Skocz do zawartości
Cziczaki

Jak ustawić automatyczne wyłączanie konsoli by działało

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś kiedy byłem nowym posiadaczem PS3 zostawiłem ładującego się pada i po dwóch godzinach konsola sama się wyłączyła z w pełni naładowanym padem. Ostatnio ładowałem kontroler move i ustawiłem by się konsola wyłączyła po 3 godzinach i zatwierdziłem na OK. Lecz po powrocie, po niecałych 4 godzinach konsola dalej była włączona.

I tu moje pytanie, gdzie zostawić menu XMB by konsola mogła się sama wyłączyć? Czy komunikaty od dostępności znajomych naliczają czas ponownie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i w tym problem że nic się nie działo w XMB jedynie mogły być komunikaty że ktoś jest online lub offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ruszasz padem? Nie trzeba nic naciskac, wystarczy, ze nim poruszysz i usypianie szlag trafia.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie nawet w domu nie było. : D Kontroler leżał na półce i nic go nie ruszało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze ustawialem w pozycji takiej, ze wystarczylo tylko X wcisnąć zeby konsole wylaczyc. Po godzinie zawsze sie sama wylaczala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak miałem to się nie wyłączyła, jak to było kiedyś kiedy miałem ustawione na 2h to nie pamiętam gdzie zostawiłem. :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×