Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie do końca wiem gdzie pisać ale spotkałem się z takim problemem, że raprotowanie upierdliwego gracza w PSN (wysyłał mi wiadomości o wydźwięku obraźliwym/trollującym) nie zwracało przez 3 dni informacji o tym, że raport poszedł do SEN. W międzyczasie gość znowu zaczął zaczepki i wysłałem kolejne raproty, łącznie z poprzednimi poszło ich 6. 
Wczoraj wieczorem i dziś rano dostałem 12 wiadomości od SEN .:
6 z nich dotyczyło potwierdzenia złożenia skargi
6 z nich dotyczyło podjętych działań.
Z tych 6 działań.:
3 wiadomości (raportowałem te same) dotyczyły tego, że rzekomo zachowania nie naruszają zasad SEN

28928494_574070629630594_776028205_o-Resizer-600Q100.jpg.699c3e098f22ca6d0c19061717640115.jpg
3 wiadomości (dotyczące tych samych raportowanych wiadomości) zwróciły informację o naruszeniach zasad SEN

28876665_574070766297247_1014795339_o-Resizer-600Q100.jpg.bd753715804c3043e396fcde6bcb32c0.jpg

Teraz pytanie brzmi tak - raz już w takiej sytuacji dostałem blokadę za rzekome nadużycie funkcji raportowania, tutaj 3 krotnie otrzymałem informacje, że raportowanie było nadużyciem oraz trzykrotnie to samo raportowane zachowanie okazało się niezgodne z regulaminem SEN (wtf) - czy w razie ewentualnej blokady orientuje sie ktoś, gdzie można to zgłosić i domagać się wyjaśnień jakim cudem te same wiadomości skutkują dwoma różnymi werdyktami i odwoływać od kary? 
Bo serio czuję, że pozbawią mnie konta na 14 dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie do końca wiem gdzie pisać ale spotkałem się z takim problemem, że raprotowanie upierdliwego gracza w PSN (wysyłał mi wiadomości o wydźwięku obraźliwym/trollującym) nie zwracało przez 3 dni informacji o tym, że raport poszedł do SEN. W międzyczasie gość znowu zaczął zaczepki i wysłałem kolejne raproty, łącznie z poprzednimi poszło ich 6. 
Wczoraj wieczorem i dziś rano dostałem 12 wiadomości od SEN .:
6 z nich dotyczyło potwierdzenia złożenia skargi
6 z nich dotyczyło podjętych działań.
Z tych 6 działań.:
3 wiadomości (raportowałem te same) dotyczyły tego, że rzekomo zachowania nie naruszają zasad SEN
28928494_574070629630594_776028205_o-Resizer-600Q100.jpg.699c3e098f22ca6d0c19061717640115.jpg
3 wiadomości (dotyczące tych samych raportowanych wiadomości) zwróciły informację o naruszeniach zasad SEN
28876665_574070766297247_1014795339_o-Resizer-600Q100.jpg.bd753715804c3043e396fcde6bcb32c0.jpg
Teraz pytanie brzmi tak - raz już w takiej sytuacji dostałem blokadę za rzekome nadużycie funkcji raportowania, tutaj 3 krotnie otrzymałem informacje, że raportowanie było nadużyciem oraz trzykrotnie to samo raportowane zachowanie okazało się niezgodne z regulaminem SEN (wtf) - czy w razie ewentualnej blokady orientuje sie ktoś, gdzie można to zgłosić i domagać się wyjaśnień jakim cudem te same wiadomości skutkują dwoma różnymi werdyktami i odwoływać od kary? 
Bo serio czuję, że pozbawią mnie konta na 14 dni.
Telefon na wsparcie.

