Skocz do zawartości
Patricko

Głośniki/słuchawki/itd. pod PS4

Rekomendowane odpowiedzi

Przy dźwięku po optyku narazie nie masz innych opcji. Kiedyś może dodadzą opcje ustawienia tylko jednego wyjścia dźwięku, jak ma to miejsce w ps3.

Chyba że ustawienie kontroli po HDMI w ps4 coś by pomogło, ale watpię.

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakis headset ktory tlumi dzwiek z otoczenia? Zeby np. Nie bylo slychac innych glosow;dzwiekow jak ktos rozmawia itp.? Jest takie cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkiego rodzaju zamknięte słuchawki z opcją chatu. Trittony, Turtle Beache itd. Trochę dziwne pytanie... Coś jak, czy są jakieś okulary, które chronią przed słońcem? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszelkiego rodzaju zamknięte słuchawki z opcją chatu. Trittony, Turtle Beache itd. Trochę dziwne pytanie... Coś jak, czy są jakieś okulary, które chronią przed słońcem? :biggrin:

Nie bardzo cie zrozumialem. Pytam o sluchawki z mikro ktory eliminuje wszelakie glosy halasy zeby nie bylo slychac jak ktos cos mowi obok ale.tylko i wylacznie mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kill rzeczywiście albo mógł zrozumieć że chodzi ci o słuchawki w których ty nic nie słyszysz z otoczenia a nie o tłumienie dźwięku przez mikrofon, albo co jets bardzije prawdopodobne chciał ci dać do zrozumienia że większość lepszych zamkniętych słuchawek ma w mikrofonie system tłumienia dźwięków z otoczenia..

 

Miałem kiedyś taki headsecik bluetoth firmy Jawbone z zaawansowanym systemem tłumienia szumów który przylegał do policzka i wykrywał wibracje żuchwy. Używałem do rozmowy przez telefon pracując przy ciężkich maszynach i elektronarzędziach jak pracowałem na budowie w UK :P Angole 2 metry dalej kompletnie nie słyszeli co mówię bo było tak głośno a ja normalnie przez telefon z Polską rozmawiałem :biggrin:

 

Edit:

 

No i się wyjaśniło o co Killowi chodziło :P

 

@Kill Jawbone oferuje cuda ale do trochę innego zastosowania niż konsola ;)

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na czym polega tlumienie halasow w takich gamingowych sluchawkach? Co konkretnie one.tlumia? A sa jakies modele zamknietych sluchawek bezprzewodowych z.mikrofonem.i funkcja mutacjii? Na allegro nie moge.znalezc.:/

Edit: sorki za te kropki ale cos mam zepsute i samo mi je wstawia

Edytowane przez erixonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli konsola je wykryje (są na USB więc musiałbyś to sprawdzić) to do zwykłego grania będą OK.

...bo do niezwykłego już się niestety nie nadają. :(

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś się zastanawia nad dobrym headsetem/słuchawkami pod PS4 a odstraszają go wszelkiego rodzaju wynalazki słuchawko-podobne 5.1/7.1 to proponuję combo:

 

astro mixamp + dobre słuchawki stereo + mikrofon

 

Jeśli nie posiadamy słuchawek to wychodzi dosyć drogo bo mixamp to koszt 130eur/dol (zależy skąd importujemy),

słuchawki 300-600 PLN

mikrofon zalman na kablu 20 PLN

 

W sumie trzeba liczyć się z wydatkiem rzędu 1000 PLN, w zamian dostaniemy Dolby Headphones z mixampa a słuchawki będą grały lepiej od wszystkich pr0 gamerskich wynalazków za grubą kasiorę.

 

Ostatnio kopiłem owy mixamp, słuchawki które posiadam to Pioneer SE-A1000 całość gra całkiem nieźle. Jak już wspominałem Mixamp zamienia dźwięk 5.1 z konsoli(z gniazda S/PDIF) w wzmocniony(AMP) sygnał stereo (Dolby Headphone). Przestrzenność i pozycjonowanie jest całkiem dobre. 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też o nich myślę ale narazie nie chodzą z ps4, mają chodzić po Update'cie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wstrzymajcie się jeszcze trochę. W styczniu (tego roku) ma być update i wtedy będziemy wiedzieć czy będą działać. ;) Sam posiadam ten nowszy model (Elite) i jak na razie mogę je podpiąć jedynie po kablu do pada (czego nie da się zrobić z modelem o którym myślicie) więc też czekam z niecierpliwością na obiecany update. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie muszą byc dokładnie soniasze ale najbardziej interesowałby mnie słuchawki bez kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie ma wsparcia dla headsetów po Bluetooth, z tego powodu nie działa też oficjalny Sony. Patch ma być na początku roku jak już wspomniano.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na chwilę obecną żadne słuchawki nie smigają bez kabla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie ma wsparcia dla headsetów po Bluetooth, z tego powodu nie działa też oficjalny Sony. Patch ma być na początku roku jak już wspomniano.

 

Jak masz pisać głupoty to nie pisz wcale.

Słuchawki Bluetooth nie są i nie będą wspierane.

Słuchawki bezprzewodowe Sony nie są słuchawkami w standardzie BlueTooth. Wymagają specjalnego odbiornika USB bez którego nie działają. Są to słuchawki bezprzewodowe (Radiowe) na USB a nie słuchawki w standardzie bluetooth.

 

Czyli na chwilę obecną żadne słuchawki nie smigają bez kabla.

Czy wszystkie to nie wiem, ale przynajmniej żadne z oficjalnie wspieranych oraz większość nie oficjalnych, więc czekamy na patch od Sony.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PX4 i PX51 od Turtle'a działają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem takie Turtlepost-25893-1389280236,1146_thumb.jpg

Jak dojdą to opiszę jak działają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja kupiłem ten headsecik https://www.hama.com/00115423/hama-insomnia-ice-overhead-headset-for-ps4 ;)

 

Jak na stereo dźwięk naprawdę świetny! :) Wszystko wyraźnie słychać z pola bitwy :) Mikro działa wybornie, nic nie charczy, nie trzeszczy itp. :) Do tego płynna regulacja głośności, mute, single jack :) Dałem tylko 100zł, a jestem naprawdę wniebowzięty ;) Cóż Pany polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli na chwilę obecną żadne słuchawki nie smigają bez kabla.

Nie masz racji. Mam Sound Blaster Recon 3D Omega i czat działa bez kabelka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję głośniki / kino domowe do 500zł (jeśli jest taka możliwość) pod konsolę. Pod TV mam podpiętą PS3, PS4 i PC. Miło by było jakbym mógł wszystkiego używać, ale jeśli nie to nie. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i to dostaniesz głośniki - komputerówki. Za kino domowe pod konsolę (Amp + głośniki to przynajmniej od 1,500 - 3000 musisz dać. Używki jakieś możesz wyrwać na Allegro poniżej 1000zł ale to musisz mieć szczęście. 

Sam szukam, sam się zastanawiam i załamuję ręce bo albo będziesz miał tanie rozwiązanie które będzie tylko wyglądało jak 5.1 albo musisz wyłożyć pieniążki i kupić coś co ci posłuży na lata. Dzięki temu że PS4 ma tylko optyk lub HDMI, tutaj nie ma tanich półśrodków. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×