Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

NA smyku pojawily sie Turtlesy PX4 za 527zyla ;>

Warto je brać za taką cenę?

I podstawowe pytanie czy ten model też cierpi na syndrom buczenia jak np. 500p?

Będę wdzięczny za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi właśnie tak samo pękły.

Teraz czy juz wymieniłeś ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WItam, jak zapatrujecie się na zakup słuchawek w grupie cenowej do około 200 PLN, które posłużą zarówno do PS4 jak i laptopa. Moją uwagę przykuły dwie pozycje Razer Kraken USB i Sound Blaster Tactic3D Fury. Może jest coś innego godnego polecenia? Z góry dzięki za burzę odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Tritton Kama za 119zł i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto je brać za taką cenę?

I podstawowe pytanie czy ten model też cierpi na syndrom buczenia jak np. 500p?

Będę wdzięczny za odpowiedź

Mysle ze warto. Taniej raczej nie znajdziesz. Na ebau za 450 moze by sie znalazlo ale jeszcze trzeba dodac  wysylka z USA. A tak masz ze sklepu w pl takze wrazie W lepsza sprawa. Buczenia brak ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NA smyku pojawily sie Turtlesy PX4 za 527zyla ;>

Tu masz taniej.

http://netia.emarket.pl/słuchawki-i-mikrofony/słuchawki-ear-force-px4/p-c1420012?ref=VD1BJklEPTMzMzAwMzM0JlBJRD1DMTQyMDAxMiZBPTEmTFA9MjI=&seo=title

Ja kupiłem tam tb 500p. Doszły w 5 dni łącznie z wekendem więc sklep ok.

Wysłane z mojego H60-L02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu zakupiłem słuchawki Razer Electra. Mają one w zestawie dwa kable, jeden zwykły i drugi z mikrofonem. Problem jest taki, że kabel z mikrofonem ma tylko jedną wtyczke, a przy laptopie wejścia mam dwa. Kupiłem już jeden adapter (http://allegro.pl/delock-adapter-jack-mini-m-x2-jack-f-4pin-sl-i5120000247.html) ale mikrofon nie działał. Oryginalny adapter (http://www.razerzone.com/eu-en/store/audio-mic-splitter-adapter-for-the-razer-electra) razem z przesyłką kosztuje jak dla mnie za dużo.
Czy ktoś mógłbym pomóc mi znaleźć jakiś tańszy zamiennik, który będzie działał?

Dorzucam zdjęcie wtyczek.

post-60102-0-75031600-1427998985_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych Px4 trzeba podłączać kabel do pada aby działał mikrofon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tritton Kama, to mój wybór :P

Przekonał mnie metrowy kabel, toć to prawie jak bez niego.

Podłączanie ich pod pada to bardzo duży plus.

W zasadzie przesądziła ona ,że nie wziąłem Turtle P12.

Bo ten drugi model trzeba do konsoli wtykać a z małym dzieckiem biegającym po pokoju to może być problem.

 

Chciałem naprawdę bezprzewodowe, lecz tak jak wspominałem za 500 zł wszystkie są mało żywotne (pękają, pierdzący mikro, słaby akumulator)

A tak inforamcyjnie po przyjściu z serwisu Elite Pulse i wymiany na nowe opchnąłem za 420 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tritton Kama, to mój wybór

Przekonał mnie metrowy kabel, toć to prawie jak bez niego.

Podłączanie ich pod pada to bardzo duży plus.

W zasadzie przesądziła ona ,że nie wziąłem Turtle P12.

Bo ten drugi model trzeba do konsoli wtykać a z małym dzieckiem biegającym po pokoju to może być problem.

Chciałem naprawdę bezprzewodowe, lecz tak jak wspominałem za 500 zł wszystkie są mało żywotne (pękają, pierdzący mikro, słaby akumulator)

A tak inforamcyjnie po przyjściu z serwisu Elite Pulse i wymiany na nowe opchnąłem za 420 zł :)

Tb p12 mozesz podlaczyc dwojako, czyli do pada jak kamy albo przez usb do konsoli, lepsze sa jednak p12, zobaczysz, majac nawet nieduze uszy beda Cie w nich bolec po jakims czasie poniewaz maja male muszle nie przykrywajace cale uszy, tb jednak pod tym wzgledem sa lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy mi pękły.

Ciekawe od czego to zależne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@szuldi82

 

Przekonałeś mnie nie brałem tego pod uwagę,że uszy mogą boleć a ja mam takie jak gacek :P

Wybór Tritton hs nie aktualny

I plus nich jeszcze taki,że można zmieniać głosność czatu/gry.

