Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, krzyzak86 napisał:

Ja ostatnio dostalem cos takiego.

https://zapodaj.net/921d840a2f023.jpg.html

https://zapodaj.net/bef9fb1ca1b46.jpg.html

Jedna wiadomosc dostalem 05.08.2017 a druga 01.09.2017.

Spotkaliscie sie z czyms takiem?

 

Miałem już ze trzy takie akcje. Aż się zwyzywać ich chciało bo ewidentnie chcą dane wykraść. Właśnie po tym włączyłem weryfikacje dwuetapową i jestem bardziej spokojny.

Edytowane przez Qba6113

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się skontaktować z działem obsługi, faktycznie moje konto zostało skradzione. Z tego co mi Pan wytłumaczył, robią to jakieś boty. Nie widzi żadnych transakcji na koncie, niby już jest przywrócone, jednak jestem w pracy i okaże się jak wrócę do domu. Zalecił dwuetapowa weryfikacje+bardzo silne hasło. Będą starali się namierzyć osobę - osoby zamieszane w ten proceder i pociągać do odpowiedzialności . Miejmy nadzieje ze faktycznie konto odzyskałem i mam nauczkę co do zabezpieczenia. Przy okazji , kto tez jeszcze tego nie ustawił to szczerze polecam, jak widać daleko szukać nie trzeba. 

Musialem podać login, maila, datę urodzenia . 

Dzieki Panowie jeszcze raz za pomoc :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość w pracy to zaloguj się z przeglądarki na konto. Ustaw nowe hasło i włącz dwuetapową weryfikację

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, czy jeśli ktoś wysyła obraźliwe wiadomości na PSN , spamuje nimi wysylajac z jakies 50 pod rzad to takie coś grozi banem? Byl to gracz ktorego zaoralem w gta, nie mam zamiaru tego nigdzie zgłaszać bo mi sie nie chce ale zaciekawiło mnie bo kiedyś czytałem o tym jakie są szanse że sony banuje takich uzytkownikow? Zakladajac ze zostalo to zareportowane to SONY cos z tym robi wogole? Mi sie wydaje ze jedynie jakies wałki typu kradzione konty, gry na slotach , hakerzy itp to jest ban a spam w wiadomosciach raczej jest rzadko kiedy banowany?  Ja osobiście jestem zdania że reportowanie czegoś takiego jest śmieszne i zalatuje konfidenctwem chyba że ktoś robi to dzień w dzień a nie jednorazowo, ale ciekawi mnie co o tym myslicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używanie haksów nie jest karane a zniesławienie już tak:)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to ? Spotkaliście się kiedyś żeby ktoś dostał bana za zbluzganie kogoś? Ja slyszalem ze PSN daje bana na tydzien lub dwa ale to w mega rzadkich sytuacjach    jak to jest rzeczywiscie bo nie jestem az tak obeznany w PSN

Edytowane przez gtaVplayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie  chce z kumplem kupić na pól FIFE edycje z Ronaldo i mam dwa pytania

- paczki dostaniemy razem czy tylko te konto z ktorego byla kupiona fifa?

- fife mozna pobraz juz przed premiera czy 26 tak jak wychodzi edycja z ronaldo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczki będą tylko na koncie na którym zakupiono grę. Pobrać pewnie będzie można wcześniej ale trzeba będzie czekać z odpaleniem do premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się stało z grami ps4 na plati? Nie wyszukuje żadnej grę

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś się stało z grami ps4 na plati? Nie wyszukuje żadnej grę

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


Już kiedyś plati zblokowało sprzedaż kont. Ale wróciły. Może teraz znowu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś się stało z grami ps4 na plati? Nie wyszukuje żadnej grę

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka



Wtedy sprzedawcy zrobili własne strony i wysłali klientom adresy.
Pocztą pantoflową konta dalej były sprzedawane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 3 dni bezskutecznie proboje doladowac konto karta na psn, caly czas wyskakuje komunikat "Dane karty kredytowej sa nieprawidlowe blablabla" a z tej samej karty dokonywalem platnosci okolo tydzien temu i nie bylo zadnych problemow.  Mowie ok moze sa jakies limity w psn ze nie mozna doladowac w przeciagu ilus tam ta sama karta, dodaje jeszcze dwie karty i mam ten sam komunikat. Szlag mnie jasny juz trafia, jest jakies na to rozwiazanie czy pozostaje jedynie doladowanie przez zdrapki i paysafecard ?

