Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

1) Słuchawki dołączane do telefonów działają. Nie wiem tylko jaki standard minijack (są dwa) ma Iphone.

2) Motywy są płatne i bezpłatne, dostępne są na PS Store. Nie można własnej tapety ustawić.

3) Nie można wyłączyć nagrywania rozgrywki. Jest możliwość ustawienia długości, dołączania głosu z mikrofonu i z imprezy.

5) Pasek konsoli zmienia kolor na pomarańczowy.

Wysłane z X Tetki

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi proszę ktoś napisze jak ściągnąć NBA 2K16 z oferty czerwcowej jak ma się kupione jako wersja pudełkowa tą właśnie grę? Chciałbym teraz ściągnąć z PLUSa a wersję pudełkową odłożyć do szafki.

 

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie musisz odinstalować grę i ściągnąć ją z plusa ponownie.

ODIP ja tak miałem z Driveclubem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy idzie jakos wylaczyc by nie zaczynalo pobierac aktualizacji do gry podczas jej uruchamiania ? W USTAWIENIA/SYSTEM/AUTOMATYCZNE POBIERANIE nie mam zadnego ptaszka zaznaczonego...Cos jeszcze mozna zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się, po prostu jak Ci doda pobieranie to je zatrzymaj (nie usuwaj) i graj normalnie offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano tak tez robie.. Myslalem ze jest some other easy way ;) THX.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna jakos przez telefon wlaczyc sciaganie gry z PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz konsolę w trybie czuwania i z włączoną opcją połączenia z internetem, kliknięcie w przeglądarce internetowej (nie ważne czy na komputerze czy na telefonie) na "pobierz" np w kolejce do pobrania sprawi, że konsola zacznie grę ściągać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i oczywiście twoje konto musi mieć ustawione twoją konsolę w domu jako główną, bo inaczej ściąganie nie ruszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przymierzam sie do migracji na PS4Pro. Tyle ze robie tak ze sprzedaje PS4 juz teraz. Takze musze zrobic sobie backup. Planuje zrobic na jakis dysk zew...I teraz pytanie, rozumiem ze wszystkie gry wszystkie  moge usunac zeby zmniejszyc wielkosc backupu ? No bo wszystko mozna ponownie sciagnac ze stora tak ? No i w zasadzie galeria zrzutow i video z gier tez jest zbyteczna to do usuniecia ? Czyli zostana w sumie sejwy,motywy chyba tylko i system...Ktos juz robicl takiego backupa i wie ile miejsca to zajmuje ?

Bo rozumiem ze jak bede mial PS4P to podlaczam dyzk zew. z backupem i powrot do tego co mialem bez problemu tak ? Cos jeszcze wykonac przed sprzedaza oprocz przywrocenia do ustawien fabrczynych i dezaktywacji ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 21.09.2016 o 03:20, Frog__PL napisał:

Panowie przymierzam sie do migracji na PS4Pro. Tyle ze robie tak ze sprzedaje PS4 juz teraz. Takze musze zrobic sobie backup. Planuje zrobic na jakis dysk zew...I teraz pytanie, rozumiem ze wszystkie gry wszystkie  moge usunac zeby zmniejszyc wielkosc backupu ? No bo wszystko mozna ponownie sciagnac ze stora tak ? No i w zasadzie galeria zrzutow i video z gier tez jest zbyteczna to do usuniecia ? Czyli zostana w sumie sejwy,motywy chyba tylko i system...Ktos juz robicl takiego backupa i wie ile miejsca to zajmuje ?

Bo rozumiem ze jak bede mial PS4P to podlaczam dyzk zew. z backupem i powrot do tego co mialem bez problemu tak ? Cos jeszcze wykonac przed sprzedaza oprocz przywrocenia do ustawien fabrczynych i dezaktywacji ?

Ja już jestem przygotowany do migracji więc powiem co i jak. Jeśli nie chcesz czekać nie wiadomo ile na wykonanie kopii zapasowej to odhacz gry i zrób sobie backup wyłącznie zapisów gier. U mnie zajęło to 2-3 GB i około 2 minuty ale ja zrzuciłem sobie też kilka rzeczy z Share. Potem podpinasz dysk do Pro i przywracasz w tym samym menu w którym robisz kopie. Ja robiłem backup na systemie 4.0, bo kiedyś już miałem problem z przywróceniem na starszym systemie kopii wykonanej na nowszej wersji (nie działały mi zapisy z Wiedźmina) dlatego domyślam się, że Pro będzie śmigało na 4.0 i na tym sofcie zrobiłem kopię. Oczywiście obowiązkowo dezaktywuj swoją konsolę jako główną i to tyle.

