Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

@rgomez - czytam cały czas temat do tyłu ale dużo stron :D

Gram na monitorze, nie mam wyjścia optyka z niego(sposób na podłącznie slima do ss).

Trochę się nastawiam na stereo mimo wszystko... a z takich to cloud flight fajnie wyglądają. No pewnie mogę dołożyć i kupić jakieś audiofilskie ale mają kable i zawsze mniej basu niż gamingowe :P

Edytowane przez Kartonman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@rgomez - czytam cały czas temat do tyłu ale dużo stron

Gram na monitorze, nie mam wyjścia optyka z niego(sposób na podłącznie slima do ss).

Trochę się nastawiam na stereo mimo wszystko... a z takich to cloud flight fajnie wyglądają. No pewnie mogę dołożyć i kupić jakieś audiofilskie ale mają kable i zawsze mniej basu niż gamingowe

Właśnie edytowalem swojego posta odnośnie audio.
@rgomez - czytam cały czas temat do tyłu ale dużo stron

Gram na monitorze, nie mam wyjścia optyka z niego(sposób na podłącznie slima do ss).

Trochę się nastawiam na stereo mimo wszystko... a z takich to cloud flight fajnie wyglądają. No pewnie mogę dołożyć i kupić jakieś audiofilskie ale mają kable i zawsze mniej basu niż gamingowe

Właśnie edytowalem swojego posta odnośnie audio.

 

 

Szuldi mam nadzieję że się nie obrazisze31d314b9c068939237dda68ae0095cf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W żadnych słuchawkach podłączanych po usb w ps4 nie ma dźwięku przestrzennego. Wyjątkiem są Oficjalne sony. Każde inne, ktre są podłączane tylko po usb, przestrzenny będą mieć tylko na PC dzięki aplikacji. Na ps4 musi być zestaw podłączany po usb + optyk i da się go podłączyć do slima poprzez przejściówkę konwerter hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Widze edit. Porta Pro są super słuchawkami do muzyki. Myślę, że dobrze pasują do fiio e10k z dodatkowym bassem.

A bezprzewodowe słuchawki na odbiornik usb do ps4 i pc mogłby być bardzo fajne do gier. Racja - jedno nie przekreśla drugiego.

Dobre audiofilskie słuchawki zazwyczaj są mocno referencyjne i nie dają tyle zabawy co gamingowe w grach.

Do tego dochodzi bezprzewodowość. Czytam dalej o tych cloud flight i jest nieźle. Boję się jednak, że mało basu. Słuchałem zwykłchy cloud ii u znajomego i było troszkę słabo z basem.

 

edit: piotras3 - Właśnie to co piszesz wcześniej wyczytałem... a wygląda na to, że ani platy ani goldy nie są warte wiele...

W konwerter hdmi-optyk i słuchawki z dacami nie będę się bawił. Nie po to chcę słuchawki bezprzewodowe do grania aby biurko zaśmiecić przejściówkami i zewnętrznymi kartami dźwiękowymi. Ma być prosty usb stick działający na ps4 i pc. Tutaj są razery, hyperxy, cloudy i steelseriesy... pewnie jeszcze turtle beach i inne. Chyba żadna niegamingowa firma nie robi takich produktów.

Edytowane przez Kartonman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

W żadnych słuchawkach podłączanych po usb w ps4 nie ma dźwięku przestrzennego. Wyjątkiem są Oficjalne sony. Każde inne, ktre są podłączane tylko po usb, przestrzenny będą mieć tylko na PC dzięki aplikacji. Na ps4 musi być zestaw podłączany po usb + optyk i da się go podłączyć do slima poprzez przejściówkę konwerter hdmi.

 

A skąd taki wniosek? Tzn. rozumiem że ss800 nie mają dźwięku przestrzennego na PS4?

Sorki, małe nieporozumienie.

