Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

no to kolejny news..... leze i placze

 

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

 

PS Now wchodzi o niemiec jedyne 16,99eur za miesiac.....

Niemcy jak widac umieja liczyc bo komenty pod filmem na YT PS DE pokazuja ze czesc po prostu mowi nie tej cenie.

 

jesli sony wyceni to w PL na 69pln za miesiac to chyba sie poplacze ze smiechu.

 

Kazdemu kto chce bronic tej uslugi polecam jej przetestowanie (mozna konto zakladamy w UK i jakas karte trzeba miec zeby aktywowac triala).

Serio za tnace i dropiace klatki gry z ery PS3 tyle placic? to juz lepiej PS3 kupic dla exow, a multiplaformy ogrywac na starym PC bo spora czesc z nich nie dosc ze w lepszej plynnosci to jeszcze lepszej jakosci bedzie. Za pare tytulow z PS4 - ktore i tak streamowane sa w 720p? Nie dziekuje.

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam może odkopuje trochę temat :24_stuck_out_tongue:

Ale testuje teraz przez tydzień usługę PlayStation now na pc przez konto w uk ale problem jest taki że tylko w grze god of war mam język polski :38_worried: 

np. w takim heavy rain czy beyond two souls dubbing jest jednym z lepszych :38_worried:

Jest jakaś opcja włączenia polskiego języka w tych grach? W ustawieniach są prawie wszystkie oprócz polskiego ;(

Czekam na odpwiedż i pozdrawiam Dominik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xDominHD napisał:

Witam może odkopuje trochę temat :24_stuck_out_tongue:

Ale testuje teraz przez tydzień usługę PlayStation now na pc przez konto w uk ale problem jest taki że tylko w grze god of war mam język polski :38_worried: 

np. w takim heavy rain czy beyond two souls dubbing jest jednym z lepszych :38_worried:

Jest jakaś opcja włączenia polskiego języka w tych grach? W ustawieniach są prawie wszystkie oprócz polskiego ;(

Czekam na odpwiedż i pozdrawiam Dominik ;)

 

Niestety nie ma.

Jak testowalem usluge nie znalazlem takiej opcji, moze to wynikac z roznych wersji gier dla roznych regionow.

 

Problem powinnien zostac rozwiazany jesli jeden z krajow EU w ktorym wersja gry ma PL dostanie PS Now.

 

Mozesz sprobowac zalozyc konto niemnieckie, odpalic tam triala i sprawdzic czy bedziesz mial PL.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

 

Niestety nie ma.

Jak testowalem usluge nie znalazlem takiej opcji, moze to wynikac z roznych wersji gier dla roznych regionow.

 

Problem powinnien zostac rozwiazany jesli jeden z krajow EU w ktorym wersja gry ma PL dostanie PS Now.

 

Mozesz sprobowac zalozyc konto niemnieckie, odpalic tam triala i sprawdzic czy bedziesz mial PL.

 

Ta sama karta zadziała na różne konta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, xDominHD napisał:

Ta sama karta zadziała na różne konta?

 

Czy jednoczesnie to nie jestem pewny.

Niemniej jednej karty mozna uzywac z roznymi kontami. (dziala to dokladnie tak samo jak triale PS+ jesli wiesz co mam na mysli :);) ). 

To co bym sugerowal to odpiecie karty od konta na ktorym juz masz triala jesli tego jeszcze nie zrobiles.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak tego sprawdzić bo sony znowu nie przyjmuje moich kart :38_worried: poprzednim razem zanim zalogowałem się do uk próbowałem przez 2 dni i jakimś cudem wtedy przyjął i ta sama sytuacja jest tutaj :38_worried: a używam nawet innych swoich kart i zalozylem 2 inne konta  :/ Kupa trochę jeżeli ma ktoś konto niemieckie niech da znać czy jest język polski w grach ;(

2 godziny temu, MagEllan napisał:

 

Czy jednoczesnie to nie jestem pewny.

Niemniej jednej karty mozna uzywac z roznymi kontami. (dziala to dokladnie tak samo jak triale PS+ jesli wiesz co mam na mysli :);) ). 