Edytowane przez szparagu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie tam z share nic nie obchodzi bo co mialem ciekawego to wrzucilem na YT...Aha czyli nie musze usuwac teraz gier z konsoli zeby zrobic backup ? Mozna je odznaczyc przy robieniu a pozniej tam sobie kiedys sciagnac jeszcze raz ? A co z motywami ? Zbackupuja sie razem ze sejwami ? Czyli w zasadzie tylko savy czlowiek kopiuje....Mam juz funkiel nowego pendka na to przygotowanego zeby bylo bezpiecznie przechowane bo konsole juz wystawilem na sprzedaz a wiadomo ze do premiery PRO jeszcze troche trzeba bedzie nam zaczekac...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok juz po sprawie. Usunalem wszystko z galerii zrzutow, odznaczylem APLIKACJE bo to to sobie moge sciagnac again... i dalem utworz kopie ktora zajela tylko 2,5GB wiec szybko poszlo. Jedynie niepotrzebnie dalem INICJUJ SYSTEM W PELNI i 3godziny mielilo konsole heh No ale przynajmniej nowy nabywca ma total fresh jak ze sklepu :) Konsola sprzedana zatem teraz smutne dwa miesiace bez grania :38_worried: Oby szybko zlecialy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie za 100 punktów.

Postanowiłem usunąć grę i zainstalować ją raz jeszcze.

Gra się usunąła oprócz dodatku "Surival Expansion"

Jak ten dodatek teraz usunąć z dysku bo nie widzę takiej możliwości...?

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W danych o miejscu na dysku jest wszystko co masz zainstalowane.

Nie pamiętam gdzie ot dokładnie było bo w szafie konsola leży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sru z tym.

Dziwne, że nie było to do usunięcia. Przelecialem wszystko co możliwe i nigdzie nie mogłem się tego pozbyć.. 😊

 

HTC 10

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na PS4 zostały wydane jakieś gry w wersji GOTY czy coś w tym stylu, gdzie dodatki DLC są dołączone jako kod wydrukowany na papierku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbyś mi może napisać, ile lat ma ich termin ważności?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam byl jakis termin do ok. 2019

W Dirt Rally mam jeszcze kod na Mini i np. jest wazny do 2021.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Cziczaki napisał:

A czy mógłbyś mi może napisać, ile lat ma ich termin ważności?

Jeśli Ci kod nie działa to raczej go ktoś wykorzystał, albo nie zgadza się z Twoim regionem PSN.

Nie ma opcji, żeby stracił ważność bo wszystkie mają bardzo długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomału będę chyba wchodził całkowicie w dystrybucje cyfrową, i się zastanawiam nad jedną opcja. Czy istnieje jakiś zapis, lub informacja, że po jakimś czasie gra może wylecieć z dystrybucji cyfrowej i nie będzie jej można będzie pobrać?

 

Fakt, że pudełka szybciej tanieją (daleko nie szukać black ops 3 w pudełku można kupić za 5 dych , a cyfra ponad 250), ale kolekcjonerem nie jestem pudełek, a w dzisiejszych czasach, płyta jest praktycznie używana do weryfikacji, patrząc ile patche zajmują.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, czeskimaster napisał:

Pomału będę chyba wchodził całkowicie w dystrybucje cyfrową, i się zastanawiam nad jedną opcja. Czy istnieje jakiś zapis, lub informacja, że po jakimś czasie gra może wylecieć z dystrybucji cyfrowej i nie będzie jej można będzie pobrać?

 

Fakt, że pudełka szybciej tanieją (daleko nie szukać black ops 3 w pudełku można kupić za 5 dych , a cyfra ponad 250), ale kolekcjonerem nie jestem pudełek, a w dzisiejszych czasach, płyta jest praktycznie używana do weryfikacji, patrząc ile patche zajmują.

 

 

 

Źle rozumiesz to pojęcie. Znikanie gier z Storów, steam, itd, to kwestia problemów licencyjnych albo utraty licencji. Dajmy na to jakaś firmy dystrybuuje grę na danym rynku ale ma licencje na jakiś okres czasu. Licencja znika to gra również jeżeli obydwie strony nie wykazują zainteresowania.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×