Widze edit. Porta Pro są super słuchawkami do muzyki. Myślę, że dobrze pasują do fiio e10k z dodatkowym bassem.
A bezprzewodowe słuchawki na odbiornik usb do ps4 i pc mogłby być bardzo fajne do gier. Racja - jedno nie przekreśla drugiego.
Dobre audiofilskie słuchawki zazwyczaj są mocno referencyjne i nie dają tyle zabawy co gamingowe w grach.
Do tego dochodzi bezprzewodowość. Czytam dalej o tych cloud flight i jest nieźle. Boję się jednak, że mało basu. Słuchałem zwykłchy cloud ii u znajomego i było troszkę słabo z basem.
 
edit: piotras3 - Właśnie to co piszesz wcześniej wyczytałem... a wygląda na to, że ani platy ani goldy nie są warte wiele...
W konwerter hdmi-optyk i słuchawki z dacami nie będę się bawił. Nie po to chcę słuchawki bezprzewodowe do grania aby biurko zaśmiecić przejściówkami i zewnętrznymi kartami dźwiękowymi. Ma być prosty usb stick działający na ps4 i pc. Tutaj są razery, hyperxy, cloudy i steelseriesy... pewnie jeszcze turtle beach i inne. Chyba żadna niegamingowa firma nie robi takich produktów.
Miałem się dalej mądrzyć ale w słuchawkach do grania mam tak małe doświadczenie że zostawiam to innym, bardziej zorientowanym użytkownikom tegoż forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widze edit. Porta Pro są super słuchawkami do muzyki. Myślę, że dobrze pasują do fiio e10k z dodatkowym bassem.

A bezprzewodowe słuchawki na odbiornik usb do ps4 i pc mogłby być bardzo fajne do gier. Racja - jedno nie przekreśla drugiego.

Dobre audiofilskie słuchawki zazwyczaj są mocno referencyjne i nie dają tyle zabawy co gamingowe w grach.

Do tego dochodzi bezprzewodowość. Czytam dalej o tych cloud flight i jest nieźle. Boję się jednak, że mało basu. Słuchałem zwykłchy cloud ii u znajomego i było troszkę słabo z basem.

 

edit: piotras3 - Właśnie to co piszesz wcześniej wyczytałem... a wygląda na to, że ani platy ani goldy nie są warte wiele...

W konwerter hdmi-optyk i słuchawki z dacami nie będę się bawił. Nie po to chcę słuchawki bezprzewodowe do grania aby biurko zaśmiecić przejściówkami i zewnętrznymi kartami dźwiękowymi. Ma być prosty usb stick działający na ps4 i pc. Tutaj są razery, hyperxy, cloudy i steelseriesy... pewnie jeszcze turtle beach i inne. Chyba żadna niegamingowa firma nie robi takich produktów.

Widzisz to zależy, dla Ciebie dodatkowy konwerter (wielkości powiedzmy większego pudełka zapałek) to zaśmiecanie. A dla mnie posiadającego PS4 slim chcąc używać dobre słuchawki, które dadzą mi to czego chce nie. Konsole mam w półce, za nią schowany konwerter hdmi dzięki któremu mam jakość dźwięku jak inni użytkownicy innych konsol czy to PS4 FAT czy pro. Wszystko zależy od preferencji. Albo w prawo albo w lewo, albo zmieniasz konsole na taką która ma wszystkie wejścia/wyjścia i sluchaweczki używasz bez dodatkowych bajerów albo właśnie używasz tych bajerów. Tylko różnica na korzyść bajerów bo taki konwerter to koszt 50/60 zł.

 

A jeśli chcesz dongla USB to pozostaje Ci Sony Platinum albo goldy, które są i słabo wykonane (typowy chiński produkt) a i dźwięk z nich w porównaniu z resztą headsetow jest słaby.

 

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko tak jak piszesz, tyle, że ja mam ps4 na biurku, przy monitorze i komputerze. Kable ładnie pochowane. Nie jestem pewien czy aż tak zależy mi na tym 7.1 aby dodawać konwerter hdmi-optyk i kupować droższe słuchawki z wejściem optycznym. Nie wiem bo 7.1 nie słyszałem oprócz dolby headphone kiedyś na karcie asusa, które brzmiało jak w tunelu.

