Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

jest szansa że będzie to u nas? czy raczej padnie zanim to wprowadzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisalem sie do bety w Szwecji. 

@manoszekszansa zawsze jest pytanie kiedy. 

 

Ale jak pisalem ta usluga musi sie polepszyc - wyobrazcie sobie KZ Shadow Fall, Until Dawn, czy co tam jeszcze oferuja bo jest troche exow - w 720p. 

No jakbysmy tak mieli grac to po co obecna generacja. Porownalem KZ:SF PS4 Amator i PS Now i ludzie zloci no nie no po prostu kurza stopa no nie. 

Czy sa sie grac tak, ale streaming w wykonaniu sony jest lata za tym co oferuje juz teraz nvidia (chocby witcher 3 na uber w 1080p i 60fps bez przyciec). 

Owszem Sony zrobilo krok wstecz na konsolach i oferuje opcje pobrania gier czyli teraz PS Now jest mixem abo na tresc cyfrowa + streaming. 

I moim zdaniem tylko pobieranie tresci ma jakis sens. 

Tyle ze w wypadku krotkich gier ludzie beda jechac na trialach. A nie placic 15eur za miesiac.

EDIT: nie oceniam pod wzgledem etycznym jazdy na trialach. Ot wiem ze niektorzy wybieraja taka opcje. 

 

Edytowane przez MagEllan
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.01.2019 o 12:46, manoszek napisał:

jest szansa że będzie to u nas? czy raczej padnie zanim to wprowadzą ;)

nie pamiętam gdzie, ale czytałem że w niedługim czasie usługa ma trafić do reszty krajów Europy. W sklepie psn jest zakładka do zmiany regionu, ale jeszcze nie działa więc myślę, że przy najbliższej aktualizacji systemu już wszystko wejdzie: zmiana psn id, zmiana regionu i ps now;)

 

ps. przynajmniej mam taką nadzieję

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×