Skocz do zawartości
pablos_83

Pro Evolution Soccer 2015

Rekomendowane odpowiedzi

W myclub z tego co widze nie nalicza do pesleague:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych co grają w myClub. 

Też macie tak że możecie awansować do wyższych dywizji nie osiągając progu który daje promocje do wyższej ligi? Ja będąc ewidentnie pod progiem to wyświetla mi się czy chce awansować wyżej choć miejsce w dywizji na to nie pozwala?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest czy chcesz awansować tylko czy zakończyć sezon,jak zakończysz poniżej awansu to albo zostaniesz w dywizji albo spadniesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy jestes w menu MyClub i zakładce divisions, pewnie wciskasz  :square: - Na dole pisze ze jest to "Go to next season"

 

Pytanie do tych co grają w myClub. 

Też macie tak że możecie awansować do wyższych dywizji nie osiągając progu który daje promocje do wyższej ligi? Ja będąc ewidentnie pod progiem to wyświetla mi się czy chce awansować wyżej choć miejsce w dywizji na to nie pozwala?


A co daje nam szybszy awans ? Wiecej kasy za wygrane mecze ? czy może potyczki z silniejszymi rywalami ? wie ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam wersję US gry, a kupię teraz europejską to stracę osiągnięcia z myclub??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

A co daje nam szybszy awans ? Wiecej kasy za wygrane mecze ? czy może potyczki z silniejszymi rywalami ? wie ktoś ?

Chyba mnożnik. W 9 dywizji miałem 1.19 natomiast w 8 mam 1.20

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sezonach i QM normalnie łączy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz miałem sytuacje w Myclub prowadząc 3-0 po hattricku Tottim gość dal pauze i zerwało połączenie. Skutek porażka 0-3 w ogóle po hattricku forma Tottiego wskoczyła z zielonego na pomarańczowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, nie wiem czy to dobry temat na jego zadanie, ale... Czy wersja PES2015 różni się grywalnością na platformach PS3 i PS4? Czytałem kilka recenzji, grafa na PS4 lepsza, ale ludzie piszą że na PS4 to zupełnie inna gra (lepsza)! Czy to prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zagrałem 3 mecze w competeteion dość szybko łączyło ale później już niestety unable bla bla bla ;/ kiedy oni to w końcu ogarną ? bo zaczyna to być meczące ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz posiedziałem trochę w Dywizjach i grało się super. Zero laga i szybko łączyło z rywalami. Raz tylko miałem unable , ale zaraz potem po restarcie konsoli znowu grałem bez problemu. 

I jeszcze do Panów, którzy wyciągają moje bilanse :)

Jedno wielkie bullshit ! To mecze towarzyskie z Olusem, gdzie grałem Legią i testowałem ustawienie i skład na ligę online.

Obecnie w Dywizjach mam bilans 20-3-3 a bramki 3.11 - 0.92  i gdyby nie eksperymenty z 3 drużynami, byłbym niepokonany, bo z moim Bayernem jeszcze nikt nie wygrał ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, działo fajnie teraz leży :) 

Ogólnie chyba sobie daruje oryginalność i grę słabszymi drużynami bo nie mam szans wogule w meczach z realem ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zagrałem 3 mecze w competeteion dość szybko łączyło ale później już niestety unable bla bla bla ;/ kiedy oni to w końcu ogarną ? bo zaczyna to być meczące ;/

Na PC tak jest między 18-23, "unable to connect", "please wait" kręcące się kółko i tak już drugi dzień od kupna gry. Sporo ludzi pewnie wieczorami siada to i serwery nie dają rady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja teraz posiedziałem trochę w Dywizjach i grało się super. Zero laga i szybko łączyło z rywalami. Raz tylko miałem unable , ale zaraz potem po restarcie konsoli znowu grałem bez problemu. 

I jeszcze do Panów, którzy wyciągają moje bilanse :)

Jedno wielkie bullshit ! To mecze towarzyskie z Olusem, gdzie grałem Legią i testowałem ustawienie i skład na ligę online.

