Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Paypal masz na polski adres czy amerykański?

Jest ograniczenie regionalne ;)

Polskim Paypalem nie zapłacisz. 

 

A jak zmienię adres na US?? (przecież PayPal jest jeden :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zmienisz.

Musisz mieć osobne konto i przelewać z jednego na drugi na przykład.Ja tak przerzucałem funty na złotówki dla rodziny jak byłem w UK. ;)

W PayPal'u jest regionalizacja o której sklep decyduje czy jest brana pod uwagę czy nie.

Na Xbox'ie też nie kupisz polskim paypalem na subkoncie US - stąd ludzie kupują zdrapki na takich czy innych portalach aukcyjnych w tym czy innym kraju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem PayPal US ;) (ten sam adres co w PSS) :P

 

Da radę podlinkować kartę z PL?

 

Bo jak nie to mam plan przelewac na PayPal PL a potem z PP PL na PP US (o ile sie da bez podlinkowania karty).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejdzie. Dla tego miałem 2 konta. Do tego dochodzą prowizje itp.

Oficjalnie jest to nie dozwolone i podchodzi pod pranie pieniędzy.

Entropay lub inne serwisy umożliwiają płacenie w dolarach/wirtualne karty.

 

...a może kup tanio zdrapki i nie kombinuj? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejdzie. Dla tego miałem 2 konta. Do tego dochodzą prowizje itp.

Oficjalnie jest to nie dozwolone i podchodzi pod pranie pieniędzy.

Entropay lub inne serwisy umożliwiają płacenie w dolarach/wirtualne karty.

 

...a może kup tanio zdrapki i nie kombinuj? ;)

Jak nie przejdzie :P

 

Mam 2 konta PayPal PL i US, właśnie z PP PL przelałem (miałem z zł) 2,5$ testowo na PP US :D

(przelogowałem się z PP PL na US a tam już jest kasa...:D )...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wszystko tak działa sam w ten sposób kupiłem już kilka gier na US..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli działa to super.

Ja używałem tego sposobu lata temu. Mieli swoje prowizje ale i tak była to najtańsza opcja przerzucania kasy.

Tak czy siak dla porządku - nie wiem jak teraz ale wtedy to było jawne łamanie regulaminu i podpadało pod pranie pieniędzy. 

Nie straszę, sam chętnie zobaczę czy to działa na dłuższa metę. Tak tylko daję znać jakby komuś nagle zablokowali konto czy coś. 

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli działa to super.

Ja używałem tego sposobu lata temu. Mieli swoje prowizje ale i tak była to najtańsza opcja przerzucania kasy.

Tak czy siak dla porządku - nie wiem jak teraz ale wtedy to było jawne łamanie regulaminu i podpadało pod pranie pieniędzy. 

Nie straszę, sam chętnie zobaczę czy to działa na dłuższa metę. Tak tylko daję znać jakby komuś nagle zablokowali konto czy coś. 

 

Eee dupa :( bo jak juz dam do koszyka i zaloguje sie na paypal us, to wyskakuje minit aby kartę podpiąć, a przecież karty z PL nie przyjmuje... 

 

BEZ sensu :P na PP US sa $$ a i tak karta wymagana...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem konto UK i PL i w obu krajach miałem karty, ale to było 6 ~ 8 lat temu ;)

Tak czy siak masz jeszcze Entropay i podobne serwisy, kody z Amazon (polski Paypal lub karta przejdzie - wystarczy tylko sobie adres w US wygenerować), są koledzy zza wschodniej granicy, Janusze z Allegro  itp. itd.

Wybór tak czy siak jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego znaczenia waluta karty. Problem jaki masz jest taki, że nie można podpiąć jednej karty do kilku kont na Paypalu. Jeśli masz inną kartę, to spokojnie możesz podpinać ją do Paypala.

Wysłano z Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego znaczenia waluta karty. Problem jaki masz jest taki, że nie można podpiąć jednej karty do kilku kont na Paypalu. Jeśli masz inną kartę, to spokojnie możesz podpinać ją do Paypala.