To co bym sugerowal to odpiecie karty od konta na ktorym juz masz triala jesli tego jeszcze nie zrobiles.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, xDominHD napisał:

Nie mam jak tego sprawdzić bo sony znowu nie przyjmuje moich kart :38_worried:

 

No ja tez mam problem z jedna z moich kart.

 

Rozwiazanie problemu - ktore dziala w moim wypadku - Kantor Alior (darmoszka) + karty platnicze od nich (dostepne waluty to EUR, USD i GBP)

Karta jest darmowa pod warunkiem ze w ciagu pierwszego pol roku od jej wydania dokonasz nia bezgotowkowej transakcji (kwota dowolna)

Ja ich uzywam do kupowania na gier na PC na promocjach (np humble bundle), kursy tez w kantorze OK a i mozna ustawic kupno z limitem ceny.

 

Zarowno w Origin Access na PC jak i PS Now trial "placilem" karta w EUR na ktorej bylo 1,39eur wszystko przeszlo bez problemu.

 

I jeszcze uwaga: nie jestem pracownikiem Alior Banku, nie reklamuje uslugi a jedynie dziele sie informacja, nt. uslugi z ktorej korzystam.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, MagEllan napisał:

I jeszcze uwaga: nie jestem pracownikiem Alior Banku, nie reklamuje uslugi a jedynie dziele sie informacja, nt. uslugi z ktorej korzystam.

 

Dobra, dobra... nie od dziś na forumku jesteśmy i już od dawna większość podejrzewa, że pracujesz dla Aliora na 1/25 etatu, bezczelnie reklamując ich usługi :24_stuck_out_tongue:

 

BTW: Fakt podpisuję się pod tym, Ja Alioremjestem w stanie zapłacić WSZĘDZIE, natomiast karta z PKO można sobie w d.... wsadzić, jest ruletka 50/50 czy przejdzie :24_stuck_out_tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, MagEllan napisał:

 

No ja tez mam problem z jedna z moich kart.

 

Rozwiazanie problemu - ktore dziala w moim wypadku - Kantor Alior (darmoszka) + karty platnicze od nich (dostepne waluty to EUR, USD i GBP)

Karta jest darmowa pod warunkiem ze w ciagu pierwszego pol roku od jej wydania dokonasz nia bezgotowkowej transakcji (kwota dowolna)

Ja ich uzywam do kupowania na gier na PC na promocjach (np humble bundle), kursy tez w kantorze OK a i mozna ustawic kupno z limitem ceny.

 

Zarowno w Origin Access na PC jak i PS Now trial "placilem" karta w EUR na ktorej bylo 1,39eur wszystko przeszlo bez problemu.

 

I jeszcze uwaga: nie jestem pracownikiem Alior Banku, nie reklamuje uslugi a jedynie dziele sie informacja, nt. uslugi z ktorej korzystam.

 

 

specjalnie przetestowałem i na polskim koncie raz przyjmuje raz nie ? nie rozumiem masz może jakąś która działa na zbyciu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, DigitalMan_PL napisał:

 

Dobra, dobra... nie od dziś na forumku jesteśmy i już od dawna większość podejrzewa, że pracujesz dla Aliora na 1/25 etatu, bezczelnie reklamując ich usługi :24_stuck_out_tongue:

 

BTW: Fakt podpisuję się pod tym, Ja Alioremjestem w stanie zapłacić WSZĘDZIE, natomiast karta z PKO można sobie w d.... wsadzić, jest ruletka 50/50 czy przejdzie :24_stuck_out_tongue:

 

hahaha tia podejrzane to by bylo jakbym wyslal @xDominHD ref linka do alioru ;) cale chyba nascie pln za lepka mozna zgarnac ;) tyle ze wczesniej trzeba oswiadczenie podatkowe wypelnic.

 

4 minuty temu, xDominHD napisał:

specjalnie przetestowałem i na polskim koncie raz przyjmuje raz nie ? nie rozumiem masz może jakąś która działa na zbyciu?

 

Raczysz waćpan zartowac? To nie sa karty wirtualne to normalny plastik. I nie dealuje kartami, nie mam kart na zbyciu (bo raczej nie zbywalbym niczego co jest powiazane z moimi danymi osobowymi i widnieje na tym moje nazwisko).