Obecnie w Dywizjach mam bilans 20-3-3 a bramki 3.11 - 0.92  i gdyby nie eksperymenty z 3 drużynami, byłbym niepokonany, bo z moim Bayernem jeszcze nikt nie wygrał ;)

Arboos a ja mam do Ciebie pytanko. Jak grasz ostatnią linnią obrony gdy przeciwnikowi atakuje i przed sobą ma tylko Twoich stoperów? Mi jak zostają ostatni obrońcy to przełączam na między zawodnikami i używam tej tak zwanej kontroli tempa. No i sobie mnie mijają napastnicy jak tyczki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w dywizjach łączy , ale w myclub już nie? Czy ktoś konkretnie kto gra w wersje US mógłby się na jej temat wypowiedzieć? Z góry dziękuje. 

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obie wersje gry ale na konsolę PS3 - i w moim przypadku wygląda to tak: wersja US - w dywizjach i quick match łączy mnie TYLKO z zawodnikami z obu ameryk - najczęściej chyba z ameryki południowej (tak wygląda z opisu języka przeciwnika - przeważnie j. brazylijski) dodatkowo muszę długo czekać na znalezienie przeciwnika no i lagi niestety takie że aż zęby bolą, natomiast we friendly match lobby dostępne jest tylko kilka pokojów gdzie max 30 zawodników i do tego wszyscy z obu ameryk. Po tych doświadczeniach odpuściłem myclub - zapodałem wersję EU i tu już jest pełen wypas - szybkie łączenie z przeciwnikiem, głównie z Włoch/Niemec/Hiszpanii oraz Polski , praktycznie brak lagów ,ze 200 osób we friendly match lobby.Teraz to aż się chce grać - NIGDY WIĘCEJ NIE KUPIĘ WERSJI US - niestety sprawdziło się stare porzekadło "Kto tanio kupuje dwa razy kupuje" :) A najśmieszniejsze jest to , że wersję EU kupiłem TANIEJ niż US...

Gram TYLKO po kablu na internecie  30MB oraz zaczynam granie nie wcześniej niż godzina 22-23. A kończę najczęściej o 2-3 w nocy :)

Edytowane przez ptysiub
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może potwierdzić że wersja USA na PS4 w trybach dywizje i szybki mecz łączy się tylko graczami z Ameryk ? W lobby pokazuje wszystkie serwery.

 

Mam ogromny problem z wyszukiwaniem przeciwników na pass support 0, w FIFIE też było ciężko ale maks 10 min czekałem zazwyczaj, w PES nie raz 30 min albo odpuszczałem. I zdecydowana większość gości na manualu w Fifie to europejczycy.. głównie UK, Hiszpanie, Francuzi..

 

 

 

Bo jeśli tak to szykuje się się drugi zakup.. :biggrin:

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to grubo zwłaszcza że zacząłem grać już jak była dostępna wersja EU, z produktem od EA nie było problemu więc się nie spodziewałem :biggrin:

 

Jak można sprawdzić która ma się wersje ?

Edytowane przez Alpine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arboos a ja mam do Ciebie pytanko. Jak grasz ostatnią linnią obrony gdy przeciwnikowi atakuje i przed sobą ma tylko Twoich stoperów? Mi jak zostają ostatni obrońcy to przełączam na między zawodnikami i używam tej tak zwanej kontroli tempa. No i sobie mnie mijają napastnicy jak tyczki...

Nie da się tego jednoznacznie powiedzieć jak gram. Generalnie zasada jest jedna. Nie leć na raz i staraj się kontrolować ostatniego obrońcę. Wychodź na spalone, bądź pressing na napastnika, ale to oczywiście w zależności od sytuacji. Tak czy inaczej jakbyś nie bronił, to zawsze jakiś przepasieniec Cię przeniknie, lub zagra w tempo.

 

Serwery znowu leżą i na cholerę była ta konserwacja ?

Zaczynam się powoli zastanawiać, czy to kiedykolwiek naprawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×