Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Domyślam się, swego czasu usunęli chyba blura na ps3, ponieważ były problemy z licencją na auta.

Dzięki za info

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, czeskimaster napisał:

Domyślam się, swego czasu usunęli chyba blura na ps3, ponieważ były problemy z licencją na auta.

Dzięki za info

 

Np, i jeżeli chodzi o to licencje są na lata, więc nawet jeżeli jakaś gra kiedyś zniknie ze Store z tego powodu to i tak dawno o niej zapomnisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stoję przed największym dylematem gracza: Xbox One czy Playstation 4

Niedawno już byłem pewien zakupu konsoli od Micro$hitu, jednak ich polityka odnośnie kont Gold i Trail (brak 1 miesiąca na start i możliwości wklepania kodu Trail jeśli miało się wcześniej wykupionego Golda) zniechęciła mnie, zwłaszcza gdy zobaczyłem tak przyzwoite ceny PS Plus na allegro. Tak więc aby być pewien zakupu Playstation, chciałbym zapytać się parę rzeczy:

1. Zakup używanego Playstation jest obciążone jakimś ryzykiem uszkodzenia? Myślę nad zakupem pierwszej wersji. Na co zwracać uwagę?

2. Widzę mnóstwo PS Plus 14 dni po 1 zł. Jak zgaduję, są to konta. W jaki sposób za ich pomocą można grać online na głównym koncie?

Czy Sony ma może w planach działania zbliżone do M$, w stylu zabranie Plusa przy nowych kontach czy brak Traila na kontach które miały wykupioną wcześniej subskrypcję?

3. Widzę wiele opinii o beznadziejnym działaniu PS Now. Czy rzeczywiście jest taka tragedia jaką malują? Czy gra online np. Battlefield 1 odbywa się na co dzień płynnie? Jak z prędkością pobierania plików ze sklepu? Moje łącze: Ping 30 ms, DL: 8-12 Mb/s, UP: 6-8 Mb/s.

4. Pad Dualshock - jako stały gracz X360 już przyzwyczaiłem się do pada, który ma inne ułożenie przycisków niż Dualshock od Sony. Chciałbym się zapytać, czy szybko się idzie przyzwyczaić i czy w Battlefield (ustawienie sterowania "Weteran") dużo w sterowaniu się zmienia?

5. Gdzie radzicie się "rozglądnąć" za PS4? Allegro, Olx, grupy na FB czy też fora jak to?

6. Dostępna jest aplikacja Netflix?

Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minut temu, MeksykańskaMaczeta napisał:

Stoję przed największym dylematem gracza: Xbox One czy Playstation 4

Niedawno już byłem pewien zakupu konsoli od Micro$hitu, jednak ich polityka odnośnie kont Gold i Trail (brak 1 miesiąca na start i możliwości wklepania kodu Trail jeśli miało się wcześniej wykupionego Golda) zniechęciła mnie, zwłaszcza gdy zobaczyłem tak przyzwoite ceny PS Plus na allegro. Tak więc aby być pewien zakupu Playstation, chciałbym zapytać się parę rzeczy:

1. Zakup używanego Playstation jest obciążone jakimś ryzykiem uszkodzenia? Myślę nad zakupem pierwszej wersji. Na co zwracać uwagę?

2. Widzę mnóstwo PS Plus 14 dni po 1 zł. Jak zgaduję, są to konta. W jaki sposób za ich pomocą można grać online na głównym koncie?

Czy Sony ma może w planach działania zbliżone do M$, w stylu zabranie Plusa przy nowych kontach czy brak Traila na kontach które miały wykupioną wcześniej subskrypcję?

3. Widzę wiele opinii o beznadziejnym działaniu PS Now. Czy rzeczywiście jest taka tragedia jaką malują? Czy gra online np. Battlefield 1 odbywa się na co dzień płynnie? Jak z prędkością pobierania plików ze sklepu? Moje łącze: Ping 30 ms, DL: 8-12 Mb/s, UP: 6-8 Mb/s.

4. Pad Dualshock - jako stały gracz X360 już przyzwyczaiłem się do pada, który ma inne ułożenie przycisków niż Dualshock od Sony. Chciałbym się zapytać, czy szybko się idzie przyzwyczaić i czy w Battlefield (ustawienie sterowania "Weteran") dużo w sterowaniu się zmienia?

5. Gdzie radzicie się "rozglądnąć" za PS4? Allegro, Olx, grupy na FB czy też fora jak to?

6. Dostępna jest aplikacja Netflix?

Z góry dzięki za pomoc.

 

1. Tylko jeżeli poprzedni użytkownik konsoli był obciążony jakimiś wadami genetycznymi i rzucał konsolą:14bqqmb:. Ewentualnie jeżeli konsola jest mocno przechodzona czeka cię wymiana Termopasty.

