Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Nada się jak najbardziej. 7.1 nie będzie działać wbrew temu co wmawiaja niektórzy więc może lepiej kupić tańszą wersję bez karty na USB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj Platinium w MM za 550 zeta :), a na angielskim Amazonie są za 485 zeta z wysyłką do PL ale trzeba mieć kartę walutową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem dzisiaj Platinium w MM za 550 zeta :), a na angielskim Amazonie są za 485 zeta z wysyłką do PL ale trzeba mieć kartę walutową.
Te słuchawki nie są tyle warte. Za tą kasę byś miał może nie nówki ale sto razy lepsze tb800 elite

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, mataman napisał:

Nada się jak najbardziej. 7.1 nie będzie działać wbrew temu co wmawiaja niektórzy więc może lepiej kupić tańszą wersję bez karty na USB.
 

A to ciekawe, bo tak się składa, że mam te słuchawki i wbrew temu co niektórzy wmawiają 7.1działa tak samo na pc jak i na ps4. Rozpowiadają tacy stare nieaktualne opinie. Wystarczy zaktualizować firmware w karcie usb.

https://www.hyperxgaming.com/us/support/technical/downloads?product=hscp&filename=HyperX_Cloud_II_Firmware_Updater_Rev_0010

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare jak stare. Oddałem je 2tyg temu.

[mention=6221]Peet[/mention], co konkretnie poprawia ten firmware?

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze Xyperx  Cloud II czy Alpha?

 

I dlaczego Alpha jest tylko w RTV EURO AGD? mają jakiś deal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, pablos_PRO napisał:

Co lepsze Xyperx  Cloud II czy Alpha?

 

I dlaczego Alpha jest tylko w RTV EURO AGD? mają jakiś deal?

Hyper  X Cloud II.............Alpha są obcięte ze wszystkiego czyli pokrowca,karty dzwiękowej i przedłuzki kabli.

Edytowane przez MrArt-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Turtle Beach 800 Elite to nadal najlepsza opcja. Wersja z literą P różni się od tej bez litery?
Macie jakiegoś dobrego sprzedawcę w PL z tym modelem?
Ewentualnie co innego wchodzi w grę?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, pablos_PRO napisał:

a ta dwukomorowa konstrukcja ? Pewnie w to władowano zaoszczędzony hajs na dodatkach

Delikatnie zmieniono również wygląd muszli i mocowań nauszników.W Cloud II były głośniki 53mm a tutaj są 50mm i mają troszkę inne pasmo przenoszenia.

Cloud II grały bardzo fajnie a Alpha niestety nie miałem przyjemności testować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze teraz Cloud I są za 240. To już mnie rozbolała głowa od wyboru a to tylko 1 firma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, pablos_PRO napisał:

Jeszcze teraz Cloud I są za 240. To już mnie rozbolała głowa od wyboru a to tylko 1 firma.

Wez Cloud II bo mają kartę 7.1 na usb  która podobno teraz po update w pełni działa z PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko

 

Posiadam zestaw słuchawkowy Apple EarPods na jacka.

Po podłączeniu ich na imprezie znajomi skarżą się na piszczenie.

Czy ktoś wie o co kaman?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Rozglądam się za jakimś nowym headsetem, bo obecne Sony Wireless Stereo Headset 2.0 po 3 latach trochę się już rozpada (nauszniki oraz zawiasy). W zasadzie mógłbym po prostu wymienić za te załóżmy 20 $ same nauszniki, bo zawiasy skeiłem taśmą izolacyjną i grało, ale z opinii znajomych słyszę że czasami mikrofon mi już trzeszczy sam z siebie.

I zastanawiałem się nad słuchawkami pokroju Siberii 200 które już w zasadzie są nie drogie bo za 150 zł, ew dołożyć drugie tyle do wymienionym przez pablos_PRO HyperX Cloud I lub Steelseries Arctis 3.

Z tym że natknąłem się na taką opinię że lepiej będzie złożyć sobie zestaw z słuchawek do audio + osobny mikrofon. Słuchawki do muzyki mam (Sony MDR XB 300), co prawda już też trochę leciwe bo co najmniej 5 lat, ale grają jeszcze dobrze. Do tego mikrofon np. tani Zalman ZM-MIC1 (20 zł) i rozdzielacz jack (20 zł). Czyli w sumie 40 zł do wydania zamiast 150-300. Tylko czy opłaca się kombinować? I czy w ogóle do PS4 takie coś może zadziałać.

Edytowane przez szumo22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Będzie testowane.
Jeżeli mam kupić na allegro i dostać niewiadomego pochodzenia chińczyka, to już wolę kupić u producenta kilka różnych w cenie jednego i zrobić testy.3784ee4c9326db9299b03192a46c76c1.jpg
Po za tym pierwszym od prawej który trzeszczy jaj się rusza wtyczka to wszystkie dobrze działają.
Ten srebrny jest jak miękki goosneck.
Wygląda kozacko.5f5abc667db0aef029732fe9210eb2f8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,
czy ma ktoś z Państwa problem z wyjściem optycznym w konsoli PS4 pro i headsetem np. Turtle Beach 800?
Dzisiaj dotarły do mnie i gdy podłącze je zgodnie z instrukcją, a więc w ustawieniach - urządzenia - audio wybiorę wyjście jako Turtle Beach 800 - dźwięk strasznie przerywa i jest mega cichy.
Gdy tą opcję zmienię na wzmacniacz lub TV to wszystko jest ok.
Po sparowaniu z telefonem wszystko gra normalnie.
Wyczytałem w czeluściach internetu, że winowajcą może być skopane firmware PS4 lub za słabe zasilanie stacji - mam podłączone do tylnego USB. Obecnie nie mam jak tego sprawdzić.
Spotkał się ktoś może z takim problemem?
Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, psajtex napisał:

Witajcie,
czy ma ktoś z Państwa problem z wyjściem optycznym w konsoli PS4 pro i headsetem np. Turtle Beach 800?
Dzisiaj dotarły do mnie i gdy podłącze je zgodnie z instrukcją, a więc w ustawieniach - urządzenia - audio wybiorę wyjście jako Turtle Beach 800 - dźwięk strasznie przerywa i jest mega cichy.
Gdy tą opcję zmienię na wzmacniacz lub TV to wszystko jest ok.
Po sparowaniu z telefonem wszystko gra normalnie.
Wyczytałem w czeluściach internetu, że winowajcą może być skopane firmware PS4 lub za słabe zasilanie stacji - mam podłączone do tylnego USB. Obecnie nie mam jak tego sprawdzić.
Spotkał się ktoś może z takim problemem?
Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Sprawdz podłączenie  z tyłu stacji dokujacej zasilania z USB czy nie podpiołeś do wejścia którym zmieniasz firmware stacji bo wtedy jest taki efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sprawdziłem, wszystko podłączone w porządku. W tym gnieździe do programowania mam nawet zaślepkę.

Dzisiaj sprawdziłem i podłączyłem zasilanie do USB z przodu konsoli - i dalej to samo.

Niby słuchawki grają dobrze, a nawet bardzo dobrze (subiektywnie, całkiem inne wrażenia z gry, a teraz odgrywa Horizon Zero Dawn), ale nie znoszę jak jest coś zrobione niezgodnie z sztuką. I to mnie męczy. Poszukam jeszcze innego nadajnika audio z wyjściem optycznym i tak spróbuję podłączyć.

 

A co jest najdziwniejsze, na stronie producenta napisane jest, że najwyższy firmware to 1.31 dla bazy i słuchawek, a ja mam w bazie 1.32 a w sluchawkach 1.34.

Może ktoś sprawdzić jakie ma oprogramowanie i czy aktualne?

Z góry dziękuję

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, jeżeli wybierzesz słuchawki jako wyjście audio to chyba dźwięk idzie stereo a nie wirtualny po optyku?
Dźwięk z gry ma iść jako kino domowe.
Czat na słuchawki.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to znaczy, że działa wszystko ok.

 

Jako, że ze słuchawkami z wyższej półki mam do czynienia pierwszy raz, to powiem: świetne wrażenia w czasie gry. Duże lepsze odczucia, wrażenia z samej rozgrywki mając słuchawki na uszach, pomimo, iż grałem na kinie domowym 5.1. Taka moja subiektywna opinia.

Turtle Beach 800 mocno przylegają do głowy, uczucie dyskomfortu pojawia się u mnie dopiero po ok. 4-5 godzinach ciągłej gry.

Jeżeli chodzi o baterię, to wytrzyma dłużej niż mój pad, także z brakiem prądu nie mam problemów. Słuchawki jednocześnie sparowane z ps4 oraz telefonem, wszystko hula, jedyny minus dla mnie, że jak ktoś zadzwoni to w słuchawkach jednocześnie słyszę dźwięk z ps4 oraz rozmowę z telefonu.

O mikrofonie w czacie się nie wypowiem, gdyż nie gram w ogóle online, a według recenzji znalezionych w sieci to jest najsłabszy punkt słuchawek.

Dziękuję wszystkim za pomoc w konfiguracji zestawu.

W razie pytań odnośnie tego zestawu zapraszam do kontaktu.

Edytowane przez psajtex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można w jakiś sposób nie wiem zresetować tb800p? Zauważyłem ostatnio coś takiego, po rozładowaniu, naładowałem je na full w stacji przy włączonej konsoli, zagrałem jednego dnia godzinę, na drugi dzień również godzinę. Później jeden dzień nie grałem i następnym razem słuchawki zawolaly batery low. Zdziwiłem się lekko bo prawie nie grałem (raptem 2 h czy troszkę więcej) i już słabe? No cóż naładowałem i sytuacja powtórzyła się, specjalnie po naładowaniu mierzyłem czas korzystania. I znów jednego dnia godzinę i następnego równiez. Następnie trzy dni przerwy w odpalaniu konsoli i wczoraj znów zawolaly o prąd. W ogóle zauważyłem, że jak uruchomie konsole i słuchawki są w stacji to jak je podnoszę ze stacji to są już włączone. Dziś chciałem sprawdzić jeszcze raz (naładować na full i mierzyć czas używania do upadłego). Właśnie włączyłem konsole, słuchawki są w stacji i są włączone (miga dioda od voice cannceling). Wyciągam ze stacji i wyłączam, wkładam do stacji żeby się lądowały i znów miga dioda od voice cannceling. Od kupna w listopadzie było ok, po włożeniu do stacji słuchawki się ładowały (dioda czerwona na słuchawkach to znak że się ładują, niebieską stała to że naładowane). Mam je na gwarancji więc nie ma problemu zareklamuje ale może coś nie wiem się przestawiło i ktoś będzie znał jakieś rozwiązanie na ten przypadek.

Wysłane z mojego Redmi 4A przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×