Skocz do zawartości
Sushi

Stick It To The Man

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejna świeża "cyfrowa popierdółka" w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Połączenie przygodówki point'n'click z platformerem okraszona dobrym humorem i rysunkową grafiką.

Gra zbiera bardzo dobre oceny (w granicach 7,5-8).

 

 

Ktoś już grał? Jeśli tak, to pisać jak wrażenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadaj do Ś.P. zduna, ogrywał zdaje się na premierę. Na mój dysk zaVita na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w obecnej promocji i gra bardzo fajna. Nie jest to wybitny PSNowy tytuł, ale z pewnością nie żałuję, kupując za pełną kwotę też bym nie żałował.

Bardzo fajna grafika, wszystko rysunkowe, przyjemne dla oczu, szczypta dobrego humoru, przerysowani bohaterowie - od szkieletów, po marynarza, śpiewaczkę operową i wariatów, fajne motywy, nawiązania do świata gier i filmów. Najlepsza jest muzyka, która wpada w ucho, niezłe jazzujące kawałki.

Długość jak przy tego typu produkcjach - odpaliłem dzisiaj koło 18, zrobiłem kilka sporych przerw i jestem w 7 chapterze, a wszystkich jest w sumie chyba 9. Fani psnowych popierdółek są przyzwyczajeni do długości 3-5h.

Kto jeszcze nie kupił, to trwająca promocja jest idealną okazją, żeby wyrwać niezłą odskocznię za grosze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba było wrzucone też dla abonentów PS+ na ps4? Bo kumpel coś wspominał, że grał i też się dobrze bawił :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×