Skocz do zawartości
kubakas9

PS3 super, super slim

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Ostatnio przeczytałem, że ma wyjść nowa, smuklejsza wersja PS3. Premiera 'nowej' konsoli ma być w 2014 roku. Cena ma być mniejsza od super slim. Jak myślicie ? Jest możlie, że taka konsola wyjdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Skąd takie info?

 

Wygląda na to, że Sony nie skończyło dokręcania śrubek w bebechach PlayStation 3. W Sieci pojawiła się pogłoska, że current-gen japońskiej firmy przechodzi aktualnie kolejną przemianę.

 

PlayStation 3 może zmniejszyć się jeszcze bardziej, w stosunku do aktualnie dostępnej wersji Slim. Wg pogłosek pozwoli na to miniaturyzacja układów RSX oraz procesora Cell - odpowiednio do 28 nm i 22 nm. Wg redakcji Digital Foundry, działającej przy Eurogamerze, konsola w najnowszej wersji "Super Slim" może pojawić się na rynku w przyszłym roku.

Jakie profity zapewniłyby nam mniejsze rozmiary wnętrzności PS3? Przede wszystkim mniejsze zużycie prądu, z czym wiąże się prawdopodobnie redukcja ilości ciepła wydzielanego przez pracującą maszynkę. Sony mogłoby w takim przypadku znacznie obciąć wydatki na chłodzenie konsoli. Wystarczyłby także tańszy zasilacz. Odchudzona konsola powinna więc kosztować mniej i w dodatku posiadać mniejsze wymiary, niż aktualna wersja PS3. No właśnie - cena. Jaką kwotę uznalibyście za rozsądną za nową wersję PS3 w 2014 roku?

 

~http://www.ppe.pl/news-23046-czy_sony_pracuje_nad_ps3_w_nowej_wersji__super_slim__.html

Edytowane przez kubakas9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat wiem, ale dlaczego kakaroto sądzi, że nie wyjdzie.

Edytowane przez mattek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jego zdanie. Żeby się dowiedzieć trzeba czekać na info od Sony. Jeśli ma się pojawić to po nowym roku na pewno Nas poinformują.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to mnie już za bardzo nie obchodzi bo mam swoją konsolkę :)

Ale jedyne co mnie ciekawi to wygląd nowej wersji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojej jeszcze nie mam. A czytałem, że ma być tańsza od aktualnego super slima, wiec poczekam do marca/kwietnia 2014 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, oczywiście zrobisz jak uważasz, ale czy nie lepiej dozbierać na ps4. Ładowanie się teraz w current geny? Imo, aby było to opłacalne dla gracza, nowe ps3 musiało by stanieć do 500 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage ze masz do ogrania mase swietnych tytulow dostepnych za 50 a czasem mniej zlotych ktore kupujesz i sprzedajesz za ta sama cene tym samym nic nie tracac pakowanie sie w ps3 jest jak najbardziej oplacalne.

Warta jest kupienia dla samych ex'ow nie mowiac o innych grach jak np. assasin, batman, borderlands, tomb raider i tak w nieskonczonosc.

Edytowane przez Gemtin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pozwolę sobie nieco odkopać temat slim`a/super slima żeby nowego nie zakładać.

Zastanawiam się nad kupnem PS3 w wersji Super Slim 12Gb(teraz za ok. 600zł można dorwać nową) i do tego oczywiście zmiana dysku na ok. 300Gb bo 12 to tyle co nic.
Czy jest to opłacalne biorąc pod uwagę że:
1. Do PS4 nie odłożę bo to za duża kwota.
2. Była by to moja piewsza konsola więc w sumie egzemplarz szkoleniowy :P
3. Grałbym na monitorze(przez przejściówkę hdmi>DVI)(jeśli rozdzielczość ma znaczenie to ma on 1280x1024)
4. Nastawiam się głównie na ogranie tego co jest już na rynku(do ogrania mam tytuły w sumie od premiery PS3 ze względu na b. słabego kompa :P)no i po części rozrywkę po sieci(BF3,BF4)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak fundusze cię ograniczają to kupno PS3 będzie dobrym rozwiązaniem

 

Do grania gry z PS+, w promocji po 20-40 zł, używki nawet po dychu ludzie wyprzedają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×