Niestety jedyna droga to albo uda sie Tobie zaplacic karta ktora masz w DE, albo przejdziesz przez proces zalozenia konta w kantorze i zlozysz wniosek o karte w EUR (najbardziej uniwersalna imo - szczegolnie jesli wybierasz sie na wakacje do strefy EUR). I poczekasz na nia chyba do max 2 tygodni.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, BułkazSzynką napisał:

Jaka trzeba miec predkosc neta aby swobodnie grac bez ciec?

minialnie 5mbs a zalecane 12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No odkopuje temat - za streaming jak ogloszono na E3 chca brac tez sie inne firmy. 

Ale wracajac do PS Now - Sony chyba wygra w kategorii naglupsza funkcjonalnosc. 

 

PS Now dostepne jest na PS4 i PC. 

PS Now ma dostac opcje pobierania gier. Ale, hola, hola - tylko tych z PS4 (np GoW3 remaster, killzone) i tylko na PS4. 

Wiec na PC dalej tylko streaming i gry z PS3 dalej tylko streaming. 

Nawet po obnizsze cen (z 16,99eur do 14,99eur za miesiac) to oferta jest kompletnie z dupy. W cenie miesiecznego abonamentu mozna spokojnie kupic ladnych pare gier w cyfrze na promocji lub pudelko z drugiego obiegu. Wiec ja sie pytam jaki jest tego cel. 

 

I znow podkresle konsole ida w rozdzialke 4K bo i takie tez TV sa coraz bardziej popularne. PC tutaj zalezy od portfela niektorzy wybieraja 1440p niektorzy 4K. A co oferuje nam streaming (niewazne czy na PS4 czy PC?) rodzialke 720p (odpalcie sobie gameplay z Killzone SF na YT w jakosci 720p, zrobcie pelny ekran i macie jakosc w jakiej mozecie grac). 

Streaming gier zostaje daleko z tylu za tym co oferuje gra odpalana bezposrednio na sprzecie (czy to PC czy PS4). 

 

PS Now wypada zwyczajnie blado - a juz szczegolnie jesli zestawic je cenowo z abonamentami gdzie pobieramy gry (EA Access, czy Xbox Game Pass - co prawda ten drugi oferuje znikoma ilosc gier na PC). 

 

 

source:

http://www.kotaku.co.uk/2018/06/19/source-playstation-now-will-offer-downloads-later-this-year

Edytowane przez MagEllan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej logiczne bo by oznaczało że ps4 potrafi odtwarzać gry z ps3, wtedy podniósł by się lament dlaczego nie odtwarza płyt

 

Kroczek w dobrą stronę , ale mały. Usługa nadal w powijakach i w tej generacji na całym świecie już chyba nie wystartuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, pablos_83 napisał:

Raczej logiczne bo by oznaczało że ps4 potrafi odtwarzać gry z ps3, wtedy podniósł by się lament dlaczego nie odtwarza płyt

 

Kroczek w dobrą stronę , ale mały. Usługa nadal w powijakach i w tej generacji na całym świecie już chyba nie wystartuje

 

Tak to logiczne ze gry z PS4 na PS4. Ale czy to kroczek w dobra strone.... moim zdaniem nie.

 

A to dlatego ze usluga jest w powijakach watpie zeby na siebie zarabiala. Sony robi cos ale czy wie co robi. 

Najpierw niby to otworzyli sie na PC (wycinajac wszystkie inne plaformy z PS Vita wlacznie gdzie ta usluga miala sens). 

Potem ok damy gry z PS4 na PS4 ale kurde w tej cenie? gdzie tu sens kto by z tego korzystal, szczegolnie majac na uwadze ubogosc biblioteki PS Now na PS4, oraz to ze te czesc z gier byla w plusie lub chodzi za grosze. 

 

Streaming celuje w wiekszosc czyli w niedzielnego uzytkownika ktorego nie interesuje wojna na rozdzialke, teraflopsy i inne takie a chce sobie pograc. 

