Skocz do zawartości
pack

Evolve

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejne nowe IP, bajki! w dodatku od studia odpowiedzialnego za mega-miodnego co-opa w L4D, wskaźnik mojego detektora hiciorów waha się pomiędzy żółtym a czerwonym polem, a nie było nawet gameplaya.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się świetnie, zobaczymy jak będzie w praktyce :) Czekałem aż Panowie od L4D w końcu zrobią coś na PS i nie żałuję czekania (mam nadzieję).

Czekamy na więcej info :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, po pierwszych screenach naszych bohaterów jakoś straciłem lekko zapał.

Liczyłem na mega poważny klimat, a tutaj jakaś banda wąsaczy i kowboi będzie robić sieczkę dziwnymi broniami.

No nic, zobaczymy jak to w praniu wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie akurat przy tej produkcji wyglad naszego bohatera to najmniejszy problem. Jesli bedzie mega miodny klimat coop`a tak jak w l4d to cala reszte mozna im wybaczyc, aczkolwiek dla mnie narazie all jest ok. Nie mowie ani tak ani nie. Licze na ta gre i za L4D ekipa ma u mnie bardzo duzy kredyt zaufania ( do tej pory nie moge im darowac ze nie bylo l4d na ps;p). Jak bedzie tak bedzie , we wrzesniu mamy Destiny wiec ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wolałbym coś mniej blizzardo-borderlandsowego, ale jeśli tylko gejmplej będzie tak fajny jak to sobie wyobrażam to przeboleję. 

 

Gameinfoermer miał ostatnio okazję pograć w grę i w ostatnim wpisie macie spisane wrażenia:

 

http://www.gameinformer.com/p/evolve.aspx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer i gameplay:

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak ja bym chcial zeby dali demo tej jednej mapki. Dwa tytuly Evolve i Destiny i przepadne dla swiata=]

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To będzie coś w stylu borderlands? Chodzi mi o elementy rozwoju postaci czy grind lepszych pukawek czy zwykły coop rozpierd...l? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asymetryczny co-op zapowiada się arcyciekawie, trzymam kciuki aby nie okazała się crapem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kilka nowych scen z comic con, aczkolwiek wszystko juz bylo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly interview przeprowadzony przez  Angry Joe

 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra zebrała bardzo dużo nagród na E3.

Nowy gameplay.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem ostatnio w Left4Dead 2, tryb versus, 8 ogarniętych ludzi, nieziemska zabawa, jedno z najwspanialszych multiplayerowych doświadczeń ever!

Evolve, gra od tego samego studia, przebojem wskoczyła u mnie na szczyt listy must-have. To jest chyba jedna z tych gier, które słabo się ogląda, dlatego i na mnie gameplaye nie robiły wrażenia, ale fenomenalnie się gra.

Myślę, że w momencie premiery będzie to najlepszy multiplayerowy szpil dostępny na PS4. Szkoda tylko, że premiera w lutym, i tak już nas*ane premierami jest wtedy (Bloodborne, Order, W3).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×