Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę czytałem o tym piszczeniu i byli tacy co reklamowali.

Według serwisu podobno wszystko było OK i nie widzieli powodu żeby uznać reklamację.

Troche lipa, ciekawe, jedni maja z tym problem inni nie, dla mnie to ewidentna wada, rozumiem by wszystkim buczalo i kazdy egzemplarz buczal, ale sprawdzalem ze znajomym i u niego wszystko normalnie, ja słyszę go dobrze a on z kolei z mojej strony slyszy irytujace burczenie. Dobrze ze mam inne sluchawki jeszcze, w tb gram sobie solo a w innych rozmawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pracowałem w serwisie telefonów to byczenie było związane z mikrofonem. Może ktoś sprawdzi czy idzie włożyć tam jakiś zastępczy.

Jak dojdą moje to potestuję.

Wysłane z mojego H60-L02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włożenie innego mikrofonu nic nie da bo bez niego też buczy dopóki nie wyłączy się go przyciskiem.

Sephirot pisałeś że masz na to buczenie swoje sposoby.Jakie to sposoby?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam szamańskie triki czyli od strony mówiącego pogłośnienie dźwięku z gry a od strony słuchającego przyciszenie gościa z buczącym mikrofonem> ;)


...chyba że się nie rozmawia to wystarczy wyłączyć mikrofon przyciskiem i buczenie znika. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest serwis tb? W tb 400p tego nie ma?

Wysłane z mojego H60-L02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno w tb400 tez tak jest. Nie ma serwisu w PL. Odsylajcie jak cos tam gdzie kupiliscie, przeciez macie na to 2lata odpowiedzialnosci sprzedawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie słuchawki za takie pieniądze z takim defektem?

Czyli za 500 zł sama marność jeśli chodzi o wybór hs bezprzewodowych.

Te od sony dłużej się ładują niż prądzą a TB ma pierdzący mikrofon.

Chyba jednak po sprzedaży moich pulsów nie kupię tych zachwalanych 400/500p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamów i sprawdź. Wolę piszczący mikrofon który przyciskiem w każdej chwili mogę wyłączyć i nie piszczy. O dziwo na PC przez Ventrilo słyszy to tylko mówiący a rozmówcy słyszą idealnie czysto, bo dzisiaj pytałem kumpli z którymi regularnie gramy w planszówki).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie "jakości" TB500p

Kumplowi po około dwóch miesiącach normalnego użytkowania pękł pałąk jak na zdjęciu.

post-18940-0-76283900-1427786762_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle. Nie wiem czy 500p są z takich samych plastików robione, ale w 400 wydawał się on taki elastyczny. 
Co do 400 też buczy(z tego powodu je oddałem), ale chodzi mi o dźwięk jaki my słyszymy gdy włączamy mikrofon a nie osoby, które nas słyszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tych słuchawkach? http://www.ultima.pl/ct/playstation-vita/sprzet/inne/oficjalny-bezprzewodowy-headset-2-0-stereo

Zależy mi na wygodzie i nie jestem audiofilem, mnie na pewno takie wystarczą pod względem jakości. Zależy mi tylko na jednej rzeczy: otóż chciałbym aby to były słuchawki do wszystkiego, czyli do samej konsoli (PS4), do TV (samego TV, nie chodzi mi o gry), do PC i do telefonu( tutaj oczywiście na kablu). Pytanie brzmi czy pod TV i PC te słuchawki zadziałają bezprzewodowo??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś je zamówiłem i mam nadzieje , że się sprawdzą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś je zamówiłem i mam nadzieje , że się sprawdzą :)

Odnośnie kompatybilności z tv i innego rodzaju urządzeniami niech wam napisze ktoś kto to testował, ja mogę tylko napisać, że dźwięk da radę ale bateria to porażka.

Jeśli ktoś dużo używa słuchawek to więcej będą na kablu podłączone do ładowania niż używane bezprzewodowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś je zamówiłem i mam nadzieje , że się sprawdzą :)

Słuchałem ich oraz tb 400p

Tb są bardziej basowe, ale w BF4 lepiej lokalizowałem skąd coś nadlatywało :)

Mikrofon na plus w sony pewnie, ale tego nie sprawdzałem.

Zamówiłem tb 500p z stąd:

http://netia.emarket.pl/pricelist/item.aspx?productid=c1420011

Nawet niezła cena.

Oby do piątku były już u mnie bo się wnerwię.

W której grze najlepiej odczuliście 3D?

