Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, od wczoraj mam dziwny problem. Mianowicie loguje się do konsoli a nie wyświetla mi statusu. Zarówno offline jak online, po prostu ta opcja jest na szaro , nie mogę nic wybrać. Sprawdzałem działanie usług i jest wszystko ok. Połączenie z PSN mam, np. UFC online mi działa. Jednak jak próbuje odpalić MXGP Pro multiplayer to wyświetla mi komunikat :

A communication error with a playstation occurred. 

Ktoś miał podobny problem ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Status u mnie wczoraj też nie działał, ale nie przejmuje sie tym bardzo, pewnie to wina sony.

  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego w fortnite nie da sie dzielic Ratowania Świata? Kuzyn kupił, mam jego konto u siebie (zawsze kupujemy gry na połowę wiec wiem jak to działa) jak wchodze na jego konto to tego ratowania świata nigdzie nie ma. W bibliotece nie ma, w psn widnieje niedostępne do zakupu i nie moge pobrac, w dodatkach gry nie ma. U niego na koncie dziala u mnie nie:/

 

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak już jest z pakietami wczesnego dostępu tak samo bonusów dla ps plus do gier można użyć tylko na koncie na którym jest psplus.

 

Polecam inny sposób kupujesz za grosze konto na PC i przenoscisz na PS4 i masz pakiet za darmo prawie. Podobno tak działa.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na xboxie tylko konto zarejestrowane w Epic dostawało bonusowe lamy ale samo ratowanie świata na szczęście tak działa.
Generalnie jest problem z dzieleniem zawartości przy każdym update Fortnite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dupa:( Nawet nie wiedziałem że tak jest. Nic, dzieki za pomoc.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie konto plusa na 14 dni żeby skorzystać z promocji na GT sport, które w plusie kosztuje 54 zł, zalogowałem się na nowym koncie, ustawiłem jako podstawowe i pytanie czy mogę kupić grę w promocji na swoim koncie? czy tylko na tym koncie które ma plusa? moje prywatne konto nie jest podstawowym, i wydawało mi się że przez to będę widział ceny plusa na swoim. co zrobić żeby skorzystać z promocji i gra była moja? tzn będzie w bibliotece. thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kupiłem sobie konto plusa na 14 dni żeby skorzystać z promocji na GT sport, które w plusie kosztuje 54 zł, zalogowałem się na nowym koncie, ustawiłem jako podstawowe i pytanie czy mogę kupić grę w promocji na swoim koncie? czy tylko na tym koncie które ma plusa? moje prywatne konto nie jest podstawowym, i wydawało mi się że przez to będę widział ceny plusa na swoim. co zrobić żeby skorzystać z promocji i gra była moja? tzn będzie w bibliotece. thx
Kupić na tum na którym jest kupiony plus i ustaw je jako podstawowe.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale warunkiem żeby mieć grę jest zachowanie konta przez które się kupiło? czy mogę wywalić konto a gra zostanie i będę ją mógł ściągnąć kiedy chce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zachować to konto z którego kupiłeś grę na konsoli. Jeśli je usuniesz, to gra zostanie zablokowana. Natomiast jeśli usuniesz konto i kiedyś tam na nowo je dodasz, to tak,  będziesz mógł znowu pobrać grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale warunkiem żeby mieć grę jest zachowanie konta przez które się kupiło? czy mogę wywalić konto a gra zostanie i będę ją mógł ściągnąć kiedy chce?
To nie Xbox.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

da rade jakos podzielic konto na twoje zeby moj znajomy mogl grac w moje gry z plusa ? i te ktore kupiłem ? czy lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
da rade jakos podzielic konto na twoje zeby moj znajomy mogl grac w moje gry z plusa ? i te ktore kupiłem ? czy lipa

 

 

Tak, da się. W pierwszym poście masz wszystko opisane co i jak.

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z powiadomieniami na konsoli w sumie od już dawna, jakiś miesiąc może dłużej. Chodzi o to, że nie dostaje powiadomień wiadomości, zaproszeń do gry czy imprezy, próśb o dodanie do znajomych. Jedynie co mi wyskakuje bez problemu to kto jest online informacji o pobieraniu czy zainstalowaniu gier i patchy. Szukałem trochę na internecie i znalazłem coś takiego https://community.eu.playstation.com/t5/PS4-Support/PS4-message-notifications-not-working/td-p/25014472/page/3#thread-replies

 

Zadziałało ale tylko jak wyłączę konsole i ponownie uruchomię to znów nie działa. Ogólnie jak przed włączeniem zrobię odbudowę bazy danych to działa ale przy ponownym uruchomieniu znów jest dupa. 

 

Miał ktoś z tym problem? Udało się z tym uporać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze to glupie pytanie ale sprawdzales w ustawieniach czy nie masz wylaczonych tych powiadomieni? :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, krzyzak86 napisał:

Moze to glupie pytanie ale sprawdzales w ustawieniach czy nie masz wylaczonych tych powiadomieni? :)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka
 

No oczywiście, że tak, ogólnie na początku roku jak dostałem darmowy miesiąc w HBO Go zaznaczyłem sobie brak powiadomień podczas oglądania filmów. Myślałem że może to przez to, ale mimo wyłączenia tego nadal nie działa i tak jak piszę jak odpale konsole, zrobię odbudowę bazy danych działa, ale wystarczy wyłączyć i po ponownym uruchomieniu znów dupa.