Nie możesz gościa zablokować prostu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w zwyczaju blokowania ludzi, wierzę, być może naiwnie, że da się z nimi rozmawiać, kultrualnie zapytałem z czym ma problem, podałem mu rozwiązanie i dostałem bluzgi, poszły raporty i olałem sprawe, gość dwa dni później ocknął się i znowu zaczał mnie jechać z niczego xD Wtedy poszły kolejne raporty + blokada.
Rozumiem, że te tickety z SEN są dostępne dla ich pracowników niezależnie od regionu i w razie czego mogę się na nie powoływać, tym bardziej, że raporty dotyczą w każdym z przypadków, tych samych tekstów, nie pojmuję jak te same zwroty raz nie naruszają regulaminu SEN, drugi raz naruszają - zależy od humoru osoby czytającej zgłoszenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie mam w zwyczaju blokowania ludzi, wierzę, być może naiwnie, że da się z nimi rozmawiać, kultrualnie zapytałem z czym ma problem, podałem mu rozwiązanie i dostałem bluzgi, poszły raporty i olałem sprawe, gość dwa dni później ocknął się i znowu zaczał mnie jechać z niczego xD Wtedy poszły kolejne raporty + blokada.
Rozumiem, że te tickety z SEN są dostępne dla ich pracowników niezależnie od regionu i w razie czego mogę się na nie powoływać, tym bardziej, że raporty dotyczą w każdym z przypadków, tych samych tekstów, nie pojmuję jak te same zwroty raz nie naruszają regulaminu SEN, drugi raz naruszają - zależy od humoru osoby czytającej zgłoszenie?
Pamiętaj że tam pracują zwykli ludzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z pobieraniem patchy na czuwaniu? To działa tak, że zaczynam pobierać patcha i włączam czuwanie i pobiera go dalej, ale czy jest też tak, że zostawiam ps4 na czuwaniu i ono samo pobiera patche które zostają udostępnione w czasie kiedy ps4 "śpi"?

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa tylko na tym koncie na którym jest kupiony i na konsoli która jest domowa dla tego konta.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak mam konsolę domową dla konta z PLUSEM, ale to nie moje "głównie" używane konto, to mogę zapomnieć o automatycznym pobieraniu i mam się nauczyć codziennie rano odpalać konsolę na czuwanie?

 

Tutaj niby jest napisane, że aktualizacje są darmowe, ale jest tez haczyk, że system wybudza się i sprawdza aktualizacje, więc można to zrozumieć na różne sposoby. https://www.playstation.com/pl-pl/get-help/help-library/games/installing--downloading---updating/automatic-update-and-download/

Edytowane przez cykor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doczytałem komunikat.

Jednak miałem rację na początku :1_grinning: 

...7c52b6d4c48d40ee577c05364b28f3cb.jpg

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak najprościej przenieść wszysto z mojej ps4 na nową pro?
Trzeba wcześniej deaktywować konta na moim i koledze końcie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz cokolwiek aktywowane u siebie jako podstawowe to wiadomo że musisz dezaktywować.
Robisz kopię zapasową save i gier jeżeli masz dysk przenośny albo ściągasz wszystko od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie idzie ich do siebie podpiąć jakoś?

 

Już znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korzystaj z weryfikacji dwuetapowej - mówili
Będzie fajnie i bezpieczniej - mówili
I od 3 dni gówno dostaję a nie sms do weryfikacji, a spamowanie "wyślij ponownie kod" zablokowało mi możliwośc korzystania z tej funkcji xD

Typowe sony, niech jeszcze podniosą cenę PS+ do 350zł 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Sorry za głupie pytanie, ale nie śledziełem dawno wątku na forum odnośnie dzielenia kont,a może coś się w tej kwestii zmieniło?
Brat kupuje konsolę, ja mam sporą bibliotekę gier z plusa, I parę cyfraków że sklepu. Teraz chciałem mu aktywować moje konto jako podstawowe a u siebie miałbym swoje poboczne. On zakłada sobie jakiś tam profil i gra w moje gierki i online z racji tego że mam plusa. A ja gram również w to co mam. I teraz pytanie, cały proceder działa tak samo jak kiedyś I tak jak mniej więcej opisałem i czy np. Moglibyśmy razem sobie grać w tym samym czasie w BF lub w fifę, ba nawet w tej samej druzynie czy w klubie? Dzięki za odpowiedź.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej. Sorry za głupie pytanie, ale nie śledziełem dawno wątku na forum odnośnie dzielenia kont,a może coś się w tej kwestii zmieniło?
Brat kupuje konsolę, ja mam sporą bibliotekę gier z plusa, I parę cyfraków że sklepu. Teraz chciałem mu aktywować moje konto jako podstawowe a u siebie miałbym swoje poboczne. On zakłada sobie jakiś tam profil i gra w moje gierki i online z racji tego że mam plusa. A ja gram również w to co mam. I teraz pytanie, cały proceder działa tak samo jak kiedyś I tak jak mniej więcej opisałem i czy np. Moglibyśmy razem sobie grać w tym samym czasie w BF lub w fifę, ba nawet w tej samej druzynie czy w klubie? Dzięki za odpowiedź.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka


Tak.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Mandi napisał:

Hej. Sorry za głupie pytanie, ale nie śledziełem dawno wątku na forum odnośnie dzielenia kont,a może coś się w tej kwestii zmieniło?
Brat kupuje konsolę, ja mam sporą bibliotekę gier z plusa, I parę cyfraków że sklepu. Teraz chciałem mu aktywować moje konto jako podstawowe a u siebie miałbym swoje poboczne. On zakłada sobie jakiś tam profil i gra w moje gierki i online z racji tego że mam plusa. A ja gram również w to co mam. I teraz pytanie, cały proceder działa tak samo jak kiedyś I tak jak mniej więcej opisałem i czy np. Moglibyśmy razem sobie grać w tym samym czasie w BF lub w fifę, ba nawet w tej samej druzynie czy w klubie? Dzięki za odpowiedź.

Wszystko powinno działać. Nic się nie zmieniło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie chłopaki rozwialiście moje wątpliwości.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z PS App doładuję swoje konto PSN za pomocą PaySafe? Szukam i nie mogę znaleźć...

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.06.2018 o 16:02, Klaxxon napisał:

Czy z PS App doładuję swoje konto PSN za pomocą PaySafe? Szukam i nie mogę znaleźć...

Doładujesz na stronie Sony Entertainment Network. Jak wybierzesz "Redeem Codes" to Cię tam przekieruje. Nie ma znaczenia czy zrobisz to przez aplikację czy przeglądarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam 2 konta na konsoli. Jedno na aktywne drugie nie. Na aktywnym mam Horizona i teraz chcialbym kupic ten dodatek ale na koncie ktore nie mam jako aktywne(mój kumpel ma) a ja na nim gram. Czy ten dodatek bedzie dzialac? Skoro kuoie je na koncie ktore nie mam dodane jako aktywne? Ale defakto loguje soe na nim i tam gram

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2018 o 07:21, bartas504 napisał:

Mam pytanie. Mam 2 konta na konsoli. Jedno na aktywne drugie nie. Na aktywnym mam Horizona i teraz chcialbym kupic ten dodatek ale na koncie ktore nie mam jako aktywne(mój kumpel ma) a ja na nim gram. Czy ten dodatek bedzie dzialac? Skoro kuoie je na koncie ktore nie mam dodane jako aktywne? Ale defakto loguje soe na nim i tam gram

Aktywne w sensie ustawione jako podstawowe? Jeśli oba konta są europejskie to dodatek powinien działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tam gdzie mam horizona mam jako aktywne a w horizona gram na swoim ktore nie jest aktywne no bo loguje sie na nie i nie musze(znajomy je ma) i to na tym nie aktywnym chce kupic dodatek. Czyli bedzie dzialac?

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że nie ten dział, ale zakupiłem grę cyfrową a płytę z grą chce pogonić. Dalej muszę pobrać na nową całą zawartość, czy coś w tej kwestii zmieniono?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Mandi napisał:

Ja wiem że nie ten dział, ale zakupiłem grę cyfrową a płytę z grą chce pogonić. Dalej muszę pobrać na nową całą zawartość, czy coś w tej kwestii zmieniono?

Raczej nic się nie zmieniło. Sam mając pudełkowego deus exa musiałem go wywalić i pobrać wersję z plusa, nie dało się w żaden sposób przerobić. O ile wiem odwrotnie nie ma z tym problemu, ale umożliwienie przeróbki w drugą stronę wykracza poza umiejętności obu chińskich informatyków sony :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×