Zwykłe dobre stereo jest prostsze. Jest cloud flight, hs70 albo droższe razery.

Też nie wiem jak bardzo się przywiązywać do rozwiązania teraz, bo ps5 w przyszłym roku. Nie wiadomo co będzie działać i jak. Czy będą dongle usb działać, czy będzie optyczne wyjście, czy coś dadzą w kontrolerze lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra, czas na parę uwag do ss800. Są fajne, wyglądają na poziom premium aczkolwiek materiały to są plastiki. Wygoda? Średnia, wygodniejsze były jednak goldy ( może kwestia czasu i dopasowania). Dźwięk? I fajny i niefajny, pozycjonowanie zarąbiste ale brak efektu "wow", za mało jednak ubarwienia pewnych efektów. Chodzi głównie o wybuchy, ekspolozje itp. Tego oczekuję po słuchawkach do gier stricte. Regulacja basu jest oczywiście ale nie o takie Polskę walczyliśmy. Podbijając pasmob tonów niskich podbijamy je w całej grze, czyli wszystko ma podbicie na basie. Średnio to wygląda, nie jest najgorzej ale goldy przestrzennej i bardziej wyraziście to przedstawiają. Mówiąc ogólnie, scena tutaj leży trochę. Za mało jest wszerz i wgłąb. A to niby dolby jest. Trochę zawiedziony jestem ale daje czas jeszcze temu zestawowi. Oprócz problemów z parowaniem na drugim koncie jest ogólnie ok. Ale za taką kasę która żądali na premierę tych słuchawek to raczej żarcik jakiś. To są wrażenia po jednym dniu użytkowania zestawu. Dwie baterie i ładowanie ich w stacji to są największe plusy siberii. Tyle na razie.

 

Edit.

Scena jest raczej ok. Przedstawia to co jest akurat w danym momencie, myślę że to kwestia przestawienia się z goldów które wszystko wyolbrzymiają a przez to nie ma tam krzty realizmu. Ale ubarwienie efektów to dalej nie to.

 

Ktoś coś? Ktoś się odniesie do moich wywodów? Piszę do siebie? Kuźwa.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem już napisany cały wykład, ale poszedł delete i będzie krótko i zwięźle.

 

Człowiek się naczytal na necie o najlepszych gejmingowych słuchawkach na rynku, to spodziewał się po nich niewiadomo czego. Kupiłem, założyłem i się zawiodłem. Jakość dźwięku była dobra, pozycjonowanie dobre - bardzo dobre, bass powiedzmy akceptowalny. Ale gdzie te wszystkie ohy i ahy? Jak coś wybuchnie w grze, to bass jest taki, że człowiek w Realu umiera z wrażenia. Serio?

Jak pisał kolega wyżej. Bylo spoko, ale efektu "wow" nie miałem żadnego.

 

Już pominę te setki pozytywnych recenzji z ocenami prawie 10/10 które były na lewo i prawo. Jednak płacąc 1k za słuchawki spodziewałem się czego więcej. Oczywiście rozumiem, że to słuchawki gejmingowe i nie będą grać choć trochę tak dobrze jak słuchawki do muzyki.

Takie było moje pierwsze wrażenie. Zawiodłem się. Później już było lepiej, bo zakładając je nie oczekiwałem efektu "wow".

 

Jakość dźwięku - 3/5

Wykonanie - 5/5

Pozycjonowanie - 4/5

Software - 1/5

 

Polecam, ale nie za 1k PLN.

 

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem już napisany cały wykład, ale poszedł delete i będzie krótko i zwięźle.
 
Człowiek się naczytal na necie o najlepszych gejmingowych słuchawkach na rynku, to spodziewał się po nich niewiadomo czego. Kupiłem, założyłem i się zawiodłem. Jakość dźwięku była dobra, pozycjonowanie dobre - bardzo dobre, bass powiedzmy akceptowalny. Ale gdzie te wszystkie ohy i ahy? Jak coś wybuchnie w grze, to bass jest taki, że człowiek w Realu umiera z wrażenia. Serio?
Jak pisał kolega wyżej. Bylo spoko, ale efektu "wow" nie miałem żadnego.
 
