okularach czy bez ;) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, klimuszko napisał:

Ludzie czy ja dobrze patrzę 
Siberia 800 750zł
Siberia 840 1600zł 
Oczywiście ceny ze sklepów w których nie ma problemu z gwarancjami i oddaniem produktu w okresie do 14 dni od otrzymania.

Różnica to tylko i wyłącznie bezprzewodowy LiveMix, oraz możliwość podłączenia smartphona przez Bluetooth.

Natomiast różnica cenowa to jakiś kosmos 850zł za jedną dodatkową funkcję WTF !!! :)

Chyba, że różnic jest dużo więcej o których nie mam pojęcia, bo wg mnie pod względem konstrukcji to te same słuchawki, z tym że klapki w 800 są czarne a w 840 są srebrne.

Pozdrawiam

Jeszcze możesz popatrzeć po allegro na outlet xkom, czasem mają siberie 800 po zwrotach i zdarzają się takie, ze tylko pudełko zniszczone a w środku nówki w foliach np. 200 zł taniej i pełna gwara.

A co do arctis 7 to na konsoli będą lepsze siberia bo tamte są tylko po usb, więc tylko stereo i brak jakichkolwiek regulacji oprócz głośności głównej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem takie za 390.

Jest jeszcze 1 para za 399 z porysowanym nadajnikiem i 1 para SS H w idealnym stanie za 415

 

z fona

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, rejpsnake68 napisał:

Ja kupiłem takie za 390.

Jest jeszcze 1 para za 399 z porysowanym nadajnikiem i 1 para SS H w idealnym stanie za 415

 

z fona

 

 

 

 

390 z Siberia 800 ? WoW i wszystko technicznie z nimi ok ? żadnych szumów gdy jest kompletna cisza i z słuchawek niz nie gra ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szumy minimalne raczej będziesz miał, taki już urok bezprzewodowych słuchawek.

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Sony Wreless 2.0 Stereo bezprzewodowe (te niebiesko-czarne) i żadnych szumów nie słychać.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
390 z Siberia 800 ? WoW i wszystko technicznie z nimi ok ? żadnych szumów gdy jest kompletna cisza i z słuchawek niz nie gra ?

Pozdrawiam
W piątek sprawdzę, będzie lipa to odeślę

z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie czasem słychać, czasem nie. Nie przeszkadza mi to bo raczej nie używam bez dźwięku hehe. Wydaję mi się, że każde siberia 800/840/H posiadają taki szum, a nie  że niektóre są wadliwe. W zwykłych sony tych pierwszych 7.1 też był jakiś delikatny szum, ale za znowu w turtle beach 400 był głośniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowe Goldy na Amazonie w promo za 280zl i jestem bardzo zadowolony. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każde słuchawki szumią, jedne mniej inne mocniej. Do tego kwestia kto ile jest w stanie usłyszeć. Jak podkręcisz kino domowe, albo przystawisz ucho do samego głośnika to też będzie szum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchawki po pierwszych testach
Dźwięk mega, całkiem inne doznania niż w goldach i RIG 500.
Podłączyłem tak jak w tutorialach na YT.
Zero szumów w menu i w grach.
Za to martwi mnie jakość czatu. Koledzy z imprezy mówili że strasznie mnie słabo słychać i tak jakbym z wiadra gadał.
Jakieś rady żeby to poprawić?

z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyciągasz mikrofon że słuchawek? No i na konsoli możesz zwiększyć głośność mikrofonu, w ustawieniach imprezy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
j.w. wyjmij mikrofon. Sam mozesz sprawdzic jak cie slychac.
...naprawdę myślicie że testuję z mikrofonem w padzie?

z fona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakim padzie? W słuchawkach masz rozwijany mikrofon. Wiem że głupie pytanie, ale ludzie zapominają o takich rzeczach. Oczywiście lecisz po optyku, w opcjach audio ustawione na Tylko Chat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×