2. Po co robić coś takiego, PS Plus nie jest drogie, a jeżeli chcesz się bawić w takie rzeczy to: Tworzysz konto główne i ustawiasz je jako podstawowe, potem logujesz się na to dodatkowe i ustawiasz swoją konsolę jako podstawowe PS4. Dzięki temu możesz grać online ale promocje i reszta rzeczy cię ominie, chociaż tak jak pisałeś chodzi ci o online to save w chmurze są drugorzędne. Sam kiedyś dojdziesz do tego i po prostu kupisz suba na rok :22_stuck_out_tongue_winking_eye:

3. PS Now ? Chyba ci się pomyliły usługi:listek:PS Now to streaming gier z PS3 od sony który jest  dostępny tylko w kilku krajach, w Polsce będzie prawdopodobnie za      2-3lata, nie wcześniej. https://www.playstation.com/en-ca/explore/playstationnow/ 

 

Chodzi ci raczej o ogólne działanie Playstation network i gier online online. Jeżeli masz dobre łącze to nie powinno być żadnych problemów.

4. Pad do PS4 jest bardzo przyjemny w użytku, szybko się przyzwyczaisz i będziesz go częściej przytulać zasypiając niż poduszkę (Chyba że masz dziewczynę):beata:

5. Ja bym raczej kupił nówkę, każda z tych stron jest dobra, kwestia konkretnych ogłoszeń, na każdym z tych serwisów możesz się naciąć jak i trafić dobrą okazję.

6. Tak, ale przy szybkości twojego łącza nie licz na jakieś ultraszybkie działanie.

 

Bitte.:antonio:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, Playstation Network :ExHPnhn: - ale cóż poradzić - na razie jestem typowym Xbox'owcem.

Pasta termoprzewodząca... tutaj się trochę zniechęciłem. Być może pytanie banalne, jednak nie jestem zbytnio w temacie: Co daje taka wymiana?

Zakup nowego... 1100 zł (za "gołą" konsolę) vs 700-800 zł (zawsze można poszukać z "gratisami" w formie gier) używaną... Trzeba to dokładnie przemyśleć.

Oferty z PS Plus czy save'y w chmurze nie są mi niezbędne, a samą grą online się zadowolę:jaro:

Odnośnie pada - wydaje mi się najrozsądniejszym pójście do najbliższego sklepu typu RTV AGD i przetestowanie "w żywe ręce".

Netflix na tablecie, laptopie przy aktualnych warunkach pięknie śmiga mi w HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, MeksykańskaMaczeta napisał:

Owszem, Playstation Network :ExHPnhn: - ale cóż poradzić - na razie jestem typowym Xbox'owcem.

Pasta termoprzewodząca... tutaj się trochę zniechęciłem. Być może pytanie banalne, jednak nie jestem zbytnio w temacie: Co daje taka wymiana?

Zakup nowego... 1100 zł (za "gołą" konsolę) vs 700-800 zł (zawsze można poszukać z "gratisami" w formie gier) używaną... Trzeba to dokładnie przemyśleć.

Oferty z PS Plus czy save'y w chmurze nie są mi niezbędne, a samą grą online się zadowolę:jaro:

Odnośnie pada - wydaje mi się najrozsądniejszym pójście do najbliższego sklepu typu RTV AGD i przetestowanie "w żywe ręce".

Netflix na tablecie, laptopie przy aktualnych warunkach pięknie śmiga mi w HD.

 

Bez obrazy ale NIGDY nie kupiłbym używki konsoli, nigdy...

 

Jakiś gościu katuje 8-12h dziennie konsole i sprzedaje jako używaną oczywiście mało bo jak by miało być  inaczej :24_stuck_out_tongue: (np. ja gram 2-3h czasem codziennie czasem raz w tygodniu a też ma status używana)... Przycebulisz 300 zeta maksem, no deal życia... Nowa konsola PS4 to koszt 999 zł... 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obniża temperaturę i polepsza kulturę pracy równocześnie o ile stara już wyschła co się po jakimś czasie użytku konsoli zdarza.

Twoja decyzja, jak stać cię na nówkę bierz nówkę, nowy sprzęt jest zawsze lepszy niż używany, przynajmniej wiesz że nikt twojej konsoli nie traktował twojej konsoli jak starej przechodzonej patelni.

 

Pomacać jest zawsze lepiej, przynajmniej będziesz wiedział co będziesz miał w łapach :pazura:

Netflix jest nudny, masz tyle stron gdzie możesz coś obejrzeć że oglądanie filmów na PS4 uważam za zbędne, konsola powinna być przede wszystkim do grania, a nie tak jak Xbox który reklamuje swoją jako ,,Multimedialną", po co to kumu skoro praktycznie każdy ma laptop lub PC. Jak taka konsola zacznie robić loda to może wtedy kupię, a na razie priorytet to granie.

 

Edytowane przez Wroblos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup nowego PS4 może rozwiązać moje dwa dylematy, które pojawiłyby się przy zakupie używki, czyli termopasty i ewentualnego "traktowania" przez poprzedniego właściciela.

