Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Na pole też bym w nich nie wyszedł ale poza konsolą mam jeszcze TV, 2 laptopy, telefon amplituner i cche używąc tych urządzen bezprzewodowo a czasem używam kilku urządzeń na raz na co mi pozwalają TB 500P i wszystkie inne słuchawki posiadające chat po USB/kablu minijack a dźwięk główny po optyku  ;)

W Goldach tego nie zrobię. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą przyjemność, że posiadając hiszpański C + mogę oglądać wszystkie mecze z dźwiękiem przestrzennym, czego niestety nie uświadczę z polską nc +. Tam wybieram rodzaj dźwięku, transmisja tylko i wyłącznie z dźwiękiem z trybun i jadę argentyńską ligę z psychopatycznym dopingiem. A takie słuchawki to skarb, gdy obok śpi żona, a w łóżeczku dzidziuś!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT! Czyli wychodzi na to, że potrzebujesz kupić nowe

TB 500 ;-)

Bartbuks, NC+ ma dźwięk dramatyczny :( bardzo cichy.

Najśmieszniejsze jest to, że Canal + Sport czyli flagowy kanał NC+ ma gorszy dźwięk niż nSport.

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sephiro - ale przecież sony 2.0 gołd nie pękają a są to dobre słuchawki. Lecz narazie nie dostępne . ( aż dziwne ze od 2 tygodni sony nie wypuszcza ich do sklepów , napisałem do nich i nawet nie wiedzą kiedy się pojawia ) a tak BTW. Są jakieś słuchawki na USB podłączane do ps4 aby miały odrazu głos i mikro ?

Mam to samo, pytałem po sklepach w necie - ponoć po weekendzie mają być "na stanie". Raptem jakiś rarytas te słuchawki, że nie można kupić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to jedyne warte zapłaty słuchawki niskobudzetowe.

Dalej już tylko Plyr1 Astro A50 itp. (mowa o słuchawkach z dźwiękiem przestrzennyn)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie, jak sprawdzony rzetelny sklep to why not. Sam nie raz bylem o wiele lepiej potraktowany przez zagraniczny sklep w razie reklamacji niz w Polskich. Takze mysle zobaczyc tylko czy jest jakas wielka awaryjnosc tych PLYR i jak nie to brac.

Swoje PX4 bralem z USA. Takze do odwaznych swiat nalezy ;)

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do Was - może ktoś będzie w temacie: Nie jestem zadowolony z jakości mikrofonu w headsecie Sony Gold 2.0 - no i postanowiłem, że będę korzystał z innego mikrofonu, a słuchawek używał tylko do bezprzewodowego słuchania dźwięku - myślałem, ze najprościej będzie jeśli mikrofon podepnę pod jacka w padzie - no i tutaj pojawiły się schody - jak wybiorę, żeby dżwięk wyjściowy miał iść z Goldów, to również przełącza się mi się dźwięk wejściowy (mikro) na Goldy... i za cholerę nie mogę tego tak przestawić jak bym chciał. Czy ktoś miał podobny problem lub ma pomysł jak sobie z tym poradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kloose, tego się obawiałem.

Niestety wszystko co musi zostać podpięte do pada dla chatu odpada więc PX4 które były jeszcze w miarę rozsądne są dla mnie spalone.

Odłożę na chwilę i mam po kablu.

Chyba będę "przykuty" to TB 500P bo jak na razie cena za TB 800 Elite czy Astro A50 jest dla mnie zbyt kosmiczna.

Plyr1 wyglądają jeszcze spoko ale ciężko z dystrybucją i ewentualna gwarancją. Przecież nie będę ściągał słuchawek z Belgii.

Z ciekawości, dlaczego odpada? Taki mikrofon wielkosci pinezki wbijany bezpośrednio do pada jest nieodczuwalny i nie wprowadza zadnego kabla. Mozna wybierac miedzy modelami za kilka dolcow jak i dostępne sa Olympusy za ZTCP jakies 80 zl, ktore pewnie zbieraja lepiej niż te wbudowane w headsety, czesto buczace...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

f71cacade23a5dd21d071fd8f287760a.jpg

teeth-marks.jpg

dfbef5de2fe19342c1e1724317e9fff0.jpg

Edytowane przez SephiroT
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bva uzyales ktoregos ? Ktos gdzies widzial porownania takich micow ? Ktory z nich najlepsiejszy ? Zeby nie bylo za cicho slychac rozmowcy...

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, bo nie używam mikrofonu podczas grania, ale rozgladalem sie swego czasu trochę w tym temacie i trafilem jedynie na cos takiego:

http://www.giantbomb.com/forums/dualshock-4-616111/just-a-microphone-is-that-possible-1462967/

Ciezko to nazwac testem, bo z tego co zrozumialem, to kolo kupil dwa, ale odpakował ten tanszy sprzet, ktory dobrze zbieral komendy glosowe nawet przy dzwieku z glosnikow TV. O Olympusie pisze dla mnie w jakis tajemniczy sposob - nie kumam o co mu tu biega. 

 

W kazdym razie, ten Olympus jest kierunkowy, wiec mozna go ustawic w kierunku ust, a po drugie jest przeznaczony glownie do wspomagania dyktafonow, wiec mozna załozyc, ze przewyzsza jakoscia mic wbudowany w dyktafon, a przeciez Olympus robi jedne z lepszych sprzętów w tej dziedzinie.

Ale to tylko moje gdybanie. Jak ktos trafi na cos konkretnego, albo kupi, to byloby super poczytac wiecej.

