Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, PS4-wioskaGuy napisał:

Dzięki za odpowiedź. A czy jest w PL jakiś sklep podobny do Angielskiego Game gdzie kupuje sie i sprzedaje używki?

 

EMPIK/CEX

Edytowane przez aem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, "odkurzałem" dzisiaj stare konta na PS4, na których kupowałem pojedyncze tytuły i coś mi się widzi, że sony pousuwało mi wiele kont, które nie były używane od dwóch lat. Może ktoś potwierdzić, że sony już dobrało się do nieużywanych kont. Czy jest możliwość odzyskać konta na infolinii ? Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mogło usunąć? A nie ukradli ruskie?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dokonywałem zakupu przez paysafecard

Zakupiłem karte o wartości 50zł lecz w ps store nie mam możliwości dodania funduszy 50zł tylko 40 lub 60

Doładowałem wiec za 40zł i na carcie PSC zostało 10zł

 

Czy wie ktoś jak uwolnić pozostałe 10zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 29.12.2016 o 10:23, PS4-wioskaGuy napisał:

Dzięki za odpowiedź. A czy jest w PL jakiś sklep podobny do Angielskiego Game gdzie kupuje sie i sprzedaje używki?

 

Pewnie sporo osób powie, że strona gametrade... ale to scierwo bo jak mnie gościu wyru....ł to skubani umyli ręce zero pomocy ani dla mnie ani dla Policji... żenada...

 

Lepiej szukaj lokalnych punktów skupu/wymiany gier...

36 minut temu, sebinHo napisał:

Czy wie ktoś jak uwolnić pozostałe 10zł?

 

Doładuj zdrapką i kup sobie coś taniego polecam: Salt and Sanctuary.... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gametrade raczej wiele wspólnego IMO z Game nie ma. Game to przede wszystkim spora zachodnia sieciówka z mnóstwem sklepów stacjonarnych etc. Gametrade to zwykła, internetowa platforma wymiany gier, do tego fatalnie zarządzana (delikatnie mówiąc), poblokowana i nieintuicyjna. Odradzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@DigitalMan_PL

U mnie sprawa z oszustem na gametrade właśnie dobiega końca. Koleś oszukał mnie na tylko 110zł. Zgłosiłem sprawę do administracji, która zaczęła coś tam działać. W sumie nie zglaszałem sprawy na policję bo uznałem, że szkoda zachodu. Kiedy zdążyłem zapomnieć o sprawie, pojawił się listonosz w wezwaniem na policję w charakterze świadka/poszkodowanego. Po złożeniu wyjaśnień i po zaznaczeniu, że nie chce więcej już uczestniczyć w tej sprawie, wróciłem do domu zapominając o całym zajściu.

Dwa tygodnie temu dostałem Pismo z prokuratury z aktem oskarżenia dla oszusta a parę dni temu w moje łapy trafiło koleje pismo tym razem z sądu z zarzutami. Koleś razem ze mną oszukał 98 osób na kwotę ponad 40tys. zł. Ma dwa zarzuty, każdy z nich na 2,6 roku pozbawienia wolności. Obecnie oszust siedzi w areszcie i sam podał się takiej karze więc dla sądu to raczej formalność. Dodatkowo koleś jest zobowiązany zwrócić każdemu co mu należne...

HTC 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka:

- Konsole nie są nowe tylko krócej lub dłużej używane.

- gość ich już trochę sprzedał.

- gość sprzedawał/sprzedaje również gry/sloty

- każda ma jakieś konto z Plusem.

 

...po mojemu to gość ma konsole z naprawy/odkupuje używki, (ewentualnie jak niektórzy na tym forum kupuje konsolę pogra chwilę i puszcza dalej), dodaje konta z grami od ruskich które już kilka razy wcześniej puścił albo bierze inne i puszcza konsolę z przebitką.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Ps4 PRO ,założyłem konto z mojego starego Ps4 i dostałem informacje ,że na mój adres e-mail zostanie wysłany nowe hasło . Problem w tym ,że adres e-mail zlikwidowałem jakiś czas temu . Teraz pytanie, czy mogę teraz w jakiś inny sposób uruchomić to konto ??? Z góry dziękuję za odpowiedz .

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Przykro mi ale zyebałeś.

 

Zaloguj się na niego z laptopa

https://account.sonyentertainmentnetwork.com/liquid/confirm-sso!input.action

zmień adres email dla konta.

