Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, dociągnie i będzie wszystko działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o rozsądną odpowiedz mam nadzieję że jasno zobrazuję sytuację:

Posiadam swoje osobiste konto PSN+ :(nr1)

Mój kolega posiada swoje konto PSN+ (nr2)

I czy możemy utworzyć 3 konto zwykłe bez plusa do którego tylko my będziemy mieli dostęp na którym będziemy kupować gry tak aby ściągać je na dysk swoich konsol z 3 konta ale tak żeby grać na swoich osobistych profilach czyli ja na koncie nr1. kolega na koncie nr.2 ??

 

2. Jeśli możliwa jest taka sytuacja to jak to się ma to FIFY 15 i innych gier online ? Powiedzmy że na koncie nr3 bez plusa kupię FIFE 15 i oboje ściągamy ją na dysk swojej konsoli to czy oboje równocześnie możemy grać ze sobą na swoich kontach ??

czy może jedna osoba zawsze musi grać na tym profilu z grami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś przeczytał pierwszy post to byś wiedział że się tak nie da na dwa konta na raz tylko na jedno. Jedynie możecie zrobić martwego slota ale to już nie jest dyskusja ani na to forum ani na PW. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam w polsce, polskie ps4 z polskim ps+. Aktualnie jestem w USA i planuję kupić kilka gier, GTA V, FIFA 15 i Destiny. Czy gry będą działały bez żadnego problemu na mojej konsoli? Czy będę mógł w przyszłości kupić DLC do Destiny? Czy będę mógł normalnie aktualizować GTA V?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy na jakie konto chcesz kupować gry i dodatki.

Jeżeli nadal grasz i kupujesz na Polskim koncie (płacisz w złotówkach) to wszystko będzie chodzić.

Jeżeli masz zamiar założyć nowe konto i kupować w dolarach to gry będą działały (konto ustawione jako podstawowe) a dodatki nie koniecznie (niektóre działają a inne nie działają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Chcę dalej korzystać z mojego polskiego konta. Szczerze mówiąc myślałem, że będzie jakiś problem z amerykańskimi wersjami gier, zwłaszcza jeśli chodzi o dokupowanie DLC w polsce. Skoro piszesz, że wszystko będzie działać bez problemu to bardzo mnie to cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszke sie pogubilem , powiedzcie mi prosze jak to jest zamawiam preorder , nie mam srodkow na koncie ale mam podpieta karte platnicza. Sony automatycznie obciazy mi rachunek czy tez musze "recznie" doladowac portfel? Krotko mowiac dopadla mnie pomrocznosc jasna :biggrin:

 

@down

Wielkie dzieki bo troche spanikowalem i chcialem dodawac fundusze do portfela :D

Poniedzialek - slowo klucz , ktorym chce sie wytlumaczyc :D

Edytowane przez saintgb1972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie pobierze z karty i uzupełni portfel SEN o brakujące pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Przeczytałem pierwszy post i mam watpliwosci.

Pomijajac cyrk z ustawianiem kont glownych i podstawowych. Nie da się zrobic tak ze gre kupuje raz kumpel a raz ja i te gry dzialaja nam na obu konsolach? Tak ze ja wspoldzielam mu a on mi. Teraz na ps4 nie da się tak zrobić ? Tylko w jedną stronę ze jeden tylko kupuje i udostepnia?

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cykor,

Pomyśl trochę i się domyśl.

W jaką jedną stronę? Po prostu obaj musicie sobie udostępnić dane/konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Cykor,

Pomyśl trochę i się domyśl.

W jaką jedną stronę? Po prostu obaj musicie sobie udostępnić dane/konta.

Ale mozna zrobić tak, że: ja kupuje 1 grę, udostepniam koledze, on kupuje 2 gre i udostepnia mi?

Obaj mamy ps4 i musimy miec ustawic tak: ja ustawiam konto glowne kolegi a normalne moje, on główne moje a normalne swoje. Oczywiście tylko wtedy kiedy sposób opisany wyzej zadziala ?

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie pobierze z karty i uzupełni portfel SEN o brakujące pieniądze.

 

No nie wiem.

Zamówiłem GTA V pre-order i mi wczoraj przyszedł email,że nie można było opłacić,bo pusty portfel.

Karte mam podłączoną i działa,bo kupowałem Diablo III z niej i na ps3 też nie raz.

Dopiero po doładowaniu portfela dziś przyszedł email,że opłacone.

Edytowane przez Tycior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam konto PSN na którym kupiłem przez pomyłkę GTA V PL. Teraz chciałbym je komuś oddać, bo nie mogę grać w multi (konto bez PS+). Grę zainstalowałem na dwóch różnych konsolach PS4. Czy jak usunę moje kopie gry z konsol i przekażę komuś moje konto to czy on będzie mógł ściągnąć kopię gry i w nią pograć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz to konto dezaktywować na obu tych konsolach - (ewentualnie zrobić reset awaryjny z poziomu PC) i wtedy możesz to konto puścić dalej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Gdzie znajdę spis gier które maja te same serwery dla oddzielnych platform. Np battlefield 4 ma osobne serwery do gry online dla każdej platformy a np taki minecraft? Istnieje jakas stronka do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takich gier jest tylko kilka... Na PS4 to w ogóle nie wiem czy jest choćby jedna. Jednak jest - FF XI :D Nie zaprzątałbym sobie tym głowy. Równie dobrze możesz uznać, że coś takiego nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej oficjalnej listy.

Musisz szukać po forach/portalach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. A jak wyglada sprawa jakbym ja chcial zacząć sprzedawać gry jako profile? Czy jak mam swoją ps4 i utworze inne konto np w USA, kupie grę to mogę ja sprzedawać żeby ludzie mogli pobrać i grac na swoim koncie? Zmiana hasła i kolejna osoba moze kupić? Kupiłem kilka profili i bardzo mnie to zaciekawiło. Dziękuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie działa w ten sposób.

To co chcesz zrobić jest nie legalne. Nie pytaj o to więcej na forum chyba że chcesz się z nim pożegnać.

Jedyne legalne sposoby dzielenia konta mecz w pierwszym poście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zrobić zakupy na PSN i nie chce zaakceptować mi kodu pocztowego, o co chodzi? Wybija go na czerwono mimo, że jest prawdłowy. Z góry dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 macie coś takiego że po włączeniu konsoli wchodze do pss, odpala normalnie, wychodze i załóżmy gram chwile w gierke po czym znowu wchodze do pss i nie wczytuje mi nic oprócz pustego ekranu? musze sie przelogować zeby zadziałało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×