Netflix od czasu do czasu zyskuje nowe tytuły i puszczenie filmu z konsoli to zawsze lepsza alternatywa od ciągnięcia za każdym razem 8m kabla od laptopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się jeszcze dowiedzieć, co sądzicie o konsolach ani nowych, ani też przesadnie używanych, a mianowicie o aukcjach OUTLET dużych sklepów? O termopastę w takich przypadkach bym się nie martwił (najczęściej produkt zwrócony w ciągu 30 dni), możliwe rysy można zamaskować (np. skinami) a czasami też "wracają z napraw serwisowych" - serwis autoryzowany, więc niczego nie zepsuje. Od czasu do czasu można znaleźć konsolę w dobrej cenie.

Macie własne opinie/doświadczenia odnośnie konsol z outletu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz to kup, nie to nie. Ludzie już ci odpowiedzieli. Potrzeba jeszcze palcem pokazać gdzie i o której masz iść do sklepu ? Przeżywasz to jak stonka wykopki, to twoja sprawa jaką kupisz, została ci tylko zwrócona uwaga na niektóre rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chciałbym się jeszcze dowiedzieć, co sądzicie o konsolach ani nowych, ani też przesadnie używanych, a mianowicie o aukcjach OUTLET dużych sklepów? O termopastę w takich przypadkach bym się nie martwił (najczęściej produkt zwrócony w ciągu 30 dni), możliwe rysy można zamaskować (np. skinami) a czasami też "wracają z napraw serwisowych" - serwis autoryzowany, więc niczego nie zepsuje. Od czasu do czasu można znaleźć konsolę w dobrej cenie.

Macie własne opinie/doświadczenia odnośnie konsol z outletu?

Ja mam konsolę prawie dwa lata, gdyby nie to forum to w życiu bym się nie dowiedział o czymś takim jak wymiana tej pasty termoprzewodzącej czy o głośnych wiatrakach w konsoli tak więc wiesz :) a i mój pad też nie ma zjechanych gałek itd. Tutaj to nie którzy grają i tylko czekają aż się wiatrak uruchomi i zaraz piszą swoje żale na forum.

Do pada się szybko przyzwyczaisz. Kiedyś miałem​ kłopot się przesiąść z tego powodu na x'a a później znowu na PS3 ale to jest kwestia kilku chwil obcowania z padem i o tym zapomnisz ale będąc obiektywnym to pady z xboxa są wygodniejsze.

A co do netflixa to działa elegancko :)

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sorry od razu z góry jak wrzuciłem post w zły temat:)

Dwa głupie pytania:)

Mam zamiar nabyć PS4 więc pozbywam się PS3. Mam kontrolery muve - czytałem, że są kompatybilne z PS4. Z drugiej strony ponoć wcale nie są wykorzystywane w PS4 - więc zastanawiam się czy jest sprzedać? Wiadomo że z nimi wyciągnę więcej za konsolę.

I drugie - mogę kupić używaną FIFE 17 na PS4? Czy wtedy nie mogę grać online jak pierwszy właściciel grał ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mało gier używa Move ...chyba że planujesz jakieś VR.

Nie ma od dawna Online Passów więc jeżeli masz PS+ możesz grać online. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planować, planował bym :) ale jego cena jest zabójcza więc nie ma sensu widzę trzymać :)

To w sumie w tym momencie bez sensu nową kupować jak mogę od kogoś używkę. Ewentualnie czekać na promocję na PS Store.

Czekaj czekaj..właśnie - coś mi się kiedyś o uszy obiło. Do gry online na PS4 muszę mieć abonament PS + ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemanko, gdzie mozna poczytac jakies nowinki o playstation now i w jakich obecnie krajach Europy to dziala?

Edytowane przez Carrvine

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy Camera V2 mi się przyda do czegoś na początek?

Do czego ona tak naprawdę służy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Mareczek:) napisał:

A czy Camera V2 mi się przyda do czegoś na początek?

Do czego ona tak naprawdę służy ?

Kamera służy do tego samego co Moe ale w grach pady mają światełko więc kamera jest bardziej użyteczna niż move. 

Użyjesz w kilku grach i będzie leżeć.

...chyba że zamierzasz streamować z dołączonym obrazem video z kamerki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, SephiroT napisał:

Kamera służy do tego samego co Moe ale w grach pady mają światełko więc kamera jest bardziej użyteczna niż move. 

Użyjesz w kilku grach i będzie leżeć.

...chyba że zamierzasz streamować z dołączonym obrazem video z kamerki.

 

Leży gdzieś i się kurzy, nawet nie wiem gdzie... I tyle z kamerki oooo...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do ps4 podłączę głośnik po bluetooth?

 

Wysłane z mojego F3111 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zarezerwowany jest dla pada

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka,
Jeśli posiadam grę na płycie i kupię tą samą grę w wersji cyfrowej to zostanie tylko pobrana licencja czy cała gra?

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie dobrze

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jak będę miał tv 4k hdr i podłączę zwykłe ps4 to będę miał lepszy obraz?

 

Niby zwykłe ps4 też ma hdr ale czy coś widać czy marketingowy bełkot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×