Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj aktywować to ci wyskoczy informacja że już jest aktywowana gdzieś indziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie czy coś się zmieniło w kwestii dzielenia kont jest to nadal możliwe?

Proszę mi to wytłumaczyć.

Ja mam konsole na której mam ps plus i cyfrowe gry ustawiam je jako podstawowe i na nim gram.

Mój brat kupuję teraz PS4 i by móc grać w moje gry cyfrowe i mieć mojego plusa loguje się na swojej nowej konsoli na moje konto ściąga co chce i ustawia je jako podstawowe, następnie loguje się na nowe konto na swojej konsoli i ustawia je jako normalne?

Czyli na konsoli 1 jest moje  konto ustawione jako podstawowe i na nim ja gram(gdzie wszystko jest gry itp)

Na 2 konsoli mamy moje konto ustawione jako podstawowe i brata konto jako normalne i on gra na nim. I dzięki temu np możemy grać razem w battlefield 1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój wuja nie ma konta na psn, chciał zagrać w CoD:WW2, a gra wymaga aktualizacji. Czy mogę na jego konsoli wpisać się na moje konto i pobrać aktualizację?

Edytowane przez borys_123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idzie do przodu. Teraz konto PSN to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Ja mam takie pytanie odnośnie gier które mam w wersji cyfrowej. Chcę sprzedać konsolę. Czy mogę jakoś zostawić te gry nowemu właścicielowi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Upewnić się że konsola jest domowa dla konta i sprzedać z kontem bez hasła?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie zalogowac do psn:/ Wszystko dziala, internet jest, test wychodzi ok, w gry cyfrowe moge grac,  tylko w offline. Jak chce wejsc na profil to po paru minutach wyswietlania napisu czekaj wyskakuje "Wystapil blad" :/ Mieliscie cos takiego? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, krzyzak86 napisał:

Nie moge sie zalogowac do psn:/ Wszystko dziala, internet jest, test wychodzi ok, w gry cyfrowe moge grac,  tylko w offline. Jak chce wejsc na profil to po paru minutach wyswietlania napisu czekaj wyskakuje "Wystapil blad" :/ Mieliscie cos takiego? 

PSN się posypał jeżeli chodzi o multi.

https://status.playstation.com/pl-pl/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnośnie przedłużenia PS+, na dwóch kontach . Otóż minęła mi roczna subskrypcja , jedno konto mam u  siebie drugie u siostry. Wykupywalem plusa na swoim koncie rok temu i to ono było podstawowe, żeby odpalić je u siostry musiałem swoje dezaktywować i uruchomić u niej jako podstawowe. Moje aktualnie jest drugim kontem. Oczywiście mam zakupionych kilka gier i teraz pytanie czy żeby przedłużyć subskrypcje , muszę ten manewr powtórzyć , czyli dezaktywować u niej ustawić swoje jako podstawkę i dopiero kupić plusa ?? Czy mogę śmiało wykupić na drugim koncie ? A będzie z automatu działać na obu i wszystkie gry będą dostępne ? Boje się żeby nie stracić dostępu do zakupionych gier i jednocześnie nie być 200 w plecy ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie powtarzasz. 

Kupujesz plusa na swoim koncie i działa jak dawniej. 

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktoś z was spotkał sie kiedyś z sytuacją, że Sony ukarało go za naruszenia SEN za filmik z YT wrzucony bezpośrednio z PC a nie z konsoli?
Mi się właśnie coś takiego odwaliło i dostałem dziś komunikat z hiszpańskiego oddziału Sony o naruszeniu zasad z dnia 16 stycznia, dokładnie wtedy kiedy opublikowałem na YT filmik o tym jak jeżdzą typowi hiszpanie w GTS.
Filmik nie ma żadnego komentarza, żadnych napisów, ani jednej obraźliwej treści w tytule, zawartości, którą jest kilka zlepionych sytuacji z torów, czy opisie ani nawet tagu, WTF, kogoś zapiekło? :rofl:

2018-02-05 14_50_59-.png

Edytowane przez tm-tz
dodanie screena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a czy na filmiku była muzyka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@up
Nie, tylko dźwięki silnika.
Odkąd usłyszałem o tym, że Sony za muzykę potrafi wrzucać copyrightstrike`i to kompletnie wyłączyłem muzykę z powtórek i rozgrywki.

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może chodzi o publiczne publikowanie nicków pozostałych graczy?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie mam pojęcia o co może im chodzić.
W powtórkach nie da się chyba wyłączyć tych nicków nad autami innych graczy, wrzucając materiały bezpośrednio z rozgrywki tym bardziej się tego chyba nie da zrobić, sam już nie wiem, póki co to tylko ostrzeżenie ale dosyć dziwne że je dostałem, zwłaszcza, że mam filmiki tez z BF1 gdzie takowe nicki widać czy innych gier jak choćby Dirt Rally w którym próbowałem robić czasy do top 30 globalnego rankingu ;) 

A i z pisma jak widać wynika cos takiego,: 

Cytuj

ofensivo-languaje inapropriado y abusivo, imagenes-ofensivos

Znaczy, że  złamałem zasady zachowania jako nniekulturalne, obraźliwe i ofensywne? WTF
Serio jakiś Hiszpan z SEN musiał się poczuć dotknięty tym, że ktoś publikuje głupotę jego krajan xD

Edytowane przez tm-tz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz nastały czasy poprawności więc pewnie tak.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ruda czarna hiszpańska lesbijka z horom curkom?

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkownicy mam pytanie czy jeśli kupie "Konto playstation plus z aktywną 14 dniową subskrypcją" mogę dostać bana na konto ? Ostatnio mam krucho z kasą i 1zł na 14 dni wygrywa z usługą na miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, ciecmalinowy napisał:

Witam użytkownicy mam pytanie czy jeśli kupie "Konto playstation plus z aktywną 14 dniową subskrypcją" mogę dostać bana na konto ? Ostatnio mam krucho z kasą i 1zł na 14 dni wygrywa z usługą na miesiąc.

Bana nie dostaniesz, ale wspierasz cwaniaków sprzedających darmowe triale.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×