Wysłane z mojego H60-L02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam 500p sam jako takiego buczenia u mnie nie słyszę, a ostatnio grajac z kumplem nie dostawałem informacji że coś buczy u niego :) znowu z SephiroTem coś tam było wzajemnie słychać. uj wie jak to jest :) może wypuszczają dwa egzemplarze z myślą że nikt się nie skapnie tak jak z new3DS ktoś ostatnio napomknął o wyświetlaczu :) w każdym bądź razie doszło SPOTIFY to możecie sobie zagłuszyć :]

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam 500p sam jako takiego buczenia u mnie nie słyszę, a ostatnio grajac z kumplem nie dostawałem informacji że coś buczy u niego :) znowu z SephiroTem coś tam było wzajemnie słychać. uj wie jak to jest :) może wypuszczają dwa egzemplarze z myślą że nikt się nie skapnie tak jak z new3DS ktoś ostatnio napomknął o wyświetlaczu :) w każdym bądź razie doszło SPOTIFY to możecie sobie zagłuszyć :]

Dla mnie nie jest problemem buczenie u mnie, bo mogę sobie mikrofon wyłączyć i wtedy go nie ma, bo wiadomo jak gram sam to po co mi włączony mic, bardziej wkurza mnie buczenie które słyszy osoba która ze mną rozmawia i słyszy u siebie buczenie które pochodzi ode mnie, wtedy nie ma przyjemności z rozmowy bo jest to irytujące dla niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś ustawiać czułość w ustawieniach? Wtedy buczenie się niweluje no ale kosztem głośności jak Cie imprezowicze słyszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś ustawiać czułość w ustawieniach? Wtedy buczenie się niweluje no ale kosztem głośności jak Cie imprezowicze słyszą.

Tak coś tam ustawiałem, i czułość i głośność mikrofonu.

Po prostu część ludzi ma z tym problem i ja się do nich zaliczam a inni nie mają jak mój znajomy, dobrze, że mam drugie słuchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A próbowałeś ustawiać czułość w ustawieniach? Wtedy buczenie się niweluje no ale kosztem głośności jak Cie imprezowicze słyszą.

Nie wiem czy pamiętasz, ale jak zmieniłem ustawienia to musiałem krzyczeć żeby mnie było słychać.

W nocy w bloku, jak żona z dzieckiem czy sąsiedzi za ścianą śpią to na przykład ja nie mogę głośno rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ale nie wiedziałem że musiałeś aż krzyczeć xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ładnie słuchawki za takie pieniądze z takim defektem?

Czyli za 500 zł sama marność jeśli chodzi o wybór hs bezprzewodowych.

Te od sony dłużej się ładują niż prądzą a TB ma pierdzący mikrofon.

Chyba jednak po sprzedaży moich pulsów nie kupię tych zachwalanych 400/500p

Za 5stowek z hakiem mozna wychaczyc PX4 na ebaju. W PL chyba MM lub saturn jeszcze maja ale za 599.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo za podobna cene Sony DS6500, tylko tam nie ma mikrofonu. Za to jest bateria trzymająca 20h, stojak do ładowania, wysoka jakosc, brak dongla i mozliwosc bezprzewodowego podłączenia pod TV... Mam od roku i do tej pory mikrofon nie był mi potrzebny, no ale to już kwestia indywidualna. Podlaczylem na chwile mikrofon z dołączonego zestawu i było tak, że system reagowal na komendy a w sluchawkach był dźwięk tylko nie miałem okazji przetestować rozmowy. Jak zadziała to może kupie mały mikrofon w ksztalcie pinezki podłączany do jacka w padzie, cos w tym stylu:

http://www.giantbomb.com/forums/dualshock-4-616111/just-a-microphone-is-that-possible-1462967/

2577401-diff-mics.jpg

Edytowane przez bva_PS
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA smyku pojawily sie Turtlesy PX4 za 527zyla ;>

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem px5 za 170 zł, używki ale w zajebistym stanie .

Ogólnie jestem bardzo zadowolony a akumulatorki z 20h mi trzymają :)

Mnogość profili i ustawień świetna sprawa, niemal każda większa gra ma swój osobny profil dzwiękowy do ściągnięcia  ze stronki TB .

Stwierdzam że nie ma sensu dawać 1000zł za słuchawki różnica w cenie nie jest adekwatna wg mnie (choć px5 nowe to z 5 stów chyba kosztują więc nie jest to tani sprzęt)

Edytowane przez schranz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie "jakości" TB500p

Kumplowi po około dwóch miesiącach normalnego użytkowania pękł pałąk jak na zdjęciu.

Mi właśnie tak samo pękły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×