Ale tutaj tez jest problem bo badania dowiodly ze czy ktos technicznie obeznany czy nie kupuje sprzet specyfikacja wiec jesli ktos zobaczy 4K na pudelku konsoli a doczyta ze streaming to 720p to wiadomo co wybierze - lepsza jakosc niewazne czy mu potrzebna czy nie. 

 

Corowcy czy to na konsolach jak Ty grajacy w 4K z HDR raczej na streaming nie spojrza bo powiedz co tez on niby takiego oferuje? 

Grajacy na PC moze w darmowych trialach ograja TLOU i Uncharted (i pare innych exow). I potem wroca do grania w 1440p albo lepiej zeby zmyc te wrazenia z 720p niczym z YT. 

 

Streaming jest masakryczna nisza i mysle ze conajmniej dekada uplynie zanim nie stanie sie bardziej popularny w swiecie gier. 

Zamiast robic rewolucje lepiej robic ewolucje i ewoluowac caly czas i takie podejscie pokazuje zarowno EA jak i MS. I uwazam ze lepiej na tym wyjda. 

 

I moze brzmie jak naczelny hejter ale nie o to chodzi - korzystalem ze streamingu i wiem z czym to sie je. Idea fajna, ale po tym jak przesiadlem sie z OnLive na sprzet do grania to poczulem pozytywna roznice i do streamingu nie chcialem wracac. Przetestowalem PS Now ogralem singla KZ SF i powiem ze bez szalu, gra ktora miala powalac graficznie wyglada przecietnie przez te 720p. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Streaming jako przyszlosc.....

eh....

https://www.ppe.pl/news/59292/szef-ubisoftu-mowi-ponownie-nie-bedzie-nastepnej-generacji-konsol-firma-skupi-sie-na-streamingu.html

 

No jakos tego nie widze a korzystalem i z OnLive i z PS Now.

Kto zamieni nawet PS4 amator na abonament lub co gorsza male pudelko do streamingu (zakladam za 100$) zeby grac w 720p.

Zbyt wiele wyzwan i problemow zeby to w 5-7 lat ogarnac biorac pod uwage ze ostanie 7 lat to proby wiele prob i minimalny postep jesli chodzi o streamowanie gier.

Corowcy tego nie lykna bo nawet jesli osiagniemy 1080p w ciagu 2 lat to kto zamieni granie w 4K (nawet jesli niepelnym) na 1080p? Niedzielny gracz? dla niego to musi byc proste jak budowa cepa - mam TV i pada odpalam appke place i wybieram jedna z wielu gier i gram. Tyle ze jesli duzy gracz jak Sony wycofal sie ze wsparcia dla TV to nie zrobil tego bez powodu. A ten wydaje sie byc jasny zbyt malo osob z tego na TV korzystalo mimo prostoty (no zaporowa cena PS Now tez mogla byc powodem). Usluga musi byc szybka, prosta, tania, oferowac dobra jakosc, dzialac stabilnie, oferowac sporo zawartosci. A aktualnie daleko nam do tego.

 

Przypominaja mi sie newsy z koncowki 2015 i 2016r mowiace VR to "1 bilion $ market" a potem analitycy z koziej dupy cieli te estymaty. Czy VR moze dawac fun no jasne ze moze.

Ale nie jest to mainstream to jest nisza.

I w mojej opinii ze streamingiem jest podobnie, i bedzie podobnie jak zaczna probowac go forsowac.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio naszła mnie ochota na ogranie kilku zaległych gierek z PS3 a, że swoją konsole sprzedałem i teraz mam tylko PS4 to nie za bardzo mam jak to zrobić. Myślałem nad kupnem używanej PS3 jednak zauważyłem, że gierki które chciałbym ograć znajdują się w bibliotece PS NOW. I tutaj moje pytanie czy ktoś korzystał z usługi i bez problemu ogrywał tytuły czy lepiej zainwestować ciut więcej w konsolę i mieć spokój z abonamentem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Patrykos napisał:

Ostatnio naszła mnie ochota na ogranie kilku zaległych gierek z PS3 a, że swoją konsole sprzedałem i teraz mam tylko PS4 to nie za bardzo mam jak to zrobić. Myślałem nad kupnem używanej PS3 jednak zauważyłem, że gierki które chciałbym ograć znajdują się w bibliotece PS NOW. I tutaj moje pytanie czy ktoś korzystał z usługi i bez problemu ogrywał tytuły czy lepiej zainwestować ciut więcej w konsolę i mieć spokój z abonamentem?