Już pominę te setki pozytywnych recenzji z ocenami prawie 10/10 które były na lewo i prawo. Jednak płacąc 1k za słuchawki spodziewałem się czego więcej. Oczywiście rozumiem, że to słuchawki gejmingowe i nie będą grać choć trochę tak dobrze jak słuchawki do muzyki.
Takie było moje pierwsze wrażenie. Zawiodłem się. Później już było lepiej, bo zakładając je nie oczekiwałem efektu "wow".
 
Jakość dźwięku - 3/5
Wykonanie - 5/5
Pozycjonowanie - 4/5
Software - 1/5
 
Polecam, ale nie za 1k PLN.
 
Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka
 
 
 
 
Kupiłem je za 450 zetów, za tę cenę raczej warto. Dwie baterie super sprawa, zasieg lepszy od goldów. Ale też nie rozumiem tych zachwytów. Są ok. I tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No dobra, czas na parę uwag do ss800. Są fajne, wyglądają na poziom premium aczkolwiek materiały to są plastiki. Wygoda? Średnia, wygodniejsze były jednak goldy ( może kwestia czasu i dopasowania). Dźwięk? I fajny i niefajny, pozycjonowanie zarąbiste ale brak efektu "wow", za mało jednak ubarwienia pewnych efektów. Chodzi głównie o wybuchy, ekspolozje itp. Tego oczekuję po słuchawkach do gier stricte. Regulacja basu jest oczywiście ale nie o takie Polskę walczyliśmy. Podbijając pasmob tonów niskich podbijamy je w całej grze, czyli wszystko ma podbicie na basie. Średnio to wygląda, nie jest najgorzej ale goldy przestrzennej i bardziej wyraziście to przedstawiają. Mówiąc ogólnie, scena tutaj leży trochę. Za mało jest wszerz i wgłąb. A to niby dolby jest. Trochę zawiedziony jestem ale daje czas jeszcze temu zestawowi. Oprócz problemów z parowaniem na drugim koncie jest ogólnie ok. Ale za taką kasę która żądali na premierę tych słuchawek to raczej żarcik jakiś. To są wrażenia po jednym dniu użytkowania zestawu. Dwie baterie i ładowanie ich w stacji to są największe plusy siberii. Tyle na razie.
 
Edit.
Scena jest raczej ok. Przedstawia to co jest akurat w danym momencie, myślę że to kwestia przestawienia się z goldów które wszystko wyolbrzymiają a przez to nie ma tam krzty realizmu. Ale ubarwienie efektów to dalej nie to.
 
Ktoś coś? Ktoś się odniesie do moich wywodów? Piszę do siebie? Kuźwa.
 
 
Mialem dokladnievte same wrazenie majac je. Zmienilem na TB800 i tam jest wszystko ti o czym piszesz jesli chodzu o dzwiek. Nie maja 2 baterii ale dzwiek jest kozak i jest to przyslowiowe yebniecie i sa glosniejsze

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli są jakieś bezprzewodowe słuchawki dźwiękowo lepsze, to jednak w wielu innych aspektach nie mają startu do siberi800/840. Tb 800 nie słuchałem, ale był tu swego czasu boom na nie na forum(bo były coś po ok 500 zł), ale po przeczytaniu paru recenzji nigdy bym ich nie kupił. Bateria padaka(z tego co pamiętam niespełna 8h?). Panele dotykowe też chyba nie są najlepszym rozwiązaniem. Razer trasher też niby dźwiękowo super, bateria dobra ale brak regulacji  GRA-CZAT w tak drogich słuchawkach jak dla mnie i wielu innych kompletnie dyskwalifikuje te słuchawki. Astro A50?  mega drogie. Być może steelseries są mega polecane bo jednak ten system zmiany baterii kompletnie zmienia jakość używania bezprzewodowych słuchawek. Do tego żaden inny producent nie daję ekranu gdzie możemy wszystko podejrzeć jak stan baterii czy dany preset. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie zalezy dla kogo co wazniejsze ;). Ja zrezygniwalem z wygody 2 baterii, dluzszej pracy na aku na rzecz dzwieku.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Może ktoś jeszcze podzielić się opiniami o Hyperx Cloud Flight? Dosyć basu? W recenzji rtings pomiary super:

https://www.rtings.com/headphones/reviews/hyperx/cloud-flight

Bass schodzi do prawie 11hz co jest mega wynikiem

low-bass  0,26db

mid: 1.85db

High: 1.3db

Porównując do Steelseries Arctis 7 2019 wersja https://www.rtings.com/headphones/reviews/steelseries/arctis-7-2019-edition-wireless ,które mają low bass -3db i extension "dopiero" od 50hz, Hyperxy Flight wyają się dużo wierniejsze i przynajmniej na papierze wygląda na to, że lepiej dałyby radę odtworzyć lepszy bass (czy jak to w wypadku gier eksplozje, czy dźwięk silnika itp). DO tego są full bezprzewodowe 30godzin.

Nawet sennheisery np słąwny hd598 mają low bass -5.5db i extension zaczyna się wysoko od 50, co potwierdza jak je raz kiedyś słuchałem. Wydawało mi się, że nie maja głębi i są bardzo suche... czyli do gier i filmów byłaby tragedia a do pozycjonowania super (jak wiadomo bassu nie da się spozycjonować)

Edytowane przez Kartonman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może ktoś jeszcze podzielić się opiniami o Hyperx Cloud Flight? Dosyć basu? W recenzji rtings pomiary super:
https://www.rtings.com/headphones/reviews/hyperx/cloud-flight
Bass schodzi do prawie 11hz co jest mega wynikiem
low-bass  0,26db
mid: 1.85db
High: 1.3db
Porównując do Steelseries Arctis 7 2019 wersja https://www.rtings.com/headphones/reviews/steelseries/arctis-7-2019-edition-wireless ,które mają low bass -3db i extension "dopiero" od 50hz, Hyperxy Flight wyają się dużo wierniejsze i przynajmniej na papierze wygląda na to, że lepiej dałyby radę odtworzyć lepszy bass (czy jak to w wypadku gier eksplozje, czy dźwięk silnika itp). DO tego są full bezprzewodowe 30godzin.
Nawet sennheisery np słąwny hd598 mają low bass -5.5db i extension zaczyna się wysoko od 50, co potwierdza jak je raz kiedyś słuchałem. Wydawało mi się, że nie maja głębi i są bardzo suche... czyli do gier i filmów byłaby tragedia a do pozycjonowania super (jak wiadomo bassu nie da się spozycjonować)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arctisy 9x sie znowu pojawily.
Zamowilem zobaczymy czy rzeczywiscie takie dobre.
Jak ktos chce to mam kod na -10%

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zostają u mnie. Dźwięk korektorem idzie ustawić na taki jaki mi pasuje, a dwie baterie to jednak kosmiczna przewaga nad resztą w moim przypadku.700bd18cf727c0ccdaac58f2a58554a1.jpg

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja myśle, bo w poprzednim poscie troche bluzniles piszac ze goldy graja lepiej ;) 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz to zrób zdjęcie swoich ustawień eq.

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak możesz to zrób zdjęcie swoich ustawień eq.

 

Wysłane z mojego SM-G960W przy użyciu Tapatalka

 

 

Hmmm...to nic nie da. Każdy może/musi ustawić pod siebie. Nie mam złotego środka l- takiego nie ma w świecie audio, filmów, gier. Ja lubię jak wybuchy mają potencjał na basie. I to jest ok na solo granie ewentualnie na jakąś niezobowiązującą grę w grupie. Ale na np. grę gdzie komunikacja jest podstawą to już nie jest ok. Bas wychodzi do przodu i o ile nie ma akcji to jest gitara ale jak zacznie się napierdzielanka plus granaty plus nalot, moździerze czy inne gówno....... to zaczyna to przeszkadzać. Wtedy wolę ustawienie fabryczne voice czy jak to się nazywa. Equalizer nie boli. Każdy ma inne postrzeganie dźwięku/efektów..