 

Tylko dlaczego takie podrożały od stycznia? :)

Edytowane przez Mandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może przez kurs dolara ;)

Wysłane z mojego H60-L02

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Chcę kupić rozgałęźnik kabla optycznego do Elite 800 Turtle Beach. Jest tam jedno wejście Digital in a chcę też podpiąć dźwięk z telewizora (czasami obejrzeć film w Dolby digital z cyfrowej telewizji) więc po to rozgałęźnik. I teraz nie wiem. Czy podczas gry na plejaku dźwięk bedzie pobierany z telewizora Dolby Digital czy z konsoli DTS 7.1 do headsetu?

Edytowane przez Bryzyt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem. Chcę kupić rozgałęźnik kabla optycznego do Elite 800 Turtle Beach. Jest tam jedno wejście Digital in a chcę też podpiąć dźwięk z telewizora (czasami obejrzeć film w Dolby digital z cyfrowej telewizji) więc po to rozgałęźnik. I teraz nie wiem. Czy podczas gry na plejaku dźwięk bedzie pobierany z telewizora Dolby Digital czy z konsoli DTS 7.1 do headsetu?

Gdzieś na allegro widziałem takie ze switchem, gdzie przerzucalo się kanał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy między px4 a 500p jest jakaś dużo różnica żeby dopłacić te kilka zł.? na stronie producenta nie widzę żeby się specjalnie czymś różniły ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś na allegro widziałem takie ze switchem, gdzie przerzucalo się kanał.

To mnie trochę zasmuciłeś bo liczyłem, że priorytet w podaniu dźwięku będzie miała konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To mnie trochę zasmuciłeś bo liczyłem, że priorytet w podaniu dźwięku będzie miała konsola.

Tzn nie jestem ekspertem, sam też chcę to zrobić, gdy kupię 800. Chce je podłączyć pod konsolę i pod dekoder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam dekodera tylko kartę wsadzoną do 50W829B. I na tym telewizorze kanały w HD jest informacja że dźwięk jest 3/2.1. Przed chwilą zauważyłem, że w ustawieniach telewizora jest możliwość wypuszczenia dźwięku na głośniki w telewizorze albo audio zewnętrzne więc tam będę zmieniał. Wiesz może czy jak podepnę telewizor do Elite 800 to czy w telewizorze wskaże dżwięk np. dolby digital 5.1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam dekodera tylko kartę wsadzoną do 50W829B. I na tym telewizorze kanały w HD jest informacja że dźwięk jest 3/2.1. Przed chwilą zauważyłem, że w ustawieniach telewizora jest możliwość wypuszczenia dźwięku na głośniki w telewizorze albo audio zewnętrzne więc tam będę zmieniał. Wiesz może czy jak podepnę telewizor do Elite 800 to czy w telewizorze wskaże dżwięk np. dolby digital 5.1?

 

 

jeśli kanał nie jest nadawany w 7.1 to słuchawki co najwyżej wypuszczą virtual 7.1.

Warto też sprawdzić, czy tv po optyku daje 7.1 bo często jest tak, że optyka daje stereo

jak już podepniesz słuchawki to pogrzeb też w opcjach tv bo tam powinna być opcja audio przestrzenne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy między px4 a 500p jest jakaś dużo różnica żeby dopłacić te kilka zł.? na stronie producenta nie widzę żeby się specjalnie czymś różniły ...

tb500p maja Virtualne 7.1 A PX4 maja True Dolby Digital 5.1 co wedlug opinie userow daje lepsiejszy efekt stad ta drozsza cena. No i maja w transmiterze Optical Out oraz Analog In co mi akurat bardzo pasi :> Jedyny minus ze do czata trzeba podlaczyc kablem do pada. Takze jesli komus to nie przeszkadza jak mi to w sumie zadnych minusow nie ma;. Ktos tu podal linka ze juz ponizej 500zl mozna je kupic wiec mysle warto doplacic.

Edytowane przez Frog_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tb500p maja Virtualne 7.1 A PX4 maja True Dolby Digital 5.1 co wedlug opinie userow daje lepsiejszy efekt stad ta drozsza cena. No i maja w transmiterze Optical In oraz Analog In co mi akurat bardzo pasi :> Jedyny minus ze do czata trzeba podlaczyc kablem do pada. Takze jesli komus to nie przeszkadza jak mi to w sumie zadnych minusow nie ma;. Ktos tu podal linka ze juz ponizej 500zl mozna je kupic wiec mysle warto doplacic.

Gadasz głupoty. Realne 5.1 / 7.1 masz wtedy, jak masz po kilka przetworników na kanał. 500p i PX4 maja wirtualny dźwięk przestrzenny, ale nie emulowany ze stereo (jak HS'y Sony, czy TB 400), tylko brany jako rzeczywisty, wielokanałowy dźwięk z optyka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×