Skocz do zawartości
lukalux1234

Klawiatura i myszka przez moduł bluetooth!?

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cześć, możecie mi pomóc? Mam problem, bo gdy podłączam klawiaturę i myszkę przez moduł bluetooth. W głównym menu PS3 klawiaturką i myszką przełączam różne opcje. W grze myszka i klawiatura nie działają, co robić?! Testowałem na Bf 4 i demówce Grida 2. Proszę o pomoc z waszej strony ;)usb.pngPrzez taki moduł łączę klawiaturkę i myszkę do PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola to ńie pc, zeby wszystko dzialalo. Chyba tylko unreal tournament 3 w pelni obslugiwal k+m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno CS:GO miał też obslugiwac k+m bez zadnych przejsciowek,ale nie sprawdzilem,bo nie wyszla do dzisiaj (wtf) na europejskim storze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można pobrać jakiś sterowników czy coś i wgrać do PS3 za pomocą pendrive? Widziałem jak jeden użytkownik portalu filmowego pokazuje jak podłączyć myszkę i klawiaturę. Podobało mi się więc kupiłem też z modułem bluetooth. Zdziwiłem się, że działa w menu PS3, ale nie próbowałem tego sposobu co na filmiku, o którym wspomniałem powyżej. Od razu mówię, że nie jestem znawcą na ten temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie można pobrać jakiś sterowników czy coś i wgrać do PS3 za pomocą pendrive? ...

nie można

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×