Skocz do zawartości
AngryHeart666

Lepszy?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy Battlefield 3 wygląda ładniej na Playstation 3 niż Battlefield 4? Dziś zakupiłem BF4 i jestem mega rozczarowany, wiem że to gra na next geny ale jak to widzę to aż odechciewa mi się grać. W dodatku ma masę błędów. Zastanawiam się zatem czy nie przesiąść się na BF3... Może ktoś coś powiedzieć w tym temacie? Druga sprawa to czy jeszcze ktoś w to gra online czy serwery święcą pustkami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle się wypowiadać skoro nie jest to wypowiedź w żaden sposób związana z tematem? 

 

Na gameplayach np. tutaj - https://www.youtube.com/watch?v=zgfcLuYKBCE gra wygląda całkiem przyzwoicie... U mnie wygląda to bardzo bardzo źle. Na pewno nie jest to wina kabla hdmi ani telewizora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na pytanie zawarte w nazwie tematu: nie.

 

Odpowiadając na post wyżej: żeby skłonić cię do refleksji.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield 4 na konsole PS3&X360 pod względem grafiki jest zdecydowanie gorsze od Battlefield 3 oraz BF:Bad Company 2.Szczerze polecam zakup Battlefield 3 (z pakietem premium juz dzisiaj za dobrą cenę można spokojnie zakupić)Co wiecej BF3 jest już naprawiony,myślę że warto.Ta gra zapewnila mi setki godzin zabawy.Co do serwerów i graczy to myślę,że jeszcze długo będą oblegane.Generalnie jeżeli BF4 na PS3 to twój pierwszy Battlefield to się nie przestrasz,wszystkie inne battlefield'y na tej konsoli są lepsze w obecnym stanie od BF4.

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za konstruktywną odpowiedź! A jak jest z liczbą graczy w BF3? 


Odpowiadając na pytanie zawarte w nazwie tematu: nie.

 

Odpowiadając na post wyżej: żeby skłonić cię do refleksji.

 

 

Nie wiem czy po prostu dobrze zrozumiałem post użytkownika TRaCeGuitar... Traktowałem to raczej jako aluzje do mojego tematu i postu... jeśli jednak nie to miał na myśli to oczywiście zwracam honor, przyznaję się do pomyłki i przepraszam.

 

 

Ps. Przepraszam też za interpunkcję ale mam lekki problem z zalaną klawiaturą i nie zawsze znaki działają.

Edytowane przez AngryHeart666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach jest 32 graczy na mape ( max ) a na PC do 64 graczy.

 

Im więcej graczy tym większa mapa.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do liczby graczy,wystarczy wejść na strone www.bf3stats.com i spojrzeć na dane graczy,którzy sa online w danej chwili.Na PS3 w Battlefield 3 gra w tej chwili ponad 20.000 ludzi.Jeżeli chodzi o sloty na serwerach to niestety gra oferuje max 24 graczy na serwerze,jednak mapy są tak zrobione,że trudno o nudę(w tym aspekcie gra daje ciała na mapach z dodatku Armored Kill gdzie mapy były zdecydowanie zbyt duże)

Edytowane przez PLasgoogle
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki za odpowiedzi. W takim razie jutro lecę wymienić 4 n 3  :)

 

Dalej zastanawia mnie to czemu na gameplayach gra wygląda o wiele lepiej niż u mnie...  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, wielkie dzięki za odpowiedzi. W takim razie jutro lecę wymienić 4 n 3 :)

Dalej zastanawia mnie to czemu na gameplayach gra wygląda o wiele lepiej niż u mnie... :mellow:

Filmik z tego linku,który podałeś przeszedł przez obróbke,została poprawiona ostrość itp. Do tego filmik jest z wersji beta,a ta faktycznie mogła wyglądać troszeczkę lepiej,ale różnice w tym aspekcie są minimalne a w czasie gry niezauważalne.Myślę że autor filmu zrobił co w jego mocy żeby filmik prezentował się lepiej do tego sam komentuje że gra wyglada słabo,ale argumentuje że konsole są stare,moim zdaniem pod wzgledem graficznym BF4 powinien wyglądać przynajmniej tak jak BF3,a może trochę lepiej.Myślałem że się czegoś nauczyli o tej generacji.Niestety najwidoczniej szkoda im było czasu na optymalizacje gry itp. To pierwszy BF który wyszedł na 5 platform i DICE oraz EA mają z tego powodu dużo do poprawienia. Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że masz rację. No cóż, mam nadzieję że bez większej straty uda mi się ją jutro wymienić na coś innego bo są to moim zdaniem zmarnowane pieniądze. Dzięki wszystkim za odpowiedzi i myślę że temat można zamknąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy piszecie. Mam ps3 i bf bd2 ,bf3 i bf4 i. Aepszy jest dla oka 4 :) wzrok mam świetny i tv tez hehe

Szkoda wymieniać bf4 na 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest bd2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest bd2.

Już Ci odpowiadam, jest to pewnie literówka a chodziło mu o BC2, myślenie nie boli!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bc i bc 2 są świetne. B3 ok a 4 powiedzmy szczerze graficznie ładnie ale to już nie ten sam fun co poprzednicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci odpowiadam, jest to pewnie literówka a chodziło mu o BC2, myślenie nie boli!

Ale gościu pisze że wzrok ma świetny a dla mnie jest różnica między bd2 a BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Szczerze, to trochę odświeżę wątek swoimi przemyśleniami, bo ostatnio też zauważyłem to samo.

 

Battlefield 3 na PS3 wygląda moim zdaniem okey, ale Battlefield 4 w moim mniemaniu wygląda o wiele gorzej, niż Battlefield 3. (PS 3, Xbox 360) Straszne tekstury podłoża itd. Dziwne, ale w sumie czwórka to już gra nastawiona na PS 4 i Xbox One. 

Edytowane przez VortaL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zasługa levolution, dokladajac kilka elementów musieli uciac kilka rzeczy by na ps3 jakos to dzialalo, a w efekcie bf4 zaraz po premierze byl niegrywalny na obu platformach, na ps3 zawieszal konsole, na ps4 wykladal aplikacje. Np nie można strzelać niosąc tarcze bo ps3 z tym by sobie nie poradziła, w efekcie tarcza sprawdza się tylko jako kamizelka na plecy ;)

Nastawiony na ps4 będzie dopiero sw bf

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×