Jak się nie uda to dzwoń na support. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Mam pytanie:

kupiłem grę-cały profil, jednak nie mogę go ustawić jako "podstawowy" na konsoli, po sprawdzeniu na stronie jest informacja że "niedawno deaktywowano urządzenia"

Czy można jakoś sprawdzić datę deaktywacji? Jestem ciekaw ile trzeba czekać, sprzedający "nie wie" (?)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można.

Albo miał to wyszczególnione w aukcji i nie doczytałeś albo gość ściemnia.

Wykłóć się o nowe konto. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów.  Potrzebuję szybkiej odpowiedzi , a raczej instrukcji.  Mianowicie, kupiłem ps4 pro i sprzedaję na prędce moje stare ps4. Teraz mam konto na mojej konsoli oraz jako główne na konsoli siostrzeńca. Dzielimy tak min. Plusa. Chcę zdezaktywowac moja przed zakupem, wyczyścić do ustawień fabrycznyvh i zalogować się na ps4 pro. Jakie kroki po kolei powinienem popełnić.   Wiem że pewnie było sto razy ale siedzę w pracy a kupiec ma być jeszcze wieczorem. Z góry dzięki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logujesz się na Ps3 którą sprzedajesz, wchodzisz w swoje konto i dezaktywuj system, potem w ustawieniach konsoli przywróć ustawienia fabryczne.

ps.teraz doczytałem że masz ps4. Na sprzedawanej konsoli Ustawienia) > [Inicjalizacja] > [Zainicjuj PS4] > [Pełny].

 

Ale wtedy wszystko co miałeś pobierasz z internetu, możesz też uruchomić pro i przy logowaniu zapyta czy przenieś dane z innj konsoli, łączysz konsole pod ten sam router albo spinasz razem kablem lan, ale wtedy potrwa to jakieś 3 godz.

Edytowane przez hakuna
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.  A co z dezaktywacją, na ps4 tez ją trzeba przeprowadzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bo pisałeś że ustawiłeś jako podstawową konsolę u siostrzeńca, drugiej nie da się ustawić jako podstawowej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wybierzesz sobie opcję pierwszą bez kopiowania to nie zapomnij przed wyczyszczeniem zapisać sobie savu na dysku ps+ w chmurze.

Edytowane przez hakuna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam pytanie - standardowo w menu konsoli widnieje moje imię i nazwisko na profilu - idzie zrobić tak aby nawet dla mnie pokazywało Mazzior zamiast imienia i nazwiska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Posiadam jedno główne konto od 2 lat na którym gram. Czy mogę bezpiecznie założyć np. jedno, dwa konta więcej na takie same dane podane w pierwszym koncie czyli imię, nazwisko, adres zamieszkania i nie dostanę za to bana na żadnym koncie ? Czy jest to bezpieczne i zgodne z polityką Sony ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc wszystkim. 

Powiedzcie mi czy cos takiego będzie działać, a mianowicie. Kolega ma konsole B a jego szwagier A. Szwagier kupuje gry (tylko nie ma plusa) wiec zalozyl konto u kolegi na konsoli B i ustawil jako podstawowe. Wszystko dziala na obu konsolach kupione gry na konsoli A dzialaja na konsoli B. Ale kolega wpadl na pomysl ze zalozy swoje konto na konsoli szwagra A i uatawi je jako podstawowe. Kupil u siebie na konsoli B plusa ale u szwagra nie dziala. Wyskakuje komunikat ze musi wykupic plusa. 

Bedzie to dzialac? Wydaje mi sie ze powinno:) Z gory dziekuje za pomoc. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiana kont "na krzyż".

Konto z grami musi być u kolegi jako podstawowe. Szwagier oczywiście gra na tym koncie  z grami bo na innym mu nie ruszą.

Konto z Plusem musi być ustawione u szwagra jako podstawowe. Plus jest kupiony oczywiście na koncie kolegi na którym gra bo inaczej mu nie ruszy plus na jego konsoli. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 15.01.2017 o 19:31, craxa napisał:

Kupiłem Ps4 PRO ,założyłem konto z mojego starego Ps4 i dostałem informacje ,że na mój adres e-mail zostanie wysłany nowe hasło . Problem w tym ,że adres e-mail zlikwidowałem jakiś czas temu . Teraz pytanie, czy mogę teraz w jakiś inny sposób uruchomić to konto ??? Z góry dziękuję za odpowiedz .

 

 

hahahahaha ale zostałeś moim idiotą roku!!

 

Podziękowali temu panu....

 

Własnie PRO jest dla takiego targetu jak ty...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×