 

Jest jeszcze w tych słuchawkach live chat, to może uprościć wszystko. Ale ja się jeszcze do tego nie dobrałem. Nie lubię kabli. Oprócz kabli audio oczywiście. Ale to może być złoty środek. Także próbujcie, zawsze można zmienić. Pozdrawiam.

 

 

Ja sobie ustawiłem zwykła v-kę. Ale jak piszę nie do wszystkiego

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszly te nowe Arctisy 9x. Chwile odpalilem na na goraco to w porownaniu z TB800 czystszy dzwiek, zdecydowanie wygodniejsze, lzejsze. Natomiast brak im tego jebniecia, boostu, ktory maja TB800
Potestuje jeszcze napisze wiecej

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 18.05.2019 o 14:28, rgomez napisał:

Dobra, zostają u mnie. Dźwięk korektorem idzie ustawić na taki jaki mi pasuje, a dwie baterie to jednak kosmiczna przewaga nad resztą w moim przypadku.700bd18cf727c0ccdaac58f2a58554a1.jpg

 

Chciałbym  móc tak  wieszać słuchawki, ale niestety mój pies by tego nie zdzierżył i pozostaje szuflada ... :30vm3cw:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Rambo8 napisał:

Przyszly te nowe Arctisy 9x. Chwile odpalilem na na goraco to w porownaniu z TB800 czystszy dzwiek, zdecydowanie wygodniejsze, lzejsze. Natomiast brak im tego jebniecia, boostu, ktory maja TB800
Potestuje jeszcze napisze wiecej

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka
 

No właśnie jak narazie to TB800 maja najlepsze jebnięcie................potestuj i skrobnij coś bo jestem ciekawy porównania.

Dziwi mnie też fakt że Turtle nie wypuściły jeszcze jakiegoś swojego nowego flagowca chyba że czekają na nextgeny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak narazie to TB800 maja najlepsze jebnięcie................potestuj i skrobnij coś bo jestem ciekawy porównania.
Dziwi mnie też fakt że Turtle nie wypuściły jeszcze jakiegoś swojego nowego flagowca chyba że czekają na nextgeny.
No wlasnie po 1szym wrazeniu myslalem ze to byl niepotrzebny zakup, ze zostane przy TB. Jednak pogralem troche i musze jednak stwierdzic ze sa zajebiste ;)
Scena jest szersza - slysze wiecej dzwiekow niz do tej pory, w BFie dzwiek odbijanych kul od pobliskiego metalu bajka ;). Dzwiek jest czystszy. Najeiecej gram w BO3 wiec tam mi najlatwiej porownac - i jednak tez maja yebniecie - mam wrazenie teraz ze TB800 sa zbyt przebasowane i do tego dochodzi dzwiek troszke beczkowaty.
Pozycjonowanie rowniez lepsze.
Wygoda bez porownania, lekkie nie cisna - jedynie te gabki wydaja sie byc delikatne i nie wiem ile wytrzymaja.
Jeszcze potestuje ale chyba sie polubimy ;)

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak macie ustawione audio w ps4 by bylo 5.1? wlasnie kupilem TB DSS i stereo gra swietnie po lpcm ale przy ustawieniu 5.1 i dolby dzwięk staje sie slaby i w ogolę nie słuchać  czesci audio np. w wildlands czy lego nie sluchac krokow i biegania do tego ten dzwiek jest tak slabej jakosci ze prawie pierdzi. mam kablem optycznym z ps4 podlaczone to DSS i zasilanie tez dalem z ps4 w menu jest lekkie syczenie gdy nic nie gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×