 

Korzystalem. 

Nie placilbym za to. 

Roznicy nie ma zadnej miedzy PS3 a abonamentem bo gry odpalane sa na modyfikowanych PS3. Sprawdzalem na przykladzie jednej ze scigalek (odpalonych rownolegle na PS3 i PC z PS NOW) dropy w tych samych miejscach. 

Minusem jest lag ktory i tak zmiejszony ale w scigalkach daje sie odczuc. 

Dobra wiadomosc dla Ciebie jest taka ze masz tydzien testowania za free (spokojnie jeden albo 2 krotsze tytuly mozna pyknac w tym czasie). 

Zakladasz nowe konto na UK albo DE, pobierasz klienta PS NOW na PC logujesz sie, rozpoczynasz 7 dniowy trial - wymagane podanie karty kredytowej.

Zaraz pozniej wbijasz do ustawien konta i usuwasz karte!

Testujesz przez 6 dni i podejmujesz decyzje czy gra warta swieczki czy nie. 

Pro tip - niewazne jaki masz net - uzywaj kabla nie WiFI. 

 

mam nadzieje ze pomoglem. 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopóki to jest streaming to wniosek jeden, kupa gówna. Jak dadzą możliwość pobierania gier to wtedy będzie hit, ale to pewnie już na PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak działał streaming Vita TV / PS4 po LAN (po kablu) aż boję się myśleć jak działa to całe PS NOW. Lag pewnie taki, że można grać co najwyżej w karcianki. Nawet na 6 letniej konsoli Wii U streaming działa dużo lepiej mimo że jest wireless.

Moja rada jest taka, kup sobie za grosze ps3 i ograj co tam ci zostało, albo sprawdź czy gry które chcesz ograć są we wstecznej kompatybilności na xone, jak są, to kup używane one s, ograj te gry a przy okazji machnij kilka exów MS.

Edytowane przez Gregor_TSK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
40 minut temu, Gregor_TSK napisał:

Po tym jak działał streaming Vita TV / PS4 po LAN (po kablu) aż boję się myśleć jak działa to całe PS NOW. Lag pewnie taki, że można grać co najwyżej w karcianki. Nawet na 6 letniej konsoli Wii U streaming działa dużo lepiej mimo że jest wireless.

Moja rada jest taka, kup sobie za grosze ps3 i ograj co tam ci zostało, albo sprawdź czy gry które chcesz ograć są we wstecznej kompatybilności na xone, jak są, to kup używane one s, ograj te gry a przy okazji machnij kilka exów MS.

 

 

@Patrykos pytal to odpowiedzialem.

 

i zamiast bac sie myslec ;) (<-- żarcik) to przetestuj usluge to nic nie kosztuje wyrob sobie swoja opinie.

Z uslugi korzystalem tydzien, ogralem KZ SF (w marnym 720p ktore wyglada zenujaco - tak gry z PS4 chodza w 720p).

Odpalilem sporo gier ktore mam czy to kupione na PC czy to mam na PS3 zeby porownac.

Skoro ukonczylem tego Killzone bez rzucenia padem to znaczy ze nie jest tak zle. Duzo gorzej wypadaly scigalki od CM z ery PS3 Grid2, Dirt3 (pomijam ze te byly jako darmoszka na PC i lapciak z 2013r radzi sobie z nimi lepiej nizli steaming) ale to dziala toczka w toczke tak jak na PS3 - porownywalem grid autosport - tragedia tzn frame dropsy podczas wczytywania nie przeszkadzaja, ale jesli plynnosc spada w trakcie gry to lag idzie w gore innymi slowy grajac przez PS Now mialem gorsze doswiadczenie nizli grajac na PS3.

No i to 720p w erze kiedy 4K trafia pod strzechy.... oczy od tego bola.

 

Kazdemy polecam przetestowanie tej uslugi i pisalem o tym nie raz. Moje doswiadczenia a doswiadczenia innych beda sie roznic z racji chocby predkosci i stabilnosci netu, oraz polozenia geograficznego.

