Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy jeśli mam doładowane konto PSN kartą zdrapką za 50 zł a chcę kupić grę kosztującą 51 zł to tą złotówkę pobierze mi z karty kredytowej podpiętej do konta czy muszę dokupić kolejną kartę zdrapkę ?? Jak to działa przy wybieraniu formy płatności ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

50zł jest w portfelu PSN, a jak chcesz dodać tę złotówkę to Twoja sprawa. Może być zdrapka, może być karta. Minimalne doładowanie kartą kiedyś wynosiło 20zł, ale nie wiem czy coś się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, danken000 napisał:

50zł jest w portfelu PSN, a jak chcesz dodać tę złotówkę to Twoja sprawa. Może być zdrapka, może być karta. Minimalne doładowanie kartą kiedyś wynosiło 20zł, ale nie wiem czy coś się nie zmieniło.

 

Miałem na myśli coś zupełnie innego tzn. czy można połączyć płatność pieniędzmi w portfelu PSN a brakującą kwotę mi ściągnie z karty kredytowej podpiętej pod PSN (nie chcę doładowywać dodatkowo portfela 20 zł). Generalnie czy można tak połączyć płatności czy muszę mieć cała kwotę albo w portfelu PSN albo na karcie kredytowej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówimy o tym samym. Nie ważne czym kupujesz, konto zawsze najpierw się musi doładować. Kupując coś kartą, automatycznie doładowujesz portfel. Możesz łączyć płatności, ale istnieje szansa, że zamiast złotówki ściągnie Ci z karty 20zł i 19zł pozostanie w portfelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, w systemie ps4 jak piszę jakiś post w grupie lub widzę swoją aktywność to pokazuje mi moje imię i nazwisko, mimo że w ustawieniach prywatności mam ustawione, że nikt nie widzi nazwiska. Jak ustawić, aby wszędzie był mój PSN ID(abym ja go też widział)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się, to jest jeden z największych idotyzmów tej generacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj powróciłem do Spiderman, zostały mi dwa trofea za wyzwania na srebro... W ogóle mi to nie idzie... Pomyślałem aby zrobić shareplay z kolegą, dla którego nie powinno być to problemem ale nasuwa mi się pytanie czy shareplay da mi możliwość zdobycia brakujących pucharków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, on po prostu będzie grał za Ciebie. Wiele pucharów ludzie robią w ten sposób, tyle tylko że lag jest mocno odczuwalny i w szybszych sekcjach może być bieda, ale ta gra chyba nie ma takich.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno wyzwanie skradankowe pewnie uda mi się ogarnąć ale zostanie mi ostatnie wyzwanie z dronem, którego raczej nie zrobię na srebro...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak nie ma to jak wbijać trofea czyimś rękami, szacun dla zbierający h trofiki...

Jednak wolę kopać groby na Switchu niż tak się upodlac.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem sam. Po prostu brakowało mi dwóch pucharków w tym jeden wydawał mi się upierdliwy ale udało się go zdobyć i platyna wbita.

 

Zresztą co w tym złego jeśli komuś zostanie jedno upierdliwe trofeum jak to w wyzwaniach. Moim zdaniem takich pucharków nie powinno być w grze.

 

Ogólnie nie jestem lowcą platyn a to moja własna 3cia

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś próbował zmieniać psn id? Jak trochę pucharów czy zapisów zniknie to nie ma sprawy martwi nie bardziej znikanie zakupionych cyfrowych gier. Jakie macie z tym doświadczenia? Warto zaryzykować czy jednak może być duży problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×