Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Aa co to za gra że się tak długo instaluje? Sama instalacja trwa max 5minut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak trochę dłużej niż 5 min. Chodzi mi tu o kompletną instalacje płyty na dysk aż do momentu kiedy napęd przestaje mielić. Niestety ale brak jakiegokolwiek paska postępu jest dla mnie sporą wadą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem. Normalnie wkładając płytę z nową grą która ma sie zainstalować i od razu ją włączając jest pasek postępu i widać instalację.

Napęd co jakiś czas weryfikuje czy jest płyta, może u ciebie jest tak głośny, iż sprawia wrażenie że ciągle działa i kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca się rozumiemy. Ten pasek postępu jest ale to nie jest to, wydaje mi się że dotyczy on szybkiej instalacji, która faktycznie zajmuje raptem ze dwie minuty. Ale mi chodzi o zrzuut całej płyty czyli około 40 GB na dysk twardy. To jest dużo danych także minimum z 15 minut pełna instalacja pewnie będzie trwała. A chodzi mi właśnie o to że nigdzie nie mogę znaleźć paska postępu pełnej instalacji.

Edytowane przez Jerezuello

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek progresu jest jedynie przy wstępnej instalacji umożliwiającej uruchomienie gry. A cała reszta instaluje się w locie lecz niestety nie ma możliwości sprawdzenia ile czasu to mniej więcej potrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie warto mieć gadżety do konsoli ? Zastanawiam się nad słuchawkami. Czy korzysta ktoś z np. etui na pada, żeby go nie zabrudzić itp. ? Może jakaś ładowarka pod pada lub inny gadżet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jakie warto mieć gadżety do konsoli ? Zastanawiam się nad słuchawkami. Czy korzysta ktoś z np. etui na pada, żeby go nie zabrudzić itp. ? Może jakaś ładowarka pod pada lub inny gadżet?

Jak masz więcej jak jednego pada to imo ladowarka ma jakiś sens. W przeciwnym wypadku nie.

Etui na pada - nie osmieszaj sie.

Słuchawki - jak najbardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą oryginalną ładowarkę z czasów Ps3, co ma dwa wejścia USB. Do dzisiaj nią wszystko ładuje i uważam, że to bardzo przydatny gadżet.

Słuchawki owszem, również świetna sprawa. Pytanie jakie chcesz? Goldy 2.0 Cię zadowolą w zupełności, chyba że budżet nie ogranicza to są inne opcje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są jakieś tańsze zamienniki dualshocka 4, lub jakieś przejsciówki z DS3, dzięki którym można grać na PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ewentualnie jakies adaptery usb, to ich koszt to prawie nowy pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z trybem czuwania. Mianowicie po wprowadzeniu konsoli w tryb czuwania po kilkunastu minutach miga pomarańczowa kontrolka. Wówczas nie można jej wybudzić jest całkowicie zawieszona. Pomaga tylko przytrzymanie przez dłuższy czas przycisku zasilania, przy czym to nie jest żadne rozwiązanie. System był od nowa instalowany i nadal dzieje się to samo. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ? Z góry dziękuje za jakieś rady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek progresu jest jedynie przy wstępnej instalacji umożliwiającej uruchomienie gry. A cała reszta instaluje się w locie lecz niestety nie ma możliwości sprawdzenia ile czasu to mniej więcej potrwa.

 

 

ale można zobaczyć stan instalacji w banalny sposób: klikamy w menu konsoli na daną grę przyciskiem options - wybieramy szczegóły o grze (ostatnia opcja) i mamy tam między innymi info o tym ile zostało instalacji gry do końca w %

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od jakiegoś czasu mam problem z trybem czuwania. Mianowicie po wprowadzeniu konsoli w tryb czuwania po kilkunastu minutach miga pomarańczowa kontrolka. Wówczas nie można jej wybudzić jest całkowicie zawieszona. Pomaga tylko przytrzymanie przez dłuższy czas przycisku zasilania, przy czym to nie jest żadne rozwiązanie. System był od nowa instalowany i nadal dzieje się to samo. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ? Z góry dziękuje za jakieś rady ?

U mnie miga ta kontrolka jak konsola reaguje na pobieranie czegoś bądź wysyłanie do sieci. Fakt faktem, jeżeli w tym czasie próbuję ją uruchomić to wstaje wolniej niż zwykle ale to z reguły przez to, że konsola rezerwuje sobie przestrzeń dyskową do pobierania i ją lekko muli. Spróbuj wyłączyć całkiem pobieranie danych podczas czuwania i sprawdzić jak się wtedy zachowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie. Kiedyś widziałem newsa, że mają trafić do sprzedaży wymienne panele. Ucieszyłem się z tego powodu ponieważ po półtorarocznym przecieraniu mojej konsoli z kurzu sam panel jest porysowany. Nie wie ktoś czy można gdzieś dostać takie wymienne panele ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko pytanie mam odnośnie słuchawek. Słuchawki podpinamy do Pada czy do konsoli i jakie jest to wejście?  3,5 jack?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W padzie masz wejście 3,5

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest różnica między kablem HDMI takim np. za 100zł a takim za 15 zł? Czym się różni wersja kabla 1.4 od 2.0 skoro i jeden i drugi jest high-speed? I obydwa obsługują 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy jest różnica między kablem HDMI takim np. za 100zł a takim za 15 zł? Czym się różni wersja kabla 1.4 od 2.0 skoro i jeden i drugi jest high-speed? I obydwa obsługują 4k.

Witam.