 

@Patricko

Serio myslisz ze to zrobia? ze sklonuja pomysl MS na game pass (bo do tego by sie to sprowadzilo). Pomijam juz cene gdzie niemcy i brytole krzycza ze jest za drogo. Przeciez Sony zainwestowalo lekko liczac 500 baniek $$ w ten biznes. Wiec troche im zajmie zanim nie przyznaja sie do porazki. Zaslona milczenia okryje tych co rozpracowali system i uzywajac PS4 do PS Now graja za free zachowujac save game. Niechaj zyja zabezpieczenia. PeCeciarze jada na trialach i graja w EXy od Sony co u niektorych hardcore-klapki-na-oczach-Sony-fanboys powoduje bol i pieczenie w tylnej czesci ciala.

Ta usluga powinna zdechnac. Bo jej oferta w stosunku do ceny jest kosmiczna.

A teraz spojrz na gry ktore sa dostepne w usludze pewnie 90% z nich ograles, pobieranie jesli bedzie (choc watpie zeby to zrobili dla PS4, moze przy PS5) to i tak tylko dla tytulow z PS4 bo przeciez wstecznej nie ma co jeszcze bardziej zubaza biblioteke. Bo na wsteczna w PS5 w formie takiej ze masz plytke wkladasz i grasz to raczej nie licze.

 

Co wiecej UBI, EA, MS wszyscy mowia glosno o streamingu - choc ja do tego podchodze ostroznie bo VR tez mialbyc 1 bilion dolar market w 2016 a jak sie skonczylo to wiemy. Fajne to to ale to nisza a nie mainstream. MS moze uruchomic mityczna the power of the cloud (czyli rozwiazanie hybrydowe sprzet + czesciowy stream) i jesli to bedzie dzialac to bedzie robil ewolucje a nie rewolucje tylko pytanie czy na tym zarobia.

 

NET na swiecie jak i technologia streamingowa jest lata wstecz w stosunku do tego co oferuje sprzet stacjonarny. I nie widze raczej zeby to mialo sie zmienic w ciagu najblizszych lat. Skoro o czym pisalem wielokrotnie nic nie zmienilo sie od czasu kiedy w 2011 korzystalem z OnLive - owszem lag moze mniejszy, ale dalej 720p moze ciut lepsze detale graficzne (w grach z obecnej generacji), ale to tyle. A minelo od tego czasu 7 lat!

 

 

@Patrykos jeszcze jedno jakie gry Ciebie interesuja? Chcesz PS NOW odpalac na PS4 czy PC?

Jesli EXy to sprawdz czy nie ma remasterow na PS4. Jesli multiplaformy ogrywaj to gdzie indziej nawet stary PC powinnien dac lepsze wrazenia nizli PS NOW.

Tak czy inaczej zachecam do przetestowania uslugi.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, MagEllan napisał:

 

@Patrykos jeszcze jedno jakie gry Ciebie interesuja? Chcesz PS NOW odpalac na PS4 czy PC?

Jesli EXy to sprawdz czy nie ma remasterow na PS4. Jesli multiplaformy ogrywaj to gdzie indziej nawet stary PC powinnien dac lepsze wrazenia nizli PS NOW.

Tak czy inaczej zachecam do przetestowania uslugi.

 

 

 

Multiplatformy które jak teraz sprawdziłem są też we wstecznej na xbox który planuje zakupić jako dodatkową konsolę więc problem sam się rozwiązał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Patrykos napisał:

 

Multiplatformy które jak teraz sprawdziłem są też we wstecznej na xbox który planuje zakupić jako dodatkową konsolę więc problem sam się rozwiązał :D

Jesli masz jakiegokolwiek PC ktory jest lepszy od kartofla, to serio posprawdzaj wymagania sprzetowe bo pewnie zagrasz i to w duzo lepszej jakosci.

Jesli by jakiejs gry nie bylo we wstecznej.

Ja myslalem drogi panie ze chcesz sobie jakies EXy ograc....

Tak czy inaczej po raz n-ty uwazam ze usluge przetestowac warto (to nic nie kosztuje).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×