Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Patricko i inni...

możecie polecić jakiś dobry headset zarówno do Xboxa jak i PS4? Oprócz Astro. Głównie chodzi mi o to żeby był kompatybilny z jedną i drugą konsolą. Jak patrzę sobie na opinie i ogólnie jak to wygląda naprawdę to z ilości pozytywnych opinii najwięcej ma HyperX Cloud Revolver.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o grupę/imprezę to jedno z drugim się wyklucza bo M$ ma własny patent na połączenie USB.

 

Jeżeli chodzi o dźwięk przestrzenny to wszystko co na optyku podejdzie.

Z tych co miałem/mam:

TB 800

Siberia 800  (dawniej H wireless) / 840

Razer Thresher (wersja pod PS4 to podobno kupa z tego co ludzie wyżej pisali, wersja Ultimate pod Klocka daje radę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z astro a50 gdy mam ustawione dźwięk na czat to mnie boli aż głowa od tych efektow gdy ustawie na całość dźwięku jest lepiej. Z Tego co widze to wszyscy piszą żeby grać na czacie głosowym (Gram w apexa i muszę podkręcić głośność żeby lepiej słyszeć kroki). Moje pytanie brzmi dlaczego? Macie jakieś sprawdzone ustawienia do tego headsetu?

Edytowane przez benito82pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wymieniał ktoś baterię w Astro a50? Moja trzyma już słabo więc się zastanawiam, choć boję się bo trzeba kabelki lutowac ale dobrej myśli jestem. Może ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak znajdziesz jakiś fajny filmik z instrukcją to daj znać. Tylko boje się, że te zamienne baterie mogą być niewiele lepsze niż zużyty oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmiki to są w sieci i opis też. Na baterie czeka się że 2 tyg. Dlatego pytałem czy ktoś to robił bo trzeba że 100 na baterie i trochę zachodu. Choć z drugiej strony jestem bardo z tych słuchawek zadowolony tylko ta bateria. Chyba zaryzykuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę kupić na święta słuchawki chrześniakowi i mam sam Syberia 800 i jestem zadowolony ale nigdzie nie ma nowych dostępnych. Jest jakiś mowy model czy coś podobnego. Oczywiście do ps4, bezprzewodowy i właśnie z wymienną baterią?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, manoszek napisał:

Siberia 840. @Siudak83

 

W x-kom 1200zł :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a: .....   

Mam siberia 800, kupiłem je w x-kom za 599 i wg mnie tyle powinny kosztować. Lepiej wykonane niż Goldy, dwie baterie itp.  Jestem zadowolony, ale żeby dźwięk mnie jakoś powalił to nie powiem.  Może mam drewniany słuch, ale jakoś tych fajerwerków nie doświadczyłem. :30vm3cw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 1200 to nie 600 - 800 tyle co Syberia więc odpada. Ja jestem zadowolony i to mi wystarczy.

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W x-kom 1200zł :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a: .....   
Mam siberia 800, kupiłem je w x-kom za 599 i wg mnie tyle powinny kosztować. Lepiej wykonane niż Goldy, dwie baterie itp.  Jestem zadowolony, ale żeby dźwięk mnie jakoś powalił to nie powiem.  Może mam drewniany słuch, ale jakoś tych fajerwerków nie doświadczyłem. :30vm3cw:
Bo tam fajerwerków nie ma. Pozycjonują bardzo dobrze, wszystko słychać ok, ale nie ma tego uderzenia.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, rgomez napisał:
57 minut temu, sLk napisał:
W x-kom 1200zł :pogchamp_by_twitchkreygasm-d81hs8a: .....   
Mam siberia 800, kupiłem je w x-kom za 599 i wg mnie tyle powinny kosztować. Lepiej wykonane niż Goldy, dwie baterie itp.  Jestem zadowolony, ale żeby dźwięk mnie jakoś powalił to nie powiem.  Może mam drewniany słuch, ale jakoś tych fajerwerków nie doświadczyłem. :30vm3cw:

Bo tam fajerwerków nie ma. Pozycjonują bardzo dobrze, wszystko słychać ok, ale nie ma tego uderzenia.

 

Za 6 stówek ok, ale jakbym wydał na nie 1200 to czuł bym się lekko zawiedziony  :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W przypadku soundbara jak najlepiej podłączyć i ustawić PS4 PRO ? Soundbar obsługuje 4K i HDR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, haobao_PRO napisał:

W przypadku soundbara jak najlepiej podłączyć i ustawić PS4 PRO ? Soundbar obsługuje 4K i HDR.

 

Konsola po hdmi do soundbara, ustawienia na auto. Soundbar do tv, wejście hdmi arc. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, mataman napisał:

 

Konsola po hdmi do soundbara, ustawienia na auto. Soundbar do tv, wejście hdmi arc. 

 

A przy podłączeniu konsoli bezpośrednio do TV coś tracę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Twój TV potrafi wypuszczać kodek dźwięku do soundbar, taki jaki dostał z konsoli to nie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Kolos28 napisał:

Jeśli Twój TV potrafi wypuszczać kodek dźwięku do soundbar, taki jaki dostał z konsoli to nie.

Mam Oleda LG C8, jak to sprawdzić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam Oleda LG C8, jak to sprawdzić ?
W ustawieniach dzięki na wyjściu. Zobacz jakie masz kodeki dźwięku. Ustaw na konsoli np. DTS i zobacz czy w TV masz też DTS.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatecznie podłączyłem PS4 pod soundbar i jest git ;) Nie wiem do końca co ustawić w formacie dźwięku: linear PCM, DD czy DTS... Co forum to co innego piszą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie lepiej konsolę przez hdmi do tv, a soundbar przez hdmi arc również do tv?

Ja mam tak kino podłączone i jest ok.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak i wybrać linear pcm :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie lepiej konsolę przez hdmi do tv, a soundbar przez hdmi arc również do tv?
Ja mam tak kino podłączone i jest ok.
To zależy co tv wypuszcza po hdmi arc. Bo może być tak że nie wszystkie formaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×