Pierwsza różnica to 85 zł, a druga 0.6. Mam nadzieję, że pomoglem %-)

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim. Zakupiłem sobie PS4 wszystko git jednak nie wszystko wiem co i jak. Jakby ktoś mógł mnie oświecić w

1) Chciałbym kupić The Elder Scrolls Online i pytanie jeśli kupię czy to pudełkową czy cyfrową w ps store to czy do grania wymagany jest ps+?

2) Dzisiaj szukałem czegoś o PS4 i natknąłem się na jakiś news o Wiedźminie 3. Wyczytałem że na początku premiery były dobrze na PS4 a później (newsy ok. lipca 2015) że gorzej a zmiany na + jedynie na xbox one. Dodatkowo jak czytam komentarze to że są problemy z fps, problemy z cutscenkami, piksele na teksturach  :mellow:.

Ktoś gra w Wieśka na PS4 obecnie? są te problemy co opisałem? chciałbym zagrać w tego rpg ale jeśli są takie problemy to... 

3) Jak gram w Blacklight Retribution to jak jest jakaś prromocja na przedmiot klikam przenosi do ps store ale pisze że nie jest to dostępne? ps+ jest potrzebny do kupowania czegośw mmo? 

4) Gdy kupie plakietkę z abonamentem to po wpisaniu będzie wymagane podanie karty kredytowej?

5) Jeśli płyta jest cały czas w konsoli to wpływa to jakoś niekorzystnie? jeśli nawet przez pół dnia w tę grę nie gram?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Wszystkim. Zakupiłem sobie PS4 wszystko git jednak nie wszystko wiem co i jak. Jakby ktoś mógł mnie oświecić w

1) Chciałbym kupić The Elder Scrolls Online i pytanie jeśli kupię czy to pudełkową czy cyfrową w ps store to czy do grania wymagany jest ps+?

2) Dzisiaj szukałem czegoś o PS4 i natknąłem się na jakiś news o Wiedźminie 3. Wyczytałem że na początku premiery były dobrze na PS4 a później (newsy ok. lipca 2015) że gorzej a zmiany na + jedynie na xbox one. Dodatkowo jak czytam komentarze to że są problemy z fps, problemy z cutscenkami, piksele na teksturach  :mellow:.

Ktoś gra w Wieśka na PS4 obecnie? są te problemy co opisałem? chciałbym zagrać w tego rpg ale jeśli są takie problemy to... 

3) Jak gram w Blacklight Retribution to jak jest jakaś prromocja na przedmiot klikam przenosi do ps store ale pisze że nie jest to dostępne? ps+ jest potrzebny do kupowania czegośw mmo? 

4) Gdy kupie plakietkę z abonamentem to po wpisaniu będzie wymagane podanie karty kredytowej?

5) Jeśli płyta jest cały czas w konsoli to wpływa to jakoś niekorzystnie? jeśli nawet przez pół dnia w tę grę nie gram?

Hej, postaram się pomóc choć częściowo:

 

1) Tak, wymagany jest PS+.

2) Wiesiek na PS4 początkowo działał rzeczywiście gorzej niż na XO ale po poprawkach sytuacja się diametralnie zmieniła. Ukończyłem i podstawkę i dodatek, a obecnie próbuję ponownie przejść fabułę, lecz tym razem na najwyższym poziomie trudności więc jestem na bieżąco i wiem jak to wygląda obecnie. Gra działa już naprawdę stabilnie jeśli chodzi o płynność animacji ale z technicznego punktu widzenia brakuje jej trochę do ideału na wszystkich platformach. Mimo wszystko gorąco polecam!

3) Hmmm, ciężko mi powiedzieć, bo nie gram ale raczej promocje są ogólnodostępne. Może problem w tym, że dana promocja nie jest dostępna dla Twojego regionu albo rzeczywiście była wyłącznie dla subskrybentów Plusa.

4) Nie jestem pewien ale wydaje mi się, że nie. Na pewno przy kupnie w PS Store musisz mieć podaną kartę ale potem można odhaczyć automatyczne odnawianie usługi żeby nie pobrało Ci kasy na kolejne przedłużenie.

5) Nie powinno ale osobiście zawsze wyjmuję, zwłaszcza przy wyłączaniu konsoli. W niektórych sytuacjach system sprawdza czy w napędzie znajduje się płyta i próbuje ją odczytać, co może np. spowolnić rozruch systemu ale generalnie na napęd nie wpłynie to raczej negatywnie - chyba, że będzie ją co chwilę próbował odczytywać bez potrzeby to w jakimś stopniu żywotność może się skrócić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super temat :)

Kupuje konsole jakoś w przeciągu tygodnia

1) czy zwykle słuchawki od iPhone działają przy ds4 w multi (słuchawki i mikrofon)?

2) skąd się pobiera motywy do konsoli? Są one płatne ?

3) dużo tu informacji odnośnie automatycznego, ciagłego nagrywania rozgrywki. Czy da się wyłączyć to nagrywanie? Bo szczerze mówiąc nie potrzebuje filmików z gry, a zawsze to więcej ramu dla pozostałych czynności.

4) oryginalna podstawka do ustawienia w pionie jest dosyć droga (jak na kawałek plastiku). Czy jest cos lepszego od niej lub podobnego(widziałem podstawki chyba HAMA (w eurortvagd), ale te downy nie zrobili kanalików dla powietrza w niej)?

5) czy w tzw. Trybie czuwania w którym się pobierają gry i aktualizacje, świeca się jakieś diody na konsoli?

6)Jak wyglada sprawa z share play? Działa tylko na wersjach cyfrowych czy tez pudełkowych?

6.1) czy funkcja share play pozwala tylko na co-op kampanie w grze czy na multi online tez?

Tapnięte dłutem do kamienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×