Wysłano z Lumia 920

Czyli Paypal US przyjmie polska karte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałby nie przyjąć?

To tylko kwestia banku czy autoryzuje ci transakcje zza oceanu.

Wysłano z Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym psstore też srednio wierzę. Bardziej obstawiam kłopot z autoryzacją. Dodawałem kiedyś kartę na indyjskim XBL to dopiero za n-tym razem przeszło.

Wysłano z Lumia 920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli działa to super.

Ja używałem tego sposobu lata temu. Mieli swoje prowizje ale i tak była to najtańsza opcja przerzucania kasy.

Tak czy siak dla porządku - nie wiem jak teraz ale wtedy to było jawne łamanie regulaminu i podpadało pod pranie pieniędzy. 

Nie straszę, sam chętnie zobaczę czy to działa na dłuższa metę. Tak tylko daję znać jakby komuś nagle zablokowali konto czy coś. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak usunąć z PS4 zlinkowane konto Origin? Niestety dostałem od EA permbana i muszę utworzyć nowe konto.

Edytowane przez michau24

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim!

 

Mam pytanie odnośnie gier z amerykańskiego psn store - chcę kupić Call of Duty Black Ops 3 oraz Star Wars Battlefront - czy w tych grach będzie polska wersja językowa (napisy) i czy będą działać europejskie serwery?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz poszukam szklanej kuli.

Na 99% nie napisów nie będzie.

Z serwerami to musiał byś pytać na wsparciu technicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli oni nie wiedzą to niby skąd my mamy widzieć? Ogarnij się chłopie.

 

W M$ nie ma ścisłej regionalizacji więc na Xbone zmieniasz sobie region i masz inny język o ile takowy gra oferuje.

 

Sony ogranicza i tnie wszystko jak może więc nie licz na polski przy dystrybucji z USA bo pewnie wcisną tylko to czego jest u nich najwięcej EN, FR, ESP, CHN, ewentualnie IT i RU. ...bo jeżeli gra jest na US/AMERICAS to po kiego grzyba im polski język?

 

Zadaj pytanie jak już gry wyjdą i będzie ktoś kto je kupi cyfrowo w US.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Co prawda interesuje mnie to bardziej w Xbox One ale jak to jest też w Ps4. Jeżeli gra (cyfrowa) jest kupiona z innego regionu ale gram na swoim koncie i np: będę zmuszony kupić grę jeszcze raz ale już ze sklepu PL to czy sejvy będą dalej widoczne czy będę zmuszony grać od nowa?

Chodzi mi o gry kupowane razem z kontem. Jak taka gra przestanie działać i później ją kupię normalnie to czy będę musiał grać od nowa czy nie. Może ktoś ma jeszcze Xboxa One bo bardziej mnie interesuje właśnie na tej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki. Co prawda interesuje mnie to bardziej w Xbox One ale jak to jest też w Ps4. Jeżeli gra (cyfrowa) jest kupiona z innego regionu ale gram na swoim koncie i np: będę zmuszony kupić grę jeszcze raz ale już ze sklepu PL to czy sejvy będą dalej widoczne czy będę zmuszony grać od nowa?

Chodzi mi o gry kupowane razem z kontem. Jak taka gra przestanie działać i później ją kupię normalnie to czy będę musiał grać od nowa czy nie. Może ktoś ma jeszcze Xboxa One bo bardziej mnie interesuje właśnie na tej konsoli.

Microsoft nie ma sztywnej regionalizacji. Będą działać.

Sony ma. ID gry jest inne więc gra na Europę to zupełnie inna gra niż ta na USA itp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT bardzo dziękuję za odpowiedź. Zaryzykuje z kontami na X1 w takim razie. Jak przestanie gra działać to kupie normalnie i będę kontynuować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie. Czy jeśli mam grę na płcie np COD BO3, i teraz kupię tę grę z PSN to muszę ją pobierać jeszcze raz czy jakby ta gra z płyty zostanie podpisana kluczem tej z PSN?

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×