Edytowane przez kamill87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj oddzielić nazwę ulicy od numeru domu / lokalu. podaj je w osobnych linijkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pomaga niestety, myslalem ze moze na konsoli cos sie zblokowalo ale na stronie tez nie idzie doladowac karta: "Nie mozna obecnie dodac funduszy do konta, sproboj ponownie pozniej".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczny problem z dodawaniem kart kredytowych :) ja swoja dodawalem chyba przez pol godziny. Sprobuj pozamieniac ulice w miejsce miasta i na odwrot. Male litery albo duze. Ukosnik albo myslnik przy kodzie pocztowym:) Mozliwosci masz wiele hehe:) Powodzenia!

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Coś się stało z grami ps4 na plati? Nie wyszukuje żadnej grę

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka


Takie coś dostałem

Dear customer on the websiteplati.ru

As you already know on the website plati.ru were illegally sell PSN accounts by order of Roskomnadzor.
So we had create your store https://game.exaccess.com
At the moment its planned content. So we have created the channel in the telegram where we will make a new account https://t.me/joinchat/AAAAAEJtGxudj6ljofD0eA
I hope for pleasant and mutually beneficial cooperation

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No brawo. Miło wiedzieć że robimy zakupy w tym samym sklepie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem z kumplem kupić na pół nadchodzący South Park, przy tej okazji do gry jest dodawany remaster części pierwszej. Coś mnie natchnęło i w opisie z ps store widnieje takie coś:

Do każdego egzemplarza gry South Park™ The Fractured but Whole™ dołączona jest darmowa kopia jej cieszącej się wielkim uznaniem poprzedniczki: South Park™ Kijek Prawdy na PS4™. Przysługuje tylko jedna darmowa kopia na zakup i na użytkownika.

 

Czy ja dobrze to rozumiem, że nie będzie nam dane dzielić między siebie części pierwszej? Będzie to działać jako jednorazowa okazja do pobrania? 

Dobrze myślę, czy jednak panikuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panokujesz. Chodzi o to że dostaniesz jedną wersję cyfrową.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem i pytanie z tym zwiazane. Znajomy kupil fizyczne wydanie BF1 Revolution, a ja mam gole fizyczne wydanie BF1, CUSA ten sam. 

Razem mamy konta od lat, wspolny Plus i zakupy, do tej pory nie bylo problemu. Wczoraj instalowalem gre i podczas tego poinstalowalem z jego konta premium pass i dodatki, ale po zakonczeniu instalacji mi one nie dzialaja mimoi, iz powiadomieniach na moim profilu jest informacja, ze zainstalowano.

 

O co chodzi? Wielokrotnie pozniej "instalowalem" dodatki z jego konta i dalej nic. Nie mozna dzielic premium pass do bf1 czy cos nie zaskoczylo? 

Mysle, by usunac calosc, jeszcze raz zainstalowac gre, aktualizacje i pozniej dopiero sprobowac dodatki z jego konta, ale moze ktos podpowie w czym problem.

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dzielić. Zagraj raz na koncie gdzie gra kupiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpalilem gre na koncie kumpla, ale na nim nie ma plusa i moglem uruchomic tylko singla. W takim razie musze je deaktywowac, dac ponownie moje z plusem na glowne i wtedy odpalic gre z jego konta. Sprawdze jak wroce do domu.

 

Jeszcze jedna kwestia, mi pokazuje, ze BF1 wazy 103,8 gb, a znajaomemu ok. 70gb...

Edytowane przez bleq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, wk*wia mnie to juz. Teraz znalazlem w sieci:

 

"*Edit, for anyone with similar problems/looking to find out.

EA have confirmed to me while their games are shared, their DLC/add-on's don't share and I'd need to buy one for each family member who wishes to play it.

Well, that won't be happening, nor will any further EA games. Unfortunate."

 

To mozna dzielic czy nie? A z reszta, pies ich jebal...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@bleq

 

Niestety praktyka niedzielenia dodatkow (a przypisania ich do jednego konta) to kolejny cios czyms takim:

Melee_penetrator.png

W twarz graczowi.

 

EA moglo to podchwycic wczesniej taki numer wycielo UBI przy The Crew.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×