Edytowane przez bva_PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem po co Ci taki mikrofon chyba że chcesz nagrywać lub streamowa a do gadania z kumplami taki w 2 0 napewno powinien starczyć , chyba że twoi kumple do rozkapryszone dzieciaki które nie uznają Cię jak nie masz wszystkiego idealnie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest ALTERNATYWA. Mi zaden nie jest potrzebny.

Jeśli ta najtańsza pinezka spelnia swoje zadanie i nie wkurza wspolgrajacych to tym lepiej.

Edytowane przez bva_PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś z Was orientuje się jakiej długości jest kabel w Turtle Beach P12? szukam i szukam i w google nie mogę znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego co wyczytałem na pudełku długość kabla wynosi 3.8m z czego do samego adaptera - 3m  a długość samego kabla słuchawek 0.8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie, bo nie używam mikrofonu podczas grania, ale rozgladalem sie swego czasu trochę w tym temacie i trafilem jedynie na cos takiego:

http://www.giantbomb.com/forums/dualshock-4-616111/just-a-microphone-is-that-possible-1462967/

Ciezko to nazwac testem, bo z tego co zrozumialem, to kolo kupil dwa, ale odpakował ten tanszy sprzet, ktory dobrze zbieral komendy glosowe nawet przy dzwieku z glosnikow TV. O Olympusie pisze dla mnie w jakis tajemniczy sposob - nie kumam o co mu tu biega.

W kazdym razie, ten Olympus jest kierunkowy, wiec mozna go ustawic w kierunku ust, a po drugie jest przeznaczony glownie do wspomagania dyktafonow, wiec mozna załozyc, ze przewyzsza jakoscia mic wbudowany w dyktafon, a przeciez Olympus robi jedne z lepszych sprzętów w tej dziedzinie.

Ale to tylko moje gdybanie. Jak ktos trafi na cos konkretnego, albo kupi, to byloby super poczytac wiecej.

Ten Olympus nie ma prawa zadziałać, bo to mikrofon monofoniczny i rozkład pinów się nie zgadza - w padzie za mic odpowiadają piny 3-4, a w tym Olympusie 1-2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według tego co wyczytałem na pudełku długość kabla wynosi 3.8m z czego do samego adaptera - 3m  a długość samego kabla słuchawek 0.8 :)

dziekówa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Olympus nie ma prawa zadziałać, bo to mikrofon monofoniczny i rozkład pinów się nie zgadza - w padzie za mic odpowiadają piny 3-4, a w tym Olympusie 1-2...

To mozna olympusa odhaczyc, a takie cos?

http://allegro.pl/mini-mikrofon-pojemnosciowy-do-apple-ipad-iphone-i5267432484.html

Tu za 2 dolce, ale zza granicy:

http://www.amazon.com/Premium-External-Microphone-iPhone-Classic/dp/B00456RWVK/ref=pd_sim_sbs_e_4?ie=UTF8&refRID=021CD379Q9M0YBF49QY0

 

W PL dostępny jest jeszcze taki wynalazek:

http://fripers.pl/product_info.php/info/p2776_Mikrofon-Pojemnosciowy-do-iPad-iPhone-FreePower.html

Wygląda poczciwiej, ale bezimienny jakiś taki...

Edytowane przez bva_PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W każdej z tych aukcji, jest napisane o współpracy z I-Szajsem - on wcześniej też stosował inny pinout. Jedyna opcja to kupić i sprawdzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tuttle P12 mają podłączenie słuchawek i mikrofonu po usb ? Czy na mini jacka - kupiłbym je ale ja chce tylko i wyłącznie pod usb ponieważ moje wejście w padzie jest jakieś zepsute chyba lekko , ponieważ te słuchawki które teraz mam czyli siberie v2 mogę wpiąć tylko do połowy jacka wtedy działają - dlatego zależy mi na USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a przypadkiem nie mają one pomieszanych pinów i nie trzeba przejściówki? (nie miałem, zgaduję)

Sprawdź sobie ze słuchawką którą miałeś w komplecie z PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tuttle P12 mają podłączenie słuchawek i mikrofonu po usb ? Czy na mini jacka - kupiłbym je ale ja chce tylko i wyłącznie pod usb ponieważ moje wejście w padzie jest jakieś zepsute chyba lekko , ponieważ te słuchawki które teraz mam czyli siberie v2 mogę wpiąć tylko do połowy jacka wtedy działają - dlatego zależy mi na USB.

P12 można podłączyć podłączyć przez usb do konsoli lub bezpośrednio do pada mini jackiem.

Tak jak w pokazanym obrazku w linku

 

 

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTUZj9dX0kYWILHL6sAbvFomdIbJZmT4AANVd4mvxY6tMzK0Rfr

Edytowane przez Mandi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ta słuchawka mi nie chodzi od samego początku , i się czasami zastanawiam czy to jest awaryjność pada czy nie wiem co .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewną taką nieśmiałością piszę, bo pewnie macie dość tych pytań...

 

Przeczytałem sporą część poprzednich stron, ale przecież czas idzie do przodu, pojawiają się nowe modele a i aktualizacje oprogramowania sony, co też zmienia możliwości...

 

... więc ośmielę się zapytać:

 

Mam ps4, ps3 i vitę - i na urodziny żona chce mi kupić headset. Budżet akceptowalny to max 400 zł. Ważne, by pasowały do wszystkich konsol bez kombinowania.

 

Obecnie nastawiam się na Sony Wireless 2.0, ale słabo z dostępnością (w magazynach Sony nie ma) i przez to ceny powyżej 400 zł.

 

Myślałem też o turtle p12 ale nie działają z ps3.

 

Może ktoś zasugeruje coś godnego polecenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×