 

 

Ogólnie wygląda to na problem softu, bo odbudowa bazy pomaga choć na chwile, oraz kiedy wyślę ze swojego głównego konta wiadomość czy zaproszenie na imprezę na konto inne na mojej konsoli to tam też nie dostaje powiadomienia.

 

 

Edyta:

 

Po n-tej odbudowie danych teraz po 4 wyłączeniach/włączeniach konsoli powiadomienia nadal przychodzą ...

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym sprzedać koledze gry cyfrowe posiadam na konsoli 3 konta i wszystkie konta te są u mnie na konsoli jako podstawowe
 
1. Konto na którym gram moje główne konto które założyłem za czasów gdy wychodziło PS3
 
2. Konto podstawowe na którym znajduje się wykupiona gra z Ps store
 
3. Konto podstawowe na którym znajduje się wykupiona gra z Ps store
 
 
Jak to trzeba zrobić aby dla kolegi tę gry działały????

NaleŻy podać meila i hasło i kolega te dwa konta z gra musi u siebie ustawić jako podstawowe? Czy po prostu tylko dodać je na konsoli i nie usuwać z niej ich bo wtedy straci dostęp do tych gier
 
 
Czy trzeba zrobić tak samo jak ludzie sprzedają na allegro tak jak np tu?
 
https://allegro.pl/gta-v-grand-theft-auto-5-ps4-wersja-cyfrowa-i7487705179.html
 
 
Proszę o pomoc i z góry dziękuję
 
 



Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sprzedajesz daj mu dane do konta niech je ustawi u siebie jako podstawowe zmieni emaila i hasło. Wtedy będą w pełni jego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak sprzedajesz daj mu dane do konta niech je ustawi u siebie jako podstawowe zmieni emaila i hasło. Wtedy będą w pełni jego.
Nie chce mu oddawać na zawsze chce zrobić tak jak robią ludzie na allegro tak jak np w tej aukcji proszę zerknij

https://allegro.pl/gta-v-grand-theft-auto-5-ps4-wersja-cyfrowa-i7487705179.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ustawia konto u siebie jako podstawowe i gra jak skończy usuwa i juz masz je z powrotem. Ewentualnie po jakimś czasie dezaktywuj przez www i gra przestanie mu działać. Możesz tak zrobić raz na pół roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam chciałbym sprzedać koledze gry cyfrowe posiadam na konsoli 3 konta i wszystkie konta te są u mnie na konsoli jako podstawowe
 
1. Konto na którym gram moje główne konto które założyłem za czasów gdy wychodziło PS3
 
2. Konto podstawowe na którym znajduje się wykupiona gra z Ps store
 
3. Konto podstawowe na którym znajduje się wykupiona gra z Ps store
 
 
Jak to trzeba zrobić aby dla kolegi tę gry działały????

NaleŻy podać meila i hasło i kolega te dwa konta z gra musi u siebie ustawić jako podstawowe? Czy po prostu tylko dodać je na konsoli i nie usuwać z niej ich bo wtedy straci dostęp do tych gier
 
 
Czy trzeba zrobić tak samo jak ludzie sprzedają na allegro tak jak np tu?
 
https://allegro.pl/gta-v-grand-theft-auto-5-ps4-wersja-cyfrowa-i7487705179.html
 
 
Proszę o pomoc i z góry dziękuję
 
 




Synek, to albo mu sprzedajesz całe konto albo robisz wały jak janusze z allegro?

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Synek, to albo mu sprzedajesz całe konto albo robisz wały jak janusze z allegro?

 

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

 

Kupiłem już kilka gier przez allegro od tych niby januszy i wszystkie gry działają nawet mają niektóre kilka lat i wszystko śmiga

Nie chce sprzedawać całego konta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest opcja taka, że kupuję grę na zrobionym koncie i daje ją też kumplowi i obaj gramy na swoich kontach a to zakupowe odstawiamy?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, One™ napisał:

Jest opcja taka, że kupuję grę na zrobionym koncie i daje ją też kumplowi i obaj gramy na swoich kontach a to zakupowe odstawiamy?

Sent from my MI 8 SE using Tapatalk
 

Nie, tylko jedną konsole możesz ustawić jako podstawowe a tam możesz grać na każdym koncie jakie jest na tej PS4, na drugiej konsoli możesz grać tylko na koncie zakupowym.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kuzyna konto na swojej konsoli ustawione jako podstawowe bo kupujemy gry wspólnie i wszystko było dobrze. Od paru dni mam kłódki na grach które on kupił, muszę dezaktywować jego konto i aktywować jako podstawowe jeszcze raz. Ale kiedy on u siebie włączy konsole to u mnie znowu kłódki:/ I tak za każdym razem:/

Z góry dziękuje za pomoc.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×