Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

zagrałem właśnie 3 mecze , 2 win i jeden przegrany. Wszystkie przeciwko realowi a ja AS Roma . No ale lagi byly, zawodnicy reagowali z opóźnieniem i mam nadzieje, że coś z tym zrobią bo kiepsko się tak gra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z lagami nie mam problemu jak na razie. Jedynie to kuleje wyszykowanie ludzi na online ale chyba coś zaczęli robić bo dziś już dużo lepiej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w multi pada dużo bramek? Bo w fifie to norma wyniki 5:3 , 4:2 dla przykładu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w multi pada dużo bramek? Bo w fifie to norma wyniki 5:3 , 4:2 dla przykładu.

Tutaj konstruuje się atak pozycyjny, jest sporo walki w środkowym sektorze, nie ma jak w Fifa, że dzida i akcja z bramki do bramki dlatego też nie ma tylu goli. Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciężej jak dla mnie odzwyczaić się od tego,że w pesie kwadrat to pressing drugiego zawodnika a nie walka w bark w bark reszta to samo,ciężej się drybluje jeden na jeden i nie wystarczy biegać z r1 żeby minąć połowę zawodników.Ale jak ktoś jak w fifie broni w polu karnym tu jak jest miejsce można huknąć porządnie z daleka a nie balony z fify.

Strzaly masz ustawione na advanced czy basic? Na advanced u mnie to te strzaly wygladaja duzo gorzej niz w fifie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie:

Unable to connect with opponent.

To mi nonstop wyskakuje w myClub....

Zawsze wieczorkiem.

Edytowane przez One™

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też zaczęło się Unable to connect with opponent w dywizjach

T_T

Panowie, jak ludzie robią tak ultra wysoki Pressing od początku meczu? Nie jestem wstanie wyjść z połowy haha.

Jak to się robi i jak z takimi grać?

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tempo gry w ML nie wydaje wam się szybsze niż np: w lidze,pucharze itp... Oczywiście chodzi mi o offline .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w południe lekkie opoznienia były,od 23 smigało jak offline :) spoko ten my club ale nie rozumiem dlaczego swiecą na czerwono zawodnicy ? Np Manolas z europy swieci ostro a taki Sergio Ramos wogole? Wie może ktos o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzaly masz ustawione na advanced czy basic? Na advanced u mnie to te strzaly wygladaja duzo gorzej niz w fifie...

Domyślne nic nie zmieniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sew nie możesz być potentat, bo tylko Arboos, Olus i jeszcze kilku graczy są Potentatami ! To nasz klan na Scenie PES ;)

Także Potentaci są zastrzeżeni ;)

 

Ale chętnie podejmę to Twoje Athletico :)

Te potentat niby nie tracisz bramek a jednak mecze przegrywasz to jak to jest ?? :D

Hunter nie oceniaj online tylko ze swojej perspektywy. Kiedy ty narzekałes na online w grupie nam wszystkim śmigło az miło :biggrin:

Hunter ma rację . Online to kicha. A Ty Lons nie patrz na siebie i kilku innych ;) tylko przeczytaj co wczoraj jeden kolega zamieścił na forum, że ludzie z całego świata narzekają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zresztą jak się nie traci bramek to jak może być ?

Pan pierdoła przechwalacz wychodzi na przeciętniaka z 35 straconymi bramkami w lidze. Ćwir nie ma w regulaminie jakiś punktów w temacie ciulania ludzi? Moze jakiś karny jeżyk albo cuś. :biggrin:

post-54765-0-21425200-1416384019_thumb.p

Edytowane przez evo666
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktoś mi wytłumaczy dlaczego wciąż na pesleague.com jestem UNRANKED?mecze są wyniki są a wciąż poza rankingiem hmm...online o 23 nie chodził wczoraj dopiero o 1 w nocy hulało aż miło powiem szczerze opad szczęki miałem wczoraj aż dziwne bo grałem pierwszy raz na Old Trafford w dzień i to oświetlenie mnie zmiażdżyło no miód

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pograłem więcej i tak:

 

Minus:

-kamera

-online- chodź wczoraj było już lepiej ale na moje w tych czasach to online powinien działać jak offline

-może pierdoła ale mnie wkurza, że edit position jest gdzie indziej niż zmiana zawodnika

-zielone strzałki - dla mnie powinny być wzrosty i spadki. W ogóle to we wszystkich trybach online są zielone??

Plus:

-w końcu gra zmusza do tego żeby grać piłką i to jest piękne (oczywiście na necie nie brakuje ludzi, którzy grają dzida do przodu i żeby tylko bramkę strzelić)

-bramkarze

-rozgrywka

-fajnie zrobiony MyClub

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal online nie smiga. Bez przesady, ale nie bede czekal 10-15 min az laskawie mnie polaczy z serwerem.

Pod tym wzgledem Konami jest lata wstecz za konkurencja. :]

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan pierdoła przechwalacz wychodzi na przeciętniaka z 35 straconymi bramkami w lidze. Ćwir nie ma w regulaminie jakiś punktów w temacie ciulania ludzi? Moze jakiś karny jeżyk albo cuś. :biggrin:

 

 

To na pewno inny arboos, to jakaś zła propaganda na rzecz POTENTATA ! :laugh:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan pierdoła przechwalacz wychodzi na przeciętniaka z 35 straconymi bramkami w lidze. Ćwir nie ma w regulaminie jakiś punktów w temacie ciulania ludzi? Moze jakiś karny jeżyk albo cuś. :biggrin:

Większość tych straconych bramek to ja mu nastrzelałem hehehe:)

 

Graliśmy sobie sparingi przed ligą Sporting vs Legia.

Arboos jest dużo groźniejszy w ataku tą Legią niż skuteczny w obronie.

 

A te swoje przepowieści o nie traceniu goli opiera na grze Bayernem.......... a te przepasieńce to sami grają ........ sami strzlają sami bronią każdy ma 100 w ataku i 100 w obronie hehe

Edytowane przez Olus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jeden to lepszy...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jeden to lepszy...

Szkoda postów .......................

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jak można zostać POTENTATEM ? Trzeba złożyć CV ? Iść na jakiś casting powiedzcie proszę !? :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Jak można zostać POTENTATEM ? Trzeba złożyć CV ? Iść na jakiś casting powiedzcie proszę !? :biggrin:

Nie możesz tracić bramek!!!!!!!!!!!!!!

I być najlepszym, najlepszym, najlepszym!!!!!!!!!!!!!

i musisz jechać na turniej  i tam wszystkich zlać bo jesteś najlepszy!!!!!!! i nie tracisz bramek !!!!!!!!!!!!!!!! i wygrać PS4 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I jak to zrobisz  to może może zostaniesz POTENTATEM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można zostać POTENTATEM ? Trzeba złożyć CV ? Iść na jakiś casting powiedzcie proszę !? :biggrin:

Na długiej przerwie jest posiedzenie w bibliotece szkolnej, tam rozpatrywane sa CV

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie na pewien poziom nie da się wskoczyć............ POTENTATEM trzeba się urodzić:) Powiedziałem!!!!!!!!!!!!!!!;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się wydaję że Oluś i Arbuz to ta sama osoba z rozdwojeniem jaźni. Po prostu ustawia grę na dwa pady, z czego tego jednego nikt nie trzyma i odpala grę. No i nie traci bramek. W sumie nie kłamie bo się nie da stracić. Powiedziałem.

Edytowane przez robotyk
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×